ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

karar verirken avon'un yahudi malı olduğunu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. Biz müslümanlar olarak yahudilerden mal alıp satmıyoruz... Bunu istersende araştırabilirsin ama lütfen doğru kaynaklar olmasına dikkat et olur mu canım. Ben elimden geldiğince müslüman kardeşlerimi uyarmaya çalışıyorum ama böyle şeyler herkese söylenmiyor malesef... Yine de karar senin tabiki sorduğun için bunu da söylemek istedim.

Çok güzeller güle güle kullanın :)
ürünler çok güzel,iyi günlerde kullanın..

Teşekkürler

Önceden avon alıyordum ben fakat Fransız ürünlerini kullanmayı bıraktığımdan beri kullanıyorum ve oriflame kaliteli en azından fondetenleri surunce cildiniz mayın tarlasına dönmüyor

en azından telefon açarak maduriyetini bildir canım bildirki dikkat etsinler ayrıca trible color rujlardan kendıne aldıysan ya da alan musterın cok memnun kalacak süper bi ruj cidden

ben ikisinide kullandım portakallı olan yanı turuncu olan daha ıyı bencede kokusu falan belırgın dıgerı bıldıgımız jel gibi

bana kalırsa ikisi birlikte daha iyi olur oriflameyi bilen kişiler zaten oriflameyi tercih ediyor ama bazı kişilerde avondaki ürünleri istiyorlar elinde ikiside olsa iyi olur avonun şartları falan nasıldır bilmiyorum tek bildiğim onlara gelen hediyelerin tester olması ve bundan satıcıların memnun olmaması ben yapabılcek olsam ikisinide yapardım para kazanmak istiyorsam tabi ama kullanıcaksam oriflameden baska bır sey kullanmam zamanında avonda aldım tanıdıklarımdan bana birçok şeyi iyi gelmedi alerji yaptı duş jeli mesela ama rimelini slaatalık kokulu el kremini çok beğenmiştim şimdi alıyormuyum almıyorum çünkü orfilameden karşılayabılıyorum istediğimi öyle aman aman şusu daha iyi denilcek bir şeyi yok fakat dediğim gibi satacaksan para kazanacaksan müşterin talep edebilir oriflamenin değilde avonun rimelini beğenir ondan ister senin elinde olmasıda para kazanmana yarar

Son düzenleme:

İkisini birlikte yapabilirsin. Ben öyle yapıcam ama oriflame'in ürünleri bence daha kaliteli. Ama avonda çeşit daha çok. Bir de kargo parasını söyleyeyim; avon da 85 tl üstüne kargo ödemiyorsun oriflame de üzgünüm 100 puanı geçemezsen 9 tl yi ödemek zorundasın. Ona göre karar verirsin cnm.

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Anlattıklarınız doğrultusunda oriflame bana da daha mantıklı gibi geliyor,ben de her an aranıza katılabilirim yani:) teşekkür ederim kızlar hepinize

merhabalar,

ben bugün az önce internet üzerinden oriflame'ye kayıt oldum bana yardımcı olursanız sevinırım hiç bişey anlamadım çünkü.

kayıt olurken hiç bi yere imza almadılar bu iş nasıl işliyor?
kayıt oldum simdi satışa başlıyabiliyor muyun bana bir danışman adı verdi?
bana katalog göndericek mi oriflame?
kar oranı ne kadar tam olarak?
ödeme işlemi avon gibi mi oluyor?

lütfen yardım edin teşkkürler.

danışmanın seni arayıp bilgilendirmesi lazım ya da sende teli var sen arayıp soracaksın
katalog gelmez danısmanından alırsın yanı bana öyle olmuştu
kar oranı %30 dur katalogdaki fiyatları sana gelenden %30 fazla gözükür
danısmanının senin durumunu aktifleştirmesi gerekiyor ev adresi tc alıcak senden imza atmana gerek kalmayacak
aktifleştirildikten sonra alış veriş yapabilirsin
benim bildiğim bu şekilde başka türlü var mıdır bilmiyor

kızlar stokta olmayan ürünlerin listesini bulamıyorum
ayrıca altın fırsatlarda stokta yok gibi bi yazı yokken bazı ürünleri sepete eklediğimde stokta yok yazısını görüyorum anlamadım gitti yardımcı olacak olan var mı

çok teşekkür ederim fakat tel numarası gözükmedi bende.
ben kar oranını gelişe oranlıyarak hesapladım 3.90lık bi ürün 3.00 gözküyor sipariş listesine koyunca bud yuzde 24 kar yapıyor ben mi yanlış hesaplıyorum?

3 tl lik ürünü 3.90 satıyorsun %30 oluyor 3ün yüzde 10u 30 kuruş *3 olunca 90 kurus oluyor
onun seni araması lazım aslında
bende netten üyye oldum şansıma süper bir danışmanım var Allah razı olsun hep yardımcı olur arar sorar ürünleri değiştiririz hediyeler verir başıma gelen en güzel şey sanırım aile gibi olduk
inş sanada öyle biri denk gelir
sana mail gelmesi gerekiyor orada yazar sanki öyle hatırlıyorum canım
bu arada çok moralim bozuldu altın fırsatlardaki ürünlerin çoğu kalmamış

Son düzenleme:

inşallah banada öle bi danışman gelir offf daha tel nosu bile yok

bi kaç sorum daha var mazur görün beni..

avondaki gibi tester var mı?
avondaki gibi panaroma var mı ?
ve 9 tllik bi kod giriliyormus kargoyu sıfırlıyormuş bunu girince bize hangi ürünü yolluyorlar bu sabit mi?

gelecek ayın hediyesi miss o pembe olacak
bu ay 2 kayıtada miss o serisinin sarı olanı hediyeymiş
liscoletin rimeli cidden çok güzel ben 2 tane alıp stok yaptım

sen bikaç tane daha alırsn tatlım

güle güle kullan cnmm,geçen ay orta boy poşet bitmişti şaka gibiii o yüzden koymamşlardr:26:

siparişlerimi bugün verdim kızlar ama biraz abarttım sanırım sonuçta sadece kendime alıyorum Allah borcunu ödetsin ne diyim,feminelle in malesef turuncusundan alamadım stokta bitmiş diğer krem renklisini deniycem umarım güzel çıkar,grace in siparişinide verdim bikaç bişey daha var bakalım kargom kaç gün içinde gelecek ürünleri merakla bekliyorum...

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Anlattıklarınız doğrultusunda oriflame bana da daha mantıklı gibi geliyor,ben de her an aranıza katılabilirim yani:) teşekkür ederim kızlar hepinize

oriflame de görmek isteriz seni canım tabi tercih senin,ben oriflameden sonra avonada üye oldum hatta hala üyeyim ama sadece 2 katalogdan alışveriş yaptım ve bıraktım şuan üyeliğimin iptalini bekliyorum çünkü denediğim ürünler oriflame kadar kaliteli gelmedi sevmedim hoşuma gitmedi dediğim gibi karar senin biraz daha pahalı ama emin ol daha kaliteli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…