ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım ürünlerini güle güle kullan stok olayını bende anlamış değilim hala,bi çözüm bulsalar çok iyi olucak.bu arada yeni katalogu çok merak ediyorum benım gıbı bır cok ark.edıyordur,rıca etsem fotolarını cekıp paylasırmısın bızımle :KK16:

Ben oriflamenin yeni üyelerindenim :d bütün ürünlerini kullanamasam da ruj, fondoten, parfüm, eyeliner, kajal kalem, rimel, tonik sabun, el kremi, ayak kremi, allık, şampuan ve saç kremini kullanıyorum aklıma gelenler sadece bunlar hepsindende çok memnunumm sizede tavsiye ederimm. Aranızda bu işi yapan varmı????

arkadslar size birsey sormak ıstıyorum bende yeni üye sayılırım 2.katalog siparıslerını topluyorum sorum su sımdı hosgeldnızı programında
3adım hedıyeler vardı 100 bp ye, bu adımlar bıtınce sonrasında 100 puan yapınca herhangı bırsey almayackmıyız karsılığında?

Her katalog döneminin başında firma hediyeleri açıklıyor,sitede...Genelde 100 -125 puana hediye oluyor.:80:

hım evet kötü bişi kargo olayı ama normalde avondada çok iade yapan biri değildim kırık dökük olmadıktan sora. işin aslı avondan sıkıldım hep aynı ürünler hiç bi değişklik yok limit doldurmak uğruna olan şeyleri bi daha almak mantıklı gelmio. buyüzden tercihim oriflame oldu en azından kargo sıfırlama ürünü gibi bi olay olması güzel cezbetti beni.inş. hayırlısı olur bakalım.

Eğer hata firmadan kaynaklanıyorsa,eksik veya hatalı ürün gibi ...kargo ücretini gönderirken biz ödüyoruz,sonra firma bize iade ediyor.Avansımıza yazıyor.Bilginiz olsun.:80:

bu ayki katalogtan kendıme fondoten almak ıstıyorum urban shıeld ve matte control olan fondaten var bunlardan kullanan var mı ıcınızde varsa hangısı iyidir ?

720201
2. KATALOG TEKLİ
1,20

720152
2. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

729225
2. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

720301
3. KATALOG TEKLİ
1,20

729153
3. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

724525
3. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

720401
4. KATALOG TEKLİ
1,20

723405
4. KATALOG 5'lik Set - (5 Adet Katalog ve 1 Adet Fiyat Listesi)
4,99

723425
4. KATALOG (25'lik Set) - (25 Adet Katalog, 5 Adet Fiyat Listesi ve ürün hediyesi)
23,99

Bilgilerinize sunarız.

Oriflame Kozmetik

Kızlar bu nedir ya artık katologlar parayla mı gelecek elimize ben mi yanlış anladım nolur açıklayın :KK47:

zaten tekli katalog bedavaya geliyor ya tatlım,onun haricinde ek katalog almak istersen bu 1 tanede olsa 5li de olsa evt para veriyosn:KK4:

bu ayki katalogtan kendıme fondoten almak ıstıyorum urban shıeld ve matte control olan fondaten var bunlardan kullanan var mı ıcınızde varsa hangısı iyidir ?

cnm öncelikli olarak cilt tipini belirtmen lazım... çünkü bahsettiğin iki üründen biri yağlı ciltler için.. matte controlü ben kullanıyorum fazla lekem olmadığı için benim için kapatıcılığı yeterli. onun dışında parlamayı bi nebze önlüyo diyebilirm

SELAAAAAAM KIZLARRRR SNVLAR BİTTİ BEN GELDİM GARİİ:21::21::21: BU ARADA SANADA MERHABA BELLAMANİACIMMM:KK54:

arkadslar size birsey sormak ıstıyorum bende yeni üye sayılırım 2.katalog siparıslerını topluyorum sorum su sımdı hosgeldnızı programında
3adım hedıyeler vardı 100 bp ye, bu adımlar bıtınce sonrasında 100 puan yapınca herhangı bırsey almayackmıyız karsılığında?
canım hoşgeldin hediyen 100 bp ye kadar bunu bılıosun 125 yaptın mı hem hosgeldın alırsın hemde kat kat kazan hedıyenı alırsın bazı aylar 100 bp yapınca hedıye alırsın mesela yılbası zamanı 100 bp yapanlara 5 tl almadan yılbası hedıyesı verdıler 3 parfumden bırını sectın onceden kat kat kazan hedıyesı ıcın 150 bp yapman gerekıyordu sımdı 125 bp yapman gerekıyor fakat soyle bı durum var oncekı ay yaptıysan dıger ay alabılıorsun katalogları bırbırıne basladılar o ay 125 yapıyım urunumu alıyım yok dıger aykınden alıs verıs yapcaksın kı hedıyenı alacaksın bu yonden bıraz kotu oldu onceden 150 yapan hedıyesını alırdı dıger ay yapmasan yapmadıgın ayın hedıyesını almıordun
umarım anlatabıldım :KK9:

slm.kızlar benim kargom bugün geldi kısaca ürünlerden bahsetmek istiyorum..
1.lise.wat.hacim kazandıran maskarayı altın fırsatlardan aldım ama ne yalan söyleyeyim hiç beğenmedim çünkü kirpiklerimde hiçbir etki yaratmadı yani ne hacim ne uzunluk onu beğenmedim..
7.colorfull rujlardan vibrant rose rengini aldım renge diyecek yok çok güzel ama ilk başta dudaklarımı feci yaktı kokusu iyi değil ayrıca dolgunlaştırmıyor ama rengini beğendim
bu kadar kızlar aldıklarım diğer katalog eh işte genellikle parfümlerde yine indirimler ama fazla bişey alacağımı sanmiyorum:nazar:
ben rimelden çok memnumum bende hem uzatıyor hem hacim kazandırıyor sende niye oyle oldu anlamadım onceden mazfactor 2000 kullanırdım 35 lıra verırdım rımele sımdı aynı performansı bunda alıyorum stokta yaptım o kadar memnun kaldıgım için :26:
rujlarda bende yanma falan yasamadım ıcındekı bır madde sende alerji yapmıs olabilir canım

zaten tekli katalog bedavaya geliyor ya tatlım,onun haricinde ek katalog almak istersen bu 1 tanede olsa 5li de olsa evt para veriyosn:KK4:

cnm öncelikli olarak cilt tipini belirtmen lazım... çünkü bahsettiğin iki üründen biri yağlı ciltler için.. matte controlü ben kullanıyorum fazla lekem olmadığı için benim için kapatıcılığı yeterli. onun dışında parlamayı bi nebze önlüyo diyebilirm

SELAAAAAAM KIZLARRRR SNVLAR BİTTİ BEN GELDİM GARİİ:21::21::21: BU ARADA SANADA MERHABA BELLAMANİACIMMM:KK54:

cok tsk ederim bilgi için benimde cıldım normal cok sukur leke vs hıcbısey yok bana da o zmn matte kontrol iyi olur dıye dusunuyorum ne guzel boyle bılgı almak:))

canım hoşgeldin hediyen 100 bp ye kadar bunu bılıosun 125 yaptın mı hem hosgeldın alırsın hemde kat kat kazan hedıyenı alırsın bazı aylar 100 bp yapınca hedıye alırsın mesela yılbası zamanı 100 bp yapanlara 5 tl almadan yılbası hedıyesı verdıler 3 parfumden bırını sectın onceden kat kat kazan hedıyesı ıcın 150 bp yapman gerekıyordu sımdı 125 bp yapman gerekıyor fakat soyle bı durum var oncekı ay yaptıysan dıger ay alabılıorsun katalogları bırbırıne basladılar o ay 125 yapıyım urunumu alıyım yok dıger aykınden alıs verıs yapcaksın kı hedıyenı alacaksın bu yonden bıraz kotu oldu onceden 150 yapan hedıyesını alırdı dıger ay yapmasan yapmadıgın ayın hedıyesını almıordun

cok acıklayıcı olmus cok tsk ederim bilgi ıcın

Ben de temsilciyim..önceleri kendime bişeyler alabilmek adına üye olmuştum daha sonra siparişler kendiliğinden geldi..
Çok aktif sayılmam, hala kar amacı gütmeden satışlarım oluyo ama öncelik kendi ihtiyaçlarım tabi..

En çok memnun kaldığım ürünü çift fazlı göz makyajı temizleyicisi mavi şişede olan..şimdiye kadar kullandıklarım arasında en az gözümü yakan ürün, neredeyse yakmadı diyebilirim.
Hiç verim alamadığım ürünü de power shine rujlar, iki rengi var bende, birşey yiyip içmesem bile yarım saatten fazla kalmadılar dudağımda ayrıca içindeki parıltıları çok pütürlü dudağa takıldıkça rahatsız ediyor..

Bunun dışında birçok ürününü denedim geneli ortalama düzeyde ve kullanıyorum..

canım ürünlerini güle güle kullan stok olayını bende anlamış değilim hala,bi çözüm bulsalar çok iyi olucak.bu arada yeni katalogu çok merak ediyorum benım gıbı bır cok ark.edıyordur,rıca etsem fotolarını cekıp paylasırmısın bızımle :KK16:
sağol canım..öncelikle kataloğu eklemek isterdim ama ben ancak gece girebiliyorum nete aşırı yaramaz bi oğlum olduğu için onun yanındada foto çekip ekleme gibi bi olayım olmuyor malesef ama seni bilgilendirmek açısından bikaç bişey söyleyeyim,mesela yani parfümü çıkmış paradise tanıtım fiyatı49,90
3.katalogdan 25tl.lik alışverişe bazı ürünler %60indirimli gior.nin yaşlanma etkilerine karşı fondt.var mesela 14.90,vücut pudrası var 7.90..vs
bu katalogdan 50tl.lik alışverişe 3.katalogtan yapacağın herhangi bir ürün alımında dancinglady 21,90tl.
yine volare var 24.90,amber elixir 32.90,açılıp kapanabilen göz kalemlerinden 1 alana 2 bedava 18.90
rujlarda pek indirim yok 3.katalogta sadece sipariş verdiğim ancak gelmeyen pure colour floral ruj yine aynı fiyat6.90 tabi başka indirimlerde var sadece göze çarpanlar bunlar canım..

ben rimelden çok memnumum bende hem uzatıyor hem hacim kazandırıyor sende niye oyle oldu anlamadım onceden mazfactor 2000 kullanırdım 35 lıra verırdım rımele sımdı aynı performansı bunda alıyorum stokta yaptım o kadar memnun kaldıgım için :26:
rujlarda bende yanma falan yasamadım ıcındekı bır madde sende alerji yapmıs olabilir canım

canım herkesin kirpik yapısı farklı sonuçta bende işe yaramadı ama sende yaradığına çok sevindim ben yine maybellineninkileri kullanmaya devam edeyim en iyisi..bugün inan yine sürdüm hemde 2 kat yine pek bi uzama yada dolgunluk oluşturmadı inan sadece hafif yani..ruj içinde dün ilk sürüşümde belki alerji yapmış olabilir çünkü bugün yine sürdüm dünkü kadar olmadı bugün hafif karıncalanma şeklinde oldu oda normal yani ayrıca renkte süper gerçekten..

Temsilci arkadaşlara birşey sormak istiyorum danışman sayfasına girdiğimizde iş durumunuz kısmında sonraki seviye falan yazıyor sanki her ay sıfırlanıyor ve geçenki katalogda orda iskonto yazıyordu oda sıfırlanmış seviye kaçta olduğuma nerden bakacağım anlamadım

Puanlar her katalog döneminin sonunda sıfırlanır,sonra ki dönemde yeniden puan toplamaya başlanır.Gördüğünüz iskonto tutarınız bir sonraki siparişinizde faturanızdan düşer.:nazar:

Puanlar her katalog döneminin sonunda sıfırlanır,sonra ki dönemde yeniden puan toplamaya başlanır.Gördüğünüz iskonto tutarınız bir sonraki siparişinizde faturanızdan düşer.:nazar:

Anladim tesekkur ederim.peki seviyeler aylikmi mesela is guzellik dergisi vermislerdi orada yuzde 12 ye ulasanlar falan vardi unvan alanlar vs.bunlardami aylik oluyor.

sağol canım..öncelikle kataloğu eklemek isterdim ama ben ancak gece girebiliyorum nete aşırı yaramaz bi oğlum olduğu için onun yanındada foto çekip ekleme gibi bi olayım olmuyor malesef ama seni bilgilendirmek açısından bikaç bişey söyleyeyim,mesela yani parfümü çıkmış paradise tanıtım fiyatı49,90
3.katalogdan 25tl.lik alışverişe bazı ürünler %60indirimli gior.nin yaşlanma etkilerine karşı fondt.var mesela 14.90,vücut pudrası var 7.90..vs
bu katalogdan 50tl.lik alışverişe 3.katalogtan yapacağın herhangi bir ürün alımında dancinglady 21,90tl.
yine volare var 24.90,amber elixir 32.90,açılıp kapanabilen göz kalemlerinden 1 alana 2 bedava 18.90
rujlarda pek indirim yok 3.katalogta sadece sipariş verdiğim ancak gelmeyen pure colour floral ruj yine aynı fiyat6.90 tabi başka indirimlerde var sadece göze çarpanlar bunlar canım..

anladım canım çook çok olay gelsin sana ozaman :) teşekkürederim canım bunlarda az çok fikir verdi bana özellikle göz kalemlerıne çok sevindim,ben çok memnun kaldım çünkü sıfır akma oldu bende gri ve kahverengini alıcam bu sefer,sıyah almıstım zaten,yesıl annem almıstı bı sıyahta annem alıcak.ben dun sıparıs verdım bakalım yarın gelır heralde,resımlerını cekıp koyucam katalogun,bız hala evlenemedıkte malesef vakıt bol :KK17:

Anladim tesekkur ederim.peki seviyeler aylikmi mesela is guzellik dergisi vermislerdi orada yuzde 12 ye ulasanlar falan vardi unvan alanlar vs.bunlardami aylik oluyor.

Fiat listelerinde bu yüzdeler yazar % 3 ten % 21 e kadar...Her dönemde puanınıza göre değişebilir.Yani bir dönem % 6 olmuşsanız çalışmanıza ve ekibinize göre bir sonraki dönem % 12 ye çıkabilirsiniz.Kendi gayretiniz ve siparişlerinizle % 6 ya kadar çıkabilirsiniz ama daha üstü seviyeler için sizinde üyeleriniz olmalı ve birlikte çalışmanız gerekli...Hoşça kalın...

Fiat listelerinde bu yüzdeler yazar % 3 ten % 21 e kadar...Her dönemde puanınıza göre değişebilir.Yani bir dönem % 6 olmuşsanız çalışmanıza ve ekibinize göre bir sonraki dönem % 12 ye çıkabilirsiniz.Kendi gayretiniz ve siparişlerinizle % 6 ya kadar çıkabilirsiniz ama daha üstü seviyeler için sizinde üyeleriniz olmalı ve birlikte çalışmanız gerekli...Hoşça kalın...

Teşekkür ederim anladım :KK34:

Arkadaşlar merhaba,

Oriflame temsilciliği yapmaya başladım bende.İade sistemini anlatabilir misiniz bana?

Örneğin Avonda koliye koyuyorsun, faturayı doldurup gönderiyorsun.Ulaştığında hesabınızdan düşüyor.Ve aldığınız kampanya dahil 3 kampanya içinde iade edebiliyorsunuz.Oriflame'de prosedürü anlatır mısınız?Bi ruj almıştım onu iade etmeyi düşünüyorum da.

Birde Volarie ve Elvie adlı parfümlerin küçük boylarını aldım ama kapaklarında fısfıs bölümü yok:KK9:

Bilmiyordum öyle olduğunu.Sanırım onlara ek bi aparat almam lazım.Katalogda ya da formda yerini söyler misiniz?Kullanabilmek için ne yapmalıyım?:26::26:

Son düzenleme:
anladım canım çook çok olay gelsin sana ozaman :) teşekkürederim canım bunlarda az çok fikir verdi bana özellikle göz kalemlerıne çok sevindim,ben çok memnun kaldım çünkü sıfır akma oldu bende gri ve kahverengini alıcam bu sefer,sıyah almıstım zaten,yesıl annem almıstı bı sıyahta annem alıcak.ben dun sıparıs verdım bakalım yarın gelır heralde,resımlerını cekıp koyucam katalogun,bız hala evlenemedıkte malesef vakıt bol :KK17:

sağol canım anladım,darısı senin başına ama inşallah senin çocuğun olduğunda uslu olur:KK34:..hayırlısı çıksın karşına inş.tatlım:KK39:bende o göz kalemlerini soracaktım zaten güzelse alayım o zaman sağol,bu arada oğlum yanımda çok zor yazıyorum valla:KK37:

X