ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bende alıyorum oriflame ürünlerini. Üyelik koşulları çok zor değilmiş diye duydum. Acaba diyorum kendi aldıklarımı ucuza getirmek için üye olsam mı? Ne dersiniz, satış yapmadan kendi ihtiyaçlarımı almak için kullansam karlı olur mu?
Şartlarını hiç bilmediğim için yardımcı olursanız sevinirim

Oriflame ürünleri doğal bitki özlü olduğu için özellikle tavsiye ederim.Ben ve yakın çevrem beğenerek kullanıyoruz.Tabii ki kendi kullanımınız için de olsa üye olmanız avantajlı,ürünleri sürekli olarak indirimli alırsınız.Ay sonuna kadar üyelik 1 tl. kampanya var.
Oriflame sitesine girerek üye olabilirsiniz.Başarılar dilerim.:80

bu siteden üye yapmak,sipariş toplamak yasak bilginize..

Ben insanlara yararlı olamıcaksam ve uğraştığım işi geliştiremiyceksem burada işim ne? yapan bunu zaten gizli saklı yapacak alenen yapınca mı yasak!!! yapmayın Allah aşkına...

ya merak etti siz satış elamanı felanmısınız neden icra geldi eksiğim kaldı derken neden bahsettiniz.ben konuya yabancıyım sadece merak ettim hergün kapıyı bir avon veya orflame üyesi çalıyor üye yapmak için kafamda olurmu ya vardır bununda bi sıkıntılı tarafı diye düşünüyorum acaba sizin sorduğunuz soru benim aradığım cevapmı

Ben insanlara yararlı olamıcaksam ve uğraştığım işi geliştiremiyceksem burada işim ne? yapan bunu zaten gizli saklı yapacak alenen yapınca mı yasak!!! yapmayın Allah aşkına...

Arkadaş size bu siteden yasak olduğunu söylemiş. site kuralı bunlar yasak.. sana kimse gizli saklı yap demiyor.. sadece buranın kuralı..sitede yenisiniz anladığım kadarı ile.. o yüzden bi kaç konu gezerseniz anlarsınız......ne demek istenildiğini...

sitede yeni değilim sadece uzun zamandır girmedğim için şifremi unutmuştum.Ukalalığa gerek yok ayrıca...daha farklı bir şekilde izah edebilirsin..2008 ilk aboneliğim .sen daha yenisin yani :))) Kadınlar Kulübü çok faydalı sosyal bir paylaşım sitesidir...Ama maalesef bünyesinde 2 çeşit insan barındırıyor:1.herşyi bildiğini zannedenler 2.Gerçekçi ve kendi olup hem paylaşımlardan yararlananlar,hem de buradakilere içten faydalı olanlar...

Son düzenleme:
ben burada satış yapmıyorum,reklam yapmıyorum site kurallarına aykırı şekilde davranmıyorum..konunun başlığı orıflame bunun reklamını yapan ben değilim ...burada sadece görüşmek isteyen arkadaşlarla görüşebileceğimi alenen söylüyorum...Site kurallarına aykrı bişey yok cümlelerimde siz tekrar okuyun bence kuralları...

Son düzenleme:

Ödeme konusunda herkes kendinden sorumlu..Yani siz ödemenizi zamanında yaptığınız sürece hiç bir sıkıntı olmaz...

Ben sadece size yasak olduğunu söyledim.. uzun zaman olmuş girmeyeli o yüzden kurallarıda unutmuşsunuz doğal olarak.. Burda eski veya yeni tartışması yok.. Uyarıda bulunduk arkadaş ile.. siz nasıl algıladınız bilemiyorum.. sözlerimde bi yanlışlık oldugunu düşünmüyorum.. Burda herkes satış moduna girse olay çıkar emin olun..

Ben sadece size yasak olduğunu söyledim.. uzun zaman olmuş girmeyeli o yüzden kurallarıda unutmuşsunuz doğal olarak.. Burda eski veya yeni tartışması yok.. Uyarıda bulunduk arkadaş ile.. siz nasıl algıladınız bilemiyorum.. sözlerimde bi yanlışlık oldugunu düşünmüyorum.. Burda herkes satış moduna girse olay çıkar emin olun..

uyarıda bulunabilirsiniz ama ukala moduna girmeden lütfen...ben geniş bir insanım aslında buna bile takılmazdım ama hayatımda ukala insanlarla muhatap olmak istemiyorum artık buna bir dur demem lazımdı siz karşıma çıktınız :))

1 tl ucuzmus. Tupperware satıyorum ben ve üyelik ücreti 100 tl :)
Peki minimum sipariş tutarı nedir? Üye oldugum ay nekadar sipariş vermem gerekiyor Asil üye olabilmek için veya oriflame de böyle bir zorunluluk var mı ? Etrafımda bu sorulara cevap alacağım kimse yok bu nedenle aklıma takılan soruları buraya yazıyorum. Beni bilgilendirirseniz Cook mutlu olurum.

herkese selamlar birşey sormak istiyorum tesadüfen netten üye oldum oriflameye bi gözlük beğenmiştim onu sipariş etmek için katalogta bulamadım çünkü oda bi danışmanın sitesiymiş 1 lira kayıt ücreti bu ay falan bişirler söyledi fiyatı farketmez istediğin ürünü sipariş etmem yeterl kayıt olman için dedi bende tamam dedim güneş kremi söyledim konuştuk nerelere para yatırabileceğimi söyledi ama hesap numarası falan almadım oda vermedi e mail le fatura göndermiş sadece ben parayı nasıl yatırıcam bunu öğrenmek istiyorum kontorüm yok geri dönemiyorum danışmana e faturada sipariş numarsı var omu oluyor hesap numarası hiç nettende bişiy almadım daha önce bi yanlışlık olsun istemiyorum cevap verirseniz sevinirm

postaneden oriflame faturası ödicem dersenız danısman kodunuzu söyledıgınızde ısmınız cıkar zaten osekılde odeyebılırsınız bankalarada aynı sekılde bıldıgım kadarıyla ben ptt den yatırıyorum

satıs tutarı sıze kalmıs bellı bır sınır yok ancak 100 bplık sıparıs verırsenız hosgeldın paketıne gırersınız ve hosgeldın hedıyelerınden faydalanabılırsınız ayrıca 100 bp yaptıgınızda kargo ucretıde 1tl oluyo yanı tamamen sıze kalmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…