ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar ben de oriflame satıyorum denemedigim ürünler var Yeni katalogdaki 18154 oxygen boost kapsuller (sayfa 79)ve 20195 pure skin gel(sayfa 91) gerçekten sivilcelere iyi geliyo mu yoksa hiç sivilce için ürünleri olmadığı için o misyonu mu yuklemisler çünkü ürünler genelde lekeler için

Merhabalar ben VERY ME FAT LASH FUNKY MASKARA - Green sipariş etmek istiyorum stokta gözüküyor ama sayfa sonuna gelince satılamaz yazıyor ilk defa böyle oluyor sebebini bilen arkadaşlar varmı acaba?

Merhabalar ben VERY ME FAT LASH FUNKY MASKARA - Green sipariş etmek istiyorum stokta gözüküyor ama sayfa sonuna gelince satılamaz yazıyor ilk defa böyle oluyor sebebini bilen arkadaşlar varmı acaba?

Evet o bana da olmustu altin firsatlarda yayinlanan ürünlerde sonradan oyle oluyo aynisi oldu bana da. Altın firsatlardaki Bi sabunu fırsatlar bittikten sonra siparis ettom stokta oldugu halde satilamaz görüldü o maskara da bi ara altin fırsatlar da vardi ama Cok güzel tam bi yeşil suruldugu belli oluyo insallah alabilirsin Cok da uygun. ben paali maskaralarda oyle güzel yesillkk gormedm

cnmm evt o konuda haklısın gsm_lee'nin dediği gibi yasal bi belgen olsun elinde çünkü sen her halükarda kendini garantiye alki senin üstüne kalmasın bu iş

Kızlar ben de oriflame'dayım bayağı süredir ama son zamanlarda takip edemez oldum yeni katalog ne zaman geliyor acaba :44:

4nisanda mevcut katalog bitiyor,5nisandada nete katalog yüklenmiş olur cnm

haklısın kuzum, bende kargo için imza istiyolar hatta kimlik flnda sordular geçen ilk siparişimde. ya zaten sorsunlar baksana arkadaşın başına geleni, nsl kanıtlıcak şimdi bunu? iş senin dediğine geliyo bu sefer yani,ben yapmadm etmedm der geçer gider valla Allah kimsenin başına vermesin..:2:

Başka bitane yeşil maskara almıştım oriflameden onun rengi kötü çıktı bide bunu deneyeceğim umarım güzel çıkar tabi alabilirsem

4nisanda mevcut katalog bitiyor,5nisandada nete katalog yüklenmiş olur cnm

Yeni katalog danışman girişi yapınca gözüküyor .1 hafta önceden yeni kataloğu yüklüyorlar.Kataloga bakacak arkadaş danışmansa kataloga tıklayıp altındaki sonraki katalogu inceleyin butonundan bakabilir

bu ne biçim iş nasıl bir cesaret!!!!!!!!!!!!!

hangi hakla alıyor buna dilimizde çalmak denir birde 500 tl alışveriş nasıl yapılıyor 1 kişinin kredisi 295 tl dir ama 2 3 kişinin kayıdını açıpda yapdıysa olabilir ama 6 7 ay geçmiş o 500 tl olmuşdur 1500 tl maalesef şimdi bu durum şyle çözülür teslim eden kargo bilgileri alır ve kime teslim edildiyse imza atar şirket bunu bilir kimlik no sizin ama alışveriş yapan başkası böyle bir olayı aydın ilinden bir grup dolandırıcıda yapmış 10 15 kişilik kadın grubu üye olduğu gibi son limite kadar alıp ödememişlerdi bunlar suan mahkemelik ve icradalar şimdi burda yapmanız gereken

adres bilgisi önemli nereye gitmiş bu kargo onu öğrenmelisiniz danışman kodunuz nedir bunu öğrenmeli ve borcunuzu kontrol ettirmelisiniz suan sizin için önemli olan kargo dur bu sizden habersiz gelen kargoyu başkasına teslim eden kargocu araşdırılmalı ve şirkete haber verilmeli bu iş biraz karışık inş. çözersiniz

canım böyle bir şeyin olması imkansız borç silinmeden kayıt silinemez maalesef o kişi sırra kadem basmış onun üstüne nasıl geçer buda olmaz yani ilk önce borç faiz işi halledilecek sonra direk kaydınızı kapatmak için müşteri hizmetlerinle bağlantı kurulacak oriflame ye borçlu görünüyor bayan kağıt belge v.s tarzı birşey gönderilmez asla iş kargoda bitiyor kargoyu sıkışdırıp sorgulayın başka çare yok ordan bilgileri bulucaksınız ve oriflameye bildiriceksiniz ancak böyle çözülür bu iş çok üzüldüm şimdi inş. hallolur

firma kargoda çok çekdi çekiyorda beni yıllardır tanırlar post makinasıyla teslim ediyorlar bilgiler direk kargoya ve firmaya geçiyor yani artık imza yok bende yeni bi üyemden imza kimlik almadan vermemişler ama soyadı başka oluncada kabul etmiyorlar birazda ben yola getirdim bizim kargoyu sorun çıkdı zamanında artık dikkatli olucaksınız diyince bu şekilde çalışıyolar lütfen bütün danışmanlar sizde bu konuda dikkatli olun gelen kargocuya bilginizi verin ve anlatın ki haberleri olsun yoksa herşey karmakarış oluyo imza alınmadan teslimatta kargoda danışmanda oriflame de hiçbişey ispat edemez imza çok önemli kimlik de çok önemli dikkatli çalışalım arkadaşlar

even out suan indirimde kimine iyi gelebilir kimine gelmez ama deneyin bence ben size asıl su seriyi öneriyorum 2 3 ayda kesin sonuç alırsınız hem leke hemde kırışıklık serisi

ecollagen 3d cilt rengini açıcı kışıklık karşıtı bakım gece kremi gündüz kremi maskeleri var seride bunu kullansınlar çok memnuniyeti olan bir seridir

benim 15 17 yaşında yeğenlerim var 2 side bu seriyi kullanıyor 8 9 ay oldu ve değişmiceklerini söylüyolar şimdi pure skın 2 çeşit pompalı olan topçuklu ürün sivilceliyken kullanılmaz sivilceyi yayar cilde o sonraki iş ilk pure skın jel ile başlıcaksınız sivilceler gidince içi topçuklu ürün lekeleri peeling görevi yaparak temizlicek ama bu kısım önmli sivilcesi olana pompalı şişe satılmasın cildi tahriş olabilir sivilcesi olmayan lekesi siyah noktası aknesi olanlarda peeling etkili jeli kullansın

meraba bende yeni katıldım:):) size bişey sormak istiyorum bu ay kataloğunda O.B SILK TOUCH SIKIŞTIRILMIŞ PUDRA var ya indirimli ben buğday tenliyim sizce ligth olanını mı yoksa medium olanını mı almalıyım

hoşgeldiniz

bu pudranın light olanını oriflame resim kısmında ekledim ürünlerin içinde var flaşlı olduğu için daha beyaz gibi çıkmış ama yaz geliyo o yüzden medium rengini alabilirsin ben bronzlaşınca medium bile beyaz kalmışdı yüzümde ki suan light uygun oluyo durumuna kullanıcağın zamana göre sen ayarlamalısın

arkadaşlar ben ilk defa sipariş vericem oriflaeden başka biri adına şimdi siparişlerimi giricem ama katolog kodu yazmamışım yanımda da kodların bulunduğu liste yok k5 den sonra gelen k6 katolog kodu bilen var ise yazsabilir mi ?

720601 6.katalog tekli kodu

şimdi teyzem için ecolajen 3D cilt rengini açıcı kırışıklık karşıtı bakım serisinden gündüz kremi ve even out gece kremi ( koyu cilt lekeleri için) siparişi vermeyi düşünüyoruz ancak bu kremler ne kadar süre kullanılıyor yani kaç ay sonra tekrar sipariş vermesi gerekecek. şimdi sipariş verip küçük numune gibi kutularda gelirse mahçup olmak istemiyorum ne dersiniz. 40 yaş üstü ve ciltteki koyu renk düzensizlikleri ile birlikte cildi gerginleştirecek kırışıklık için krem bakıyoruz. yardım ve yorumlar için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…