ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaslar giordanı ruby ruj temtıng coralın rengını cok begendım katagta ama rujun dudaktakı durusundan hiç emin olamadım fazla yorumda yok alan kullanan var mı acaba

Bu ayki kataloğa bakabiliyosanız ona tıklayın sol altta yazar sonra kataloğunilk sayfası gözüküyor ya onun altında sonraki katalog yazıyor

selam, bana yardım edebilir misiniz? ben oriflame'in divine adlı mavi renkli parfümünü çok severek kullanıyorum. ama bu adda ve renkte iki adet parfüm var. birisi düz şişe diğeri S gibi kıvrımlı şişe. içeriklerinde farklı kokular yazıyor. emin olamadım. aynı isimde ve renkte farklı parfüm olamazmış, biri büyük biri küçük şişeymiş gibi geliyor. siz bu konuda bilgi sahibisinizdir diye düşündüm. günlerdir bu ayrıntı yüzünden sipariş veremiyorum. nolur yardım edin.

selam, bana yardım edebilir misiniz? ben oriflame'in divine adlı mavi renkli parfümünü çok severek kullanıyorum. ama bu adda ve renkte iki adet parfüm var. birisi düz şişe diğeri S gibi kıvrımlı şişe. içeriklerinde farklı kokular yazıyor. emin olamadım. aynı isimde ve renkte farklı parfüm olamazmış, biri büyük biri küçük şişeymiş gibi geliyor. siz bu konuda bilgi sahibisinizdir diye düşündüm. günlerdir bu ayrıntı yüzünden sipariş veremiyorum. nolur yardım edin.
ikiside aynı parfüm mavi olan divine kırmızı olan divine sensual olarak geçer aynı boydalar kokuları farklı sadece

1 Şubatta 24.99 tl. oluyor. :80:
evet banada danışmanım söyledi artacakmış ve yeni üyyelerin hediyelerine baktım hoşgeldin hediyeleri cidden çok güzel 9.90 tl set alıyorsunuz keike bende üyye olduğumda böyle bi kampanya olsaydı 5 liraya tek ürün alabiliyorduk
yeni üyye olacaklar çok şanslı

kızlar diğer topiğe yazmıştım ama kimse cevaplamamış acaba c.full ve pure colourların numuneleri ne şekilde geliyor normal küçük ruj şeklindemi yoksa hap gibi olandanmı kullanan varsa yardımcı olabilirmisiniz:nazar:

ben hala bulamadım. bana da yardımcı olur musunuz? bende hala ikinci katalog görünüyor.

Danışman girişi yapmadan sonraki kataloğu göremezsiniz

orif.jpg

ikiside aynı parfüm mavi olan divine kırmızı olan divine sensual olarak geçer aynı boydalar kokuları farklı sadece

tam anlamamış olabilirim :18: o yüzden tekrar soracam; iki farklı şişede mavi renkli divine ( birisi düz şişe diğeri s gibi kıvrımlı ) ayrı kokular, öyle mi? kırmızının başka olduğunu biliyorum zaten. benim sorunum mavilerle :nazar:.
$div.jpg $div s.jpg

tam anlamamış olabilirim :18: o yüzden tekrar soracam; iki farklı şişede mavi renkli divine ( birisi düz şişe diğeri s gibi kıvrımlı ) ayrı kokular, öyle mi? kırmızının başka olduğunu biliyorum zaten. benim sorunum mavilerle :nazar:.
Eki Görüntüle 333241 Eki Görüntüle 333242

Bu düz şişedeki parfümü oriflamede hiç görmedim kodu ne bunun :KK52:

Eki Görüntüle 333241 Eki Görüntüle 333242

Canım bu iki parfümde aynı parfüm biri 30 ml biri 50 ml şişelerde:KK31: Fiyat olarak tbi daha uygun düz olan:KK31:

jodilyn ve bellamania çok teşekkür ederim. yemin ederim koca bi oh çektim ikisinin aynı koku olduğunu öğrenince. sayenizde büyük sorunum ortadan kalktı :KK76:

1 Şubatta 24.99 tl. oluyor. :80:

bi anda fiyatları bu kadar arttırmalaarı ne kadar mantıklı sizce?? yani hem hizmet merk.kapatıyolar kara geçmek için hemde kayıt ücreti-kargo ücreti vs bunları arttırıyolar? sizcede çok saçma değilmi?:26: yani bütün bu işleri aynı anda yapıyo olmaları?:KK31:

kızlar diğer topiğe yazmıştım ama kimse cevaplamamış acaba c.full ve pure colourların numuneleri ne şekilde geliyor normal küçük ruj şeklindemi yoksa hap gibi olandanmı kullanan varsa yardımcı olabilirmisiniz:nazar:

normal num.şeklinde geliyo onlar cnm, hydracolorlar hap şeklinde geliyo:KK34:

Canım bu iki parfümde aynı parfüm biri 30 ml biri 50 ml şişelerde:KK31: Fiyat olarak tbi daha uygun düz olan:KK31:
canım ikiside aynı marka 30 cc olanlar böyle düz şekilde gelir extice s8 de öyleydi divine nin 39 cc ni hiç görmemiştim katalogda bi yerde ama hepsı o sekılde olup uzerınde adı yazar aynı sekıl buda ıkısıde aynı parfüm $21562_2.png $8020_2.png

Son düzenleme:
Kızlar az önce kargom geldi eşimin hesabından sipariş vermiştim muse edt ve maskara seti falan vardı siparişte 9.99 olan sipariş 0 lira gözüküyordu kargoda sadece katalog ve ücret sıfırlama ürünü çıktı :KK47: faturada sipariş vermiş olduğunuz ürünlerimiz stokta olmadığı yada ilgili ürünlerin kampanya koşullarını henüz sağlayamadğınız için siparişinize eklenmemiştir diyor.Yanında (*) işareti bulunan ürünler stoğa girdiği taktirde 30 gün içindeki ilk siparişinize eklencektir diyor altta ürünlerin adı var ve yanlarında (*) işareti yok kampanyaya katılma hakkımda var :KK47: Stokta olmayan ürünlere nerden bakacağım .3gün sonra kendi hesabımdan verdiğim kargom gelecek ondada parfüm setleri yoksa napacağım bilmiyorum müşterilere söz vermiştim :KK52:

Merhabalar,Oriflame'de uzun zamandır kayıt ücreti 20 tl. idi.O yüzden 4.99 tl. gibi bir zam görecek olması bana fazla gelmedi.Zaten sık sık 1tl.lik üye kayıt kampanyası oluyor,bizde o zaman üye kaydedebiliriz diye düşünüyorum.

Öte yandan teslim merkezlerini kapamalarının nedeni de üyelerin artık çoğunlukla internetten, kargo yoluyla sipariş vermeleri olsa gerek...

bi anda fiyatları bu kadar arttırmalaarı ne kadar mantıklı sizce?? yani hem hizmet merk.kapatıyolar kara geçmek için hemde kayıt ücreti-kargo ücreti vs bunları arttırıyolar? sizcede çok saçma değilmi?:26: yani bütün bu işleri aynı anda yapıyo olmaları?:KK31:

normal num.şeklinde geliyo onlar cnm, hydracolorlar hap şeklinde geliyo:KK34:

çok sağol kokocum ilgilendiğin için:KK19::KK54::KK54:

X