ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Tatlım şişeleri ilk başta süssüz geliyor yapıştırmaları ve çıkartmaları var kafana göre kendin süsleyebiliyorsun ben öyle biliyorum çok hoş cidden ben de mi denesem napsam :KK12:

ben deniycem hemde 2'şer tane canım yoksa bp tamamlanmıyor :KK1: birde Youth Styling Termal Fırça
ile düz fön çekilebilir demi bazı onun gibi fırçalar hacim veriyor saça saçım yeterince hacimli zaten hacim vermesini istemiyorum da :KK1:

Son düzenleme:
Hımm canım ben pek saçla ilgili ürünlerini kullanmadım o yüzden yardımcı olamıyorum ama arkadaşlar görürlerse muhakkak söylerler :KK31:

hayırlısıyla yeni bi katalog gelseydi hem boyalı saçlar için olan kırmızı seriyi sarı seriyi sonrada dogal özlerden olan yaban mersinliyi kullandım hala kullanmaktayım yaban mersınlı daha ıyı geldı bana dıger pro serisinden
kızlar forumlarda görmüşsünüzdür bazı arkadaşlarının yazılarının altında fotograf ya da gif var nasıl koyuyorlar onu bilen var mı bende yapmak istiyorum :KK9:

altın fırsatları çok begendim ben.Lisonette Watkins mi ismi tam bilmiyorum o serinin rimeli 4 küsüre inmiş.hiç aklımda yokken ondan da aldım evet.ya bu ücret sıfırlama ürünü neden hep şampuan veya saç kremi oluyor.oriflame duy sesimizi eskiden verdigin rujlardan farlardan yolla yine lütfen.tender care karamelli o da 4 küsür e inmiş.ilk kez hair x serisinden şampuan kullanacagım merak ediyorum.umarım saçımın eski pırıltısı tekrar gelir.84 lira bayıldım oriflame sana ama yine de seviyorum seni oriflame:)))

altın fırsatları çok begendim ben.Lisonette Watkins mi ismi tam bilmiyorum o serinin rimeli 4 küsüre inmiş.hiç aklımda yokken ondan da aldım evet.ya bu ücret sıfırlama ürünü neden hep şampuan veya saç kremi oluyor.oriflame duy sesimizi eskiden verdigin rujlardan farlardan yolla yine lütfen.tender care karamelli o da 4 küsür e inmiş.ilk kez hair x serisinden şampuan kullanacagım merak ediyorum.umarım saçımın eski pırıltısı tekrar gelir.84 lira bayıldım oriflame sana ama yine de seviyorum seni oriflame:)))

Aslında ben de beğendim ama kargo sıfırlama ürünü dalga geçer gibi 4 tl lik ürünü 9 liraya yolluyorlar o yüzden sipariş vermiyorum sinir oluyorum o kadar büyük bir firmasın avon gibi yapsana şunu 85tl üzerine kargo ücreti yok sinir oluyorum valla.

gelecek ayın hediyesi miss o pembe olacak
bu ay 2 kayıtada miss o serisinin sarı olanı hediyeymiş
liscoletin rimeli cidden çok güzel ben 2 tane alıp stok yaptım

Son düzenleme:
1.Katalogdaki siparişlerim geldi fakat 16 poşetimi koymamışlar müşterilere ürünleri normal poşetlerde vermek zorunda kaldım ayrıca Giordani Gold vücut pudralarının ikiside açık çıktı ve koliye dökülmüştü :KK47: çoğu üründede güvenlik bandı yoktu :KK52: Sözleşme yollamışlar birde okumaya üşendim açıksası neyin sözleşmesiyse :KK51:

Bunlar benim ürünlerim.
1004240s.jpg

1004241.jpg

Bunlarda müşterilerimin ürünleri.
1004242n.jpg

1004243k.jpg

1004244d.jpg

1004245x.jpg

1004246e.jpg

1004247c.jpg

1004248m.jpg

1004249x.jpg

1004250s.jpg

1004251so.jpg

1004252x.jpg

1004253u.jpg

Son düzenleme:
ürünler çok güzel,iyi günlerde kullanın..
Bu arada sipariş verecektim bi tanede feminelle almayı düşünüyordum ama nasıl olduysa turuncu renkli olanından kalmamış sinir oldum şimdilik bekliyor siparişler

Merhaba kızlar. Size bir şey sormak istiyorum. Ben de satış temsilcisi olmayı düşünüyorum ama oriflame mi avon mu ona karar veremedim. size göre ne demiycem çünkü zaten belli o :) Ama nasıl karar vermeliyim hangisi daha iyi olur benm için bilemiyorum. İkisi birlikte olur mu? Benm bu konuda hiç bilgim olmadığı için size danışmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim :KK16:

Merhaba kızlar. Size bir şey sormak istiyorum. Ben de satış temsilcisi olmayı düşünüyorum ama oriflame mi avon mu ona karar veremedim. size göre ne demiycem çünkü zaten belli o :) Ama nasıl karar vermeliyim hangisi daha iyi olur benm için bilemiyorum. İkisi birlikte olur mu? Benm bu konuda hiç bilgim olmadığı için size danışmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim :KK16:

ıkısını bırlıkte yapanlarda var mutlaka. ama oriflameyı tercıh et derım. bende oriflame danışmanıyım. urunler guzel yanı memnun kalırsın. :))

ıkısını bırlıkte yapanlarda var mutlaka. ama oriflameyı tercıh et derım. bende oriflame danışmanıyım. urunler guzel yanı memnun kalırsın. :))

Teşekkür ederim cevabınız için kararsız kaldım açıkçası. Oriflame'in ürünleri daha güzel diyolar ama Avon'u da daha çok tercih eden var diyolar o yüzden arada kaldım:) Peki bir ayda kazandığımız para nasıl belirleniyo? Yani yaptığımız satışların ne kadarı bize kalıyo? Sizler ne kadar kazanıyosunuz mesela?

Teşekkür ederim cevabınız için kararsız kaldım açıkçası. Oriflame'in ürünleri daha güzel diyolar ama Avon'u da daha çok tercih eden var diyolar o yüzden arada kaldım:) Peki bir ayda kazandığımız para nasıl belirleniyo? Yani yaptığımız satışların ne kadarı bize kalıyo? Sizler ne kadar kazanıyosunuz mesela?

ben kazanamıyorum aslında,pek ustune dusmedım evlendıkten sonra. e bıde gelıs fıyatından ıstedıklerı oluyo . ama sende o potansıyel varsa yaptıgın satışlarla, ve yaptıgın kayıtlarla kazanırsın. oriflamede kayıt yapmak onemlı. tabı ben hıc yapmadım ekıbım yok yanı. avonun daha cok tercıh edılmesının nedenı ıse ucuz olması. oriflamenın fıyatı daha bı yuksek ama urunler müthiş :)) hayırlısı olur ınsanllar canım:KK49:

X