ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

selam kızlar
yeni katalog siteden bakılabiliyor elinde katalogu olmayanlar için bu haberim
yeni katalogtan güneş kremi alacagım, geçen yaz kullandım yüz için olanı çok memnun kaldım, yalnız son kullanma tarihi doldu bu sene yeniden almam gerekiyor
yeni katalogtaki gg top allıktan şeftali rengini mi alsam yoksa pembelisinden mi alsam, aklım pek karışık, pembeliye yakın allıgım var aslında, esmerim ve şeftali rengi bende belli olmaz diye çokkk korkuyoruuummmm
ayak törpüsü alacagım , inşallah çok küçük degildir
pure nature yeşil bir sabun çıkarmış fiyatı da makul, onu da alabilirim
çilekli kremşanti gibi olan kremin seti indirimde evet kesinlikle alınacaklar listemde
koku almayı planlamıyorum ama almak isteyenler için çok indirimler var, malum anneler günü
uzunca bir süre sipariş veremiyecegim için bu ay alınacaklar listemi abartabilirim seviyorum seni oriflame

Son düzenleme:

merve ben SOL family serisinden yaşlanma etkilerine karşı yüz için kremi kullandım geçen yaz, spf 20 ve bence esmer bir ten için ideal bir krem, çok yogun, çok çok az bir miktarı tüm yüzüme yetiyordu (tabi formül degişmediyse). her gün sürdügüm halde 75 ml kremin yarısı duruyor, tek sıkıntısı son kullanma tarihi geçen ay bitti, şimdi mecburen o krem benim için bir el kremi oalcak güneş kremleri zaten yanmayı geciktiriyor, yani kararmıyorsun . bir arkadaşımdan duydugum kadarıyla (ne kdr dogru bilmiyorum) spf 8,15,20,50 gibi yazan şeylerin anlamı şöyleymiş: spfden sonraki sayı ne kdr büyükse yanmayı o kdr geciktiriyormuş güneş kremleri. nemlendiricilerdeki spflerin tam olarak etkili koruma yapıp yapmadıgını araştırmak lazım aslında.benim fondotenimde de spf 15 yazıyor ama bence hiç korumuyor

canım peki yaglı ciltlere de uygun mu yagsız bin krem mi yanı zaten sıvılce problemi yasıyorum yağ artıklarından kurtulmak için pure skin kullanıyorum bi daha tıkamıyım gözeneklerimi şimdi kreme baktım sol srrisine de baktım en uygunu o gibi gorunuyo tesekkur ederim :)

sayı ne kadar büyüyosa koruma etkisi o kadar fazlalaşıyoda denilebilir aslında

cnm su bazlı bi güneş kremi bulursan öyle al bence,çünkü cilt zaten yağlı,bide yağlı krem sürme derim.. bikaç sene önce eczaneden aldığımda öyle demişti bayan

Süpriz paket 1 istemiştim. İçinden;

2 li far
Tırnak cilası kurutucu damla
Ayak ve bacak yorgunluk gideren sprey çıktı.

selam oriflamecanlar :))

uzun zamandır pek bakmıyorum, neler paylaşmışsınız böyle maşallah iyi pazarlar, keyifli alışverişler...

kızlar ya bi sorum olacak siparişlerim cumartesi gecesi girdim yani ayın 21inde mail onayıda geldi siparişlerimin fakat kargo takibine bakıyorum hic bisey yok daha verilmemiş simdi dusunuyorum araya pazar gunu girdi bide 23 nisan resmi tatildi o yuzden mi gelmedi hala diyorum ? bileniniz varmı kızlar.??:44:

konu başlığını görunce sizlere sormak ıstedim kızlar.Ben artık calısmıyorum ve evdeyım.ve part tıme doğrudan satış işlerini araştırıyorum.etrafta seçenekler çok.Ama kozmetik daha kolay gelıyor bana cunkı cabuk tuketilen birşey.oriflamde temsilciler nasıl kzanıyor.yanı bır katalog fyatı var ama ben sonucta sanırım daha ucuza alıcam.Yuzde kaç Kar var bu işte.yada diyelimki katalogdan 200tl sattım cebıme ne kadar kalıyor..benı bılgılendırebılırmısınız acaba

canım açıkcası cildim ne kuru ne yaglı bu konuda seni yönlendiremem, sen iyice araştır ama kremin yapısını sana tarif edebilirim, gerçekten çok yogun , vıcık vıcık yag yüklü degil, cildin yemesi için biraz vakit istiyor belki bir işine yarar bilemiyorum

evet canım öyle, koko sen galiba daha iyi anlıyorsun güneş kremlerinden ben daha yeni yeni kullanmaya başladım

oriflame %30 karla çalışan bir sistem ama satıştan çok takım kurmayla para kazanıyorsun.

yanii ne kadar üye yaparsan o kadar alışverişlerinde indirim oluyor ve ona oranla kar ediyorsun. üye yaptıkların de üye yaptıkça sen de git gide büyüyorsun. kısacası piramid gibi.

Süpriz paket 1 istemiştim. İçinden;
2 li far
Tırnak cilası kurutucu damla
Ayak ve bacak yorgunluk gideren sprey çıktı.

güle güle kullan cnmm

selam oriflamecanlar :))
uzun zamandır pek bakmıyorum, neler paylaşmışsınız böyle maşallah iyi pazarlar, keyifli alışverişler...

hoşgeldin cnmm:)

evt mümkün olabilir cnm

evet canım öyle, koko sen galiba daha iyi anlıyorsun güneş kremlerinden ben daha yeni yeni kullanmaya başladım

valla geçen senelerde dermatoloğa gitmiştm lekeler için, bi krem vermişti avene'in ama çok işe yaramadı sanırım bende, bide eczanede satılan cilt temizleme losyonu fln vermişti onuda çok pahalı diye almamıştm belkide o yüzden etki etmedi pek.. neyse işte güneş kremi vermişti ek olarak, eczanede sormuştm öğrenmiştm 50ml bişeye 45-50 civarında bişey ödemiştm içimde acısı kalmış bellikii o zmn eczanedeki kadın dedi,cildin yağlı olduğu için su bazlı kullan,kremsi olanlar daha çok yağlandırır cildini demişti ordan biliyorum kuzum

yaaa kızlar son 1-2 haftadır cildimde özellikle alın bölgesinde çok sivilce çıktı çok fazla yağlı şeylerde tüketmiyorum ama neden olabilirki? böyle minik minik içi yok gibi sanki?? bide
kızlar bu ay bol bol kendime parfüm alıcam, amber elixir,sun,moon,eclipse, bide elvie düşünüyorumda.. elvieyi erkek arkadaşımın annesine almayı düşündüm,ctesi tanışmaya gittim bana hediye almış sağolsun mahcup oldum ondan malum anneler günüde geldi çattı 39 tl ve set halinde olunca alsammıki diye düşünür oldum ne dersiniz? fresh ferah kokular sevdiğini öğrendim siz ne dersinizz??

Son düzenleme:
kızlar bir sorum var; 2-3 aylık temsilciyim ve bir müşterim 7. katalogdan bebeği için çocuklar için olan "sol güneş kremi" almayı düşünüyor. bebeği 9-10 aylık, bu ürün onun için uygun mudur???

BEn bi eczaneye sorayım em iyisi canım onu kendi başıma almayim oriflame de pek seçenek yok bu konu hakkinda.

sattıgın mala gore degısıyor canım 40 lıralık bı urunden ^30 kar yapıyorsun 3 liralık bi üründende karın degısır o aykı sıparısıne gore parfümde kar cok kalıyor benım aldıklarımın harıcında 50 lıra kalıyor elime ama kaydımda falanda yok cok satısta yapmıyorum puanımı dolduruyorum sadece
canım bebek kucuk o yüzden dermotolojık urun alacak o sebamed coppertone vs gıbı ürünleri eczaneden alacak
kozmetik ürünleri olmaz bebeklere

merhaba kızlar birşey sormak istiyorum ben oriflame ecollagen 3d bilyeli kremini kullanıyorum yeni öğrendim o 35 yaş içinmiş benim yaşım daha 26 kullanmayı bırakyım mı ne yapayım yaşımın kremi değişmiş ama göz altlarımı inanılmaz düzeltti

canım bebek kucuk o yüzden dermotolojık urun alacak o sebamed coppertone vs gıbı ürünleri eczaneden alacak
kozmetik ürünleri olmaz bebeklere[/QU

tamm canım, çok sağol..

Kullan canim ya bisey olmaz ben uni de indirime girdikçe o serilerden satıyorum kullanıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…