ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Dediğin ürünler elimde yok topcuk falan anlayamadim ya kodlarını yazabilir misjn ya da biraz daha aciklayabilir misin

yani peeling gibi pütürlü olan jel var şişesi pompalı olan bunu lekeler için kullanın sivilceye iyi gelmeyebilir ilk başda
birde normal jel var sivilceler için tüpde olan sivilceler için bunu kullanın geçmeye başlayınca pompalı şişeden alırsınız

canım sipariş verme bölümü var sol üstte oraya tıklıcaksın kodları yazıcağın kutucuklar çıkar oraya 729000 yazıp sepete ekle diyiceksin kart taksidide küçük faturalandırmada bende seçmedim en az 100 tl üstüne yapdım ama seçenek var sen bir dene limit varmı bilemiyorum

tamam arkadaşım hallettim şimdi oldu. çok teşekkür ederim

bu ne biçim iş nasıl bir cesaret!!!!!!!!!!!!!:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

hangi hakla alıyor buna dilimizde çalmak denir birde 500 tl alışveriş nasıl yapılıyor 1 kişinin kredisi 295 tl dir ama 2 3 kişinin kayıdını açıpda yapdıysa olabilir ama 6 7 ay geçmiş o 500 tl olmuşdur 1500 tl maalesef şimdi bu durum şyle çözülür teslim eden kargo bilgileri alır ve kime teslim edildiyse imza atar şirket bunu bilir kimlik no sizin ama alışveriş yapan başkası böyle bir olayı aydın ilinden bir grup dolandırıcıda yapmış 10 15 kişilik kadın grubu üye olduğu gibi son limite kadar alıp ödememişlerdi bunlar suan mahkemelik ve icradalar şimdi burda yapmanız gereken

adres bilgisi önemli nereye gitmiş bu kargo onu öğrenmelisiniz danışman kodunuz nedir bunu öğrenmeli ve borcunuzu kontrol ettirmelisiniz suan sizin için önemli olan kargo dur bu sizden habersiz gelen kargoyu başkasına teslim eden kargocu araşdırılmalı ve şirkete haber verilmeli bu iş biraz karışık inş. çözersiniz

canım kargoluk bir durum değil arkadaşın adına sipariş verirken kargo teslim adresini danısmanı olarak ısaretlemiştir çoğu arkadaş biliyorsunuz ki kargo ücreti ödenmediğinden danısmanını ısaretleyip ondan teslim alıyor bi kere bunu kanıtlayamaz kendısı benı secmiş ürünüde benden teslim adlı der kadın sıyrılır işin içinden ayrıca kargonun aldıgı kagıdın nushaları saklanmıyor bıle ımzalasada ben teslim aldım cunku adres olarak benı seçmiş ama ben teslim ettim der yanı işini çok kuralına göre oynamıs
tek şununla kanıtlayabilir arkadaş o kişinin sipariş verdiği bilgisayarın ID numarasından kendi evi ve baska yer ise onun verdiği çıkar ama onuda bana telde kendisi dedi bende evimden nete girerek verdim der olay çok karışık avukat olmadan halledilmez kesinlikle

canım kargoluk bir durum değil arkadaşın adına sipariş verirken kargo teslim adresini danısmanı olarak ısaretlemiştir çoğu arkadaş biliyorsunuz ki kargo ücreti ödenmediğinden danısmanını ısaretleyip ondan teslim alıyor bi kere bunu kanıtlayamaz kendısı benı secmiş ürünüde benden teslim adlı der kadın sıyrılır işin içinden ayrıca kargonun aldıgı kagıdın nushaları saklanmıyor bıle ımzalasada ben teslim aldım cunku adres olarak benı seçmiş ama ben teslim ettim der yanı işini çok kuralına göre oynamıs
tek şununla kanıtlayabilir arkadaş o kişinin sipariş verdiği bilgisayarın ID numarasından kendi evi ve baska yer ise onun verdiği çıkar ama onuda bana telde kendisi dedi bende evimden nete girerek verdim der olay çok karışık avukat olmadan halledilmez kesinlikle

off vallahi nasıl iş bu inşallah bu işin içinden temiz çıkar arkadaşımız baya riskli bir durum çünkü kimlik no ve isim doğum tarihi o bayan işleri yapan bi dolandırıcı herşey beklenir bu durumlarda çok uyanık olmak lazım ama şirket bu işi çözer inş. bu gibi durumlarda ana para ödenirse oriflame firma faizleri siliyor yılbaşında bu kanun vardı suan bilemem ana para aldıklarının parasını ödeyenler faizden kurtulur ama hiç bişey ödenmezse öle kalır iş büyür hatta 2 3 parçada bile ödenebiliyo yeterki ödenmek isdesin

acil yardım edin lütfen. almak istediğim ürnleri sepete ekledim. üyelik bi liralıkken üye oldum ama siparişi sonlardım ürünleri istemeden nası iptal edebilirim.32.98lik fatura cıktı bisey almadığım halde. acilen yardım bekliyorum

Kızlar ben dün sipariş verdim hala kargoya verilmemiş kaydedildi yazıyor bi arkadaş artık para ödenmeden oriflame ürün yollamayacak yazmıştı.Duyurulara baktımda öle birşey yazmıyor

hoşgeldiniz aramızaa kızlarrrr purple_kit , bahar616 , gammsee , zülfüarus :KK3:

sadece üyeliğinde 1 yılını doldurduğun vakit, kayıt yenileme adı altında 7,5tl gibi bişeydi en son bu ödenir. onun dışında ekstra bi ücreti yok cnm :KK3: kayıt yenileme ücretini yatırmazsan üyeliğin iptal olabilir sadece o kadar cnm

cnm arkadaşın bahsettiği ürün, pure skin serisi. eğer sivilceli bi cilde sahipse kullanıcak kişi öncelikli olarak 20164 temizleme jelini ve 20620 yada 20166 kodlu toniklerden birini kullanabilir. sivilceler geçmeye başladıktan sonrasında ise, peeling özellikle 20194 kodlu ölü hücreleri temizleyen jeli kullanmasını önermiş cnm, umarım yardımcı olabilmişimdir:KK3:

Evet canim Cok teşekkür ederim bu dedijlerini ilk sipariste alcam frezya sana da tesekkur ederim bıktım sivilcelerden arrokya geçsin istiyorum oriflame e güveniyorum bakalım artik hayırlısı. Bana ise yararsa baskalarina da satarim canlı sahit olarak sivilce siyah nokta leke herşey mevcut yüzümde purussuz bi ten istiyorum:S

acil yardım edin lütfen. almak istediğim ürnleri sepete ekledim. üyelik bi liralıkken üye oldum ama siparişi sonlardım ürünleri istemeden nası iptal edebilirim.32.98lik fatura cıktı bisey almadığım halde. acilen yardım bekliyorum
müşteri hizmetlerini ara siparisi iptal ettir canim ama fazla faturaz gorunmesinin sebebi kargo ucreti ve otomatik eklenem 5tane katalog seti. Kargo ücreti için ücret sifirlama urunu eklemissindir inşallah. Beşlik katalog istemiyosan da promosyon calistirdiktan sonra siparişi duzenle deyip beşlik kataloğu iptal edebilirsin.

nisan kataloğu eline geçen var mı arkadaşlar? neler var indirimde? hangi parfümler indirimde?

amber elixir 29.90
mirage 24.90
elvie set 39.90
love posion 32.90

parfümlerin çok güzel indirimi var. özellikle ambere sevindim. hem çok talibi var, hem de kendime alacağım.

Evet canim Cok teşekkür ederim bu dedijlerini ilk sipariste alcam frezya sana da tesekkur ederim bıktım sivilcelerden arrokya geçsin istiyorum oriflame e güveniyorum bakalım artik hayırlısı. Bana ise yararsa baskalarina da satarim canlı sahit olarak sivilce siyah nokta leke herşey mevcut yüzümde purussuz bi ten istiyorum:S

rica ederm cnm, pure skin seriside sivilceler için çok fazla ürün var, sitesinden inceleyebilirsn:KK6: geçmiş olsun şimdiden inş çabuk geçer cnmm:KK16:

nisan kataloğunu danışman kodunuu girip netten görebilirsnz arkadaşlar:KK3:

rica ederm cnm, pure skin seriside sivilceler için çok fazla ürün var, sitesinden inceleyebilirsn:KK6: geçmiş olsun şimdiden inş çabuk geçer cnmm:KK16:

nisan kataloğunu danışman kodunuu girip netten görebilirsnz arkadaşlar:KK3:

Inşallah bu aralar en cok ıstediğim şey bu canim incelicem pure skin i

slm kızlar bende orfiflameye üye olmak istiyorum elim uylik formuna gidiyo gidiyo geri kapatıyorum aklıma takılanlar var sizlere sorsam belki rahatlar okeylerim formu aslınca sorulara cevap vermişsinz ara ara ama ben yine de sormak istyrm üyelik ücreti 1 tl diyo ok bun anladım:)ilk katalogtan sipariş vermem mi gerekicek 1 tl olması içinevetse ne kadarlık sipariş vericem ben sadece kendim almak istyrm indirimden yararlanabbilir miyim?kargo ucreti vermemek için bi ururn varmıs ya onu almam yeterli mi?temsilcimle çok fazla görüşmek istemyrm hatta hiç:)) olur mu,? yazın farklı adrese kargo gönderilir mi merak ediyorum sağolun şimdiden kızlar hepiniz öpüyorum

slm kızlar bende orfiflameye üye olmak istiyorum elim uylik formuna gidiyo gidiyo geri kapatıyorum aklıma takılanlar var sizlere sorsam belki rahatlar okeylerim formu aslınca sorulara cevap vermişsinz ara ara ama ben yine de sormak istyrm üyelik ücreti 1 tl diyo ok bun anladım:)ilk katalogtan sipariş vermem mi gerekicek 1 tl olması içinevetse ne kadarlık sipariş vericem ben sadece kendim almak istyrm indirimden yararlanabbilir miyim?kargo ucreti vermemek için bi ururn varmıs ya onu almam yeterli mi?temsilcimle çok fazla görüşmek istemyrm hatta hiç:)) olur mu,? yazın farklı adrese kargo gönderilir mi merak ediyorum sağolun şimdiden kızlar hepiniz öpüyorum

katalogdan 1 ürün mutlaka yazmalısınız 1 tl den yararlanmak için üstelik kampanya bitiyor son 2 gün limit yok ama sipariş girmeniz grekiyor kargo ürün kodu 729000 dir bunun harici temsilciyle görüşmemek sizin zararınıza olur haberiniz olsun herhangi bir sorun yada yanlışlık olursa bunu siz halledemezsiniz destek isdemiyorsanız hata yapıncada kendiniz düzeltmeye çalısıcaksınız bu size kalmış adres değişdirme bölümü var yani yazın bi yere gidince adres ekleyerek orayada ürün alabilirsiniz bunda sorun yok ama dediğim gibi ara sırada olsa temsilcinizle görüşmek zorundasınız çünkü oriflame bir ekip işidir alt grup üst grup birbirine bağlıdır bu işi öğrendiğiniz zaman kimseye muhtaç olmadan işinizi halettiğinizde kimseyle görüşmek zorunda kalmazsınız ancak o zaman olur ama yeni üyeyken böyle bir tavır takınmayın temsilcinizle görüşüp işi ondan öğrenin

:KK3:merhaba kizlar bu ayki katalogdan oxygen boost fondoten ,masaj yagi ,silk beauty tuy dokucu ve erkekler icin tras sonrasi rahatlatici siparis ettim merak ettigim sey bu tuy dukucu genital bolgede kullaniliyormu deneyen varsa yorumlari bekliyorum .tras losyonunun alkollu olup olmadigi birde fondotenin porcelain rengini kullananlarin cilt tonlarini merak ediyorum koyu gelmesinden endiseliyim :KK1:

katalogdan 1 ürün mutlaka yazmalısınız 1 tl den yararlanmak için üstelik kampanya bitiyor son 2 gün limit yok ama sipariş girmeniz grekiyor kargo ürün kodu 729000 dir bunun harici temsilciyle görüşmemek sizin zararınıza olur haberiniz olsun herhangi bir sorun yada yanlışlık olursa bunu siz halledemezsiniz destek isdemiyorsanız hata yapıncada kendiniz düzeltmeye çalısıcaksınız bu size kalmış adres değişdirme bölümü var yani yazın bi yere gidince adres ekleyerek orayada ürün alabilirsiniz bunda sorun yok ama dediğim gibi ara sırada olsa temsilcinizle görüşmek zorundasınız çünkü oriflame bir ekip işidir alt grup üst grup birbirine bağlıdır bu işi öğrendiğiniz zaman kimseye muhtaç olmadan işinizi halettiğinizde kimseyle görüşmek zorunda kalmazsınız ancak o zaman olur ama yeni üyeyken böyle bir tavır takınmayın temsilcinizle görüşüp işi ondan öğrenin

temsilcinle neden görüşmek istemiyorsun canım

Son düzenleme:

Üye olduğunuz taktirde 1 tl. den yararlanmanız için bir adet de (4 Nisan akşamına kadar ) olsa ürün sipariş vermelisiniz.İndirimli olarak alırsınız ürünleri...Kargo ücreti ödememek için 729000 kodlu ürünü de sipariş girerek ,sadece ürün bedeli ödersiniz ki bu da 8.99 tl.dir.100 puanlık ürün siparişi verdiğinizde bu kodu yazmanıza gerek olmaz, 0.99 krş. kargo bedeli ödenir çünkü...Müşteri hizmetlerinden adres değişikliği yaptırdığınızda ürünler istediğiniz yere gelir.Hoşça kalın.

Öte yandan temsilcinizle arada bir görüşmeniz her zaman yararınızadır.Sadece fazla aranmak istemediğinizi belirtebilirsiniz.Bu da sizin isteğiniz olur.Başarılar dilerim.

Üye olduğunuz taktirde 1 tl. den yararlanmanız için bir adet de (4 Nisan akşamına kadar ) olsa ürün sipariş vermelisiniz.İndirimli olarak alırsınız ürünleri...Kargo ücreti ödememek için 729000 kodlu ürünü de sipariş girerek ,sadece ürün bedeli ödersiniz ki bu da 8.99 tl.dir.100 puanlık ürün siparişi verdiğinizde bu kodu yazmanıza gerek olmaz, 0.99 krş. kargo bedeli ödenir çünkü...Müşteri hizmetlerinden adres değişikliği yaptırdığınızda ürünler istediğiniz yere gelir.Hoşça kalın.

Öte yandan temsilcinizle arada bir görüşmeniz her zaman yararınızadır.Sadece fazla aranmak istemediğinizi belirtebilirsiniz.Bu da sizin isteğiniz olur.Başarılar dilerim.

açoklamanız için teşekkür ederim temsilcimle görüşmek bana ne kazandıracak,ne gibi faydası olacak ben bu üyeliği sadece kendi ihtiyaclarımı karsılamak için başlatıcam buyuk oynamıcam yani:))aslında oriflame nin hiç bir ürününü kullanmadım 1 ruju hariç parfumlerininde sadece divine nin kokusunu biliyorum ama butun yaz boyunca indirime giren ruju alabilmek için yaptığım araştırmalarda oriflame satan brini bulamadım sinir oldum ve ruju alamadm gecen ay yine kampanyaya girmişti urun,ürün satın almak bölümünden mail attım kimse bana dönmedi kampanya yine bitti inat ediyorum o ruju almak için üyelik sebebimde bu :)))

:KK3:merhaba kizlar bu ayki katalogdan oxygen boost fondoten ,masaj yagi ,silk beauty tuy dokucu ve erkekler icin tras sonrasi rahatlatici siparis ettim merak ettigim sey bu tuy dukucu genital bolgede kullaniliyormu deneyen varsa yorumlari bekliyorum .tras losyonunun alkollu olup olmadigi birde fondotenin porcelain rengini kullananlarin cilt tonlarini merak ediyorum koyu gelmesinden endiseliyim :KK1:
4tane 2numarasindan boost fondöten suparis ettim 2numarasi bile gayet acik. Genital bölgeye kullanabilirsin kremi tabi ki. Traş losyonu nu sitede icindekilere bak yazar alkol olup olmadigi. Masaj yağından kastın ne anlamadım canim umarım yardımcu oldum

X