ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ya ben üye oldum ama pişmanım..Çünkü çevremdeki herkes pahalı deyip geri çeviriyor, şubat kataloğundan 31 tllik satış yapabildm ki bundan alacağım karlada kargo ücretini ödicem yani..kaydirigubbakcemile
Ben şimdi bu ürünleri sipariş edicem kargoyu ben ödüyorum, sipariş ederken veya bankaya para ödeme yaparkende havale ücreti çıkacak mı acaba?
Her ay sipariş vermem gerekiyor mu?Vermezsem ne olur?
Bide internette bişiler okudum bu yüzdende kuşkulandım ama, verilen siparişler yanlış geliyormuş falan?
Bu arada üyelik nasıl iptal edilir ben arkadaşımın vasıtasıyla üye oldum ama ??:çok üzgünüm:

Merhaba bayanlar,
ben yeni üyeyim, açıkcası sizleri gayet yakından takip ediyordum önceleri :) benim bütün oriflame temsilcisi arkadaşlarıma sorularım olacaktı. kız kardeşim yeni temsilcilik aldı ve doğru düzgün bilgilendirilmemiş sanırım, 100 puanı geçmeden sipariş verdiği için bu bir alana bir bedava ürünlerinin paralarnı kendi cebinden istiyorlar , indirimlerden de faydalanamayacağını sölemişler. 75 tl ye 120 tl istiyorlar... bana şunu tam olarak açıklarsanız çok sevinirim.ayrıca kardeşim öğrenci ve harçlığını çıkarmaya çalışırken baya bir zorlanacak gibi gözüküyor...
sevgiyle kalın....opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
arkadaslar ya ben yurt dısından katılıorum katologa baktım farları super duruo ışıltılı ışıltılı cok begendım ama burda sadece avon satılıo oriflame yokmus yaa italya yok ülkeler icinde superdı nasıl alcam beneyvahedigeldismile

optimals'in balance mattifying serisinin nemlendirici losyonu çok iyi çıktı kızlar, yumuşacık oldu cildim.. bir alana bir bedava rujlar beklentimi karşılamadı, biraz adi ürün gibi geldi kapağı filan. powershine ruja bayıldım. kajal kalem de bu fiyata gerçekten iyi bir ürün.

X