ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadslar gecen ay ben ıkı kısı uye yapmıstım kendım dahıl uyeler 100 bp yaptık canta ve parfum hedıyemı ne zmn gonderırıler bılgınız varmı bu aykı bp lı siparısımle mı gelır ??

arkadaşlar siparişi gelen varmı aranızda?yemin ediyorum ben daha önce böyle bi rezillikle karşılaşmadım kaç gün oldu yok ortada siparişler ne gelen var ne giden hadi dedim siparişimi iptal edin onuda yapmıyorlar dahası adamlara bişey soruyorsun tenezzül edip cevap bile vermiyorlar ama borcun bikaç saat gecikse hemen faiz işlemeye başlar iyice gıcık kaptım bi daha son olacak zaten uyuz oldum:KK36:

yaklasik 1 senedir oriflame satiyorum ve urunleri gondermede su ana kadar hic sorun yasamadim hatta begenmedigim urunleri geri bile aldilar

arkadslar gecen ay ben ıkı kısı uye yapmıstım kendım dahıl uyeler 100 bp yaptık canta ve parfum hedıyemı ne zmn gonderırıler bılgınız varmı bu aykı bp lı siparısımle mı gelır ??

Geçen ay ki hediyeler bir sonraki ay gelecek. Yani Ağustos ayında gelecek.

arkadaşlar siparişi gelen varmı aranızda?yemin ediyorum ben daha önce böyle bi rezillikle karşılaşmadım kaç gün oldu yok ortada siparişler ne gelen var ne giden hadi dedim siparişimi iptal edin onuda yapmıyorlar dahası adamlara bişey soruyorsun tenezzül edip cevap bile vermiyorlar ama borcun bikaç saat gecikse hemen faiz işlemeye başlar iyice gıcık kaptım bi daha son olacak zaten uyuz oldum:KK36:

Bu sıralar sipariş ve iadeler çok olduğundan yetişemiyorlarmış. bana öyle dediler.

yaklasik 1 senedir oriflame satiyorum ve urunleri gondermede su ana kadar hic sorun yasamadim hatta begenmedigim urunleri geri bile aldilar

Evet benimde siparişi girdikten 2 gün sonra elimde oluyor. İadeleri de 3.gün faturadan düşüyorlar hemen.

kızlar artık akbankta gişeden fatura yatırmada 1tl masraf kesiyo :KK4: iyice azıttılar gari yaa :KK4::KK4::KK4::KK4: bide bide yeni katalog siteye yüklenmiş müjdemi vereym yeni ürün grupları ve parfümlr var:KK6::KK6:
yaa 28 haziranda mı ne iade yaptım daha doğrusu değişim.. hala göndermediler bana, bu ayki siparişle mi gelir sizce:KK53::KK53: valla bu gidişle bende bırakıcam bu ni yaaa:26::26:

kızlar oriflame ödemem geciktiği için icra kağıdı göndermiş. Şu göün ödemezseniz icra takibi başlayacaktır diyen.. Daha önce başına gelen var mı? biraz eksiğim kaldı. 2-3 gün geciktirsem sorun olur mu?

gecen hafta p.tesi verdiğim siparişim cumartesi gunu geldi kargoyu getıren cocuk tasınıyolar o yuzden karısıklar su sıra dedı payalsmak ıstedım sızınle:)

kızlar artık akbankta gişeden fatura yatırmada 1tl masraf kesiyo :KK4: iyice azıttılar gari yaa :KK4::KK4::KK4::KK4: bide bide yeni katalog siteye yüklenmiş müjdemi vereym yeni ürün grupları ve parfümlr var:KK6::KK6:
yaa 28 haziranda mı ne iade yaptım daha doğrusu değişim.. hala göndermediler bana, bu ayki siparişle mi gelir sizce:KK53::KK53: valla bu gidişle bende bırakıcam bu ni yaaa:26::26:

canım bende bugün kredi kartıyla ödedim ilk defa bendende 1 tl.daha fazla kestiler demek gişeden ödemekte ayrıca masraflı olmuş ilginç:44:

selam bayanlar bu katalogta indirimde olan rock angel parfümünün koku yönlerini ve parfüm hakkında fikirlerinizi yazar mısınız? :KK12:

canım hafif bir koku bende çok kalıcı olmadı ama bende parfümler kalmaz zaten pek şeftali gibi meyveli tatlı bir koku yazın gündüz kullanılacak koku aslında tam,ben beğeniyorum.bir de biraz daha kalıcı olsa tekrar alırdım kesin :)

bir de benim bi sorum olcak kızlar giordani gold hafif renk veren parlak nemlendirici var ya hani ondan almak istiyorum fakat stok dışı görünüyor, siteden baktım stokta varmış ama sizce gelir mi sipariş bekletiyorum onun için sırf?? alan var mı bu üründen güzele benziyor??

henüz karar veremedim cok karasızım satıs yapamam diye puan toplayamam diye vazgeciyorum mesela bir parfümün yaklasık bp değeri kaç diğer ürünlerin puanları cok düşük 100 bp yapamam aylık kaçtane parfüm satarsam 100bp elde ederim..:26:

bu katoloğda fairnes krem var beyaz tenliiym kuru ciltler için kremi uygunmus bende kuru ciltliyim zaten sizce nasıl nemlendirmesi iyimi:26:

bende var fairness krem benim de cildim epey kuru kullanıyorum arada bir,düzenli kullanmadım gerçi yazın çok nemli zaten hava arada bir krem sürüyorum o da elime ne geçerse şeklinde oluyor ama yazdan önce yine oriflame'in başka bi serisini kullanıyordum o da güzeldi sivilce ya da alerji yapmadı bende

henüz karar veremedim cok karasızım satıs yapamam diye puan toplayamam diye vazgeciyorum mesela bir parfümün yaklasık bp değeri kaç diğer ürünlerin puanları cok düşük 100 bp yapamam aylık kaçtane parfüm satarsam 100bp elde ederim..:26:

Siz yeter ki üye olmaya karar verin gerisi kolay...100 bp yaptığınızda hediye ürünlerden yararlanıyorsunuz tabi ama her ay 100 bp yapmak zorunda değilsin yapamadığın zaman ücret sıfırlama ürünü ile kargoyu bedava getirebilirsin..iSTERSENİZ YARDIMCI OLURUM SİZE...BU AYIN KAMPANYALARINI KAÇIRMAYIN

Son düzenleme:
X