ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar hairx şampuanlar nasıl kullananlarınız varmı ben hacim vereni kullanmak istiyorum bu eylül kataloğunda var kullanıp memmun olanlarınıuz varsa yazsın :)

Merhaba
Israrla 2-3 firma üzerine oynanan bir oyun var. Biz bu firmaların avukatları değiliz ama tamamen internet ortamında çıkan efsane haberlerden yola çıkılıp bu tür yalan yanlış bilgiler yayılmaktadır. Sonrasında sizler buradan gidiyorsunuz ama yazışmalarınız burada kalıyor ve bu tür firmalar bizi yayıncı olarak mahkemeye vermektedir. Bu olayı daha önce DANONE konusunda yaşadık. Bu konuda elinizde net bilgiler var ise gidip bu konuda yeni bir başlık açarsınız ve o başlığı biz ORIFLAME ile paylaşırız. Konu doğru ise destekçiniz oluruz ama konu internet efsanesi bir konu ise sonuçlarına hep birlikte katlanırız. Lakin gelip bu konuda konu dışı mesaj yazmamanızı rica ediyorum. Konu : ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu şeklindedir.konu dışı mesaj yazanlar ceza alacaklardır.

selam bayanlar. ben de 3 günlük çiçeği burnunda oriflame temsilcisiyim. kendi ihtiyaçlarımı karşılama amaçlı başladım.
bakalım nasıl gitcek :)

hayırlı olsun canım, hoşgeldin :)
oriflame gerçekten çok güzel, vazgeçemediğim farklı ürünleri var, bildiğimiz kozmetik markalarında bulunmayan ürünler var çok seviyorum
sen de kullandıkça seveceksin bence ürünleri
yalnız ilk başladın tecrübesizsin aksilikler olabilir, inşallah olmaz ama olursa da umarım oriflameye karşı önyargı oluşturmazsın
bol alışverişler diliyorum :KK52:

selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.​

merhaba oriflame ürünleri hakkında baı sorularım var benım soruları cevaplandıracak temsılcı fln var mı? mesj atarsa sevınırım

selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.​

merhaba oriflame ürünleri hakkında baı sorularım var benım soruları cevaplandıracak temsılcı fln var mı? mesj atarsa sevınırım

hayırlı olsun canım, hoşgeldin :)
oriflame gerçekten çok güzel, vazgeçemediğim farklı ürünleri var, bildiğimiz kozmetik markalarında bulunmayan ürünler var çok seviyorum
sen de kullandıkça seveceksin bence ürünleri
yalnız ilk başladın tecrübesizsin aksilikler olabilir, inşallah olmaz ama olursa da umarım oriflameye karşı önyargı oluşturmazsın
bol alışverişler diliyorum :KK52:

tam ben geldim herkes gitmiş diye düşünürken bu cevap iyi geldi teşekkür ettim. umarım fazla aksilik yaşamam :)

sorularınızı buraya yazabilirsiniz arkadaşlar bizler temsilciyiz cevaplamaya çalışırız.

o zmn sormaya baslıorum o kadar cok sorum var kı pes etmek yok bastan anlasalım kikikikikik essentıals in 5-1 gel wash , cream SPF8 , soap bar, lotıon aldım bunları nasıl hangı sıklıkta kullanmam gerekıo ve orıflame urunlerın bıtkısel oldugunu duymus ve buna güvenerek aldım cıldıme bı sakıncası olur mu

o zmn sormaya baslıorum o kadar cok sorum var kı pes etmek yok bastan anlasalım kikikikikik essentıals in 5-1 gel wash , cream SPF8 , soap bar, lotıon aldım bunları nasıl hangı sıklıkta kullanmam gerekıo ve orıflame urunlerın bıtkısel oldugunu duymus ve buna güvenerek aldım cıldıme bı sakıncası olur mu

sabun hem yüz hem vücut için ama yıkama jeli aldığı içn yüzüne yıkama jeli kullan her sabah ve akşam. cream spf8 olanı gündüz, lotion ise gece kullanabilirsin. aslında ikiside aynı amaca hizmet ediyor, lotion u yağlı ciltlere tavsiye ediyoruz. cildine uyarsa dediğim gibi kullanabilirsin. istisna bazı kişilerde ürünler alerji yapabiliyor öyle bir durumda 30 gün içinde iade etme hakkın var.

sabun hem yüz hem vücut için ama yıkama jeli aldığı içn yüzüne yıkama jeli kullan her sabah ve akşam. cream spf8 olanı gündüz, lotion ise gece kullanabilirsin. aslında ikiside aynı amaca hizmet ediyor, lotion u yağlı ciltlere tavsiye ediyoruz. cildine uyarsa dediğim gibi kullanabilirsin. istisna bazı kişilerde ürünler alerji yapabiliyor öyle bir durumda 30 gün içinde iade etme hakkın var.

yardımın ıcın tesekkurler

hanımlar bu ayki kargo sıfırlama ürünüyle ilgili bilginiz var mı. ne işe yarar nasıl kullanılır hangi cilt tipine uygundur vs.

Eklentiler

• $20163_1.png
    $20163_1.png
    168,8 KB · Görüntüleme: 34
kokulu banyo sabunları nasıl deneyenler var mı?:98:ha bide oriflame ürünleri bitkisel doğal içerikli fln deniyodu bi ara doğruluğu var mı?

kokulu banyo sabunları nasıl deneyenler var mı?:98:ha bide oriflame ürünleri bitkisel doğal içerikli fln deniyodu bi ara doğruluğu var mı?

yavrum ben çoğu sabununu kullandım,hepside çok iyi çok güzel kokuyolar, eğer sende benim gibi duş jeli kullanmayı sevmiyosan denemeni öneririm:KK6:

X