ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Tanıyorum canım elbette. Üyeliğimin ilk başlarında anlamadığım şeyleri sorardım. Uzun zamandır görüşmedim, unuttum o yüzden adını.

merhaba kızlar sorduğuma pek cevap veren olmamış ancak başkaları sorarsa diyerekten dendim ürünlerimi ve yazmak istedim. öncelikle şunu söyleyeyim çok çok güzel ürünleri. hele ki DUDAK RENKLENDİRİCİSİNE bittim diyebilirim. bu kadar mı doğal durur ruj değil bi defa ağırlığı yok sıvı ve dudaklara sanki bir şey yokmuşcasına güzel renk veriyor. :):109: PURE SKIN ürünlerine de aynı derecede bayıldım :) daha kullanmaya başlayalı 1 hafta olmasına rağmen sivilce izlerim de dahi azalma oldu üstelik gözeneklerimde azalma var gibi hissediyorum. gece temizleyiciyi sürüp duruluyorum ardından tonikleme yapıyorum ve o kadar ferah hissediyorum ki kendimi :) yüzüm kendine geliyor diyebilirim :) SPARKLE IN PARİS parfüm ve devam ürünlerinide denedim. parfüm çok hoş kokulu ama hareketli bir hayatım olduğundan biraz uçucu geldi ama ona rağmen akşam eve gittiğimde devam ürünlerinin desteğinden olsa gerek kokusunu hissediyorum. roll-onu çok güzel kuru tutuyor ve kokusu parfümle birebir aynı :) duş jelinin kokusu hafif geldi baya bi. koku düşkünü olduğumdan dolayı olabilir yani bilemedim :) ama pırıltılı kremi için söyleyecek söz bulamıyorum nemlendiricisi harika bi defa :) yumuşacık oluyor üstelik ışıltısı müthiş :) hafif ama göz alıcı :) öyle ben burdayım demiyor simli simli olup ağır duranlardan değil hafif bir parıltı ama çok hoş bir ışıltı :) teşekkürler oriflame...

Canım ne sormuştun ben cevaplayayım

sparkle paris parfüm hiç beklemediğm derece de kalıcı çıktı beğebdim benden çok eşim bayıldı kokusuna.
enigma almıştım birde koku güzel fakat ben de çok kalıcı durmadı ama paris çok yakıştı ve kalıcı oldu

Son düzenleme:

Kesinlikle kalıcılığı ve kokusu süperrrrrrrrrrrrr

müthişşşşşşşş bir krem
yanığa morluklara uçuklara topuk çatlaklarına herseye çok amaçlıı bayılıyorumm

Kızlar bide bu krem katalogta kocaman görünüyor aslında çok küçük bi krem
ama çok bereketli kullandıkça çoğalıyor sanki :)))

müthişşşşşşşş bir krem

Bende de bademlisi var. Kullan kullan bitmiyor. Ama parmağım biraz zor giriyor, ağzı biraz daha geniş olsaydı daha iyi olurdu. Bu kirazlı olanın da kokusuna bakmıştım katalogtan, muhteşem bir koku

Bende de bademlisi var. Kullan kullan bitmiyor. Ama parmağım biraz zor giriyor, ağzı biraz daha geniş olsaydı daha iyi olurdu. Bu kirazlı olanın da kokusuna bakmıştım katalogtan, muhteşem bir koku

Bademlisi de çok güzel geçtiğimiz katalog 10 tane getirtmiştim 1 tane bile kalmadı bende 1 tanesini kendime ayırmıştım onuda aldılar elimden
bende kiraazlı getirrttim kendime

Canım ne sormuştun ben cevaplayayım
cilt bakımı hakkında neler tavsiye edersiniz diye sormuştum :) ama burdan yanıt gelmeyince bende araştırdım netten falan oldukça fazla. ona göre bakım yapıyorum :) artık grup kurdum :) 1 üyem oldu 2 üyemide bir dahaki ay kayıt edicem nasipse bugün baya bi bilgi edindim direktörümden :)daha bilinçli bir şekilde kullanıp satış yapacağım :)

müthişşşşşşşş bir krem

ayy ebnde istedim bundan ama kalmamış stokta çikolatalısını aldım bende :) çıkar çıkmaz alıcam bundanda :)

Bademlisi de çok güzel geçtiğimiz katalog 10 tane getirtmiştim 1 tane bile kalmadı bende 1 tanesini kendime ayırmıştım onuda aldılar elimden
bende kiraazlı getirrttim kendime

Saboli, sana mesaj atmam için özel mesaj kutunu silmen gerekiyor.

Benim de 2 tane üyem var. Ama kaç aydır satış yaptıklarını görmedim
Saboli senin üyen var mı, senin direktörün kim?

Benim de 2 tane üyem var. Ama kaç aydır satış yaptıklarını görmedim
Saboli senin üyen var mı, senin direktörün kim?

Evet üyelerim var
direktörüm çok ilgili ve çokkkkkkkkkk bilgili
3 ayda 95 kişiye ulaştık biz
geçen ay %15 seviyesiyle kapattım
bu ay %18 yada %21 olma ihtimalim yüksek

Evet üyelerim var
direktörüm çok ilgili ve çokkkkkkkkkk bilgili
3 ayda 95 kişiye ulaştık biz
geçen ay %15 seviyesiyle kapattım
bu ay %18 yada %21 olma ihtimalim yüksek

ooo tebrikler canım ne güzel bende yeni başladım söylemiştim zaten. bu ay 1 üyem oldu :) ocaktan itibaren bir kaç üyem daha var :) bakalım artık önce kendi üyelerimin altına üye bulmak için çabalayıp onları bağlamayı planlıyorum bu işe bakalım artık ilk defa iş boyutunu düşünerek üyelik yaptırdım. benim üst direktörüm değilde altın direktörüm çok ilgili. ve çok çok bilgili sağolsun her konuda destek oluyor bana.

Kızlarr ocak ayı geliyorrr
Aralık ayını nasıl kapatıyoruzz?
2 ocak kırmızı günlerine kimler gidiyorrr

Kızlarr ocak ayı geliyorrr
Aralık ayını nasıl kapatıyoruzz?
2 ocak kırmızı günlerine kimler gidiyorrr

ne kırmızı günü canım nedir o bahsettiğin şey?? ocak ayını 170 puanla kapattım :)

ocak ayı kataloğuna nasıl ulaşabilirim.. illa sipariş mi vermek gerekiyo..

internet sitesine düşer canım oradan ulaşabilirsn :)

2 ocakta bazı illerde direktör toplantısı yerine kırmızı gün yapacaklarmış bu aya özel..
liderler ve misafirlere özel direktöründen bilgi alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…