ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kredi limitinizi görebildiğinize göre,danışman kodunuz ve şifreniz gelmiş demektir.Kredinizin açılabilmesi için madem ki sponsorunuzla görüşme imkanınız olmadı,siz en iyisi siteden iletişim bölümüne girerek müşteri hizmetleri biriminin telefonunu alın ve orayı arayıp ,güncel durumunuzu öğrenin .Yetkili kişi sizi yönlendirir.Kolay gelsin.

Yine aynı şekilde öğrenip,müşt. hizm.ne danışman kodu ad ve soyadınızı bildirerek ,durumunuzu izah eden bir yazıyı da mail gönderebilirsiniz.Hoşça kalın...

çok teşekkür ederim mail gönderdim acaba hafta sonu olduğu için mi onaylanmadı?

Arkadaşlar ben 1 nolu katalogtan 'youth stayling termal fırça' sipariş etmiştim. Ama hiçte beklediğim gibi çıkmadı. Fırçaları ince ince naylon. Şöyle bi tarayayım dedim kılları hemen eğrilip büzülmeye başladı. Bu fırçayı alıp kullanan var mi? Kullandıkça sanki saçı tarayamayacak hale gelecekmiş gibi geldi bana.... :)

çok teşekkür ederim mail gönderdim acaba hafta sonu olduğu için mi onaylanmadı?

Gönderdiğimiz maillere cevap verilmesi (çözüm bulmaları) bazen 2 günü alabiliyor,telefon ile mailinizi desteklerseniz de iyi olur.:80:
Tabii hafta sonu çalışmıyorlar.

Gönderdiğimiz maillere cevap verilmesi (çözüm bulmaları) bazen 2 günü alabiliyor,telefon ile mailinizi desteklerseniz de iyi olur.:80:
Tabii hafta sonu çalışmıyorlar.

ilginiz için teşekkür ederim yarın onaylanmaz ise aramayı düşünüyorum.
birde 2.katalogun sipariş kodu nedir bulamadım

Bende var pek kullanmıyor olsam da sadece şunları söyleyebilirim.O fön fırçası yani saçı şekillendirmek için kullanılıyor yani taramak için pek degil.yıkadıgın taradıgın saçı fön makinesinde düzleştirmek için kullanabilirsin canım.Saçı taramak için uygun degil evet dedigin gibi fırça kılları çok ince.

arkadslar size birsey sormak ıstıyorum bende yeni üye sayılırım 2.katalog siparıslerını topluyorum sorum su sımdı hosgeldnızı programında
3adım hedıyeler vardı 100 bp ye, bu adımlar bıtınce sonrasında 100 puan yapınca herhangı bırsey almayackmıyız karsılığında?

720201
2. KATALOG TEKLİ
1,20

720152
2. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

729225
2. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

720301
3. KATALOG TEKLİ
1,20

729153
3. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

724525
3. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

720401
4. KATALOG TEKLİ
1,20

723405
4. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

723425
4. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

Bilgilerinize sunarız.

Oriflame Kozmetik

Kızlar bu nedir ya artık katologlar parayla mı gelecek elimize ben mi yanlış anladım nolur açıklayın

mrb kızlar bende aranıza katılmayı düşünüyorum.önceden avon yapıyodum ama sıkıldım artık ondan vede kpss hazırlandım için kimseye satmayla uğraşmak istemiyorum. bi sorum olucaktı oriflame de avon gibi mi yani belli bir süresi varmı üyelik düşmemesi için bunu mrk ettimde baya baktım sayfalara göremedim ben. kimi bloglarda yılda bi kere sipariş vermen yeterli üyelik devamı için yazmışlar ama emin olamadım ona göre kaydımı yaptırcamda.

Oriflame'de üyeliğiniz ancak 12 ayda bir adet dahi ürün almazsanız silinir.Şu anda kampanya var üyelik 1 tl.:80:

teşk ederim ilginiz için süper bişi bu boşuna valla avonda kendimi paraladımın farkına vardım kısmet buguneymiş napalım.

Avonda 85 tl ve üzerine kargo ödemezken oriflame de ödüyoruz bir de iade daha hiç yapamadım çünkü kargo ücretini iade yapan ödüyor avonda böyle bir şey yok sadece olumlu değil olumsuz yanları da var yine de iyidir oriflame.

hım evet kötü bişi kargo olayı ama normalde avondada çok iade yapan biri değildim kırık dökük olmadıktan sora. işin aslı avondan sıkıldım hep aynı ürünler hiç bi değişklik yok limit doldurmak uğruna olan şeyleri bi daha almak mantıklı gelmio. buyüzden tercihim oriflame oldu en azından kargo sıfırlama ürünü gibi bi olay olması güzel cezbetti beni.inş. hayırlısı olur bakalım.

arkadslar size birsey sormak ıstıyorum bende yeni üye sayılırım 2.katalog siparıslerını topluyorum sorum su sımdı hosgeldnızı programında
3adım hedıyeler vardı 100 bp ye, bu adımlar bıtınce sonrasında 100 puan yapınca herhangı bırsey almayackmıyız karsılığında?

slm.kızlar benim kargom bugün geldi kısaca ürünlerden bahsetmek istiyorum..
1.lise.wat.hacim kazandıran maskarayı altın fırsatlardan aldım ama ne yalan söyleyeyim hiç beğenmedim çünkü kirpiklerimde hiçbir etki yaratmadı yani ne hacim ne uzunluk onu beğenmedim..
2.pure floral colour rujlardan soft pink rengini sipariş etmiştim ama malesef gelmedi yerine saat yollamışlar halbuki ben siparişimi verirken stokta olduğu yazıyordu niye böyle oldu anlamadım
3.grace aldım çok beğendim gerçekten gewldiğinden beri sıkıp duruyorum hem çok kalıcı hemde ev çiçek bahçesi gibi koktu valla jadore un parfümü gibiymiş çok sevdim
4.gior.gold un pudrasını aldım oda gayet güzel cildimi kadife gibi yaptı onuda beğendim
5.allık aldım fresh pink rengini çok hoş bi ton her renk rujla rahatlıkla kullanılabilir ayrıca son derecede kalıcı
6.feminelle aldım henüz denemedim ama kokusu güzel
7.colorfull rujlardan vibrant rose rengini aldım renge diyecek yok çok güzel ama ilk başta dudaklarımı feci yaktı kokusu iyi değil ayrıca dolgunlaştırmıyor ama rengini beğendim
bu kadar kızlar aldıklarım diğer katalog eh işte genellikle parfümlerde yine indirimler ama fazla bişey alacağımı sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…