ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba kızlar birşey sormak istiyorum ben oriflame ecollagen 3d bilyeli kremini kullanıyorum yeni öğrendim o 35 yaş içinmiş benim yaşım daha 26 kullanmayı bırakyım mı ne yapayım yaşımın kremi değişmiş ama göz altlarımı inanılmaz düzeltti

canım 25 den sonra 30 yaş kullanabılırsın eğer göz altında kırısıklık vs basladıysa yoksa devam etme 30 yasına geldın mı ne kullanıcan
ama iyi geldiyse bırakma derim

Son düzenleme:
gel yavrum beklerim :KK16: izmir şimdiden sıcaklaşmaya başladı vallaha:KK47::KK47: takıl bakalım bende yakında takılmaya başlayacamm inş:KK31::KK12::13:

ben kaçtım kuzum çok yorgunum özelden konuşuruz yine öptüm çok:KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
ben ankarada oturuyorum batıkent tarafında oriflame temsilcisi bulamıyorum netten mart kataloğuna baktım ve almam gereken şeyler var
nolur yardım edin :KK43: :KK43:

Merhaba, mesajınızın üzerinden bir süre geçmiş, Mart kataloğundan olmasa da bu ay istediğiniz bir ürün varsa, Ankara'dayım, yardımcı olabilirim.

Süpriz paket 1 istemiştim. İçinden;

2 li far
Tırnak cilası kurutucu damla
Ayak ve bacak yorgunluk gideren sprey çıktı.

Ne guzell. Benden de tirnak kurutucu damla, erkek icin dus jeli ve dazzled brown ruj cikti. Cok koyu gorunuyor rengi , rujun disi da plastik hemen kirilacak gibi geliyor :)

Kızlar ben yeni üye olmuştum oriflame e ama hiç sipariş alamadım . Yarına kadar sipariş girmem gerekiyor katalog süresi dolacak cünkü. Sipariş girmezsem ne olacak? Üyeliğim iptalmı olur, kayıt ücreti falan ne olacak?

Kızlar ben yeni üye olmuştum oriflame e ama hiç sipariş alamadım . Yarına kadar sipariş girmem gerekiyor katalog süresi dolacak cünkü. Sipariş girmezsem ne olacak? Üyeliğim iptalmı olur, kayıt ücreti falan ne olacak?

Canım eğer bir yılı siparişsiz olarak geçirirsen üyeliğin sonra eriyor, katalog dönemlerinde en küçük bir ya da birkaç parça ürün sipariş versen bile üyeliğin devam ediyor.

merhaba arkadaşlar bende daha önceden oriflame satışı yapıyodum fakat bazı sebeplerden dolayı üyeliğimi iptal ettirmiş üyelik iptalinden sonra ödemeniz gereken tutarın çok çok üzerinde bi fatura gönderiyolar ben bu yüzden oriflame'i arayıp tartışmıştım bana gelen fatura tam olarak hatırlamıyorum ama 40 küsür lira fatura geldi benim telefonda tartışmamın üzerine gelen faturayı reddetmem üzerine tekrar yeni bi fatura gelmişti ve 14 lira ödeme yapmıştım

oroflame de bu ay nisan mayis bir fircayla uclu kapatici set vardi onu bulamiyorum yaaaa lutfen ses veriiin ariflame temsilcileri...

cnm eğer bu ay üye olduysan, ve yarına kadar sipariş vermezsen bi sonraki ay sipariş girdiğinde 25tl olarak kayıt bedeli faturana yansır:KK4: o yüzden yarına kadar ver bence:KK16:
ama yeni kayıt olma gibi bi durumun yoksa herhangi bi problem yaratmaz rahat ol:nazar:

oroflame de bu ay nisan mayis bir fircayla uclu kapatici set vardi onu bulamiyorum yaaaa lutfen ses veriiin ariflame temsilcileri...

yeşil-bej-sarı renklerde olan 3lü kapatıcıyı diyorsan eğer hala katalogta mevcut:KK3:
15033 Oriflame Beauty Kapatıcı Kit - Oriflame cosmetics bu ürünmüü?:KK3:

yarın yeni katalog yayında gerçi görünüyor ama siparişler girilcek
sarı miss o yu kaçırmayın derin ben hem satmak için hemde kendime alıcam sanırım

ben verdim siparişlerimi biraz önce bundan sonra aylık yayınlanacakmış katalog ve ödemede 21 güne çıkmış diğer kataloğu merak ediyorum :KK34:

Kızlar ya ben bi arkadaşıma borç vermiştim oriflame faturası için topladığım parayı ve dediği günde getiremedi günüm baya geçti ne olacak simdi.s

X