ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

her ay 150 bp tamamlayınca o ayın kat kat kazan ürününü alıyorsun her ay değiişir çok seçmeli hediye olunca kendiliğinden eklemek ama o ayın kat kat kazan ürünü 1 tane ise kendiliğinden eklenir almak istemezsen eklersin ama bence al beğenmesende ya satarsın ya hediye edersin

canım kesimlikle araştır okutmayla falan geçiyorlar hikaye yani çok komik dedemde okuttuydu beni güya geçicek diye
ben ilkokuldaydım oyun oynarken falan kimse elimi tutmazdı dışlanırdım falan çocukluk işte kim ne bilsin bulaşmıycanı yaktırma vardı istemedim ablam yaktırdı tekrarlamıştı acayip can acıtıyor yakmak sonra bu buz tedavisi çıktı ilk kez uygulananlardanım bende bir daha çıkmadı kökünden kurudu
bildiğim kadarıyla çeşit çeşit annemin ki çoğalmıyordu mesela ablamınki kendiliğinde seneler sonra kendiliğinden geçti benim çoktu kendiliğinden geçecek gibide değildi
kesinlikle araştır kuzum hemen tedaviye başla ben ilk 15 mi 20 dk mi ne yalan olmasın tam hatırlamıyorum girdim sonra dakikalar azalıyor siğil küçüldükçe

yavru sende tahmini ne kadar vardı? her birine mi uyguluyolar bu tedaviyi? bide yaklaşık kaç seans sürmüştü?

Siğillerinize balmumu özlü tender care ( Oriflame Kozmetik) kullanmanızı tavsiye ederim.Bizzat kendimde denedim.Her gün iki,üç kere sürebilirsiniz.Üstelik bu ay bir alana bir tane de bedava...geçmiş olsun...

yavru sende tahmini ne kadar vardı? her birine mi uyguluyolar bu tedaviyi? bide yaklaşık kaç seans sürmüştü?
benim elimin her yerinde vardı içinde avcumda hatta üstü siyah noktalı falanda vardı ben 2 ay gittim sadece salı günler 8 seansta bitti 15 20 dk ile mı ne basladılar sonra azaldı 10 dk düştü 8 dk falan o ilaçlar falan var eczaneden veriyorlar onların çözümü yok hem asit hem yakıyor hemde iz bırakıyor 1 tane olunca falan o ilaca yonlendiriyor ama annemin öyle geçmedi annem buz seansınada gidemedim az gitti sonra tender care kullandı tabı buz seansınında etkisi vardır geçti ablamınki benım buz hikayesinden önce vardı yaktılar çok acıdı yine çıktı ilaç kullandılar işe yaramadı sonra kendiliğinden geçti onun kide mesela ama işte çeşit çeşit seninkinin geçip geçmeyeceğini bilemezsin onlar türünü anlıyor ona göre tedavi uyguluyorlar
rahat elimde 10 ve üzeri vardı benim
lazerle yapıyorlarmıs bırde şimdi dün seninle yazıstıktan sonra nete baktım o pahalıymış ama korkma buzda acımıyor hafif sızlıyor oda kar oynarken nasıl elin üşüyünce sızlıyorsa o kadar

Siğillerinize balmumu özlü tender care ( Oriflame Kozmetik) kullanmanızı tavsiye ederim.Bizzat kendimde denedim.Her gün iki,üç kere sürebilirsiniz.Üstelik bu ay bir alana bir tane de bedava...geçmiş olsun...
evet annemde kullandı etkisi oldu ama siğillerde çeşit çeşit o yüzden tedavileri bile farklı kimisine iyi gelirken kimisine iyi gelmeye bilir denemekten zararda çıkmaz ama en etkili yol tedavi olmak

Arkadaşlar siğiller için İLL33 diye bir losyon kullanmıştım zamanında ve geçmişti ama bana bunu doktor yazmıştı, bir doktora görünün derim :)

Arkadaşlar siğiller için İLL33 diye bir losyon kullanmıştım zamanında ve geçmişti ama bana bunu doktor yazmıştı, bir doktora görünün derim :)

canım işte çeşit çeşit olduğu için kimisi losyonla geçiyor kimi tedaviyle o yüzden dermotologa görünmekte fayda var

ya arkadaşlar internetten oriflame'e yazılmak istiyorum, ama devamlı kimlik numaranız tutmadı diyor bir sorun olabilir mi? başka nereden yapabilirim?

ya arkadaşlar internetten oriflame'e yazılmak istiyorum, ama devamlı kimlik numaranız tutmadı diyor bir sorun olabilir mi? başka nereden yapabilirim?
canım sen iletişim numaranı bırak onlar seni arıyorlar öyle yap bence
kızlar gelecek ay kürklü bereden alıcam eldiveninide düşünüyorum fakat ellerim küçük büyük gelir diye korkuyorum sizce atkısınıda alıyım mı çok gösterişli çok güzel bayıldım erkek arkadaşımada gösterdim set halinde al bence çok beğendim dedi napsam eldiven riskinede girmek istemiyorum
pudra alıcam birde studio artis mi alsam beauty serisinde ki sıkılaştırılmış pudrayımı alsam kararsızım
elvinin yeni kokusundan da alıcam inş

canım studio artist serisindeki pudrayı tavsiye ederim...Hayatımda kullandığım en ii pudra diyebilirm..BAyıLdıMmMm çok doğal ve hafif...Ben beyaz tenliyim ama medium rengini aldım tam uydu tenime dikkat et renkleri çok açık..

arkadaşlar 18. katalogta silk beauty roll-on ve giordani gold supreme sıkıştırılmış pudra'da indirim var mı???

neyse kızlar konu iyice dağılmaya başladı:26: son bişe söyleyeymde konuyu kapataymdr'a göründğm halde sonuç yok bende henüz cnm inş geçicek forumda okudum bikaç yöntem onlarıda denicem inş

cnm bence o takımdan sadece atkı güzel duruyo ki gece bi yere gittiğinde fln rahatça kullanabilirsn diye düşünüyorum,eldiven hadi neyse ama şapka ndense bana çok abartı gibi geldi
hadi yaa kargosu gelen yokmu resimler nerrdeeeee

katre83 cnm elimde şuanda yok ama hem bu ay hemde diğer ayın kataloğuna netten bakabilirsnn

Son düzenleme:

Sayın,neverland88 kimliğinizde ön isminiz varsa onu da girmelisiniz...veya bir nokta dahi eksik veya fazlaysa bilgisayar kabul etmiyor.Hoşça kalın...

Benim ellerimde de egzama var acaba tender care iyi gelir mi görücez bakalım bu ay iki tane aldım deneyebilirimm

Merhabalar,ellerdeki **egzama** için Oriflame el sıvı sabunları, **siğiller için ise tender care , iyi geliyor.Birçok kişi de denedik onun için yazıyorum.Hoşça kalın.

Not:Günde birkaç kere kullanmak gerekiyor ve yaklaşık 15-20 gün sonra sonuç alınmaya başlanıyor.Bilgilerinize...

kızlar benim yine sizlere sorun olcak ilk siparişim olcak ve 17. katologdan. 100 bpyi toplamak istiyorum. 15. sayfada bi parfüm var 48.90 ama promosyon fiyatı 32.45 yani 2 tane sipariş olursa 32.45miş. ben şimdi hangi fiyata göre puanına bakıcam. 48.90a göremi yoksa 32.45 mi:S kafam çok karıştı ya:S

32.45'e göre bakıcaksın :)

of ozaman puanı toplayamadım bide bu mis o fahion parfümlar var ya şişesi çok şirin olan onlardan mavimi sarımı yoksa pembesimi güzel? canım soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim:)

of ozaman puanı toplayamadım bide bu mis o fahion parfümlar var ya şişesi çok şirin olan onlardan mavimi sarımı yoksa pembesimi güzel? canım soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim:)

Rica ederim canım :) Miss o parfümlerin bende numunesi var da kokularını biliyorum. Mavi olan aynı she gibi kokuyor ama güzel fakat basit bir koku. Sarı olanın içinde amber var ağır bir koku sevmeyebilirsin. Pembe olan çiçeksi meyveli güzel bir koku ben olsam pembeyi tercih ederdim canım ama ağır kokuları seviyorsan kesinlikle sarı olan :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…