ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım ben balçovadayım. ama takım siparişinden kastın nedir anlamadım.ama yapabilceğim bir şey varsa yardımcı oluyum sana. midsummer avonun ürünü değil mi? bende bayanı var 1 kez fıs yapılmış :)

ya kendim hiç internetten sipariş vermedim bu ay kendim sipariş vericemde hani hoşgeldiniz kampanyası var ya onun volare parfum setini alıcam siparişleri verirken onun kodunu girmem gerekyomu yoksa sipariş adımlarını yaparken otomatikmen orda çıkıyomu başka süpriz paketler falanda var sipariş adımları hakkında bilgi verirmisiniz, gönderi şeklini 99 kargo adrese teslim yapmak lazım değilmi ?

kızlar mıdsummer erkek ıcın olanı nasıl bır parfum kokusunu bılen varmı

ahhh keşke bende bilsem nsl bi koku oldğunu,çok merak ediyorm o kokuyu ya, bikaç katalogtur fiyatıda pek uygun ama gel gelelim kokuyu bilmiyooommm:KK25::26:

kızlar ben biliyorum koku fresh, ferah bir koku. tam yaza göre. ben de erkek arkadaşıma alacağım bu katalog bitmeden.
ya kendim hiç internetten sipariş vermedim bu ay kendim sipariş vericemde hani hoşgeldiniz kampanyası var ya onun volare parfum setini alıcam siparişleri verirken onun kodunu girmem gerekyomu yoksa sipariş adımlarını yaparken otomatikmen orda çıkıyomu başka süpriz paketler falanda var sipariş adımları hakkında bilgi verirmisiniz, gönderi şeklini 99 kargo adrese teslim yapmak lazım değilmi ?

son adımda kendi otomatik olarak ekleniyor, özellikle kod yazmana gerek yok arkadaşım.

arkadaşlar ben yeni üye sayılırım.bu ay ki siparişimde bir ürün eksik geldi.ben sipariş verirken özellikle bakmıştım.stokta olmadığına dair bir ibare yoktu.ama kutudan ürün çıkmadı..üstelik ürün gelmediği halde faturada ücreti görünüyo.yani ben ürünün parasını ödemiş oluyorum bu durumda.
ben ne yapacağm şimdi bir bileniniz varsa yardımcı oalbilir mi?sizin başınıza geldi mi benzer durumlar?

arkadaşlar ben yeni üye sayılırım.bu ay ki siparişimde bir ürün eksik geldi.ben sipariş verirken özellikle bakmıştım.stokta olmadığına dair bir ibare yoktu.ama kutudan ürün çıkmadı..üstelik ürün gelmediği halde faturada ücreti görünüyo.yani ben ürünün parasını ödemiş oluyorum bu durumda.
ben ne yapacağm şimdi bir bileniniz varsa yardımcı oalbilir mi?sizin başınıza geldi mi benzer durumlar?

benimde aynı durum avonda başıma geldi, müşteri hizmetlerini aradım eksik olan ürünü bir sonraki siparişimde fatura etmeden gönderdiler.
müşteri hizmetlerini ara veya bağlı olduğun temsilciye sor derim.

internet sitesinde altın kataloga giriyorum ürünü sepete ekliceğim zaman fiyatı eski pahalı fiyatı oluyo, sizde fark ettinizmi bunu ?

canım ben balçovadayım. ama takım siparişinden kastın nedir anlamadım.ama yapabilceğim bir şey varsa yardımcı oluyum sana. midsummer avonun ürünü değil mi? bende bayanı var 1 kez fıs yapılmış :)

ayy ne güzel cnm bende gyalıdayım:) cnm eğer direktör seviyesindeysen, altındaki üyeler kargo adresi olarak senin adresini gösterir ve kargo parası 8veya9tl yerine 3küsürdü galiba o kadar para öder. bende çoğunlukla kendime alıyorum ürünleri,kargo parası artık pahalı gelmeye başladı :KK4::KK4: kargo sıfırlama ürünüde almak istemiyorum çünkü ne satabilecem nede kullanabilecem o yüzden.. takım siparişi girmek çok daha mantıklı geliyor fakat kendi direktörümün izmirde bana yakın bi alt direktörü olmadığı için eve teslim alıyorum siparişleri hep:KK25: midsummer avondakini bilmiyorumda oriflamede var yeni katalogta syf 48de sağ altta:KK3:

kızlar ben biliyorum koku fresh, ferah bir koku. tam yaza göre. ben de erkek arkadaşıma alacağım bu katalog bitmeden.
son adımda kendi otomatik olarak ekleniyor, özellikle kod yazmana gerek yok arkadaşım.

çok sağol yavrum,esmerlere gidebilecek bi kokumu peki?o konuda bi bilgin varmı cnm??:KK12:

cnm öyle bişey oldğunda faturanın aslında olmayan ürünü işaretle,ürün kolimden çıkmadı diye not düş altına, kargoyla yolla lojistik merkezine:KK6: 1-2 hafta içinde yollarlar ürününü:KK34:

**** bu arada dancing lady hypnotic night'ı aldım fakat hiç hoşuma gitmedi kokusu. baharatlı bi koku,hmmm ametyst fatale parfümü vardı geçen senelerde ori.nin, kokusu onu andırıyoo bilginize:KK3:

Slm arkadslar,

Gecen kampanyada (2 kişi kayıt yapılıp bır gıordanı canta ve giordanı parfum hediyesı olan)
yaptığım halde hediyem gelmedı bu aykı siparısımle gelır mı acaba bılen arkadslar cevaplarsa sevınırım
ben dahıl iki uyede odemesını yaptık...

Slm arkadslar,

Gecen kampanyada (2 kişi kayıt yapılıp bır gıordanı canta ve giordanı parfum hediyesı olan)
yaptığım halde hediyem gelmedı bu aykı siparısımle gelır mı acaba bılen arkadslar cevaplarsa sevınırım
ben dahıl iki uyede odemesını yaptık...

temmuz ayında yaptıysanız eylul ayında hedıyelerınız gelır

oriflame kızları bş sorunum var.

ben geçen ay 100 bp yaptım ve pasta seti kazandım.

şimdi sipariş giriyorum ama pasta seti stokta yok gözüküyor.

şimdi ben kazandığım bir hediyeyi alamayack mıyım?

başına böyle bir şey gelen var mı?

oriflame'de giordani gold'un bi ara jel eyelinerı vardı halen daha var mı ben bayadır kataloglarda göremiyorumda...

Son düzenleme:
oriflame'de giordani gold'un bi ara jel eyelinerı vardı halen daha var mı ben bayadır kataloglarda göremiyorumda...

cnm o bi ara indirim syflarında yada altın broşürlerde fln yayınlanmıştı diye hatırlıyorum ondan sonra herhangi bi kataloğunda görmedm ne yazıkki..:KK5:

X