ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadslar sitede 100 bp ye fıncan setı verıyor 125 bp ye parfum set alıyorduk o kalktı mı bılen var mı ??

kat kat kazan kampanyasından yararlanmak için 125 puan gerekirken 100 puana düşürmüşler bahar için bu iyi ama gel gör ki kat kat kazan hediyesi fincan takımı.
artık çeyizime koyarım ben de.

selamlar
siparişlerimi girdim mutluyum. bu ay top allık aldım ve benim hiç top allıgım olmamıştı daha önce çok heyecanlıyımmm:KK30:
sanırım ilk gün oldugu için kargo ücreti sıfırlama ürünü, biraz karmaşıktı, sipariş hazırlarken önce geçen katalogtaki kapatıcı yazısı belirdi daha sonra bir iki düzenleme için geri tıkladım, son işlemden önce el kremi yazısı çıktı.artık hangisi olursa olsun yeter ki saç kremi olmasın
ayak törpüsü alıyorum
altın fırsatlardan küpe aldım, 3.77 fiyatı, yaz geliyor gündüz-gece takarım bunu ben
güneş kremi aldım
yeni selülit kremini aldım
parfüm almadım, elimdekiler bitsin
çilekli el kremini alıcaktım son anda fikir degiştirdim
makyaj çantası da almadım,oysa çok istiyordum, bugün cimri günümdü sanırım
fondoten aldım studio serisinden rengi konusunda kararsız kaldım aslında ama esmer oldugum için ve çok açık renk olmadıgı sürece bende işe yaradıkları için orta koyulukta bir renk aldım
herkese mutlu-süslü günler
:KK3:

selamlar
siparişlerimi girdim mutluyum. bu ay top allık aldım ve benim hiç top allıgım olmamıştı daha önce çok heyecanlıyımmm:KK30:
sanırım ilk gün oldugu için kargo ücreti sıfırlama ürünü, biraz karmaşıktı, sipariş hazırlarken önce geçen katalogtaki kapatıcı yazısı belirdi daha sonra bir iki düzenleme için geri tıkladım, son işlemden önce el kremi yazısı çıktı.artık hangisi olursa olsun yeter ki saç kremi olmasın
ayak törpüsü alıyorum
altın fırsatlardan küpe aldım, 3.77 fiyatı, yaz geliyor gündüz-gece takarım bunu ben
güneş kremi aldım
fondoten aldım studio serisinden rengi konusunda kararsız kaldım aslında ama esmer oldugum için ve çok açık renk olmadıgı sürece bende işe yaradıkları için orta koyulukta bir renk aldım

siparişlerin hayırlı olsun öncelikle.
ben de 100 bp toplayınca vereceğim siparişimi.
bu arada kargo sıfırlama ürünü 30 mllik bir mini el kremi bilgi vereyim istedim.

fincanlar tencereler kaliteli oluyor kızlar yalnız gecen sene 5 lıradan tencere almıstır fıncan setı 9.90 fazla bence bırıne satmaya kalkasan en fazla 20 ye satarsın her yer 15 10 lıralık fıncanla dolu satmak ıcın en ıdeal parfum eger fıncan vereceklersede 5 lıradan gecen seneki gibi olmalı o fincana 10 cok fazla çeyiz için ideal oluyor tencereler fln

ben verdim siparişlerimi biraz önce bundan sonra aylık yayınlanacakmış katalog ve ödemede 21 güne çıkmış diğer kataloğu merak ediyorum :KK34:

bu ne hızzzz:KK3::KK3: yeni katalog haberini senden bekliyoruz o zmn tatlım,bakalım haziranda ne gibi indirimler var :KK31:

Kızlar ya ben bi arkadaşıma borç vermiştim oriflame faturası için topladığım parayı ve dediği günde getiremedi günüm baya geçti ne olacak simdi.s

fatura tutarının %20si kadar (oranı yanlış hatırlamıyosam 20ydi) faiz ödersn cnm, fazla geciktirmeden yatır derim. yoksa belirli bi zmndan sonra sanırım 20tl + %20 daha faiz işliyo.. faturanın altında yazıyo cnm ordan bak istersen yanlış söylemiş olmayayımda:KK3:

selamlar
ayak törpüsü alıyorum
güneş kremi aldım

güle güle kullan kuzuuum, fotolarıyla bekliyoruz ve tabiki yeni kataloğudaaa meraklaa beklyooruuzzz :KK31::KK31::KK31:

siparişlerin hayırlı olsun öncelikle.
ben de 100 bp toplayınca vereceğim siparişimi.
bu arada kargo sıfırlama ürünü 30 mllik bir mini el kremi bilgi vereyim istedim.

benim siparişler bugün geldi nisanın siparişi. fiyat listesinde kivi ve portakallımı ne saç kremi diyodu kargo sıfırlama için? değiştirdilrmi:KK9:

fincanlar tencereler kaliteli oluyor kızlar yalnız gecen sene 5 lıradan tencere almıstır fıncan setı 9.90 fazla bence bırıne satmaya kalkasan en fazla 20 ye satarsın her yer 15 10 lıralık fıncanla dolu satmak ıcın en ıdeal parfum eger fıncan vereceklersede 5 lıradan gecen seneki gibi olmalı o fincana 10 cok fazla çeyiz için ideal oluyor tencereler fln

gelsin çeyizler gitsinn çeyizlerrrrrr :KK52::KK52: tencereyi bilmemde ben sinbonun kahve mak. almştm :21: denedik ve güzeldii annemin ilk söylediği şey, bunu çeyizine koyalım oldu:KK9::KK9::KK9: bence fincanların fiyatı uygun cnm, en dandiğini 5-7 arası bi fiyata alıyosunki bunlar gürel porselendi galiba dimi? biraz önce baktım ama markasını net hatırlamıyom yani bana fiyat itibariyle uygun geldi:KK16:
diğer topiğimize gelen siparişlerimin resimlerini koyucam kızlar, bilginize.. sizde gelenleri koysanıza???:KK6::KK6:

bu ne hızzzz:KK3::KK3: yeni katalog haberini senden bekliyoruz o zmn tatlım,bakalım haziranda ne gibi indirimler var :KK31:

fatura tutarının %20si kadar (oranı yanlış hatırlamıyosam 20ydi) faiz ödersn cnm, fazla geciktirmeden yatır derim. yoksa belirli bi zmndan sonra sanırım 20tl + %20 daha faiz işliyo.. faturanın altında yazıyo cnm ordan bak istersen yanlış söylemiş olmayayımda:KK3:

güle güle kullan kuzuuum, fotolarıyla bekliyoruz ve tabiki yeni kataloğudaaa meraklaa beklyooruuzzz :KK31::KK31::KK31:

benim siparişler bugün geldi nisanın siparişi. fiyat listesinde kivi ve portakallımı ne saç kremi diyodu kargo sıfırlama için? değiştirdilrmi:KK9:

gelsin çeyizler gitsinn çeyizlerrrrrr :KK52::KK52: tencereyi bilmemde ben sinbonun kahve mak. almştm :21: denedik ve güzeldii annemin ilk söylediği şey, bunu çeyizine koyalım oldu:KK9::KK9::KK9: bence fincanların fiyatı uygun cnm, en dandiğini 5-7 arası bi fiyata alıyosunki bunlar gürel porselendi galiba dimi? biraz önce baktım ama markasını net hatırlamıyom yani bana fiyat itibariyle uygun geldi:KK16:
diğer topiğimize gelen siparişlerimin resimlerini koyucam kızlar, bilginize.. sizde gelenleri koysanıza???:KK6::KK6:

tamam kokocum ama henüz ne gelen var ne giden bakalım elime ulaşınca mutlaka söylerim:)

Arkadaşlar bir üyem sıkılaştırıcı pudra siparişi vermiş ama alıcısı rengini çok açık bulduğundan ve bir ton koyusunu istemediğinden mecbur iade etmek zorunda kaldık. Faturasıyla beraber dilekçesinide ve ürünü de kargoya verdik. Kargo çarşamba ellerinde olur demesine rağmen netten bakıyoruz halen faturadan düşmemişler.
Geçen ay annemde krem almıştı. Krem kızarıklık ve yanma yaptığından onu da dilekçe ve fatura ile göndermiştik. İki gün sonra faturasından düşmüşlerdi. Bu üyemin ki neden halen düşmemiş olabilir ki. Nereyi arayıp sorabilirim. Mail atıyoruz cevap bile vermeye tenezzül etmiyorlar.

Bu arada bende bugün siparişlerimi verdim.

1 adet natural bronze top allık
3 diş macunu
1 tane tender care balm
1 tane discover mexico caribben breeze duş jeli
3 tane north for-men şampuan erkek için
2 tane tıraş sonrası nemlendirici
1 tane kuru eller için besleyici el kremi
1 tane feet up nemlendiricili gece ayak bakım kremi
1 tane pure nature yüz kremi
1 tane artist kapatıcı
1 tane muse roll-on
1 tane göz kalemi
saç uçları için onarıcı terapi serum verdim ama stokta kalmamış nedense
1 tanede süpriz paker 1 istedim. bakalım içinden ne çıkacak. Bu güne kadar her siparişimde istedim. İçinden işe yaramayan bir tek ürün bile çıkmadı. Bugüne kadar da hepsini sattım.

Bu siparişlerimle beraber üye yaptığımdan dolayı Beyaz bayan çantam ve 3 adet hediye parfümüm gelecek.
ve 3.adım ürünüm Glacier setim gelecek.

Bu arada bende bugün siparişlerimi verdim.

1 adet natural bronze top allık
3 diş macunu
1 tane tender care balm
1 tane discover mexico caribben breeze duş jeli
3 tane north for-men şampuan erkek için
2 tane tıraş sonrası nemlendirici
1 tane kuru eller için besleyici el kremi
1 tane feet up nemlendiricili gece ayak bakım kremi
1 tane pure nature yüz kremi
1 tane artist kapatıcı
1 tane muse roll-on
1 tane göz kalemi
saç uçları için onarıcı terapi serum verdim ama stokta kalmamış nedense
1 tanede süpriz paker 1 istedim. bakalım içinden ne çıkacak. Bu güne kadar her siparişimde istedim. İçinden işe yaramayan bir tek ürün bile çıkmadı. Bugüne kadar da hepsini sattım.

Bu siparişlerimle beraber üye yaptığımdan dolayı Beyaz bayan çantam ve 3 adet hediye parfümüm gelecek.
ve 3.adım ürünüm Glacier setim gelecek.

güle güle kuullaan tatlımmm bol satışlarr :KK3: gelen ürünlerin fotosunu çek ekle diğer topiğe görelim bakalım şu beyaz çanta dediğin hangisi cnm? onuda eklersn resimli anlatım topiğine:KK31:

Arkadaşlar şimdi direktörüm aradı şu İsveç slogan yarışması vardı ya, Oriflameyi seviyoruz çünkü diye onu kazanmışım.)
Eylül'de İsveç'e gidiyorum Oriflame sayesinde.

güle güle kuullaan tatlımmm bol satışlarr :KK3: gelen ürünlerin fotosunu çek ekle diğer topiğe görelim bakalım şu beyaz çanta dediğin hangisi cnm? onuda eklersn resimli anlatım topiğine:KK31:

Beyaz çanta dediğim hani 2 üye yaparsan üyelerin ve sen 100 BP çekersen Beyaz Bayan çantası hediyesi vardı ya o işte.

Kızlar ya ben bi arkadaşıma borç vermiştim oriflame faturası için topladığım parayı ve dediği günde getiremedi günüm baya geçti ne olacak simdi.s

fazla geciktirmemenizi tavsiye ederim benim 49 tl faturam 1 aydan kısa sürede 124 tl olmuştu.

Arkadaşlar şimdi direktörüm aradı şu İsveç slogan yarışması vardı ya, Oriflameyi seviyoruz çünkü diye onu kazanmışım.)
Eylül'de İsveç'e gidiyorum Oriflame sayesinde.

ne yazmıştınız merak ettim dogrusu.

bugün kargom elimde olacaktı ama malesef yurtiçi kargo bugün beni sinir etti,bütün gün kargomu bekledim evden çıkmayı düşünmüyordum zaten kargonun gelmeside iyi olacaktı,sabah baktım kargom gelmiş şubeye ama dağıtımda gözükmüyordu benimde içime kurt düşünce telf.açtım kargoya bana dağıtıma çıktığını ve bugün mutlaka geleceğini söylediler sonra bekledim saat 5 oldu yine aradım çok yoğun olduklarını ama benim evim civarlarında olduklarını söylediler ve yine beklemeye devam ettim saat 9 falan oldu tekrar telf.açtım bana ne desinler kargom ayrılmış ben şubeden alacağım diye not aldırtmışım öyle söylediler bende sinirlendim yok dedim böyle bişey 2 arkadaşınızla konuştum mutlaka gelir dediler dedim yarında dağıtıma çıksın o zaman diyorlar ben yarındamı kargo bekleyeceğim yarın evde değilim dedim off ya ben nasıl almaya gideceğim sinir oldum hiç böyle sorun yaşamamıştım aslında kargo konusunda seçeneğimiz olsa yani bikaç kargo daha olsa seçeneklerde illaki yurtiçi kargoyumu seçemek zorundayız zaten kargo masrafınıda ödüyoruz ben bu kargo bekleme işinden hadi onuda geçtim böyle saçam sapan yanlışlık yapmalarından çok şikayetçiyim ne güzel bende sabahtan beri ürünlerim elimde olacaklar diye bekliyorum olmaz böyle bişey beni strese sokmalarıda cabası:KK36::KK36:

X