ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ben 17 eylulde sipariş verdim hala elime ulaşmadı msj falan da gelmedi ilk siparişim acaba bi aksilik söz konusu olabilir mi???

Bu aralarda,siparişler birkaç gün gecikiyor.Siz yine de danışman kodunuz ve şifrenizle siteye girerek kargo takibi bölümünden sipariş kolinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş verme tıklayın.Kargo bölümü açılır.
Öte yandan faturanızda sponsor ve direktörünüzün telefon numaraları yazar ,kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.Direktörünüz size detaylı bilgi verecektir.
Firmanın müşteri ilişkileri birimini arayarak ta sorularınızı iletebilirsiniz.Bu bilgilerin hepsi sitede mevcut ( iletişim bilgileri dahil) kolay gelsin diyorum. :80:

Arkadaşlar ben dün sipariş verdim fakat kargo takipte bişey gözükmüyo. Yeni üyeyim ve ilk siparişim bununla alakalı olabilir mi acaba?

ben oriflame yeni üye oldum bikaç ürün sipariş verdim siparişim geldi ama direktorum yada danışmanım içinde ürünler yok gri gnder dedi o yuzden gelir gelmez geri gnderdim.aradan 3 gun gecti yeniden sipariş veriyim dedim urunleri ekledim sepete ama bp 0 gözüküyo ve ürünlerin yannda satılamaz yazıyo ve sadece katolog ücreti yazıyo nasıl sipariş verebilirim şimdi ben napıcam lütfen yardım edin

sanırım sadece essentials fairness serisinde sorun var aslınd stok var ama yinede satılamaz yazıyo çünkü başka bi ürün ekledim ve bp lrim arttı ama essentials da böle olmadı nası sipariş vericem ben bu seriyi :KK43:(((((

yavrum ben çoğu sabununu kullandım,hepside çok iyi çok güzel kokuyolar, eğer sende benim gibi duş jeli kullanmayı sevmiyosan denemeni öneririm:KK6:

evet duş jeli sırtımda minik minik sivilceler yapıyo ama kokularıda çoook güzel:KK69: şuan niveanın çilekli sabununu kullanıyorum sivilce kalmadı ama kokunun çilekle uzaktan yakından alakası yok:KK19:oriflameden hangi sabunu önerirsin böyle buram buram çiçek ve meyve kokuları olsun istiyorum:87:

merhaba bayanlar size sorum acaba üyelik aşaması nasıldır üyelik ücreti şu an ne kadardır.bakırköy de bir orıflame merkezi var oraya gidicem ama o zamana kadar merak ediyorum.teşekkürler bol satışlar

komşum oriflame satmaya başlamış bende pudra ve ruj siparişi verdim bugün elime geçti fakat pudranın rengi çok açık :18: katalogda bi ton daha koyu görünüyordu bende onu seçtim ama ürün çok açık renkmiş :KK43: diğer numarasıyla değiştirmek istiyorum ama komşumunda bebekleri var ona iş çıkarmak istemiyorum değişimi kendim nasıl halledebilirim bua arada oriflam ın merkezi evime yakın sayılır kendim gitsem orda değişim işlemi yapılır mı? yardımcı olursanız çok sevinirim

komşum oriflame satmaya başlamış bende pudra ve ruj siparişi verdim bugün elime geçti fakat pudranın rengi çok açık :18: katalogda bi ton daha koyu görünüyordu bende onu seçtim ama ürün çok açık renkmiş :KK43: diğer numarasıyla değiştirmek istiyorum ama komşumunda bebekleri var ona iş çıkarmak istemiyorum değişimi kendim nasıl halledebilirim bua arada oriflam ın merkezi evime yakın sayılır kendim gitsem orda değişim işlemi yapılır mı? yardımcı olursanız çok sevinirim

siz değişim yapamazsınız. ancak ürünü satan kişi değişim isteyebilir.

Oriflame' den göz kalemi siparişi vermek istedim hemde her renk tonundan bir tane alcaktım ve bir tane de ruj alcaktım ama üyeliğim iptal edilmiş.Nasipte başka marka almak var demek :)

Oriflame' den göz kalemi siparişi vermek istedim hemde her renk tonundan bir tane alcaktım ve bir tane de ruj alcaktım ama üyeliğim iptal edilmiş.Nasipte başka marka almak var demek :)

merhaba 1 yıl boyunca sipariş vermeyen üyelikler siliniyor. isterseniz tekrar üye olabilirsiniz.

Merhaba hanımlar,

1-31 Ekim kataloğu için kargo ücreti sıfırlama ürünü nedir? Bilen var mı:)

Bir de "HairX Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan" kullanan var mı? Memnun kaldınız mı?

Merhaba hanımlar,

1-31 Ekim kataloğu için kargo ücreti sıfırlama ürünü nedir? Bilen var mı:)

Bir de "HairX Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan" kullanan var mı? Memnun kaldınız mı?

şimdi sipariş giriyordum.
ücret sıfırlama: 22690 Feet Up Aromatic Winter Foot Cream :KK42:
keşke daha ıse yarar bırsey olsaymıs, ev ayak kremı doldu :KK43:

Son düzenleme:
selamlar burada olan varsa acil bişey sormam gerekiyor.elimde ekim kataloğu yok sipariş ederken de kasım kataloğu ekleniyor ekim kataloğunun kodu nedir acaba

arkadaşlar bende yeni oriflameye üye oldum katalogumu aldım fakat bu bpler nerde yazıyor onu göremedim de ?

X