ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım bu ayki turunculu ayak setleri yine var ve aynı indirimde.. Yeni çıkan duş jelleri var indirimde onlarda 7.90, 6.90, nature secret serisi tanesi 7.90..

nature secret serisinden h.cevizli olan var mı? bir de büyük boy mu yoksa 200 ml mi? geliş fiyatı mı 7.90 canm?

Kızlarr bende üye olmak satmak istiyorumm nasıl olucak:KK16:

cnmm sitesinden üye olabilirsinn :KK3::KK3:

selam kızlar
kargom geldi mutluyum :21: studionun rujlarından aldım zaten deep plumın testerı vardı, indirime girdiginde alacaktım. 2tane deep plum 1 tane moroccan pink
süpriz paketimden bir sos kapatıcı çıktı pure skin serisinden anladıgım kadarıyla acil durumlarda işe yarayacak bir ürün, ggnin simsiyah farı çıktı bence şahane,siyah far alma masrafından kurtardı, gg göz kalemi çıktı, rengi kahverengi bana hitap etmiyor ama annem için güzel bir hediye oldu :KK37:
time bilmemne şu menapozlu hatunlar için olan göz kremini aldım, diger göz kremlerinden daha etkili daha yogundur diye 25 yaşındaki bu gencecik göz altlarımda denemeyi planlıyorum :KK53: sonuç hüsran olursa kendim ektim kendim biçtim olacak, 1 hafta deneyecegim bakalım
artık benim de kapatıcı kitim var, 1 senedir üyeyim heralde, 1 senedir almak isteyip her katalog erteliyordum
altın fırsatlardaki siyah cüzdan bayagı el çantası gibi geldi, bozuk para koyma planlarım suya düştü, kısmet makyaj çantası olarak kullanabilirim
milk and honey vücut kremini açmıyacagım bir süre, elimdeki kremler bitsin de
yolladıkları kapatıcı keşke light olaymış, neyse gelecek ayın kargo sıfırlama ürünü yine yine ve yine saç kremi, kivili:KK55:
ah güzelim oriflame 10 küsür liralık süpriz paketin içine gerçekten hoş şeyler koyuyorsun, %75 mutlu ediyorsun beni ama gel gör ki bu kargo sıfırlama ürünü mü ücreti mi nedir işte onda aldıgın 9 liraya karşılık hoş şeyler yollamıyorsun bence, azcık önem ver şu konuya , süpriz paketi kaldır kargo ürününü güçlendir ya da kargo ödeyen parfümler vs olsun. 100 bp yapmayalım da mesela katalogtan x parfümü aldıgımızda kargomuz direkt ödensin, daha nice nice çözümler var oriflame, bence bu konunun kritigini yapmalısın ah be canımmm:KK17:
herkese mutlu ve süslü günler kızlar:21:

güle güle kullan tatlımm :KK3: kargo çözümünde iyi düşünmüşsün yada sürpriz paket alana kargo ücreti düşse mesela:KK1::KK1: bak bu daha iyi olurr:KK9:

lütfen uyarıyı dikkate alınız. üye yapma amaçlı paylaşımlar yasaktır.

direkt "kötü içerik bildir"i kullanmak daha mantıklı artık hiç cvp vermeyelim kızlar bu tarz paylaşımlara:KK42::KK42:

Bende üye olmak istiyorum :KK31:

cnmmm sitesinden üye olabiliyosunn:KK3:

canm indirim de olan duş jelleri varmı? neler var? yoksa bugün katoloktan h.cevizli olanı sipariş vermek istiyorum.
ha bir de ayak bakım ürünleri varmı bu ay ki katolog ta? bu ayki turunculu olan çok hoşuma gitti de ama bu ay fatura baya bir kabarık diğer katalokta varsa şimdi sipariş vermiyceğim.:KK31:

cnm genelde gördüğüm kadarıyla, yeni çıkan bir ürün 2katalog boyunca (çıktığı katalog dönemi ve bir sonraki dönem) fiyatı aynı kalıyo:nazar:

siteye yüklendimi yeni katalog kızlar:KK76::KK76:

canım pure skını en az 2 3 ay düzenli kullan sonuçlara bak hemen değişdirme ürünü etkisini anlayamazsın daha sonra mutlaka pure nature çay ağaçlı biberiyeli olan seti dene özellikle nemlendirici kremi lekeler için zamanla geçiriyor ama unutmayalım herşeyde düzenli kullanım şarttt bu ürünler her zaman var sen pure den devam et oda çok meşhur ve etkili bir seri :KK34:

Evet canım ya zaten hedefim yaza kadar iyilesmek.) Acele etmiyorum kalıcı cozum istediğim için cildim dengesine ulassin önemli olan o:) çay agaci serisinde aklım kaldı zaten:) ama pure skin den memnunum simdilik günlük rutin olarak bunu bırakmam daha sanirim ama çay ağacı serisinin ürünlerini de denicem gerçi 20195 pure skin derinlemesine etkili jel lekelerime şimdiden iyi gliyo gorunumu hafifledi daha uc gun olmasına rağmen ama pure serisine sabırla devam etcem bekledigime değecek bence gerçekten kaliteli ve her adimi düşünmüşler

Bu kokuları bilen varsa bana yardımcı olabilir mi bayanlarr ??
Oriflame giordani gold shine, eclat, enigma, volare kokularını bilen kullanan var mı? Ben 2 tanesini almayı düşünüyorum sadece içeriğinde neler olduğuna baktım kokularını bilmiyorum.yönlendirirseniz 2 tane alacağımm:KK16:

Oriflame giordani gold shine, eclat, enigma, volare kokularını bilen kullanan var mı? Ben 2 tanesini almayı düşünüyorum sadece içeriğinde neler olduğuna baktım kokularını bilmiyorum.yönlendirirseniz 2 tane alacağımm:KK16:

gold shine çiçeksi çok hoş bi koku kalıcılık yazın daha fazla kışa pek gitmedi burnum almadı yada kokuyu:KK1:
eclat yazın bitirdim sıkdım durdum çokk beğendim meyve yazıyor ama daha çok çiçek kokuyor
volare pembesi ise denedim sadece yaz kokusu gündüz uygun kışın kokuyu pek duyamazsınız
enigma bordosu yaz akşamları süper gidiyo ben çok seviyorum çiçeksi buda gül gibi kokuyor hafifden
enigma pembesi favorim yazın sabah akşam gidiyo bu koku denizde gibi hissettiriyor yosun kokusu kalıcı ve değişik bir hava katmış tavsiye ederim

Ya mayis katalogunun indirim sayfasında miss o var ya sarı sisede şişesi cok guzel Cok tatlı bisey o nasil kokuyor bilen var mi fiyatı 22.90 ben danismanim bana daha ucuza gelir cok tatli Cok merak ediyorum ya rengi de cok hos ama kokusu nasıldır acaba

İndirimde çanta yok canım fiyatları şöyle; iki tane var biri beyaz biri siyah düz model, fiyatları 44,90.. Bir tane leopar desenli var %65 indirim sayfasında 29,90 fiyatı..Bunlar satış fiyatı tabii ki..
Bomba fırsatlar şunlar; Wonder lash maskara, 8.90
O.B smooth göz kalemi, 8.90
O.B ışıltılı kalem göz farı, 8.90
O.B kajal göz kalemi, 8.90
Pure colour rujlar 1 alana 1 bedava, 12.90
Paradise edp alana, vücut deo. ve vücut kremi bedava, 54.90
Enigma edt alana, vücut kremi ve roll-on deo bedava, 49.90
Nature romantic flowers deodorantlı vücut pudrası 400g 1 alana 1 bedava, 19.90
Anneler gününe özel kolonyası 400g, 15.90
Optimals bio maxımum, even out, ecollagen serileri ikili paket halinde ayrı ayrı tek fiyattalar
Roll-on deo.lar, 7,90
O.B studio artist fondoten, 12.90
O.B makyaj bazı, 12.90
O.B studio artist kapatıcı, 11.90
O.B studio artist sıkılaştırılmış pudra 17.90
yeni bir toz pudra çıkarmış Studio artist, profesyonel bir hayli, 19.90
O.B kaş seti, 14.90
O.B lash extrem maskara, 10.90
Yeni eternal dudak parlatıcısı, 9.90
Pure colour ojeler, 6.90
yeni G.gold adaptive aydınlatıcı kapatıcı, 14.90
G. gold adaptive fırçalı toz pudra, 26.90
G.gold göz kalemi, 14.90
G. gold pearl dudak parlatıcısı, 14.90
yeni O.ecobeauty nemlendirici fondoten, 17.90
Pure nature maskeler 7.90
yeni silk beauty ağda bantları, 12.90
Roll-on edtler, 8.90
Traş sonrası nemlendiriciler tanesi 7.90 iki tanesi 11.90
3 dudak parlatıcı O.B meyve aromalı, 19.90
Tender care balm 2 tanesi, 11.90

Yeni çıkan bir kaç vücut ürünü var birde.. Umarım faydalı olmuştur..
:KK16:

Ya mayis katalogunun indirim sayfasında miss o var ya sarı sisede şişesi cok guzel Cok tatlı bisey o nasil kokuyor bilen var mi fiyatı 22.90 ben danismanim bana daha ucuza gelir cok tatli Cok merak ediyorum ya rengi de cok hos ama kokusu nasıldır acaba

pembe ve mavisi meyveli koku haliyle genç bi koku ve kalıcılıkda az ama sarısı bana göre kalıcı çiçeksi kokuyo tarz bi koku ben beğenerek kullanıyorum:KK34:

parfümlerin kısa bir açıklamasını yapıyım şimdi kalıcı olmayan bi parfüme kötü diyemeyiz çünkü o tarz kullanan insanlar var hafif çok kokmayan kolonya tarzı çevremden biliyorum kimi insanda buram buram kokum yayılsın der işde burda tarz ve kişilere yönelik ürünler meydana çıkıyor yani oriflamede miss o pembesi kalıcı değil diye beğenmeyen diğer tarafda bu kokuya hayran olanlar var o yüzden hem hafif hem ağır koku çeşiti oriflame bulundurmak zorunda bulunduruyoda ben hepsini seviyorum çünkü parfümü sıkınca alkol değil esans sıkdığımı hissediyorum orjinal parfümler durdukça güzelleşir ama açık doldurulan parfümler ilk güzel kokar sonra yokolur ve değişir işde burda fark anlaşılıyo

kııızzlarrr :KK3::KK3: nabersiniz nasılsınz bakalım?:KK6: satışlar nasıl gidiyo ?:21:
şu anki katalogta sun-moon-eclipse parfümleri var ya uygun fiyatı 10,90mydı neydi..
kullanan varmı onlardan? hangisi ne çeşit bir kokudur? tatlı şekerli kokular mı? yoksa
oryantal odunsu kokular mı yada freshmi vs ? bu ay 4-5 tane parfüm alasım var :KK9::KK9:
hepppsiii hepppsiii benimmm olsuuunnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK8::KK6::nazar::KK55::KK12::KK12:

miss o parfüm serisindeki pembe ve mavi şişedeki kokular kalıcı mı? 50 ml olan 59.90dı sanırım bide 26.90 olan var onun kaç ml olduğu yazmıyo??

sarısı güzelmi,diğer katalogta sarısında indirim var o yüzden sordum nasıl kokusu çiçek kokusumu,daha oryantal bi kokumu canım,bu arada rujlarım geldi çok güzeller harika tek eksikleri fazla kremsi yapıda olduklarından çok uzun süre dayanmıyor yinede beğendim,diğer katalog 1-31 mayıs arasında 1 ay yani sipariş süresi bence iyi olmuş böyle:)
sarısı vanilyalı oryantal bi koku kalıcıda güzel

enigma kadınsı oryantal vazgecılmezim oldu volare turuncu olan asıl volare çok güzel bi çiçek kokusu yazın harika tertemiz miss gibi kokuyorsunuz
eclatı ben beğenmedim bilindik çiçek kokusu geldi bana
gordani gold shine da şeftalılı falan bı koku kadınsı kokuları sevıyorsan enigma kırmızı volare derim
kııızzlarrr :KK3::KK3: nabersiniz nasılsınz bakalım?:KK6: satışlar nasıl gidiyo ?:21:
şu anki katalogta sun-moon-eclipse parfümleri var ya uygun fiyatı 10,90mydı neydi..
kullanan varmı onlardan? hangisi ne çeşit bir kokudur? tatlı şekerli kokular mı? yoksa
oryantal odunsu kokular mı yada freshmi vs ? bu ay 4-5 tane parfüm alasım var :KK9::KK9:
hepppsiii hepppsiii benimmm olsuuunnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK8::KK6::nazar::KK55::KK12::KK12:
naber canım sun oryantel bı kokuymus bende bılmıyorum mavi her zaman ki gibi ferah bi kokudur
ben bu ay felicity aldım bayıldım herkes bayıldı valla
enigma vazgecılmezim oldu amber diyordum felicity de ona yakın ama daha bi değişik ay ne biliyim hepsine bayılır oldum
oryantel istiyorsan felicty al cnm

naber canım sun oryantel bı kokuymus bende bılmıyorum mavi her zaman ki gibi ferah bi kokudur
ben bu ay felicity aldım bayıldım herkes bayıldı valla
enigma vazgecılmezim oldu amber diyordum felicity de ona yakın ama daha bi değişik ay ne biliyim hepsine bayılır oldum
oryantel istiyorsan felicty al cnm

iyiyim yavrum sen nslsınnn :KK3: felicity evt güzel onu bende sevdm numunesi varrr:KK6: felicityi ilk çıktığı vakit beğendm ben zatiii:KK16: ama açıkçası amber fark atar felicitye diye düşünüyorumm:KK6::KK6:
hazır ötekiler 10tlyken alaym dedm çünkü parfümü sürekli kullandığm için ona verdiğim vereceğim paraya acımıyorum:KK9::KK9::KK9:
şimdik sun, moonu öğrendk az çok, eclipse kullanan yokmudur aranızdaaaa:21::21:

iyiyim yavrum sen nslsınnn :KK3: felicity evt güzel onu bende sevdm numunesi varrr:KK6: felicityi ilk çıktığı vakit beğendm ben zatiii:KK16: ama açıkçası amber fark atar felicitye diye düşünüyorumm:KK6::KK6:
hazır ötekiler 10tlyken alaym dedm çünkü parfümü sürekli kullandığm için ona verdiğim vereceğim paraya acımıyorum:KK9::KK9::KK9:
şimdik sun, moonu öğrendk az çok, eclipse kullanan yokmudur aranızdaaaa:21::21:

ikiside benziyor aslında ne biliyim ikiside birbirinden güzek karar veremedim şimdi :KK1:
3ünü alırsan değişik değişik kullanırsın güzel olur indirimlide alıcan zaten mantıklı yanı 1 parfum fiyatına 3 ünü almıs olcan

love potion edp nin şisesi cezbetti beni. kokusu hakkında fikri olanlar yardımcı olabilr mi ?
hımm bide şu sürpriz paket nedir ne degildir ? içinden neler çıkabilir ?:KK54:

pembe ve mavisi meyveli koku haliyle genç bi koku ve kalıcılıkda az ama sarısı bana göre kalıcı çiçeksi kokuyo tarz bi koku ben beğenerek kullanıyorum:KK34:

Pembe ve mavisinin kokularını biliyorum güzel ama pahalı:) bu sarı ucuz mayis kataloğunda. Pembe ve mavisi gibi güzel kokularsa alayım dedim çünkü özellikle pempeyi Cok seviyorum bu da guzeldir herald ya.)

X