ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ağzınıza sağlık çok güzel yazmışsınız. Durumun saçmalığı daha güzel ifade edilemezdi.

artık gelmiyor malesef
faturalardan vergi ödeniyor bakkalında satış sözleşmesi yapması lazım sonuçta bir tane keki bile 20 kuruşa alırken 50 kuruşa bi bakkal 75 kuruşa bi bakkal satıyor serbest piyasa bu çok saçma olmuş kimse bununla uğraşmaz uğraşmak istemediği içinde satış yapmaz şahsen ben soğurum satmam kendime alırım ancak millet yanlış anlıyor bir şeyler yazmayı falan belki ben kafadan o sözleşmeleri dolduracağım kafadan isim atacağım yanı nasıl kanıtlanacak ki sattıklarımıza imza mı attıracağız sanki

kesinlikle çok haklısınız

aynen arkadaşlar çok güzel dile getirmişsiniz bende ilk duyduğumda o an soğur gibi oldum banada saçma geldi çünkü uğraştırıcak gereksiz yere,sitesindede yazıyor ayrıca yapılması gerekiyor diye ama ben yapmayı düşünmüyorum yani illada yapılıcaksa kusurabakmasınlar hiç uğraşamam,bırakırımda zaten çoğunluk kendime alıyorum,kendime mi sözleşme yapıcam şimdi!! sırf merak için siparişe ekledim sözleşmeleri şükürki gelmedi yoksa kara kara düşünüyordum nasıl ne şekilde olucak bide onunlamı uğraşıcam ben diye..

kendimize sözleşme yapmakmı,çok saçma sanki bu olayı bikaç ay önce avonda başlatmıştı bunlarda birbirlerinden ne görseler uyguluyorlar ama saçmalıktan başka bişey değil..

Kızlar ben bu ay 600 küsürlük sipariş topladım fakat kredi yüzünden veremiyorum eşimi kaydettim oriflame ordan sipariş vereyim diyorum yine kurtarmıyor mesela 1.katalogda 2 sefer kendi hesabımdan sipariş verebiliyormuyum.Yoksa her katalog döneminde 1 keremi sipariş verme hakkı var.?

kredin ne kadarsa o kadar sipariş verebilirsin canım mesela benim 295 krediye kadar onu bir siparişte doldurursam 1 kere o hakkımı kullanmış oldum olduki 295 kredinin 150sini kullandım 2. siparişim 145 kredi kullanabilirim eşindende sipariş ver bir şey olmaz bence olmadı ödeme seçeneklerini kredi kartı yap öyle olunca istediğin kadar alış veriş yaparsın bence mantiken

bu arada sevgili biricik danışmanımla konuştum bu sözleşme hep varmıştı güvenmediğin bilmediğin kişilere ürün satarken paranı alabilmen adına bir güvenlik sözleşmesiymiş ama tanıdıklarına sattığın için yapman gerekmez dedi zorunlu kılarlarsada aileme alıyorum ben kendime ablama anneme vs yaparsın dedi yanı benimde dediğim gibi ayşeye ahmete satarım bizimkilere satmış gibi gösteririm çok zor değil bunu yapmak ama işte insan hem soğuyor hemde ne gerek var bunca saçmalığa

Kızlar hangisinin kokusu daha güzel? Bu pudralardan birini almayı düşünüyorumda..

Eki Görüntüle 323557
volare kesinlikle hele koltuk altına sürülünce misler gibi kokuyorsunuz

Kesinlikle giordani golddan uzak dur derim sakın o hataya düşme aynı hacı kokusu :) En güzeli divine bence ama volare de güzel
canım gordanin diğeri hacı yağı gibi kokuyor white gold olan çiçek kokusu
çok hoş bi çiçek kokusu değil bahar kokusu
bu arada lipmania rujlardan önerileriniz var mı
müşterim teki bana eski bi rujunu verdi böyle koyu kahve koyu bordo karışık bi renk buna benzer bi renk bulursan bana getir alırım dedi şimdi bende katalogdan lipmanialara baktım o renge en yakın hot berry ve mocha dream mı göruyorum tabi bu katalogdan gördüğüm kadarıyla kadın yaşlı hanı yaşlılar genelde o tarz renkler kullanır bilirsiniz bana bu konuca önerebileceğiniz bir renk var mı kuzucuklarım

Son düzenleme:
Kesinlikle giordani golddan uzak dur derim sakın o hataya düşme aynı hacı kokusu :) En güzeli divine bence ama volare de güzel

volare kesinlikle hele koltuk altına sürülünce misler gibi kokuyorsunuz

canım gordanin diğeri hacı yağı gibi kokuyor white gold olan çiçek kokusu
çok hoş bi çiçek kokusu değil bahar kokusu

Tüh bende ilk olarak giordani'yi düşünmüştüm öle ilk bakışta. Yoksa hiç birinin kokusu bilmiyorum. Şahsen ben volare'yi ilk başta eledm katalogta kokusuna baktığımda çok tatlı, meyvemsi geldiği için :26:

Son düzenleme:
canım ben ikisindende aldım yanı volere ve giordani gold.volereyi annem kullanıyor ben g.gold aldım çok memnunum sürdükçe süresim geliyor okadar yani,bana hiç hacı kokusu gibi gelmedi aksine çok hoşuma gitti,bir anda biticek diye korkuyorum:) parfümüde böyleyse almak isterim açıkçası.ama zevk meselesi tabiiki beğenende beğenmeyende var haliyle..volere bana hafif geldi onuda kullandım ama kokusu yok diyebilirim g.goldun pudrası volerenin pudrasından baya baya daha kokulu ve kalıcı..benim tecrübelerim canım.. bu arada divine unuttum onunda parfümden kokusunu biliyorum çok hafif geldi bana volereyle eşdeğer bana göre belki ondan daha hafif..

Son düzenleme:

Anladım teşekkür ederim kredi miktarı çok az ne yazıkki kredi kartımda yok

Ben volare aldım çok güzel kokuyor canım tavsiye ediyorum ben memnunum kokusundan

Pudraların kokuları parfümlerinden daha hafif olduğu için hepsi olabilir diyorum.

İyice kafam karıştı :18:
Saolun kızlar yardımlarınız için..

volarenin turuncusu normal volare çiçek kokusu şeker kokusu yok pembe olanı şekerli bir koku
pudralar hafifse gordani goldu alabilirsin gordani gold çiçek kokusu böyle yasemin falan karışık
volarede gül vs var bence ikisini al ben goldani gold pudrasını kullanmadım ama volareyi kullandım memnun kalırsın

Kızlar hangisinin kokusu daha güzel? Bu pudralardan birini almayı düşünüyorumda..

Eki Görüntüle 323557

cnm bende volare ve divine seviyorum, gg'un parfümü ağır koktuğu için herkesin beğenebileceği tarzda bişey değil malesef. ama arkadaşın dediği gibi pudralar daha hafif kokulu olduğundan hepsini seçebilirsn olmadığı beğenmedğini satar/iade eder/müşterine hediye edersin

kuzum parfüm ağır ya pudra hafif oluyo olabilirr

hot berry kahve değil cnm pembe-lila koyusu gibi cnmm mocha dream olabilir diye düşünüyom bende

Saolun kızlar..
Volare'yı alıcam

bende oriflame danışmanıyım 1 yıla yaklaştı nerdeyse. urunlerden cok memnunum. kızlar sıze bır sorum olacak. bana dökmeli agızlı parfum şişesi lazım? netten arastırdım bulamadım nerden temin edebilirim?:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…