ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Satmak zorunda değilsinizki sadece kendi kullanımınız içinde üye olabilirsiniz,ben o maksatla üye olmuştum.
Firmanın sitesine girip her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.Hoşça kalın...

ben de aslında orıflame ye üye olmak istiyorum ama ya sastıs yapamazsam kimseye diye korkuyorum. aslında üyelik şartlarını ve devamlılıgın kurallarını bilmediğm için ecsaret edemiyorum

canım üye olmak istiyorsan şimdi tam zamanı bence çünkü normalde 20 tl olan üyelik ücreti bu ay 1 tl,üstelik kimseye satamassan kendine %30 indirimle alırsın zamanlada zaten az çok çevrende ürünleri görüp sipariş vericektir böyle böyle ilerletirsin,cidden bir başladımmı bırakamıyor insan,yapmak için daha çok istek doğuyor insanın içine.diyelim yapamadın,hiç olmadı zorunluluğun yok bırakırsın,1 yıl dolunca otomatik iptal edilir üyeliğin.

Benimde aynı şekilde 2 ürünüm dökülmüştü koliye tüm ürünler pudra olmuştu ürünlerin çoğundada güvenlik bandı yoktu mesaj attım oriflame'e teşrif edip geri dönmüyorlar ne yazıkki

arkadaşlar sorunum var. bı ıade yaptım 3 hafta once. kahretsınkı paketten faturam cıkmamış sanıurım düşmüş bı yerde işlemı bu sekılde gerceklemştiremıyoruz dedıler ve paketı benım eskı oturdugum eve gondermişler ve gonderıdklerını şas eserı ogrendımm ogrenmesem paketım kaybolup gıtcekmış. bugun tekrar gerı gonderdım onlara paketı bı kagıt gomndermısler o kagıdın arkasına yazdım durumu faturamı gonderdım ama cıkmamış ıcınden dıye bır daha bu paketı bana gerı gondermeyn dedım. ben bu ısın ıcınden nasıl cıkcam beım ne sucum var bu durumdaç. dıkrektorlerım safır dırektor bıle halledemedı bu ısı. ya umursamıyorlar bılmıyorum ne yapabılırım kızlar. faızde koydular ustelık. odenmedı para dıye ben neden elımde olmayan urunlerın parasını odeyım kı? sıfırlamadılar 3 haftadır oyalıyorlar benı ne yapabılırım müşter,i hızmetlerıde umursamıyo tamam dıyolar ılgılenmıyolar allah kahretsın heopsını ya

ya kızlar ben su kar oranı işini anlamadım ya mesela 9,90 lık bi ürün var 21889 kodlu bunu bize yuzde 30unu çıkarınca 6.93 e vermesi gerekiyor ama bana 7,62 TL ye veriyor bu nasıl yüzde 30 kar?

evt onu bende anlamıyorum ama sizden sonra bi arkadaş yazmış nsl hesaplandığını oda mantıklı geliyo,ama mantıken satış fiyatından o yüzdeyi düşüncede danışman fiyatını-kar oranını vermeli ama bilmiyorum

Bana da üye olurken &30 kar demişlerdi öyle değil %22 mi ne

%23tatlım

istifa dilekçesi yazıp fakslıyosnz diye biliyorum

ben de aslında orıflame ye üye olmak istiyorum ama ya sastıs yapamazsam kimseye diye korkuyorum. aslında üyelik şartlarını ve devamlılıgın kurallarını bilmediğm için ecsaret edemiyorum

cnm bikaç syf önce aklıma geldiği kadarıyla bahsetmiştim oku istersen

bu arada 3.katalog nete yüklenmiş

ya arkadaslar oriflamede ilk defa iade yapıcam yanlız sebep olarak ne yazılır bılmıyorum .. yanlıs hasarlama veya hasarlı paket degıl dıger sebep olarak ne yazsam kabul gorur? yardmcı olursanız sevınırım

senmi yapıcaksın yoksa müşteri adınamı yapıcaksın bilemiyorum ama eğer müşterinin ürününü iade ediceksen memnuniyetsizliğini dile getir,umuduğu gibi değilmiş şurası burası felan gibisinden,bunu kendin içinsede yapabilirsin.aklıma bu geliyor benim,umarım faydası olur canım..

arkadaşlar bu orflame e nasıl üye olunur bide üyelik ücreti ne kadar ?

bide her ay sipariş vermek lazımmı bi bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar bu orflame e nasıl üye olunur bide üyelik ücreti ne kadar ?

bide her ay sipariş vermek lazımmı bi bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba,üyelik ücreti 1 Şubat'a kadar 1 tl. sonra 25 tl. oluyor.Her ay sipariş vermek gerekmiyor.Bilgilerinize...

kendm içn iade edicektm cnm ya .. sadece hosuma gitmedi .. umarım kabul olur ıadem saol ılgılendgn ıcın

bidaki ay katoloğu nasıl kızlar.bu ay sipariş giremicem heralde daha hiç siparişim yokbu ay sipariş vermezsem ücretsiz katolog yollarlarmı
??

bidaki ay katoloğu nasıl kızlar.bu ay sipariş giremicem heralde daha hiç siparişim yokbu ay sipariş vermezsem ücretsiz katolog yollarlarmı
??

Sonraki katalog yayınlanmış sitede .Sipariş vermezseniz sadece girip alışveriş sepetinden ileri diyin katalog öyle geliyor ama kargo ücreti ödüyorsunuz.

Sonraki katalog yayınlanmış sitede .Sipariş vermezseniz sadece girip alışveriş sepetinden ileri diyin katalog öyle geliyor ama kargo ücreti ödüyorsunuz.

ben sitede bi sonraki katoloğu bulamıyorum.yardımcı olursanız nerden giricem acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…