ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben de mart kataloğunu beğenmedim canım. aralık kataloğu iyiydi gibi sanki. bu powershine rujlar harika harika olmaya da çok az varmış içinde. ayrıca, fairness losyonu öneren ben kullanıyorum güzel diyen var mı?

Merhaba bayanlar,
ben yeni üyeyim, açıkcası sizleri gayet yakından takip ediyordum önceleri :) benim bütün oriflame temsilcisi arkadaşlarıma sorularım olacaktı. kız kardeşim yeni temsilcilik aldı ve doğru düzgün bilgilendirilmemiş sanırım, 100 puanı geçmeden sipariş verdiği için bu bir alana bir bedava ürünlerinin paralarnı kendi cebinden istiyorlar , indirimlerden de faydalanamayacağını sölemişler. 75 tl ye 120 tl istiyorlar... bana şunu tam olarak açıklarsanız çok sevinirim.ayrıca kardeşim öğrenci ve harçlığını çıkarmaya çalışırken baya bir zorlanacak gibi gözüküyor...
sevgiyle kalın....opuyorumnanaktan

1)bir alana bir bedavalkarın 100 bp ile ilgisi yok hem ürünün hemde bedavanın kodunu yazacaksın fatura onayında o düşüyor
2)100 bp yapamazsa kampanyalardan yararlanamaz
3)fatura 120 tl dir iyice bir inceleyin faturayı 75 değildir bazen fazladan ürün girişi olabiliyor faturayı inceleyin ya da faturay eposta olarak istediyseniz burada yayınlayım daha da yardımcı olayım
byyy

Ya ben üye oldum ama pişmanım..Çünkü çevremdeki herkes pahalı deyip geri çeviriyor, şubat kataloğundan 31 tllik satış yapabildm ki bundan alacağım karlada kargo ücretini ödicem yani..kaydirigubbakcemile
Ben şimdi bu ürünleri sipariş edicem kargoyu ben ödüyorum, sipariş ederken veya bankaya para ödeme yaparkende havale ücreti çıkacak mı acaba?
Her ay sipariş vermem gerekiyor mu?Vermezsem ne olur?
Bide internette bişiler okudum bu yüzdende kuşkulandım ama, verilen siparişler yanlış geliyormuş falan?
Bu arada üyelik nasıl iptal edilir ben arkadaşımın vasıtasıyla üye oldum ama ??:çok üzgünüm:

1) kargo ücreti yerine 729000 kodu var onu yazıp karşısınada 1 adet yazıyorsun ürün geliyor 150 bp yazarsan kargo ücreti ödemezsin
2)akbanka yatır havale parası alınmıyor ya da kredi kartıyla öde o da olmazsa ptt den 2.41 kuruş havale parasıyla öde
3)her ay sipariş vermene gerek vermezsen kar yapamazsın o kadar
4)ee bazen oluyor eksik çıkma durumları oluyor bunu faturaya dilekçe ekleyip şirkete gönderiyorsun ya da hatalı ürün de çıkabiliyo bunları şirkete gönderdiğinde düzeltilmeleri yapılıyor
5)6 ay boyunca sipariş vermezsen üyeliğin iptal olur daha da erken olsun istiyorsan istifa edersin olur biter

arkadaşlar bir bilen yok mudur boshayallersmile

kişinin cilt yaşına göre değişir ürünü vereceğin kişinin kırışıklıkları nasıl kaç yaşında görünüyor bayan ona göre kataloğa bak da ver şimdi ne söylesek olmaz 35 üstü ise ecollagen 40 üzeri ise sayfa 18 deki krem

Merhaba, bende Orilame danışmanıyım ama satış yapmıyorum, daha çok kendime indirimli ürün almak için üye oldum. Ayda ortalama 50-100tl'lik sipariş veriyorum. Benimle aynı durumda olan kimse var mı?

Merhaba, bende Orilame danışmanıyım ama satış yapmıyorum, daha çok kendime indirimli ürün almak için üye oldum. Ayda ortalama 50-100tl'lik sipariş veriyorum. Benimle aynı durumda olan kimse var mı?

ben de öyleyim yaa sengözlerimebaksanabdelikafadulden-tatlicadiarzu-

Sadece ben olmadığımı bilmek güzel.. :)
ışin komiği her seferinde 6 tane kataloğu veriyorlar ve ay sonu çoğu olduğu gibi çöpe gidiyor.

Oriflame'ın rujlarının renklerinin çoğu bana çok açık geliyor. Nude renkleri kendi ten rengimden açık ki ben buğday tenli bile değilim. Bilmiyorum herkese öyle mi geliyor.

Sadece ben olmadığımı bilmek güzel.. :)
İşin komiği her seferinde 6 tane kataloğu veriyorlar ve ay sonu çoğu olduğu gibi çöpe gidiyor.

Oriflame'ın rujlarının renklerinin çoğu bana çok açık geliyor. Nude renkleri kendi ten rengimden açık ki ben buğday tenli bile değilim. Bilmiyorum herkese öyle mi geliyor.

bana da öyle geldi. şubat kataloğundan 1 alana 1 bedava rujlardan aldım, renkler pek doygun değil. ki ben beyazım dudaklarım da renksizdir öyleyken bile druj yokmuş gibi duruyor. ama kremsi yapısı iyi, evde kullanıyorum. hani eskileri evde giyeriz ya, ben de o ikisini "ev ruju" yaptım, kocam işten gelmeden önce sürüyorum zemuszemus

:) Bende evde de süremiyorum ki. Tuhaf duruyor biraz sanki dudağıma kapatıcı sürmüşüm gibi. Özellikle Colourfull ruj nude rengi..

oriflame'in makyaj malzemeleri ne yazık ki hep hayal kırıklığı. ben optimals serisini ve vücut bakım ürünlerini seviyorum.

Ben de Optimals Comfort serisinden memnun kaldım ama bu serideki pek çok ürün kaç aydır stokta yok, acaba üretimden mi kalktılar?

X