ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet çok saçma, ne demek girmeyecekmiş. o zaman koca koca resimlerini koymsınlar katoloğa üstelik indirimli fiyatıyla. bizleri mahçup ediyorlar.:umursamaz:

şimdi arkadaşlar amberin şişesini yapan fabrika fabrikada hata oldu 20 bin tane üretebildim diyince parfüm var şişe yok mecburen stoksuzluk oluyor ee baştan kataloğa koymasınlar diyeceksiniz ama kataloglar 12 ay önceden basıldığı için bu durum bilinemiyor sadece bu ürün için değil diyecek olursanız genelde yeni ürünlerde oluyor ve fazla tutulacağını tahmin edemedikleri için oluyor

power shine rujlar nasıl arkadaşlar..esmer tenlere özellikle önerebileceğiniz renkler varmı ben özellikle 20266 ile 20267 arasında kararsız kaldım.. birde 1 alana 1 bedava rujlar var..onlar nasıl sizce? daha yeni satış danışmanı oldum ama bişey sattığımda yok..kendime beğenip duruyom :)

canım bu dediğin mücbir sebep teşkil eder tabi ki ama sadece bir üründe değil ki bu. bu ay mesela stick fondötende de öyle. stokta yok, sabunlardan biri de stokta yok. mini katalogtaki makyaj paleti de stokta yok. hepsinin fabrikası mı arızalı yani. katalog 12 ay öncesinden basılıyorsa. şubat ayında hangi ürünlerin siparişlerini alabileceklerini de biliyor olmalılar. o zaman ocak ayı içerisinde şubat ayı için hangi ürünleri stoklamaları gerekiyorsa stoklamalılar. ama oriflame biraz ucuz etin yahnisi oluyor ne yazık ki. fiyatı uygun ürünler iyi sayılır o yüzden süper bir hizmet beklememek gerek ama yine de telefonla müşteri hizmetlerine ulaşamıyor olmak çok sinir bozucu. en kıytırık şirketlere bile telefonla ulaşabilirsin ama nedense oriflame de 25 dakika hatta bekle gene de bir yere bağlanamazsın.

müşteri hizmetlerinin e-maillere hiçbir şekilde cevap vermiyor olmalarını eklemeyi unutmuşum. bilişim çağında böyle bir şey kabul edilemez.

müşteri hizmetlerinin e-maillere hiçbir şekilde cevap vermiyor olmalarını eklemeyi unutmuşum. bilişim çağında böyle bir şey kabul edilemez.

evet haklısın en sinir bozucu olay şu telefon işi fatih bey satış sorumlusu şikayetlerimizi dile getirdik telefon konusunda verilen cevap kaç puanda olduğunu öğrenmek için arayanlar, borcunu öğrenmek için arayanlar stok durmunu öğrenmek için arayanlar, çok olduğu için o yüzden meşgul olduğunu bunların netten öğrenilmesini söyledi ekip liderlerine bizlere öncelik tanıyın dedik böyle telefonlar olduğu sürece öncelik de tanısak bir işe yaramaz dedi benim 5.5 saat müzik dinlediğim zamanlar oluyor takıyorum şarja hoparlör de açık artık ne zaman açılırsa tabii bu iş için yeni bir hat ve tlf aldım birde indirimli hatlardan yararlanıyorum şimdi maillere cedvap geldiği için müşteri hizmetlerini pek kullanmıyorum ben en çok ekip de kredi limitinde problem olanlar için birde faks çekince teyid için arıyorum

gelsomina çok dogru söylüyon antalyada oriflameci arıyom, te iki hafta önce mail attım sitelerine ,dönen mönen yok daha.....bakmıyolarmıdır maillere,nedir anlamadım gitti.

gelsomina çok dogru söylüyon antalyada oriflameci arıyom, te iki hafta önce mail attım sitelerine ,dönen mönen yok daha.....bakmıyolarmıdır maillere,nedir anlamadım gitti.

alış veriş mi yapacaksın benim tanıdığım var antalya da sen üye ol kendi ürünlerini kendin al illede satış yapmak zorunda değilsin ki her ay da alışveriş yapmana gerek yok ben ilk onun için üye oldum hep kendi ürünlerimi aldım

Ya ben yeni üye olduğumdan pek bilmiyorum, bu fiyat olayında benim üzerinden kar alacağım miktar GDF mi BV mi?bilmiyorumkismile

kızlar ya bu pure nature ikisi bi arada toni ve nemlendirici mi ne var o nasıl kullanılıyor türkçesi yok ayrıca yağlı ciltler için arındırıcı ve gözenekleri sıkılaştırıcı losyon var onu da nasıl kullanacam bilmiyorum yardım please :Saruboceq:

ecrinsunbulcum sana 2 gün önce özleden msj yasmıştım ben...bi oku...hamis kullanıyorum o ürünü....kuru ciltler için....benim cildim de kururdur.... pamuğa döküyosun cildini onunla makkaştan arındırıyosun... durulamaya gerek yok diyo ama benim içim rahat etmiyo duruluyorum....sanki durulamazsam sivilce olacakmış gibi bi hisse kapılıyorumbayanssulusmile

msn adresi olduğu için mesaj silinmiştir diye yazıyordu senin mesajın mıydı unuttum ama gene de senden bAna gelen mesaj yok

kızlar ya iade ettiğimiz ürünlerin paralarını nasıl alacaz ayrıca bide stokta olmayan ürünleri nasıl göreceğimizi söylerseniz balından yenmez valla kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…