ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende oriflame danışmanıyım 1 yıla yaklaştı nerdeyse. urunlerden cok memnunum. kızlar sıze bır sorum olacak. bana dökmeli agızlı parfum şişesi lazım? netten arastırdım bulamadım nerden temin edebilirim?:44:

yavrum katalog 2 elindeyse eğer ordan 142nci syfda dökmeli parfümler var ama bunların fısfısları yok bilgin olsun:KK31:
oriflame sitesine girip danışman syfna girersen, mevcut kataloğa gir, onun altında sonraki kataloğa bakmak için link olcak ordan bakablrsn:KK34:

bende oriflame danışmanıyım 1 yıla yaklaştı nerdeyse. Urunlerden cok memnunum. Kızlar sıze bır sorum olacak. Bana dökmeli agızlı parfum şişesi lazım? Netten arastırdım bulamadım nerden temin edebilirim?:44:

tesekkur ederım .. :) boş şişe olsa daha ıyı olurdu. Kendıme dogal yaglardan parfum yapacagımda şişe bulamıhyorum güzel bir şişe bulmam gerek:):KK3:

tesekkur ederım .. :) boş şişe olsa daha ıyı olurdu. Kendıme dogal yaglardan parfum yapacagımda şişe bulamıhyorum güzel bir şişe bulmam gerek:):KK3:

Kolonya veya açık parfüm satan mağazalarda boş şişe bulabilirsiniz diye düşündüm.Hoşça kalın... :80:

merhaba arkadaşlar bende oriflamede satış danışmanıyım ama iki aydır sipariş vermiyorum o yüzden katalog yok elimde sayfa 22 deki rujlardan beğendim ama kodunu göremiyorum rica etsem dark berry ve hemn üstündeki moracan pink gibi bişi yazıyo onun kodlarını bana yollar mısın? :KK34:

merhaba arkadaşlar bende oriflamede satış danışmanıyım ama iki aydır sipariş vermiyorum o yüzden katalog yok elimde sayfa 22 deki rujlardan beğendim ama kodunu göremiyorum rica etsem dark berry ve hemn üstündeki moracan pink gibi bişi yazıyo onun kodlarını bana yollar mısın? :KK34:

22871En Büyük KKEn Büyük KK

Ben hiç beğenmedim ne tatlı ne ferah değişik hafif ekşimsi bir koku ama annem de bayıldı annemin bir arkadaşı da :44: Biraz zevk meselesi .

ben volare magnolia ve urban lovers'e bayıldım onları beğendiğime göre sence onuda beğenirmiyim ufff ne diyeceğimi bilemedim şimdi

Son düzenleme:
X