ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

benim kolime yeni kataloğu ( bedava olan, 1 adet) koymamışlar nedense? ne yapmam lazım? kolim dün gelmişti....

Amazonia Bay ve Bayanlar için EDT : 100 ml 12,90
Amazonia serisinin yüz kremi, jeli, yüz spreyi, duş jeli, gözlük, kemer, sabun, vücut kremi, çanta, pareo (çok şık), bileklik şeklinde kombinasyonları var.
Mirage EDT: 36,90
Love Potion EDT:36,90
Eclat Weekend EDT:34,90
Ascendant EDT:29,90
Dudak Koruyucusu var bu katalogdada:7,90
Suya Dayanıklı Maskara ve eyeliner:9,90
Giordani Gold Shine EDT:34,90 a düşmüş. :)
Divine Sensual EDP: 44,90 kırmızı olan
Kolonyalar yine var:15,90
Giordani Men Dolce Vita EDT: 34,90
Free EDT erkek için : 35,90
Ayak Bakım Seti koymuşlar. Tırnak makası, tırnak eti geri itme çubuğu, 2 tane seperatör, Tırnak ve tırnak eti fırçası: 16,90
Bayan siyah çanta: 34,90
Yeni Berry Cool Sprey Kolonya var: 14,90 200 ml.
Pure Skin Yüz Temizleme Jeli ve Toniği ikisi bir arada:11,90
Nature el kremleri:5,90
ve en güzeli de 2FX Maskara yine var ve 9,90
Kohl göz kalemleri de 6,90 a düşmüş.
Gözüme çarpanları yazdım.

Amazonia serisinin yüz kremi, jeli, yüz spreyi, duş jeli, gözlük, kemer, sabun, vücut kremi, çanta, pareo (çok şık), bileklik şeklinde kombinasyonları var.
Ayak Bakım Seti koymuşlar. Tırnak makası, tırnak eti geri itme çubuğu, 2 tane seperatör, Tırnak ve tırnak eti fırçası: 16,90

bende bugün aldım kargoyu sen önce davranmışsın katalog güzel ben beğendim her zamanki gibi,divineyi almayı düşünüyorum aslında fiyat olarak pek düşmemiş ama daha fazlada düşürmezler sanırım çünkü uzun zamandır hiç indirime girmemişti,bu arada 2fx.nasıl bi maskara güzelse alacağım:KK12:

2FX süper birşey. Hatta fiyatı düşmüşken alabilen alabildiğince stok yapsın. benden alanlar aldıktan 2 gün sonra yine çıkarsa diye 2 katalog önce galiba sipariş vermişlerdi.
Kohl göz kalemi de düşmüş. Oda süper birşey. Sürerken krem gibi kayıp gidiyor ve akmıyorda.
Giordaninin parfümü düşmüş. En kaçırılmayacak ürün o aslında:)

2FX süper birşey. Hatta fiyatı düşmüşken alabilen alabildiğince stok yapsın. benden alanlar aldıktan 2 gün sonra yine çıkarsa diye 2 katalog önce galiba sipariş vermişlerdi.
Kohl göz kalemi de düşmüş. Oda süper birşey. Sürerken krem gibi kayıp gidiyor ve akmıyorda.
Giordaninin parfümü düşmüş. En kaçırılmayacak ürün o aslında:)

sağol canım o zaman alıp deneyeyim,bu sefer şu açılıp kapanan göz kaleminden almıştım oda güzel ama bugün sanki biraz aktı yani göz kapağıma bulaştı bakalım belki kohldende alırım,bide giordaninin yeni çıkan jewel rujlarını çok tavsiye ederim ben çok beğendim hem krem gibi yumuşak hemde renkleri çok canlı dudaklarımı çok nemlendirdi:)

bugün kargom elimde olacaktı ama malesef yurtiçi kargo bugün beni sinir etti,bütün gün kargomu bekledim evden çıkmayı düşünmüyordum zaten kargonun gelmeside iyi olacaktı,sabah baktım kargom gelmiş şubeye ama dağıtımda gözükmüyordu benimde içime kurt düşünce telf.açtım kargoya bana dağıtıma çıktığını ve bugün mutlaka geleceğini söylediler sonra bekledim saat 5 oldu yine aradım çok yoğun olduklarını ama benim evim civarlarında olduklarını söylediler ve yine beklemeye devam ettim saat 9 falan oldu tekrar telf.açtım bana ne desinler kargom ayrılmış ben şubeden alacağım diye not aldırtmışım öyle söylediler bende sinirlendim yok dedim böyle bişey 2 arkadaşınızla konuştum mutlaka gelir dediler dedim yarında dağıtıma çıksın o zaman diyorlar ben yarındamı kargo bekleyeceğim yarın evde değilim dedim off ya ben nasıl almaya gideceğim sinir oldum hiç böyle sorun yaşamamıştım aslında kargo konusunda seçeneğimiz olsa yani bikaç kargo daha olsa seçeneklerde illaki yurtiçi kargoyumu seçemek zorundayız zaten kargo masrafınıda ödüyoruz ben bu kargo bekleme işinden hadi onuda geçtim böyle saçam sapan yanlışlık yapmalarından çok şikayetçiyim ne güzel bende sabahtan beri ürünlerim elimde olacaklar diye bekliyorum olmaz böyle bişey beni strese sokmalarıda cabası:KK36::KK36:

cnm komşuna fln bırakmalarını söylesen olmamı??:KK4::KK6:

benim kolime yeni kataloğu ( bedava olan, 1 adet) koymamışlar nedense? ne yapmam lazım? kolim dün gelmişti....

cnm eğer direktörünle bağlantın varsa ondan bi tane isteyebilirsn yollayabilir:nazar::nazar:

hmmm ayy hadi bakalım çook sağol cnmm:KK3: pure skin yüz temizleme jeli ve tonik demişsin, kodları hangileri? iki tonik varya o serinin?:KK76:

pure skin yüz temizleme jeli ve tonik demişsin, kodları hangileri? iki tonik varya o serinin?:KK76:

8. katalogda pure skin yüz temizleme jeli kodu 20164, toniğin kodu ise 20620..
Önümüzdeki ay babalar günü olması nedeniyle 8. katalogda babalar gününe özgü kampanyalar da var...

Ayrıca koruyucu ağız bakım suyu ve diş ipi de 8. katalogda..

Kızlar aranızda "lovely garden" kullanan var mı? Hoş bir kokuya benziyor, kullananlar bununla ilgili ne düşünüyor, merak ediyorum..

8. katalogda pure skin yüz temizleme jeli kodu 20164, toniğin kodu ise 20620..
Önümüzdeki ay babalar günü olması nedeniyle 8. katalogda babalar gününe özgü kampanyalar da var...

Ayrıca koruyucu ağız bakım suyu ve diş ipi de 8. katalogda..

Kızlar aranızda "lovely garden" kullanan var mı? Hoş bir kokuya benziyor, kullananlar bununla ilgili ne düşünüyor, merak ediyorum..

sağol tatlım :KK3: lovely garden yeni çıktı ya henüz zannetmiyorum kimse alıp kullanmış olsun:KK6::nazar: ama benimde hoşuma gitti güzel gibi duruyoo:KK12:

kuzenim almış ondan. hafif bir kokusu varmış. genç kız kokusu diyip duruyor. genç kız kokusu tarifi de ona özgü birşey tabi. ama çok fazla kalıcı değilmiş.

cnm komşuna fln bırakmalarını söylesen olmamı??:KK4::KK6:

cnm eğer direktörünle bağlantın varsa ondan bi tane isteyebilirsn yollayabilir:nazar::nazar:

hmmm ayy hadi bakalım çook sağol cnmm:KK3: pure skin yüz temizleme jeli ve tonik demişsin, kodları hangileri? iki tonik varya o serinin?:KK76:

hayatım keşke komşu işi olsaymış malesef bunlar kendi kafalarına göre getirmemişler koliyi ben getirin demiştim tlf.nda ama onlar nasıl oluyorsa ben ayırttım diye işlem yapmışlar ilginç işte...

hayatım keşke komşu işi olsaymış malesef bunlar kendi kafalarına göre getirmemişler koliyi ben getirin demiştim tlf.nda ama onlar nasıl oluyorsa ben ayırttım diye işlem yapmışlar ilginç işte...

benim üyelerdede sorun olmuştu yurtiçi kargo. üyeler kargo parası ödemeyeyim diye 100 BP yapıyor adrese istiyor üyeye mesaj geliyor gelipp alın kargoyu diye. Direktörüme söyledik oda şirkete şikayette bulundu ihtar etmişler şubeyi.

Kızlar biri bana yardım etsin lütfen. Pure Colour Rujlarında (Katalog07-Sayfa:13) bazı renkler arıyorum. Netten baktım baya araştırıyorum saatlerdir ama farklı farklı renkler cıkıyo hiç biri birbirini tutmuyo. Tam kırmızı istiyorum ne açık kırmızı nede koyu kırmızı. Birde kırmızının pembeye çalan rengini istiyorum. Lütfen biri yardımcı olabilirmi :26:

Kızlar biri bana yardım etsin lütfen. Pure Colour Rujlarında (Katalog07-Sayfa:13) bazı renkler arıyorum. Netten baktım baya araştırıyorum saatlerdir ama farklı farklı renkler cıkıyo hiç biri birbirini tutmuyo. Tam kırmızı istiyorum ne açık kırmızı nede koyu kırmızı. Birde kırmızının pembeye çalan rengini istiyorum. Lütfen biri yardımcı olabilirmi :26:

katalogdan baktım kırmızı olan 21153
pembeye çalanı ise 21145 ama kırmızının pembeye çalanı derken ne kastettin. benim anladığım renk bu oluyor.

oriflame'den fondöten almak istiyorum ama iki seçenerek arasında kararsız kaldım.
ecobeauty nemlendirici fondöten mi yoksa Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten mi? kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?
cildim karma, yağsız, orta kapatacılıkta hafifi yapılı bir fondöten istiyorum.
bir de hangi rengini almalıyım? light ivory mi? natural beige mi? ten rengim de buğday ama çok koyu değil.
yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

oriflame'den fondöten almak istiyorum ama iki seçenerek arasında kararsız kaldım.
ecobeauty nemlendirici fondöten mi yoksa Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten mi? kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?
cildim karma, yağsız, orta kapatacılıkta hafifi yapılı bir fondöten istiyorum.
bir de hangi rengini almalıyım? light ivory mi? natural beige mi? ten rengim de buğday ama çok koyu değil.
yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

benim önerim studıo artıst fondoten ben kendım kullanıyorum ve etrafımdakı arkadslarıma onerıyorum benım cıldımde herhangı bır ız leke vs yok cunku bu fondotenın kapatıcılık ozellığı yok diyebılırım ama cılde cok hos cok doğal bir gorunum verıyor yanı soyle dısardan bırı baktığı zaman cıldın pırıl pırıl duruyor ama fondoten olduğu bellı olmuyor.ben acık tenlıyım acık kumralım light ıvory bana tam oldu.

X