ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

şimdi teyzem için ecolajen 3D cilt rengini açıcı kırışıklık karşıtı bakım serisinden gündüz kremi ve even out gece kremi ( koyu cilt lekeleri için) siparişi vermeyi düşünüyoruz ancak bu kremler ne kadar süre kullanılıyor yani kaç ay sonra tekrar sipariş vermesi gerekecek. şimdi sipariş verip küçük numune gibi kutularda gelirse mahçup olmak istemiyorum ne dersiniz. 40 yaş üstü ve ciltteki koyu renk düzensizlikleri ile birlikte cildi gerginleştirecek kırışıklık için krem bakıyoruz. yardım ve yorumlar için teşekkürler

numune almıyorsunuzki kremler standarttır fondetenler gibi kremler 50 ml lik cam kavanozlarda gelir 2 aydan öncede bitmez sanırım kullanma sıklığına bağlı ecollagen 3d cilt rengini açıcı bakım diyorum bunuda kesinlikle tavsiye ediyorum çoğu kişide bunu tavsiye edecek zaten çünkü hem kırışıklık hem koyu leke diyorsunuz çözümü budur bu serinin gece kremi serum şeklinde 30 ml dir haberiniz olsun ama gündüz kremi 50 ml bildiğinizyüz kremleri gibi aynı boyda yani even out da 50 ml dir yüz kremi olduğu için hemen bitmez az miktarı bile cilde yetiyo çok fazla sürmekde etki etmez cildi yağlandırır haberiniz olsun

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum ve bilenler bi yanıt verirse sevinirimarkadaşım üye yaptı ama ben sadece internetten almak istiyorum
1-bir liralık üyelik ücreti sadece bu aysa diğeraylarda farklı bi ücret mi ödüyoruz
2-bana tanıtım kolisi gelecek mi ve ücretlimi
3-kendim için alıcam internetten katolog fiyatları gözüküyor ben aldığımda bu fiyat mı olacak yoksa bize özel fiyattanmı gelecek

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum ve bilenler bi yanıt verirse sevinirimarkadaşım üye yaptı ama ben sadece internetten almak istiyorum
1-bir liralık üyelik ücreti sadece bu aysa diğeraylarda farklı bi ücret mi ödüyoruz
3-kendim için alıcam internetten katolog fiyatları gözüküyor ben aldığımda bu fiyat mı olacak yoksa bize özel fiyattanmı gelecek

hayırlı olsun 4 nisana kadar sipariş girmeniz gerekir yoksa 24.99 tl ödersiniz katalogda görülen fiyatlar satış fiyatıdır siz daha uygun alıcaksınız ürünleri tanıtım koliside şimdi girdiğiniz siparişde gelicek içinde cilt testleri koku kartları bilgilendirme formları vs 1 tl yide faturanıza yansıtıcaklar ve o şekilde ödüyceksiniz son günler sayılır acele edin

Son düzenleme:
cevap için çok teşekkürler yani daha sonraki aylar 24 lira üyelik mi ödiyceğiz onu anlamamıştım birde her ay fiyat lişstesi bize yollanmıyormu yada katalog

biraz fazla sordum ama siparişde en az limit falan varmı yani yirmi liralıkda olsa kargo gelirmi acaba

evet limit yok oriflamede 10 tl alırsınız 100 tl de bu kargonuzda 5 30 nisan arası geçerli olan katalog fiyat listeside yollanıcak zaten o dönemdede girdiğiniz siparişde 7.katalog yollanıcak bu şekilde devam eder

hoşgeldiniz :KK16::KK16::KK16::KK16:

bu pudranın light olanını oriflame resim kısmında ekledim ürünlerin içinde var flaşlı olduğu için daha beyaz gibi çıkmış ama yaz geliyo o yüzden medium rengini alabilirsin ben bronzlaşınca medium bile beyaz kalmışdı yüzümde ki suan light uygun oluyo durumuna kullanıcağın zamana göre sen ayarlamalısın

çok teşekkür ederimm

cevap için çok teşekkürler yani daha sonraki aylar 24 lira üyelik mi ödiyceğiz onu anlamamıştım birde her ay fiyat lişstesi bize yollanmıyormu yada katalog

1 tl den üye olan danışmanlar o katalog döneminde sipariş girmeleri gerekir girmezseler daha sonraki girişlerinde 25 tl öderler bu 1 kereye mahsus alınıyor 1 senede üyeliğiniz girmesenizde devam ediyor suan 1 tlde üye olanlar girmeliler yoksa 1 ay sonra alırım diyince iş değişir 1 tl yerine 25 tl öderler haberiniz olsun tüm yeni üyeler:KK34::KK34::KK34:

canım böyle bir şeyin olması imkansız borç silinmeden kayıt silinemez maalesef o kişi sırra kadem basmış onun üstüne nasıl geçer buda olmaz yani ilk önce borç faiz işi halledilecek sonra direk kaydınızı kapatmak için müşteri hizmetlerinle bağlantı kurulacak oriflame ye borçlu görünüyor bayan kağıt belge v.s tarzı birşey gönderilmez asla iş kargoda bitiyor kargoyu sıkışdırıp sorgulayın başka çare yok ordan bilgileri bulucaksınız ve oriflameye bildiriceksiniz ancak böyle çözülür bu iş çok üzüldüm şimdi inş. hallolur:KK14::KK14::KK14::KK14:

İnanin herseyi yaptim,once mhb@ hotmail adresine bilgi verdim,sonra oriflame merkezini aradim uyeligi iptal edin ,hic bir siparis veremesin dedim,sonra kargo sirketi ile konustum degisik kisiler teslim almis paketleri,bir daha paket gelirse aynen geldigii yere iade edilsin dedim.bu gun de hukuk servisi ile konustum dilekce faxladim..benim sanssizligim devlet memuruyum kimlik bilgilerimiz dosyalarimizda var ve bu bayan getir gotur isi yapan bir personel rahatca hepimizin kimlik numarasini calabilir,zaten iki arkadasa daha ayni seyi yapmis bizim bildigimiz,,simdi o kadar tedirgin oldum ki bu gun gsm firmalarina ugriycam adima hat falan actirmis olmasin

frezya çok teşekkürler cevaplar için siparişlerimi vermeliyim ohalde

tabiki canım az veya çok girmelisin yardımcın yoksa bu konuda bir uyarı yapıyım sanırım az bişeyler alıcaksın ve kargo ücreti ödememen için siparişine 729000 kodunu yazmalısın 8.99tl ye yaz bakım şampuanı gelir ayrıca kargo ürünüdür (ücret sıfırlama kodu ) eğer bu kodu eklemezsen siparişine 7.99 tl boş yere ödersin 100 bp altı bu kodu yazmayı unutmamalı

İnanin herseyi yaptim,once mhb@ hotmail adresine bilgi verdim,sonra oriflame merkezini aradim uyeligi iptal edin ,hic bir siparis veremesin dedim,sonra kargo sirketi ile konustum degisik kisiler teslim almis paketleri,bir daha paket gelirse aynen geldigii yere iade edilsin dedim.bu gun de hukuk servisi ile konustum dilekce faxladim..benim sanssizligim devlet memuruyum kimlik bilgilerimiz dosyalarimizda var ve bu bayan getir gotur isi yapan bir personel rahatca hepimizin kimlik numarasini calabilir,zaten iki arkadasa daha ayni seyi yapmis bizim bildigimiz,,simdi o kadar tedirgin oldum ki bu gun gsm firmalarina ugriycam adima hat falan actirmis olmasin

insanın içi temiz değilse herşey olabilir o dediğiniz bayan zaten yolun yolcusu olmuş yolunu bulmuş allah kimseyi öle insanlarla karşılaşdırmasın nasıl bir vicdan birilerinin adından bi işler çevirmek hangi mantığa sığar yazıklar olsun öle insanlara sizde üzülmeyin illaki çözülür işiniz bundan sonra dikkat edin kargo alıcısı ispat edildiği gibi siz refaha çıkarsınız üstelik sizin kayıtta hangi adres varsa oraya çıllanırlar icra memuru firma sorumlusu v.s adres şirket olmadığına göre başka bi yere gitmiş sizin adınıza olan koli ve o adres sorgulanıcak sizin teslim almadığınız adresden ve kargodan belli zaten içinizi rahat tutun çözülür inş.,:KK16::KK16::KK16::KK16:

tabiki canım az veya çok girmelisin yardımcın yoksa bu konuda bir uyarı yapıyım sanırım az bişeyler alıcaksın ve kargo ücreti ödememen için siparişine 729000 kodunu yazmalısın 8.99tl ye yaz bakım şampuanı gelir ayrıca kargo ürünüdür (ücret sıfırlama kodu ) eğer bu kodu eklemezsen siparişine 7.99 tl boş yere ödersin 100 bp altı bu kodu yazmayı unutmamalı

canım boşuna dememişler bir bilene sor diye gerçekten sağol bilmiyordum tabiki bu bir seferlik kargo vermemek içinmi yoksa bunuda her sefer mi yazıcaz ben hiç bişey anlamadan balıklama alışveriş yapıcaktım bilgilerini paylaştığın için çok sağol

canım boşuna dememişler bir bilene sor diye gerçekten sağol bilmiyordum tabiki bu bir seferlik kargo vermemek içinmi yoksa bunuda her sefer mi yazıcaz ben hiç bişey anlamadan balıklama alışveriş yapıcaktım bilgilerini paylaştığın için çok sağol

zararlı çıkmamak için bunlar öenmli gerçekden her ay siparişiniz 100 bp altı ise her ürün alışveriinizde bu kodu 729000 yazmalısınız bir ürün yollanır her ay değişiyo ona sayılır yani kargo parası gene vermemiş olursunuz fazladan bir ürün gelir bu ürün her ay bi çeşittir ya bi ruj ya şampuan ya rimel v.s fiyat listesinde her ayki ürün resmi gösderilir koliniz gelince zaten herşeyi anlcaıksınız önemli olan ilk sipariş ben gerekli bilgiler yazdım canım sana yanlışlık olmasın diye isdediğin ürünlerin kodlarını vede 729000 kodunu yazdınmı sorun olmaz

frezya canım siparişi girdim ama iptal ettim hemen çünkü birincisi bu kargo sıfırlama kodunu gireceğim bi alaln bulamadım nette ikinciside karta taksiti seçemedim nasıl olacak acaba kart taksidi için limit mi var

Başka bitane yeşil maskara almıştım oriflameden onun rengi kötü çıktı bide bunu deneyeceğim umarım güzel çıkar tabi alabilirsem :KK52:

Sanırım aldığın maskarayi biliyorum moru da vardı dediğinin. Kuf yeşili gibi siyaha yakın ucu da küçücüktu biz de begenmedik onu hiç

benim 15 17 yaşında yeğenlerim var 2 side bu seriyi kullanıyor 8 9 ay oldu ve değişmiceklerini söylüyolar şimdi pure skın 2 çeşit pompalı olan topçuklu ürün sivilceliyken kullanılmaz sivilceyi yayar cilde o sonraki iş ilk pure skın jel ile başlıcaksınız sivilceler gidince içi topçuklu ürün lekeleri peeling görevi yaparak temizlicek ama bu kısım önmli sivilcesi olana pompalı şişe satılmasın cildi tahriş olabilir sivilcesi olmayan lekesi siyah noktası aknesi olanlarda peeling etkili jeli kullansın
Dediğin ürünler elimde yok topcuk falan anlayamadim ya kodlarını yazabilir misjn ya da biraz daha aciklayabilir misin

selam arkadaşlar, ben de aranıza yeni katılanlardanım.. bol satışlar hepimize :21:

meraba bende yeni katıldım:):) size bişey sormak istiyorum bu ay kataloğunda O.B SILK TOUCH SIKIŞTIRILMIŞ PUDRA var ya indirimli ben buğday tenliyim sizce ligth olanını mı yoksa medium olanını mı almalıyım:KK53:

arkadaşlar ben ilk defa sipariş vericem oriflaeden başka biri adına şimdi siparişlerimi giricem ama katolog kodu yazmamışım yanımda da kodların bulunduğu liste yok k5 den sonra gelen k6 katolog kodu bilen var ise yazsabilir mi ?

hoşgeldiniz aramızaa kızlarrrr purple_kit , bahar616 , gammsee , zülfüarus :KK3:

sadece üyeliğinde 1 yılını doldurduğun vakit, kayıt yenileme adı altında 7,5tl gibi bişeydi en son bu ödenir. onun dışında ekstra bi ücreti yok cnm :KK3: kayıt yenileme ücretini yatırmazsan üyeliğin iptal olabilir sadece o kadar cnm

Dediğin ürünler elimde yok topcuk falan anlayamadim ya kodlarını yazabilir misjn ya da biraz daha aciklayabilir misin

cnm arkadaşın bahsettiği ürün, pure skin serisi. eğer sivilceli bi cilde sahipse kullanıcak kişi öncelikli olarak 20164 temizleme jelini ve 20620 yada 20166 kodlu toniklerden birini kullanabilir. sivilceler geçmeye başladıktan sonrasında ise, peeling özellikle 20194 kodlu ölü hücreleri temizleyen jeli kullanmasını önermiş cnm, umarım yardımcı olabilmişimdir:KK3:

Son düzenleme:
frezya canım siparişi girdim ama iptal ettim hemen çünkü birincisi bu kargo sıfırlama kodunu gireceğim bi alaln bulamadım nette ikinciside karta taksiti seçemedim nasıl olacak acaba kart taksidi için limit mi var

canım sipariş verme bölümü var sol üstte oraya tıklıcaksın kodları yazıcağın kutucuklar çıkar oraya 729000 yazıp sepete ekle diyiceksin kart taksidide küçük faturalandırmada bende seçmedim en az 100 tl üstüne yapdım ama seçenek var sen bir dene limit varmı bilemiyorum

X