ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba kızlar ya ben siteden sipraişlerimi ekledim ama eklediğimde bttğinde işlemim sayfam donmuştu ayrca bu aksam da grdm baktım en altta ürünler hızlı sirapiş falan yazıyor ben sipariş verdm mi vermedim mi acaba kargodan ürünler yola cıktı diye mesaj da gelmedi yaaa kafayı yicem şmdi nasıl yapcam ben bu siparişi ürünlerimin yola cıktgını nerden öğrencem

ürünlerin listende duruyorsa sipariş vermemişsindir

Danışman sayfanıza girdiğinizde ,sağ alt köşede puan ve tl. yazıyorsa siparişinizi sonlandıramamışsınız demektir.Orayı tıklayın yeniden sepetiniz gelsin ve devam edin lütfen... İyi akşamlar...

Not: Siparişinizi verdiğinizde artık bu bölgede puan ve tl. yazmaz .0 görürsünüz.Bilginiz olsun.

arkadaşlar kasımda üye oldum biraz sipariş aldım 125 puan kadar nasıl vereceğim siparişleri resimlim olarak yanıtlayabliilirmisiniz.

selam arkadaşlar,ben de üyeyim çok avantajları var en azından kendi ihtiyaçlarımı daha ucuza alıyorum tavsiye ederim üye olmak isterseniz yardımcı olurum hoşçakalın

merhab oriflamenin cici bayanları....formu okuyan herkese diyorum ki oriflame gercekten guvenebılecegınız bı marka....bikere saglık bakanlıgı onaylı...ankarada orıflame temsılcılıgı yapmak ısteyen varsa yardımcı olurum...bi çok ürününü kullandım doger markaya gore gercekten cok guzel ustelıkte kalıcı...hiç korkmadan deneyebılırsınız...

kızlarrrrrrrrrrrr
oriflame cicilerim bugün geldi
merakla beklediğim Love Potion Edp, beklediğime değdi
muhteşem bir koku, katalogdaki sayfası cok seksi hazırlanmış, yorumlar da çok iyiydi, cezbetti beni
akşamdan beri bileğimi koklayıp duruyorum
kış için seksi bir koku arıyorsanız, mutlaka alın, ilk sıktığınızda hafif sabun, sonra da çikolata kokusu var, ağır şekerli bir koku yok
şiddetle tavsiye ederim

bu arada tender care bademli çıkmış, katalogun en son sayfasıydı yanlış hatırlamıyorsam
oda çok hoşuma gitti, bu soguk kış günlerinde yumuşacık yaptı dudaklarımı

kesınlıkle katılıyorum bende bu ay aldım benı bnden aldı kokusu...o kremı 2 aydır kullanıyorum ve herkese tavsıye edıyorum.ellerım ıslansa dahı krem gecmıyor...

ben geçen ay bir fondöten aldım ancak rengi katalogda göründüğünden daha acık renk geldi bana.hiç kullanmadım bi ton koyusuyla değiştirmek için ne yapmak lazım acaba?
(not:danışmanım ben)

.yaa parfüm sattık bedava hediyeleri filan nasıl sipariş vercem ilgilenenlerden ALLAH razı olsun

hangı parfumu sattınız bazılarının grup kodu oluyor onu gırıyorsun sıparıs kodu olarak oyle degılse hepsını tek tek gırıyorsun promoson calıstır dedıgınde bedava urunler sıfırlanıyor

ben geçen ay bir fondöten aldım ancak rengi katalogda göründüğünden daha acık renk geldi bana.hiç kullanmadım bi ton koyusuyla değiştirmek için ne yapmak lazım acaba?
(not:danışmanım ben)

fırmaya faturanızla ıadeye gonderebılırsınız farklı tonunu ıstersınız yada dırektorunuzle ıletısıme gecın onlar bu ısı zaten yapıyorlar yapamazsanız yıne yardım etmeye calısırım

Ben de oriflame satış danışmanıyım kızlar, liseden beri hep oriflame kullanıyordum zaten çok memnundum, ilk başta kendime ürün çekerim diye üye oldum, şimdi üniveristede okuyorum ve sınıf arkadaşlarım gayet ilgili oriflame'a. Kullananlardan memnun kaldıkları konusunda geri bildirimler alıyorum. Danışman olmak isteyen varsa bana ulaşabilir seve seve yardımcı olurum her konuda :)

hangı parfumu sattınız bazılarının grup kodu oluyor onu gırıyorsun sıparıs kodu olarak oyle degılse hepsını tek tek gırıyorsun promoson calıstır dedıgınde bedava urunler sıfırlanıyor

giordani 48 tl olan hediyelerin kodlarını ayrımı girecem

Son düzenleme:
arkadaşlar yeni üye olduğum için bilmiyorum orflam parfüm testrlarını sipariş versem nasıllar hepside çıkıyormu içinden

ne önerirsiniz ilgilenirseniz sevinirim

arkadasım oncelıkle orıflame aılesıne hos geldın umarım cok guzel basarılara ve kazanclara ulasırsın parfum numulerı erkek ve bayan olmak uzere ayrı ayrı gelır ve her bır settede 24 tane sanırım parfum numunesı vardır butun kokuları koyma sansı yok cunku bızım 2000 den fazla urunumuz var en cok satan kokuları numune olarak koyar almanı tavsıye ederım

teşekkürederim canım biraz zor gibi para toplamak ama dur bakalım ilgilendiğin için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…