ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba kızlar bende ekımden bu yana oriflame yapıyorum.çok güzel bır iş.ben sürprizz paket almıyorum artık.bır kere hüsrana uğradım.temmuzdaa alayım bari.hazzıranda nasıl olsa siparişimı topladım:KK1:

merhaba kızlar, çok çok eskiden oriflame in tester rujlarının hepsini birden almıştım.
şöyle şeffaf plastiğin içinde yanyana dizi halinde duruyorlardı. hala var mı o tester lardan o şekilde hepsi birden satılıyor mu acaba? :44:

sürpriz paket ne oluyor acaba?

Süpriz paket internetten sipariş verdiğinde süpriz paket diye ürün kısmı var. bir poşette 3 adet ürün gönderiyorlar. Bahtına ne çıkarsa. Ben her ürün siparişimde kesinlikle süpriz paket alırım. İçinden güzel, pahalı ürünler çıkıyor genelde. Şansıma bu defa bana göre olmayan ürünler çıktı. sana geliş fiyatıda 11,49 falan.

merhaba kızlar bende ekımden bu yana oriflame yapıyorum.çok güzel bır iş.ben sürprizz paket almıyorum artık.bır kere hüsrana uğradım.temmuzdaa alayım bari.hazzıranda nasıl olsa siparişimı topladım:KK1:

Kırk yılın başı bir defa hüsrana uğratıyorlar ama genelde güzel şeyler gönderiyorlar. Anlamadığım tek şey mesela sipariş verirken satış için uygun değil yazıp stokta olmayan mallar bir bakıyorum süpriz paketimden çıkıyor.

merhaba kızlar, çok çok eskiden oriflame in tester rujlarının hepsini birden almıştım.
şöyle şeffaf plastiğin içinde yanyana dizi halinde duruyorlardı. hala var mı o tester lardan o şekilde hepsi birden satılıyor mu acaba? :44:

Ruj testerları var ama marka marka ayırmışlar artık. Bir marka ruj testerı 5 TL.

ben de oriflame temsilcisiyim bütün ürünlerini seviyorum %100 bitkisel ve de %100 iade garantisi var her konuda iyi bence.temsilci olmadan önce kullanıyordum ürünleri sonra indirimli almak için üye oldum satış da yapıyorum böylece ürünlerimin bazıları bedavaya bile geliyor.ama konyada çok fazla çevrem olmadığı için her zaman satış yapamıyorum tabi :)

Her ürününü kullandım hemen hemen. İlk aylar baya satış da yaptım. Sanırım doydum oriflame'e:eek:
Kötü bir marka değil, fiyatlarına göre oldukça iyi. Ama cilt bakımı konusunda güvenmiyorum.

cilt bakımı konusunda güvenebileceğin bi marka hem bitkisel hem de her cilt tipine uygun :)

haziran kataloğu biraz olmamış sanki..satış konusunda biraz zorlanıcağımı düşünüyorm..milk honey vücut kremi var yine..keşke o serinin başka bi ürünü olsaydı..haziran satışları biraz kesat geçicek gibi geliyo..benm adıma en azından..

tşk ederim cvp verdiğiniz için.göz altı morlukları için kullanmak istiyorum gerçi genetik ama biraz hafiflesinler istiyorum:KK1: başka öneriniz var mı? oriflameden olursa sevinirim:KK1:

Göz altı morlukları için Optimals serisinden ( Oriflame) görmek inanmaktır, göz kremini kullanabilirsiniz.

cnm eğer bu ay üye olduysan, ve yarına kadar sipariş vermezsen bi sonraki ay sipariş girdiğinde 25tl olarak kayıt bedeli faturana yansır:KK4: o yüzden yarına kadar ver bence:KK16:
ama yeni kayıt olma gibi bi durumun yoksa herhangi bi problem yaratmaz rahat ol:nazar:

yeşil-bej-sarı renklerde olan 3lü kapatıcıyı diyorsan eğer hala katalogta mevcut:KK3:
15033 Oriflame Beauty Kapatıcı Kit - Oriflame cosmetics bu ürünmüü?:KK3:

Yaaa ben daha yeni gordum mesaji :KK43:(( evet bu sanirim ve yaninda bir firca da vardi..

tşk ederim cvp verdiğiniz için.göz altı morlukları için kullanmak istiyorum gerçi genetik ama biraz hafiflesinler istiyorum:KK1: başka öneriniz var mı? oriflameden olursa sevinirim:KK1:

:) ben de nilüferin tavsiye ettiği kremi tavsiye ediyoum aklın yolu bir demek ki.hem nemlendirir hem de göz altı morluklarına ve şişliklere çok ii geliyor tabi her bakım ürünü gibi düzenli kullanman şart :)

Süpriz paket internetten sipariş verdiğinde süpriz paket diye ürün kısmı var. bir poşette 3 adet ürün gönderiyorlar. Bahtına ne çıkarsa. Ben her ürün siparişimde kesinlikle süpriz paket alırım. İçinden güzel, pahalı ürünler çıkıyor genelde. Şansıma bu defa bana göre olmayan ürünler çıktı. sana geliş fiyatıda 11,49 falan.

Kırk yılın başı bir defa hüsrana uğratıyorlar ama genelde güzel şeyler gönderiyorlar. Anlamadığım tek şey mesela sipariş verirken satış için uygun değil yazıp stokta olmayan mallar bir bakıyorum süpriz paketimden çıkıyor.

Ruj testerları var ama marka marka ayırmışlar artık. Bir marka ruj testerı 5 TL.

hımm hepsini birarada alamıyoruz yani? peki ilk üyelikte hepsi bir arada o şekilde alma şansımız var mı? sanırım öyle birşey oluyordu başlangıç kiti gibi birşeyde..

hımm hepsini birarada alamıyoruz yani? peki ilk üyelikte hepsi bir arada o şekilde alma şansımız var mı? sanırım öyle birşey oluyordu başlangıç kiti gibi birşeyde..

722062 PSHINE VE TRİPLE CORE RUJ. NUM. SETİ 5,00 TL
722063 PURE COLOUR VE C.FULL RUJ NUM. SETİ 5,00 TL
722064 G. GOLD RUBY RUJ NUMUNE SETİ 5,00 TL

Ruj numunelerini bu şekil ayırmışlar. Hepsini almak istiyorsan 15 TL. ye geliyor.

merhaba hanımlar.. size birsorum olacaktı.

Oriflame Giordiani White Gold parfümü hakkında ne düşünüyorsunuz. nasıl bir koku. kokuyu tarif edebilir misiniz. yaz aylarında kullanabilir miyim. ağır kaçar mı??

cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.şimdiden teşekkürler..

merhaba hanımlar.. size birsorum olacaktı.

Oriflame Giordiani White Gold parfümü hakkında ne düşünüyorsunuz. nasıl bir koku. kokuyu tarif edebilir misiniz. yaz aylarında kullanabilir miyim. ağır kaçar mı??

cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.şimdiden teşekkürler..

o benim kış parfümüm. yani bence yaza uygun değil ama kalıcı ve çok hoş bit koku.

maalesef koku tarif etmede oldukça başarısızım.

Bu sefer ki süpriz paketimden
Giordani Gold Lip Elixir
Aloe Vera ve Çarkıfelek Meyvesi Özlü Yatıştırıcı Saç Maskesi
Visions Instant Cheeky stick Blusher

çıktı.

X