ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bu kampanya kaçmazz kızlar
ilk 2 üyeye makyaj çantası
sonraki iki üyeye laptop çantası
sonraki 2 üyeye valiz hediyeeeee

toplam 6 üyede takım olarak hediye geliyor üstelik kayıt 1 lira

oriflame yaptı yine yapacağını
En Büyük TÜRKİYE

ben de çok beğendim çanaları hadi hayırlı olsun bakalım inş. alırız çantaları bol üye yaparız.üye olmayan kendi kaybeder bu ay 1 tl süper bir fırsat ben 25 tl ye kayıt oldum. her ay sipariş vermek zorunluğu da yok süper bir fırsat

kızlar saolun msj atanlr var ben bu arada siparislerimi verdm yakın bir arkadas satıyorms:)simdi bu ay kayıt olma ücreti 1 tl imis..nasl olacak bilgi verir misinz?her yıl mı veriliyor kayıt ücreti yoksa her ay mı?her yıl veriliyorsa bir yıl sonra iptal edip cıkma hakkımız oluyor mu?ve indirm ne kadar oluyo diyelm benm istediğm hindistan cevizi yağı bu ay 7lira civarı..satıcı olsmm kaca alabiliyorm?tesekkrlr mesaj sayım 100 olmadığı icn özel msj atamıyorum

ve ne kadarda bir siparis verilmek zorunda...ayrıca gönderdikleri ürnden kargo ücreti almıyorlar değil mi böyle uğrasmalı isleri cok sevmiyorum ama istediğim an istediğm ürünün eve gelmesi de hos olablr

kızlar saolun msj atanlr var ben bu arada siparislerimi verdm yakın bir arkadas satıyorms:)simdi bu ay kayıt olma ücreti 1 tl imis..nasl olacak bilgi verir misinz?her yıl mı veriliyor kayıt ücreti yoksa her ay mı?her yıl veriliyorsa bir yıl sonra iptal edip cıkma hakkımız oluyor mu?ve indirm ne kadar oluyo diyelm benm istediğm hindistan cevizi yağı bu ay 7lira civarı..satıcı olsmm kaca alabiliyorm?tesekkrlr mesaj sayım 100 olmadığı icn özel msj atamıyorum

Kayıt ücreti 1 kereye mahsus verilir bu ay 1 tl faturanıza yansır
her ay değil sadece 1 kereye mahsustur
1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer
her ay belli bi miktar ürün çekme zorunluluğu yok
ürünler kayıt olduğunuzda %30 indirimli gelir

Son düzenleme:
ve ne kadarda bir siparis verilmek zorunda...ayrıca gönderdikleri ürnden kargo ücreti almıyorlar değil mi böyle uğrasmalı isleri cok sevmiyorum ama istediğim an istediğm ürünün eve gelmesi de hos olablr

saboli arkadaşımız anlatmış cnm 100 bp yapanlara kargo ücretsiz.100 bpnin altında kalırsan kargo ücreti 8.90 ancak kargo sıfırlama ürünleri oluyor bu 2li göz farı var.yani kargo parası boşa gitmiyor yerine ürün geliyor istersen kullan istersen sat.

kırmızı günler ne kızlar
bilgi verirseniz sevinirim

Kırmızı gün bu aya özel yeni yıla girdiğimiz için bütün liderlere direktörlere ve misafirlere açık olan bir toplantıydı.. bu yılın kampanyaları ve kayıt kampanyasını açıkladılar seviye atlayanlar çiçeklerle kutlandı vs.. aslında sadece direktörlere özeldi ama yılın başı olduğu için tüm liderler ve misafirler davetliydi

hmm anladm pek sıkıya gelemyorm ben stres yaparm:)satıs yetenegm zten yok birde ben cilt ürünü kullanmam sadece hindistan cevizi yağını almk istedim ya da arada maskara flan olr.iki ürn icin degmz sanrm ben yne cevrmde satanlrı bulp verirm siparsimi:)ilgilendgnz icn tesekkrüler

40liralık parfüm 30 lira ise kar 10 lira buna göre 40+40+40=120 lira da 30 lira yapar.buna göre %23tür.

40liralık parfüm 30 lira ise kar 10 lira buna göre 40+40+40=120 lira da 30 lira yapar.buna göre %23tür.

40 lirada 10 lira
80 lirada 20 lira
120 lirada 30 lira
yapar
benmi matematik bilmiyorum acaba
:44:
Zaten 100 puanda ortalama 120 liraya denk geliyor ben 100 puan yaptığım zamanlarda yani yeni başladığımda elimde 30liradan fazla kar kalıyodu primim hariç

Son düzenleme:
yani 100 liralık satış yaparsan 76,5 lira iade ediyoruz kalan23,5lira yanlışmı?

Bayanlar herkes katolok fiatının % 30 karı sanıyor...Öyle hesaplanmıyor.Fatura tutarı üzerinden % 30 kar veriliyor.Net % 30 dur Oriflamenin verdiği kar oranı....Diğer bütün firmalardada böyledir..hepsi fatura fiatı üzerinden kar verir.

X