ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar 154 bplik satış yptım hala kargom gelmedi sizce normal mi mecidyeköyde oturuyorum siparişi pazar günü vermiştim

Pazartesı gÜnÜ ÇıkıŞı olmuŞtur elıne geÇmesı lazım hatta ıstanbul da 1 gÜnde bıle gıdıyormuŞ dıye duydum yurtıÇı kargo gÖnderı takıbı var oaradan bak ÇıkıŞ tarıhı varıŞ tarıhı alanın ısmı hepsı yazıyor

cevaplar birbiriyle çelişiyor :)).

ısland kullanmadığı için öneremiyor ben kullandım antalya da kız kardeşim kullandı ve memnun kaldık ama gene de sen bilirsin seba med le aynı ama bu daha ucuz diye alanlarda oldu yazın çok sattım ben

Evet ben oriflame denemediğim için çok sağlıklı yorum yapamam, ama gelsomina arkadaşımızın cilt tipini az çok biliyorum. Yağlı ve gözenekli sanırım. Bu nedenle her kremi kullanamıyoruz maalesef bnim de cildim yağlı:gitme:
Koruma olarak iyi olabilir ama yüzü prlatmaması da önemli bence.
Sebamede benziyor demişsiniz, sebamedi koruması çok iyi ama yapısı bana göre çok kötü yağlandırıyor cildi parlatıyor.
La roche posayin su gibi bir yapısı var cilt anında emiyor...kaydirigubbakcemile2

Evet ben oriflame denemediğim için çok sağlıklı yorum yapamam, ama gelsomina arkadaşımızın cilt tipini az çok biliyorum. Yağlı ve gözenekli sanırım. Bu nedenle her kremi kullanamıyoruz maalesef bnim de cildim yağlı:gitme:
Koruma olarak iyi olabilir ama yüzü prlatmaması da önemli bence.
Sebamede benziyor demişsiniz, sebamedi koruması çok iyi ama yapısı bana göre çok kötü yağlandırıyor cildi parlatıyor.
La roche posayin su gibi bir yapısı var cilt anında emiyor...kaydirigubbakcemile2

eğer seba med'e benziyorsa almayayım zaten. o bana çok ağır gelmişti.

evet güzel tabi ama, bitkisel deyip herşeyi yüzümüze mememize filan sürüyoruz. halbuki bitkisel olması içinde vücuda zarar verecek kimyasal olmadığı anlamına gelmiyor. biraz tehlikeli o açıdan bakıldığında bu kadar bilgi alışverişi. biri ben x otu kullandım çok iyi geldi diyor ama ona alerjik olan biri de alıp hemen onu sürebilir. o yüzden aslında özellikle evde yapılabilen bakımlarda çok dikkatli olmak lazım. ama kozmetik ürünlerinde önceden fikir sahibi olmak çok önemli. insanın parası boşa gitmiyor.

arkadaşlar şubat kataloğu fena değil epeyice sipariş aldım ama sevgililer günü hediyesi değil kalem far fondöten elimde parfümler var onları değerlendirecem artık

arkadaşlar, bütün yazılanlar, tavsiyeler vb herşey için teşekkür ederim, üşenmedim hepsini okudum, gerçekten çok güzel bir topicmiş.

Beni arkadaşım üye yaptı...kaydirigubbakcemile5
Şubat katalogunda gayet güzel ürünler var..
Satmaya başlıcam umarım yapabilirim...bilmiyorumkismile

merhaba arkadaşlar buraya yeni üye odlum oriflame almak isityorum ankara batıkentteyim yardımcı olursanız sevinirm bana mesaj yazmanız yeterli teşekkrüler

arkadaşlar ankaradyım batıkentte ebnde almak istiyorum üyelik falan uğraşmak istemyiroum birisi banasatrasa memnun kalırım teşekkrüler

kızlar time-reversing 3ü1 arada temizleyicinin nasıl kullanıldığını bilen var mı? anneme aldık kutusunu da atmışız. nasıl kullanılacağı da yazmıyor bir yerde. bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

X