ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mmrb kızlarr
ben danışmalıkla ilgili bişey sormak istiyorumda daha önceden kaydım vardı oriflame ye ama uzun zamandır sipariş vermemiştim.şimdi siteye girmek istedim fakat danışman kodunun yanlış oldugunu söylüyor..acaba kaydım silindi mi?? yada kodlar mı yenilendi de böyle bir durum var,bilen var mı acaba:KK43:

Eki Görüntüle 306607

Kızlar 1. katolog sayfa 109'da ki bu dudak parlatıcılarını kullanan var mı? Hani bazı parlatıcılar da yapış yapış oluyor ya bunlar da öyle mi eğer öyleyse sipariş vermem acaba bilginiz var mı?

cnm benim bildiğim parlatıcılarn hepsi yapısından ötürü yapış yapış durur:26: eğer öyle durmasını istemiyosan çok hafif sür parmağınla dağıt az sürdüğün için o kadar rahatsz da etmez seni bi dene derim:nazar::nazar:

sarısı başta ağır gibi ama kalıcı zaman geçtikçe güzelleşiyor vanılya amber baharak karışımı sanki ben ilk basta begenmedım ablam aldı sonra kazaklarından falan zaman geçtikçe güzelleştiğini fark ettim beğendim diğerlerinin kokusunu hiç bilmiyorum

tamam kuzum geçmiş olsun sana üniversite hastanelerindeki dermotologlar daha bilgili olabiliyor aklında bulunsun
berem hiç yok almışken takım olsun diye düşündüm atkı bere farklı olmasın diye benim aklımda atkıda yoktu erkek arkadaşım soktu aklıma halbuki bir sürü atkım var
çok kararsız kaldım eldivenimde yok alıpta ortada kalmakta istemiyorum büyük gelirse kim kullanacak

ben kesin alıyorum o zaman orta rengini alıyorum en son olan koyu kaçar kışın olmaz bence yazın neysede ben zaten kendi ten rengimden acık alırım çünkü fondötendi pudraydı kat kat olunca ister istemez koyulaşıyorsun bu ay alıyorum o zaman kuzucum

anladım yavrum,büyük gelirse iade edeersn??:KK6: yine bi kehanet atıyorum ortaya, bence 1-2katalog sonra atkı bere seti yine çıkacaakkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

very me nin kalemini aldıktan sonra neden soğudum very me nin hiç bir şeyni alasım gelmiyor memnun kalamayacam yine diye ön yargıyla bakıyorum siz rujlarını lipstainleri güzel diyince fikrim değişti aslında ama kimse önermeden very me den bir şey almam artık bana mı denk geldi bende anlamadım:KK9:

lipstainlri ve lipmania rujları geerçekten güzel:nazar::nazar::nazar: bende parlatıcısıda var kalemleride,onlardanda memnunum bi rimelini beğenmemiştm çabuk kurumuştu sanki:KK30::KK30:

Ay çok hoşsun canım yaa :)) Hakkaten rimel iyi olmayınca kirpikler dediğin gibi oluyo :KK52: Bi de ben o rimelleri sonradan arko kremle çıkarmaya çalışıyodum dökülme de oldu ben de bi ara... Geçti şimdi çok şükür ama rimel sürmeye korkuyorum artık ya :18: Sen rimeli nasıl çıkarıyosun ?

son syfda göz temizleyicisi varya cnm 2tane alana 19,90 diyo,ben bu ay onu aldım memnunum cnm:KK31::KK31::KK31:

mmrb kızlarr
ben danışmalıkla ilgili bişey sormak istiyorumda daha önceden kaydım vardı oriflame ye ama uzun zamandır sipariş vermemiştim.şimdi siteye girmek istedim fakat danışman kodunun yanlış oldugunu söylüyor..acaba kaydım silindi mi?? yada kodlar mı yenilendi de böyle bir durum var,bilen var mı acaba:KK43:

1sene sipariş vermediysen ve aylık üyelik bedelini ödemediysen kendiliğinden silinir kaydın cnm:KK34::KK34::KK34:

rica ederim canım. evet ben aydınlatmasını seviyorum güzel bi far altta kapatıcıda kullanıyorum. hiç ucup gitmedi bugune kadar renk dediğim gibi neredeyse ten rengi
doğal duruyo kaş altımada beyaz bi farım var aydınlatıcı olarak onu cekiyorum yetiyor.

tmm canım çok saol yardımcı oldun :13:

Ay çok hoşsun canım yaa :)) Hakkaten rimel iyi olmayınca kirpikler dediğin gibi oluyo :KK52: Bi de ben o rimelleri sonradan arko kremle çıkarmaya çalışıyodum dökülme de oldu ben de bi ara... Geçti şimdi çok şükür ama rimel sürmeye korkuyorum artık ya :18: Sen rimeli nasıl çıkarıyosun ?
ben beğenmedim o yüzden gece yatarken üşeniyorum çıkarmıyorum sabah bi kalkıyorum kirpikler açılmıyor
canım ben the body shopun papatya özlü göz makyaj çıkartıcısı var krem gibi 20 lira ama 1 senedir kullanıyorum mercimek tanesi kadar pamuğa sürüyorum tertemiz yapıyor ben lens kullandığım için yüzümü yıkasamda derinlemesine temizleme yapmak zorunda kalıyorum ister istemez gözede temas ediyor bazı ürünler çok yakıyor bu hiç yakmadı ama oriflamenin bi ürününü kullanmadım annem yeşil olan çıkarıcısını kullanıyor memnun ben denemedim hiç :KK24:
ben rimele çok önem veririm makyajın en önemli noktası bence istediğin kadar fondoten pudra sür far ruj kirpiklerin yok gibi duruyorsa ölü gibi duruyor suratın o yüzden bence önemli very me beğenmedim sonra bi ara 1 lıraya verdikleri wonder lash mı ne rimel vardı 150 bp yapanları onuda hiç beğenmedim ıslak duruyor ince ince sudan çıkmış gibi bı hal oluyor kirpiklerinizde dolgunluk hacim uzatma yok sonra bu üzerinde kadın olan rimeli aldım set halinde alınca oda geldi risollet serisimi ne çok beğendim cidden bu ay 2 tane alıp kenara koydum:KK9::KK9:

mmrb kızlarr
canım iptal olmuş gözüküyor üyyeliğin istersen müşteri hizmetlerini ara bakalım ne diycekler

Kızlar ürünlerim geldi sonundaa:KK52:
Hepimizin merakla aradığı çingene kırmızısı gibi olan ruj meğer daring red miş bilginize sunuyorummm :KK9:Tam kırmızı ne pembemsi ne mercanımsı tam istediğim renk:KK16: Garnet attraction zaten gül kurusu demişlerid arkadaşlar daha önceden...Chesnut glory de beklediğimden açık geldi böyle kahverengimsi ama belli belirsiz değişik tuhaf bi renk bakalım daha tam sürmedim:KK1:
Beauty göz kalemi mavi almıştım gayet güzel bi rengi var tavsiye ederim arkadaşlar beğendimm:KK34:
Bi fırsat bulduğumda resimleri eklemeye çalışırım rujların renklerini ve de resimlerini:KK34:

Merhaba Nur eger tekrardan bu ısı yapmak ıstıyorsan veya kendıne urun almak ıstıyorsan sana yenı bır uyelık acabılırız aıle fertlerınden bırı adına ve bu ay kayıt parası sadece 5tl 125 bp sıparıs verenlere grubumuz hem kayıt parasını oduyor hemde faturanın  oduyor bence bu fırsatı kacırma alıcagın hedıyelerde cabası:)

Burası birbirimize destek olduğumuz bilgilendirme ve yardımlaşma amaçlı bi topik..Lütfen ticari amaçlarınızı ortaya dökmeyin burada :KK57:Üye kaydı yapmaya çalışmayalım :KK20:

Hepimizin merakla aradığı çingene kırmızısı gibi olan ruj meğer daring red miş bilginize sunuyorummm :KK9:Tam kırmızı ne pembemsi ne mercanımsı tam istediğim renk:KK16: Garnet attraction zaten gül kurusu demişlerid arkadaşlar daha önceden...Chesnut glory de beklediğimden açık geldi böyle kahverengimsi ama belli belirsiz değişik tuhaf bi renk bakalım daha tam sürmedim:KK1:
Beauty göz kalemi mavi almıştım gayet güzel bi rengi var tavsiye ederim arkadaşlar beğendimm:KK34:
Bi fırsat bulduğumda resimleri eklemeye çalışırım rujların renklerini ve de resimlerini:KK34:

ii günlerde kullan tatlım...

arkadaşlar hizmet merkezlerine sipariş verdiğimizde ne zaman gidip alabiliyoruz, mesela ben şimdi bakırköy hizmet merkezine siparişimi versem ne zaman gidip alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :KK54:

arkadaşlar hizmet merkezlerine sipariş verdiğimizde ne zaman gidip alabiliyoruz, mesela ben şimdi bakırköy hizmet merkezine siparişimi versem ne zaman gidip alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :KK54:

Elasu* tam olarak bilmiyorum ama oriflame'in sitesinde yazıyordu okumuştum ordan bakabilirsin :)

Güle güle kullan canım :) O göz kaleminden ben de aldım gerçekten renk çok güzelmiş :)

merhaba kızlar ben yeni üye oldum orflame sipariş vereceğim fakat 25 tllik alışveriş yapmış olmama ragmen 6. sayfadakı göz kalemini indirimli alamıyorum neden?yardımcı olursanız sevnrm

Resim koy canımın içi :))

Tamam canım koymaya çalışcam :KK34:

Güle güle kullan canım :) O göz kaleminden ben de aldım gerçekten renk çok güzelmiş :)

Sağol tatlım :) Daring red tam da senin avatardaki rujun rengi bellamaniacım :))

Kızlar cilt bakım ürünlerinden göz kremi yada bakım kremi alıcam var mı kalitesine çok güvendiğiniz bi krem oriflame tabiiki???

kızlar sonunda benimde ürünlerim geldi çok geç geldi bu sefer
$15122011004.jpg
ablam aldı bunu red devotion burda pembe çıktığına bakmayın ayşegülün kırmızısı resmen bayıldım bu renge

$15122011007.jpg
daring red açık kırmızı bellamanianın avatarındaki kırmızıdan

$15122011009.jpg
red copper kahverengi kırmızı resmen kırmızıyla alakası yok
mercan rengi olan coral wawe hiç olmadı bana yavru ağzı renginde
pink passion çok açık kaldı dudağımda belli olmadı resmen

merhaba kızlar ben yeni üye oldum orflame sipariş vereceğim fakat 25 tllik alışveriş yapmış olmama ragmen 6. sayfadakı göz kalemini indirimli alamıyorum neden?yardımcı olursanız sevnrm
promosyonlu ürün alıyorsundur dolmuyordur canım birde katalog fiyatıyla hesaplama danısman fiyatıyla hesaplaman lazım promosyon çalıştır de bi siparişi sonlandırmadan

Tamam canım koymaya çalışcam :KK34:
Sağol tatlım :) Daring red tam da senin avatardaki rujun rengi bellamaniacım :))

Kızlar cilt bakım ürünlerinden göz kremi yada bakım kremi alıcam var mı kalitesine çok güvendiğiniz bi krem oriflame tabiiki???
canım ikimizde bellamanianın avatarını örnek vermişiz :KK9::KK9:yazıyı daha okumadan bende aynısını yazmışım:KK9::KK9::KK9:

kızlar ya bişi sorcam , benim üyemin üyesi bi kadın ekimden beri faturasını yatırmıyor 200 liraya yaklamış borç , ucu bana dayanır mı bunun acaba :S

$15122011462_2.jpg

Canlarım işte rujlaarr ve ürünlerim :) Smooth definer kalem çıkmamış artık zaten rengi belli olmuyo :)
Soldan sağa : garnet attraction , chesnot glory , daring red...
Bu tender care kremleri daha byük ve de çok hale getirseler çok iyi olucak anacım hap kadar bişey....:KK1:
Aslında daha canlı renkler yani özellikle kırmızı renk çok canlı ben bayıldımmm:)))) Ve de garnet mükemmel bi renkk...:)))

Son düzenleme:
kızlar ya bişi sorcam , benim üyemin üyesi bi kadın ekimden beri faturasını yatırmıyor 200 liraya yaklamış borç , ucu bana dayanır mı bunun acaba :S
bir şey olmaz kuzum benim üyyemde onun alt üyyesi olan gelinide aylardır yatırmıyorlar 400 lira oldu 1000 mahkeme açsın alsınlar paralarını herkesin ödeyip ödemeyeceğini nerden bilicez sonucta
Eki Görüntüle 308055

Canlarım işte rujlaarr ve ürünlerim :) Smooth definer kalem çıkmamış artık zaten rengi belli olmuyo :)
Soldan sağa : garnet attraction , chesnot glory , daring red...
Bu tender care kremleri daha byük ve de çok hale getirseler çok iyi olucak anacım hap kadar bişey....:KK1:
Aslında daha canlı renkler yani özellikle kırmızı renk çok canlı ben bayıldımmm:)))) Ve de garnet mükemmel bi renkk...:)))
canım güle güle kullan

kızlar triple core rujlardan kullanan var mı explosive pink rengi benim aradığım pembe katalogdaki rengi eğer aynı şekilde çıkıyorsa dudağa alacağım
ayrıca kalplı rüjlardan pembesi nasıl bu dediğim renge benziyor mu bileniniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim:KK53:

canım güle güle kullan

kızlar triple core rujlardan kullanan var mı explosive pink rengi benim aradığım pembe katalogdaki rengi eğer aynı şekilde çıkıyorsa dudağa alacağım
ayrıca kalplı rüjlardan pembesi nasıl bu dediğim renge benziyor mu bileniniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim:KK53:

Sağol canım :)
O triple rujlardan ben de alıcam ama çözemedim kalpli olanlarla ne farkı var normal olanların???

X