ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm arkadaşlar ben de danışmanlığımın ilk ayındayım ilk siparişlerimi aldım ama hediye gelmedi ikinci ayda mı gelir tşk ler hepimize bol kazançlar:KK16:

bende bi ara oriflame temsilciliği yapıyordum. ama sonra bıraktım.yaklaşık 2 yıldır da sipariş girmedim hiç.

dün bi sayfama gireyim dedim. ama danışman kodumu kabul etmedi.

üyeliğim iptal mi edilmiş yani ? anlamadım..

Son düzenleme:
bende bi ara oriflame temsilciliği yapıyordum. ama sonra bıraktım.yaklaşık 2 yıldır da sipariş girmedim hiç.

dün bi sayfama gireyim dedim. ama danışman kodumu kabul etmedi.

üyeliğim iptal mi edilmiş yani ? anlamadım..

evet tatlım iptal edilmiş, bir yıl boyunca sipariş vermezsen üyeliğin düşer

iki ay önce üye oldum ıkıncı ayımın şiparişinide verdim hediye almadım malesefkı neyı sipariş ettiysem o geldi... ekstra olarak koku kağıdı vardı:26:

Sponsor diye bana atadıkları kadın ben bpmi tamamlayayım diye benim adıma sipariş girmiş, onu ben ödeyeceğim diyor. Kaldi ki ben kendi adıma bir şeyler alacağımı, satış amacım olmadığını belirtmiştim. Sinirlerim tepemde, ödemezse soluğu savcılıkta alıcam, dolandırıcılıktan dilekçemi vereceğim. Sponsorun sizin hesabınızdan bir şeyler almasını nasıl önlersiniz bayanlar? Aksi halde üyeliğimi iptal ettireceğim çünkü.

Son düzenleme:
merhabalar.bende oriflame yeni kayıt yaptırdım.fakatkafamda bir sürü soru işareti oldu, sponsorların bilgi vermeden şipariş girmeleri hakkında bir sürü yazı okudum farklı farklı sitelerde bunların gerçeklik payı varmı yoksa biraz abartılıyormu bilgi verebilirmisiniz.yani üye olmakla iyi mi yaptım kötü mü yaptım anlayamıyorum

takım liderliği sözleşmesi olanlar ve direktörler sizin hesabınızdan sipariş verebilir. doğru olan üyeye sorup izin alarak sipariş vermektir. ancak bazen sormadan yapanlar çıkıyor. ancak şunu unutmayın ki verdikleri bu siparişin tüm sorunluluğu o kişiye aittir. size hiç bir şekilde borç çıkartamazlar. eğer sizden habersiz sipariş verilirse ve size kargo gelirse kabul etmeyin bunu ve anında şirkete durumu anlatın. böyle bi durumda o kişinin şirketle ilişiği kesilir.

o kadar tereddüt yaşadım ki bazılarına bu sebeple icra takibi gelmiş falan... birde yeni üyelikten sonra katalog ne kadar süre içinde elime gelir acaba?

o kadar tereddüt yaşadım ki bazılarına bu sebeple icra takibi gelmiş falan... birde yeni üyelikten sonra katalog ne kadar süre içinde elime gelir acaba?

tereddüt yaşamanıza gerek yok. sizin hesabınızdan sipariş verseler bile ürünleri siz teslim almadıysanız size kimse para ödetemez. sorumluluk o direktördedir. şirket size katalog göndermez kataloglar siparişşe eklenişyor. sponsorunuzdan katalog göndermesini istemelisiniz.

Merb arkadaslar ben kasım ayında üye oldum fakat kataloglar bugun elıme gectı anlayamadıgım bır suru konu var her üründen mi yüzde 30 kar edılıyor yanı ürünü 10 tl ye satıcam ama aslında o ürün bana 7 tl ye mi gelecek ... Ya soruyu bıle soramıyorum oyle karısıkkı kafam :d toplamda 50 tl lik ürün siparişi topladım diyelim bankaya ödememiz gereken miktar 50 tl mi oluyor karımızı sonradan mı verıyorlar yoksa kar payını cıkarıp mı yatırıyoruz bankaya yda hernereye yatıracaksak

tereddüt yaşamanıza gerek yok. sizin hesabınızdan sipariş verseler bile ürünleri siz teslim almadıysanız size kimse para ödetemez. sorumluluk o direktördedir. şirket size katalog göndermez kataloglar siparişşe eklenişyor. sponsorunuzdan katalog göndermesini istemelisiniz.

Canım bu noktada yanlışlık var, şirket katalog gönderiyor, bana birkaç defa göndermişti, devamlı göndermiyor ama bazen sipariş dışında bi bakıyorum katalog gelmiş, kendi yanından yolluyo yani

Sponsor diye bana atadıkları kadın ben bpmi tamamlayayım diye benim adıma sipariş girmiş, onu ben ödeyeceğim diyor. Kaldi ki ben kendi adıma bir şeyler alacağımı, satış amacım olmadığını belirtmiştim. Sinirlerim tepemde, ödemezse soluğu savcılıkta alıcam, dolandırıcılıktan dilekçemi vereceğim. Sponsorun sizin hesabınızdan bir şeyler almasını nasıl önlersiniz bayanlar? Aksi halde üyeliğimi iptal ettireceğim çünkü.

tatlım oriflameyi arayıp durumu bildir. onlar yönlendirirler seni, danışman da hakkaten ayıp etmiş, bi sorsaymış önce bari, sen müşteri hizmetlerinin ara, bilmiyorsan no yu yazıyorum:

Oriflame Müşteri İlişkileri
Pazartesi - Cuma günleri arasında, 08:00-19:00 saatleri arasında açıktır.
Telefon: 0212-3556060

iki ay önce üye oldum ıkıncı ayımın şiparişinide verdim hediye almadım malesefkı neyı sipariş ettiysem o geldi... ekstra olarak koku kağıdı vardı:26:

kaç puan sipariş verdin canım, eğer 100 bp'nin altındaysa hediye gelmez. hoşgeldin programından yararlanabilmek için enaz 100 bp sipariş vermen gerekiyor

tatlım oriflameyi arayıp durumu bildir. onlar yönlendirirler seni, danışman da hakkaten ayıp etmiş, bi sorsaymış önce bari, sen müşteri hizmetlerinin ara, bilmiyorsan no yu yazıyorum:

Oriflame Müşteri İlişkileri
Pazartesi - Cuma günleri arasında, 08:00-19:00 saatleri arasında açıktır.
Telefon: 0212-3556060

Cevap için sağol canım. Ayıptan öte bir şey bu, resmen güvenlik açığı var oriflamein bu konuda. Bu oriflame bana sormuş mu acaba "sponsorun senin yerine sipariş versin mi, ona bu yetkiyi tanıyor musun" diye? Bu kadın milyarlık harcama yapıp benim üzerime yıkabilirdi, faturada benim adım geçiyor. Hem madem sponsrun böyle bir hakkı var faturayı da ona kessinler madem, ayırt edilsin yani. Ya da buna yönelik bir işlem olsun, kişi seçebilsin sponsorunun kendi adına sipariş verip veremeyeceğini, ne rezalet bu yahu. Hadi kadın bana bazı mazeretler sundu, şu tarihte ödeyeceğim dedi. Güvendim şimdilik ama insanlık hali ya ödeyemezse? İptal ettireceğim üyeliğimibu korkuyla yaşayamam ben. Bir bakıyorum mailime fatura gelmiş, süpriz! Söylediği tarihe kadar bekleyeceğim, ödenmezse vade dolmadan sırasıyle oriflame, tüketici hakları ve savcılığa başvuracağım.

takım liderliği sözleşmesi olanlar ve direktörler sizin hesabınızdan sipariş verebilir. doğru olan üyeye sorup izin alarak sipariş vermektir. ancak bazen sormadan yapanlar çıkıyor. ancak şunu unutmayın ki verdikleri bu siparişin tüm sorunluluğu o kişiye aittir. size hiç bir şekilde borç çıkartamazlar. eğer sizden habersiz sipariş verilirse ve size kargo gelirse kabul etmeyin bunu ve anında şirkete durumu anlatın. böyle bi durumda o kişinin şirketle ilişiği kesilir.

O kişiye ait diyorsun ama faturayı benim adıma kesiyorlar o nasıl oluyor? Ben de de duydum icralık olanları, bana zaten ödetemezler, ödetseler de burunlarından getiririm zaten, bu ülkede hukuk var da çektiğim sıkıntı da bana kalır.

Son düzenleme:
arkadaslar malesef boyle baskası uzerınden urun ceken sponsorlar cıkabılıyor bende takım lıderıyım orıflamede eger sponsorunuz sızın uzerınızden sızden habersız urun cektıyse bunu orıflame sıkayet edebılırsınız o kısı zaten uyelıgındende olur

X