ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ben yeniyim bu altın katalog ne acaba:S birde ben koku numune seti altın her koku yok ve içindeki kokular çok kötü bununla ilgili bilgi alabilirmiyim?

kızlar ben yeniyim bu altın katalog ne acaba:S birde ben koku numune seti altın her koku yok ve içindeki kokular çok kötü bununla ilgili bilgi alabilirmiyim?

Yeni katolog dönemlerinde ilk hafta bazı ürünlerde büyük indirimler oluyor ve 1 hafta sürüyor :) mesela 22 aralıkta olacaktır die düşünüorum :)

arkadaşlar oriflame'nin sitesinde kargo takibi nereden yapılıyor mesela avon'un sitesinde koli hazırlandı mı kargoya verildi mi görülüyorda.
bir de bu kredi limit olayı kaç kampanya için geçerli yada her kampanya belli bir kredi limiti mi var.

googleye oriflame yurtiçi kargo sipariş takip yaz..Çıkan kutucuğa danışman kodunu yaz kargonun nerde olduğunu göreceksin...

canım peki bunu ben nasıl temin edebilirim? bide numuneler hakkında bilgin varmı:S

merhaba cnm hoşgeldin aramızaa altın broşür oriflame sitesinde yayınlanır cnm ordan bakabilirsn ama kataloğun yayına girdiği ilk bikaç gün için geçerli indirimler vardır. bunun dışında kokuları sormuşsn, her ayki fiyat listesinde en altta koku seti içinde hangi kokuların bulunacağı yazar, ve her ay bu set içeriği değişebilir ordan kontrol edebilirsn. bütün parfümlerin yer almamasıda şu nedenle olabilir, diyelimki volare set içinde görünüyodu fakat yok, o zmn ellerinde kalmamış ve o yüzden eklenmemiştir ama bunun dışında diğer parfümlerle seti tamamlayıp öyle yollarlar ki bazı kokulardan 2-3tane fazladan yollamış olabilirler dediğim gibi yine işin içine stok problemi girebiliyo malesef

mineral terapi fondöten ellerinde kalmamış stokta yokmuş onun yerine beuty fondöteni 8.90 tlye koymuslar 25 tl alıs verıs yapana haberler benden

mineral terapi fondöten ellerinde kalmamış stokta yokmuş onun yerine beuty fondöteni 8.90 tlye koymuslar 25 tl alıs verıs yapana haberler benden

evet 1.katalog geldi bugün bana .süper indirimli ürünler var.bende hem satış hem kayıt yapıyorum bayağı sipariş alıyorum herkese bol kazançlar diliyorum.

selam kızlar urban lovers erkekler için ve urban lovers bayanlar için olan edtlerin kokuları sizce nasıl :44:

hoşbulduuum:) çok teşekkür ederim canım zahmet edip uzun uzun anlatmışsın çok yardımcı oldun teşekkürler:)

Yarın sipariş günü altın fırsatları çok merak ediyorum :))) katalogdanda tekli farlardan champagne pearl ve taupe metal alcam bide göz farı ve karıştırma fırçası :)

Yarın sipariş günü altın fırsatları çok merak ediyorum :))) katalogdanda tekli farlardan champagne pearl ve taupe metal alcam bide göz farı ve karıştırma fırçası :)

Yarın yeni katolooog çok mutluyum canım :) ben de çok merak ediyorum altın fırsatları :)

Arkadaşlar,
Pure Skin serisi mi daha iyi yoksa tea tree serisi mi?

Cilt tipine göre değişiyor ama ben kendi cildime göre yorum yapayım , tea tree serisi bana hiç yaramadı hatta cildim su topladı ama pure skin gerçekten çok güzel :) Bir de essential sabun öneriyorum ben çok memnunum :)

Bellacım heyecan oldu gene bende içim kıpır kıpır çok güzel şeyler var gibime gelio bu ay altın fırsatlarda hadi bakalım :))

Canım yine siparişlerimiz gelince burda yorumlayalım sohbet edelim olur mu , hem ürün bilgisi açısından arkadaşlar da yararlanır hem de muhabbet etmiş oluruz inş foto da koyucam bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…