ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tşk ederim
ayrıca yeni temsilciyim ekim ayında 1. adımı geçebilmek için sipariş verdim direktörüm saolsun çok uğraştı !.. sırf 1. adımı tamamlamak adına kendime eşime vs. parfüm aldım. 100 bp yi tamamlamak için 120 tl sip. vermem gerektiğinş söyledi bende verdim ürünler geldi. fatursa ödemesi 134 tl !.. yani parfümlerden biri indirimsiz gelmiş ve bunu direktörüm bana söylemdi meğerse 160 tl lik sip. geçmişim haberim yok gelen tüm ürünleri geri göndericem herhangi bir sorun olur mu?

ya ben uye oldum sıparıs vermek ıcın 100bp mı olması lazım ılla nıe sıparıs gıremıoorum ınternetten :S

ya ben uye oldum sıparıs vermek ıcın 100bp mı olması lazım ılla nıe sıparıs gıremıoorum ınternetten :S

istediğin kadar sipariş verebilirsin, sınır ya da şart yok diye biliyorum. ben de üyelik 1 tl olduğunda üye olmuştum, 1 seneyi de geçti sanırım üyeliğim. öyle bir şart olmaması lazım diye biliyorum. en azından 1 ürün sipariş ver ilk ay

sorun olmaz ama hoşgeldiniz 1. adımını kaçırırsınız. aslında siparişi verirken ne kadar ödeyeceğiniz yazar. şöyle düşünün direktörünüzün ilgilnemesi gereken yüzlerce üyesi var inanın ki elinden geleni yapmaya çalışmıştır. eğer ödeme de sorun yaşamazsanız ve satabileceğiniz veya kullanabileceğiniz ürünler ise iade etmeyin derim. veya direktörünüzle görüşün. indirimsiz aldığınız parfümü iade edin. en azından hoşgeldiniz adımından faydalanırsınız.

kokoo sanırım ıban nosuyla ıng yatırsam daha iyi olacak saol verdim sıparişleri ıban nosu hakkında bilgin varmı ekim ayı sıparıslerden gelen kagıtta bir ıban nosu var ıng mecıdıyekoy şubesı adına o olabilirmi acaba????

arkadaşlar ben de oriflame yeni üye oldum (ekim de), şimdi benim de yeni üyeler bulmam gerekiyor ve çevremde de böyle işlere ilgi duyan kimse yok. Lütfen üye olmak isteyen arkadaşlar varsa deepslience@hotmail.adresinden ve ya facebook'tan Deep Slience olarak benimle irtibata geçebilirler mi?

oriflame temsilicileri....
genelde avon da kataloglar temsilcilerin eline geçtiğinde hemen nette paylaşırlar.siz nie öyle yapmıyosunuz???
yasak falan mı.?yanılmıyorsam siz aralık ayının katalogunu şimdiden görebiliyorsunuz

merhabalar..
bende yeni üye oldum kargo ödememek için satış limiti nedir
sitesinden baktım biraz ama pek bişey anlamadım nekadar sipariş vermem gerek bana yardımcı olursanız sevinirim

merhabalar..
bende yeni üye oldum kargo ödememek için satış limiti nedir
sitesinden baktım biraz ama pek bişey anlamadım nekadar sipariş vermem gerek bana yardımcı olursanız sevinirim

100 bp temsilci fiyatı üzerinden yaklaşık 120 tl sipariş verirseniz kargo ücreti 99 kuruş.

Merhaba
İster ürünlerin hepsini istersen de sadece bir kısmını geri gonderebilirsin.bu konuda sponsorun sana yardımcı olmak zorunda.
Umarım sorunu halletmissindir canım.

Oriflame e yeni kaydoldum, niyetim etrafımda satıcı olmadığından kendi ihtiyaçlarımı kolayca sipariş etmekti. Dün akşam bu saatlerde sipariş girdim, kredi kartıyla ödedim, sayfa dondu. Sontra siparişlerime baktığımda kaydının yapıldığını gördüm ama bugün gün içinde kargoya verilmemiş, yurtiçi kargoda kaydı yok. Ne zaman kargoya verilir, bir sorun mu oldu acaba?:26:

Son düzenleme:

merhaba genelde bir gün içinde kargoya verilmez. bi kaç gün daha bekleyin olmazsa müşteri hizmetlerine bildirirsiniz.

merhaba genelde bir gün içinde kargoya verilmez. bi kaç gün daha bekleyin olmazsa müşteri hizmetlerine bildirirsiniz.

Cevap için teşekkür ederim, ancak benim kargo ilk günden yola çıkmış yalnız ben kargo sorgulamaya danışman nosu yazdığımdan(çünkü orada öyle yazıyor) benim sayfa boş çıkıyordu, sipariş nosuyla deneyince gördüm. Tekrar sağol.

Arkadaslar avoncuyu oriflamede üye olmayı düşünüyorum ankaradan beni üye yapmak isteyen veya bilgilendirmek isteyen varsa mesaj atabilir

teşekkür ederim :) bir şey daha sormak istiyorum ben 5 li katalog seti siparişi vermedim ama sipariş listemde eklendi yazıyor bunu değiştirmenin bir yolu var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…