ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben de başlamıştım ama atama tasınma derken aylar geçti bırakmış oldum böylece ama güzel şeyler vardı satmak için degilde kendim almak için üye olmustum zaten..

ben de başlamıştım ama atama tasınma derken aylar geçti bırakmış oldum böylece ama güzel şeyler vardı satmak için degilde kendim almak için üye olmustum zaten..

Üyelik, sipariş vermemiş olsanız dahi 12 ay devam ediyor.Müşteri hizmetlerini arayıp ,durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Kızlar az önce kargom geldi eşimin hesabından sipariş vermiştim muse edt ve maskara seti falan vardı siparişte 9.99 olan sipariş 0 lira gözüküyordu kargoda sadece katalog ve ücret sıfırlama ürünü çıktı :KK47: faturada sipariş vermiş olduğunuz ürünlerimiz stokta olmadığı yada ilgili ürünlerin kampanya koşullarını henüz sağlayamadğınız için siparişinize eklenmemiştir diyor.Yanında (*) işareti bulunan ürünler stoğa girdiği taktirde 30 gün içindeki ilk siparişinize eklencektir diyor altta ürünlerin adı var ve yanlarında (*) işareti yok kampanyaya katılma hakkımda var :KK47: Stokta olmayan ürünlere nerden bakacağım .3gün sonra kendi hesabımdan verdiğim kargom gelecek ondada parfüm setleri yoksa napacağım bilmiyorum müşterilere söz vermiştim :KK52:

danışman syfsına girince solda duyurular kısmı ordan stokta olanları görebiliyosunuz:nazar: diğer konuyu bilmiyorum yani sonuçta sağlamışsnz koşulları danışmanınız yada direktörünüze bi sorun isterseniz:KK3:

Merhabalar,Oriflame'de uzun zamandır kayıt ücreti 20 tl. idi.O yüzden 4.99 tl. gibi bir zam görecek olması bana fazla gelmedi.Zaten sık sık 1tl.lik üye kayıt kampanyası oluyor,bizde o zaman üye kaydedebiliriz diye düşünüyorum.

Öte yandan teslim merkezlerini kapamalarının nedeni de üyelerin artık çoğunlukla internetten, kargo yoluyla sipariş vermeleri olsa gerek...

yok canım bende hizm.merk.den alan biriyim, ve hani 3tane mi ne hizmet merk. vardıya, onlardan birini kapatmışlar önceki aylarda bakmışlar kara geçiyo firma,diğerlerinide kapatıp tek bi şubeden idare edelim diyerekten kapatmışlar bunu direktörlerden öğrendim:KK6: bunun dışında izmirde çok kişinin şubeden aldıklarını bildiğim ve gördüğüm için öyle söyledim cnmm:KK34:

çok sağol kokocum ilgilendiğin için:KK19::KK54::KK54:

ricaa tatlımm:KK54:

arkadaslar bu ay bişiler iade etmıstm ama hala dusulmemıs acaba ne zaman dusulur yada ben bunu nası ogreneblrm bılen warmı?

arkadaslar bu ay bişiler iade etmıstm ama hala dusulmemıs acaba ne zaman dusulur yada ben bunu nası ogreneblrm bılen warmı?

cnm faturayı yatırdıysan bi sonraki siparişinde düşer tutar? alışveriş raporlarından finansa girince borcun durumu hala aynı mı yani tutarı daha doğrusu??

yaşasn iadem kbl oldu :)

Nasıl iade yaptın anlatabilir misin? kargo ücretini kendin mi ödüyosun dilekçe mi yazdın yoksa faturanın üstüne bişeyler mi yazılıyor ? Bir de kargo şirketine mi gittin yoksa takım öncünle felan mı iade yaptın şimdiden teşekkür ederim.

merhbaa kızlarr .bnde bugun orflame uye oldum .aslnda daha öncedende üyydim ama satış yapamyrum bn yaaa :KK5: ve sipariş vermedğim içinde kapnmıştı. ama işte byle şeyleri seviyrum tekrar üye oldum. 100 bp verrsemkampnyadan faydalncam ama 1 gün içinde nasıl veryim o kadar cokk hevesliyim halbuki içim kalıo. hadi kolay gelsin kızlar

kızlarr sorumu cevaplayın lütfeeeenn. atm den kartsız olarak oriflame faturasını yatırabiliyor muyuz?
kartsız yatıramazsın
kredi kartın varsa orıflamenın sıtesınde ya da kendın bı banka kartı kullanıyorsan onun ınternet bakancılıgıyla yatırabılırsın

kızlar mesala 150 bp verdik 1. seviyeye geldik dielim .ne kadar para alıyoruz ? :122:

X