ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar merhaba annemin adına oriflamedan üyelik almıştım danışman kodum ve şifrem telefonumla birlikte gitti malesef bilgilerimi tekrar nasıl edinebilirim? :44:

İnternet sitesinden üye olamıyorum. Az önce bir sayfadan kendi adıma üye olmaya çalıştım kataloğunuz adresinize teslim edilecektir dedi ama pek inanmadım açıkçası çünkü ad-soyad, adres, telefon, tc falan aldılar, resmi sitesinde daha çok bilgi isteniyordu :44:
Kafam karıştı, bu konuda yardımcı olabilecek var mı? :44:

üyeliğiniz şifresini müşteri hizmetleri ile görüşerek tekrar alabilirsiniz.

diğer kayıt olduğunuz site oriflame in resmi internet sitesi mi değil mi. çünkü oriflame katalog göndermez sponsorunuz gönderir. ve resmi siteden kayıt olduğunuzda kaydınız anında açılır. muhtemelen bir danışmanın kurduğu siteden başvuruda bulundunuz o size ulaşacaktır kayıt olmanız için.

kizlar ben bu katalog olayindan anlamadim ya üye mi olmak gerekiyor ürünleri siparis vermek icin? nasil üye olucam? tesekkürler...

kizlar ben bu katalog olayindan anlamadim ya üye mi olmak gerekiyor ürünleri siparis vermek icin? nasil üye olucam? tesekkürler...

merhaba bu ay kayıt kampanyası ürünleri kendiniz daha ucuza almak istiyorsanız üye olmanız gerekiyor. kayıt ücreti 1 tl. bir defaya mahsus ödenen bir ücrettir. üye olmak istemiyorsanız ancak satış yapan kişilerden alabilirsiniz.

Antalyadan selam herkese Lara da oturuyorum.Avon ve oriflame ürünleriyle tanıtım amaçlı cilt bakımı ve makyaj yapıyorum.Ayrıca diplomalı cilt bakım uzmanıyım ve sebastıan trucco makyözüyüm.Bebeğim olduğu için serbest çalışıyorum.Mesaj atarsanız telefonlaşabiliriz.

Sanırım bir blogtan oldum üye. Arayan soran da olmadı. Benim elime acil katalog ulaşması lazım İstanbul'da bana yakın bir yerde vardı gidip alabiliyordum ama şimdi benden çok uzağa taşındılar. Neyse yarın arayayım bari olmadı yine üye olmayı deneyeceğim. Teşekkürler cevabınız için

merhaba hanımlar. kardeşim için yeni çıkan londra serisinden parfüm almayı düşünüyorum ancak gül kokusunu fazla sevmediğinden koku hakkında bilgisi olanlar, deneyen ya da kullananlardan bilgi alabilir miyim? gül kokusu çok mu baskındır parfüm oturdukça diğer notalar mı çıkıyor ortaya. ya da benzetebileceğiniz bi koku var mı? :) yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar bende geçen hafta üye oldum oriflame ye fakat kendini geliştirmek için sanırım alt üyeler yapman gerekiyormuş benim çevremde bu işi yapmaya gönüllü hiç kimse yok. sizce ekibime bu işi yapmak isteyen üyeler nereden bulabilirim siz nasıl buluyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim

Arkadaşlar everlasting fondötenden alıp kullanmış olanınız var mı?
Cildim karma bu fondöteni baya bi merak ediyorum ama almayada bir türlü cesaret edemedim.

cnmm uzun zmndır giremedim foruma,cvp baya geç oldu özür dilerimm oriflame sabunlarından kiraz çiçekli olanı pembe ambalajlı, turuncu ambalajlı olan sevilla'ydı sanırım adı onunda, sonraa nature secretstan frambuazlı olanları sevebilirsn cnmm

kızlar orıflamede kayıt ucretı 1 tl son gun bugun...bugunden sonra 25 tl...ayrıca sıparısleerınde 100bp yapanlara harıka bir hosgeldın paketı...%30 kar kazancı oturdugunuz yerden para kazanın....ilgilenen var mı? herturlu konuda yardımcı olurum....

oriflameden ptt ödemesini nasıl yapıyorum sıpariş vericeğim emin olamadım bilgilendirirseniz sevinirim bugün yarın siparişlerimi vericem:44: bu arada eclat weekend stoklarda kalmamış benim için büyük hayal kırıklığı oldu

temsilci olan arkadaşlar satışlarınıznın % kaçını siz alıyorsunuz yani karınız % kaç ?

cnm pttden hiç yatırmadm ama faturanla bide kimliğini al yanına, o şekilde ptt gişelerinden ödersn cnm, eğer bulunduğn ilde ing bank varsa ekstra işlem ücreti almadan yatırırsn borcunu

temsilci olan arkadaşlar satışlarınıznın % kaçını siz alıyorsunuz yani karınız % kaç ?

bu kişisel bişeydir tweety, yani demek istediğim 9,90lık bi ürünü kuruşu kuruşunada verebilirsin, 9a da satabilirsn, kar amacın yoksa geliş fiyatı üzerindende verebilirsn.. kar marjın sana ve müşterilerine göre değişir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…