ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kokooo online misin, ozel mesaj kutumu hemen bosalttım, zaten bılgısayar basındaydım. haber beklıyoum senden canım

cnm önemli bişey yazmıcaktım sonradan tlfla yolladığımı yazmıştım önce, gönderilmeyince tlfla ulaştım ya sana.. o yüzden önemli bişey yok yani

ayyyy 45tl alışveriş şeysi mi var yaa tühhhh güzelde şeyler vardı yahuu:26::18: ayyyyyyyy bu katalog döneminde pek şansızmışm yaa

bu katalog benden sipariş çıkmayacak gibi aslında çokta güzel yeni şeyler ama zorlasamda çıkmayacak galiba

arkadaşlar takım adresi nedir..nasıl alınır..kaç üye olduğunda takım adresi alabiliriz..bilen varsa paylaşabilir mi

takım adresi yani takım lideri olmak için %9 olmak ve 3 ay boyunca seviyeyi korumak lazım çalışan bi ekibiniz olması gerekiyor kaç üye olduğuna gelince o farketmiyoru siz katalog döneminde 900 puanı çıkarın ekibinizle takım lideri oluyorsunuz geçen kış bu şekilde çalışıyordum ama özenmeyin inanın kolinin biri geliyo biri gidiyo danışmanlarınızın biri alıyo biri almıyo baya karışık yani adres teslim çalışmak en güzeli

altın fırsatların 45 tl üstü olması aslında iyi olmuş ilk günden öbür türlü bitiyordu bu şekilde en azından hala stok mevcuttur kaçırılmıcak ürünler var evet duş jelleri yok gidiyo ilk o bitebilir

artık kataloglarda baya indirimler görülcek hizmet merkezlerinin kapanması türkiyede kar oranını yükseltti daha verimli olucak artık katalog indirimlerine yol gösderdi haberiniz olsun perfeckt body ürünlerinde başladı dikkat ettiyseniz artık daha değişik hediyeler ve indirimli fiyatlar görücez kataloglarda çalışma saatleri değişdi gece bile paketleme çalışıyor özellikle son hafta full dün akşam verilen sipariş dün gece paketlendi ve şimdi yolda bu hız bütün danışmanlara pozitif yansıycak ürünler gittikçe dahada güzelleşiyor birde indirim konusunda baya iyi olucak artık bahar ayı ile birlikde yaz kataloglarında baya değişik ve cazip ürünler indirimler hediyeler görücez herkese hayırlı olsun şimdiden

Son düzenleme:
değişiklikler getirmeleri çok güzel olmuş bende fark ettim kargoda baya hız var artık

en geç iki gün içinde geliyor kargolarım..hatta geçen bir gün sonra gelmiş ve beni evde bulammaışlardı beklemiyordum bu kadar hızlı çünki ))))

arkadaşlar ben de yeni üye oldum. teyzem için kırışıklıklar ve lekeler için siparişte bulunacağız ama 40 yaş üstü için ne tavsiye edersiniz. lekeler için OPTİMAL EVEN OUT KOYU LEKELERİ HAFİFLETİCİ KONNSANTRE düşünüyoruz. ne dersiniz....

Arkadaslar yardim edebilirmisiniz,sorunum su; isyerimden bir bayan benim ve iki is arkadasimin kimlik bilgilerini habersizce alarak(dosyalarimizda mevcut ) bizi oriflame uyesi yapmis,iletisim bilgisi olarak sanirim kendi telefonnunu vermis ve 500 er liralik alisveris yapmis,odememis , 6-7 ay sonra tesadufen ogrendik,oriflame merkezini arayarak haberimiz olmadigini ve borcu kabul etmedigimizi soyledik,kargolari teslim alan kisi hic tanimadigimiz baska birisi,hic biryerde imzamiz falan da yok,bunu yapan bayan da bu arada tayin oldu gitti ulasamiyoruz,zaten cok sirret birisi insan konusmaya bile korkuyor .sizce bu borc ilerde bizden tahsil edilmek istenirmi,oriflame merkezdeki yetkili savciliga basvurmamiza gerek olmadigini bu borcun o kisiye rucu edilcegini soyledi,siz ne dersiniz boyle birsey basina gelen var mi ne yapmaliyiz?

Çok teşekkürler canım

cnm hoşgeldin aramıza söylediğini hiç kullanmadım ama forumdan iki-üç kişi kullanmştı ve pek işe yaramadıklarını söylemişlerdi cnmm eğer msjını görürlerse zaten sana cvp yazarlar tatlım

öncelikle geçmiş olsun cnm, üzüldüm böyle bişey yapılmasına..yani isteksiz ve ayrıca haber verilmeksizin.. yani bide sizin adınızla sipariş girip borç takmak olur şey değil gerçekten siz yinede bunu kanıtlama amaçlı belgeler bulundurun derim hani nolur nolmaz tedbiri elden bırakmamak lazım.. acaba oriflame merkezden böyle bi talepte bulunsanız yani kargoların siparişlerin vs vermediğiniza dair bi belge yollayabilirlermi ki??? bide şey diyin bence benden habersiz böyle bişey yapıldı vs üyelik kaydınızıda sildirin o borcuda sizden silip o kişinin üstüne eklesinler bence hem sizde böylece bu işten yakanızı sıyırmış olursunuz umarım çabuk halledersiniz cnmm

Cok tesekkurler,malesef uyelikten cikilmiyormus,ben de kargo sirketini uyardim bundan sonra adima gelen tum paketleri geri iade edin dedim,oriflame soyle birsey yapti pesin para olmadan mal teslimi yapilmiycak artik,,ama kadinin halihazirda aldiklarinin parasi ne olcak bilmiyorum,insallah yillar sonra faiziyle odetmeye kalkmazlar,,,bir de su var tc numaralarimiz bi cok yerde var kotu niyetli insanlar herseyi yapabiliyorlar buna tedbir ne olabilir,cok endiseliyim yani..

Kızlar ben de oriflame'dayım bayağı süredir ama son zamanlarda takip edemez oldum yeni katalog ne zaman geliyor acaba :44:

en geç iki gün içinde geliyor kargolarım..hatta geçen bir gün sonra gelmiş ve beni evde bulammaışlardı beklemiyordum bu kadar hızlı çünki ))))

çok teşekkür ederim

ben geçici süre istanbuldayım. yeni katalogta ilk gün sipariş verip 2 gün içinde almam lazım çünkü gideceğim. aksi halde sıkıntı yaşayacağım. neyse o kadarcık da riski göze alacağım artıkın.

o senin takım liderin falansa kargo tesş,ö yerini kendisi gösterebilir ve kargoyuda alır imza atmıyorsun zaten kargoyu alırken
kadın kendısı sıparıs vermıs kargo adresı benı vermıs bende kargodan teslim alıp ona teslim ettim borcunuda ödemiyor diyip çok rahat işin üzerinden sıyrılır benden söylemesi o yüzden acil davcılıga kadın hakkında suç duyurusunda bulunun ben kargoma ımza falan atmıorum kımlıge bakıp teslım edıp gıdıyprlar

siz santraldekilerin dediğine bakmayın oriflame parasına bakar ben olsam senin yalan sölemediğin ne malım kardeşim burada kimin tc si varsa oradan paramı tahsil edin der geçerim ettiririmde sakın ama sakın inanmayın faizi çok fazla elinizde yasal bir belge olmadıkca oriflamede işlem yapmaz yaptım desede inanmayın onlarında size yasal belge vermeleri gerekir bu işer ciddi işler benim alt ekipten birini üyye yapmışlar 200 liralık borc 6 ayda 900 lira olmus ben bile gidiyordum şey altına üst ekibi bile etkiliyorsa sizi nasıl etkilemesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…