ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cnmm merhaba cilt tipinide söylersen eğer daha iyi ve doğru yardım alabilirsin :KK3:
bu arada rumuz güzel, matrax dinleyicisisin sanırım :nazar:

roaccutane tedavisinden sonra yüzümü hiç nemli göremedim çöl gibi :KK43: dün kükürt-çam terebentinli sabun aldım sabahları bunu akşam yatarkende essentials fairness sabun ve leke kremini kullanmayı düşünüyorum. sizce bu kırmızılıklar gidermi :KK43:

Bayanlar oriflameden siparis vermeye calısıyorum 25tl ve uzeri amazonia parfüm 12tl diyor ama faturada 25tl gözüküyor bu faturaya böyle mi yansıcak bana bir yardımcı olur musunuzzzzzzzzzzzz :KK43:
Canim faturayı sonlandirmaya geldiginde o fakat inecek sonlandirmadan once bir bak

Bayanlar oriflameden siparis vermeye calısıyorum 25tl ve uzeri amazonia parfüm 12tl diyor ama faturada 25tl gözüküyor bu faturaya böyle mi yansıcak bana bir yardımcı olur musunuzzzzzzzzzzzz :KK43:
Canim faturayı sonlandirmaya geldiginde o fakat inecek sonlandirmadan once bir bak

Halettim canım yine de tesekkur ederim.gelsin bakalım nasıl kokuyor parfümümm :KK12::KK12: :KK1:

roaccutane tedavisinden sonra yüzümü hiç nemli göremedim çöl gibi :KK43: dün kükürt-çam terebentinli sabun aldım sabahları bunu akşam yatarkende essentials fairness sabun ve leke kremini kullanmayı düşünüyorum. sizce bu kırmızılıklar gidermi :KK43:
Canim düşündüğün ürünler güzel ama yüz yıkama jeli olarak cay ağacı özü olan yeşil yüz yikamajelini kullan birde yeni biokilinigin senin cilt tipi icin çıkan kırmızı başlıklı urunu kullan o yüzünde leke bırakmayacaktır cunku o geceleri lekesi bölgeyi soyacaktım

Canim düşündüğün ürünler güzel ama yüz yıkama jeli olarak cay ağacı özü olan yeşil yüz yikamajelini kullan birde yeni biokilinigin senin cilt tipi icin çıkan kırmızı başlıklı urunu kullan o yüzünde leke bırakmayacaktır cunku o geceleri lekesi bölgeyi soyacaktır ve cildinde leke olmiyacak

Allah aşkına biri bana faiz konusunda detaylı bilgi versin yaa. Faturaya son ödeme tarihi geçtikten kaç gün sonra 20 tl faiz geliyor? %5'i sormuyorum. 20 tl faizi soruyorum.

Allah aşkına biri bana faiz konusunda detaylı bilgi versin yaa. Faturaya son ödeme tarihi geçtikten kaç gün sonra 20 tl faiz geliyor? %5'i sormuyorum. 20 tl faizi soruyorum.

bilmiyorum malesef.. keşke yardımcı olabilsem.. sen yinede fazla gününü geçirmemeye çalış bence:nazar:

battaniyemkareli cnm cildinin nsl olduğunu tahmin edebilyorum.. yeşil çaylı yıkama jelini önermiş arkadaş ama o yağlı ciltler için, senin cilt zaten şuanda kuru.. bence böyle bi ekstra kurutucu ürüne gerek yok... o yüzden hassas ciltler için olan veya hmm kremsi yapıda köpürmeyen bi yıkama jeli alabilirsin diye düşünüyorum.. mesela essentialsın 3ü1 arada temizleyicisi vardı e vitamini içeren.. onun nemlendirme özelliği iyi bence onu deneyebilirsn.. kırmızılıklar için bilmiyorum cnm o konuda yanlış yönlendirmeyeyim.. :KK24: inş çabuk geçer.. bu arada ben sivilcelerin oluşturduğu kırmızılıklara karşı kantaron yağı kullanmaya başladım. kırmızılıkları hafiflettiğini söyleyebilirim..:KK76:

Halettim canım yine de tesekkur ederim.gelsin bakalım nasıl kokuyor parfümümm :KK12::KK12: :KK1:

Parfümün kokusu güzel, hafif ama kalıcı değil.

benim üyem 50 gündür ödemedi. ama halen 20 TL faiz binmemiş.

ben 3 gün ödemedim 16 tl faiz geldi oda tatıle girdi 10 mayıs mı 23 nısana mı denk gelmıstı ondan

yenı kampanyalar çok güzel
100 bp gecen fincan setının 6 tabagını ve pasta tabagını alacak 9.90 tl ye
üye yapana canta sonra 2. üye yapana paradise parfüm hediye
altın fırsatlarda sürekli çanta var alacak bır sey bulamadım
ayrıca gecen ay puanları yukseltmıslerdı ama sımdı dusurmuslar
24 lıralık urune 11 puan verıyor yuk yanı 120 tl urun var sepetımde 50 puan gozukuyor bu konuda kesınlıkle cozuttular ne yaptıkları belli değil gecen ay bsy almadım 100 puanı doldurdum 120 lıralık mı ne urun aldım bu ay nasıl oluyorda böyle oluyor anlamıs değilim
yenı cıkan rimeli deneyeceğim çok merak ettim

bp olayı çözülmüş 50 bp olan ürünler şimdi baktım 102 bp olmuş çok sevindim siparişimi verdim hemen:KK1:

arkadaşlar siparişimi verdim 3 gün oldu ve ben elime gelmesii beklerken bugün hala paketlenmediğini gördüm müşteri hizmetlerini aradığımdada hiç hoş olmayan tavırla karşılaştım ve 20 dakika bekledim resmen halada çıkmış deil paket ordan daha önce böle bişey olan oldumu acaba

arkadaşlar siparişimi verdim 3 gün oldu ve ben elime gelmesii beklerken bugün hala paketlenmediğini gördüm müşteri hizmetlerini aradığımdada hiç hoş olmayan tavırla karşılaştım ve 20 dakika bekledim resmen halada çıkmış deil paket ordan daha önce böle bişey olan oldumu acaba

aynen bende aynı şeyle karşılaştım canım açıkçası ben oriflameden daha öncede olan bikaç bişey yüzündende soğumuştum bu son alışverişim zaten kesin olarak almamaya karar verdim hep aynı şey oluyor benimkide daha paketlenmemiş yazık yani sinir oldum resmen:KK43:(

aynen bende aynı şeyle karşılaştım canım açıkçası ben oriflameden daha öncede olan bikaç bişey yüzündende soğumuştum bu son alışverişim zaten kesin olarak almamaya karar verdim hep aynı şey oluyor benimkide daha paketlenmemiş yazık yani sinir oldum resmen:KK43:(

bana aynı şey geçen ayda yapıldı danışmanıma aratmıstım bu sefer kendim arıyım dedimm iyice sinirlendim problemi çözmeyi bırakın tavırları çok sinir bozucu bende sırf bu ay hediyeyi almak için istedim bidahada sipariş verceimi sanmıyorum

bana aynı şey geçen ayda yapıldı danışmanıma aratmıstım bu sefer kendim arıyım dedimm iyice sinirlendim problemi çözmeyi bırakın tavırları çok sinir bozucu bende sırf bu ay hediyeyi almak için istedim bidahada sipariş verceimi sanmıyorum

aynen dedim ya benim daha öncede başıma gelmişti zaten 2 aydır sipariş vermiyordum sırf bu tavırlar yüzünden ama hadi dedim bu ay vereyim vermez olaydım kesinlikle müşteriyle ilgilenmiyorlar bi daha almayı düşünmüyorum zaten:KK36:

pazar günü verdiğim sipariş daha bugün kargoya verildi takip ediyorum yarın belki gelir oda daha ilk yerinde belge düzenledi yazıyo bende bu ay çok sinirlendim kaç gün geçti ama ya en geç salı almalıydım pazar günü çalışılmıyo diye ama tersi oldu dün falan mail atmıştım ben aramıyorum arayıpta ters tavırla karsılasınca dahi bi deliririm sayfadan atmıştım dün mail baya bi yazdım bugün kargolandı :KK20: hala bekliyorum gelsin yarın gelmezse çıldırıcam resmen

benımde 2 gün oldu kargoya verıldı dıye hala msj gelmedi
geçen ay hem geç gönderdiler hem de yanlıs gönderdiler bu ay öyle olmaz inş cumaya gelmesı lazım kargomun herkes tatıle cıkıcaz sıparsıler duruyor

bende p.tesi gunu siparsı verdım koli daha cıkmamıs bıle bu ay gonderı ısını halledemıyolar sanırım cok sınır bozucu

X