ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yavrum katalog 2 elindeyse eğer ordan 142nci syfda dökmeli parfümler var ama bunların fısfısları yok bilgin olsun
oriflame sitesine girip danışman syfna girersen, mevcut kataloğa gir, onun altında sonraki kataloğa bakmak için link olcak ordan bakablrsn

tesekkur ederım .. :) boş şişe olsa daha ıyı olurdu. Kendıme dogal yaglardan parfum yapacagımda şişe bulamıhyorum güzel bir şişe bulmam gerek:)

tesekkur ederım .. :) boş şişe olsa daha ıyı olurdu. Kendıme dogal yaglardan parfum yapacagımda şişe bulamıhyorum güzel bir şişe bulmam gerek:)

Kolonya veya açık parfüm satan mağazalarda boş şişe bulabilirsiniz diye düşündüm.Hoşça kalın... :80:

merhaba arkadaşlar bende oriflamede satış danışmanıyım ama iki aydır sipariş vermiyorum o yüzden katalog yok elimde sayfa 22 deki rujlardan beğendim ama kodunu göremiyorum rica etsem dark berry ve hemn üstündeki moracan pink gibi bişi yazıyo onun kodlarını bana yollar mısın?

birde bu gün bitecek olan kampanyada kargo ücreti sıfırlama ürünü varmı varsa hangi ürün:44:

22871

Ben hiç beğenmedim ne tatlı ne ferah değişik hafif ekşimsi bir koku ama annem de bayıldı annemin bir arkadaşı da :44: Biraz zevk meselesi .

ben volare magnolia ve urban lovers'e bayıldım onları beğendiğime göre sence onuda beğenirmiyim ufff ne diyeceğimi bilemedim şimdi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…