ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ben de yeni katıldım oriflame size sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim:KK43: öncelikle 100bp yapana hediye parfümfar falan geliyor ya siparişimde bunlarında kodlarını yazmalımıyım? birde parfümleri hiç bilmediğim için hediye gelen parfümün hangisini seçmeliyim hangisi güzel sizce? giordani White Gold edp mi? yoksa sensoria by edt mi:S

Hoşgeldin canım aramıza :) evt canım almak istediğin parfümün kodunu yazıosun..Ben olsam sensoria yı seçerdim.Ama tabi sen bilirsin canım..

çok teşekkür ederim cnm:) onun kodunu yazıyorum hediye olduğu için o düşülüyor fiyattan dimi? tamam ozaman onu yazayım bende beğenirim kesin:)

siparişlerim geldi mutluyum :KK1:
spa arındırıcı sabunu kullandım hemen anam o nasıl kötü bir koku ama vücutta bırakmıyor kokuyu
ayak kremi almıştım %65 indirim sayfasından onun da kıvamı çok cıvık geldi akşam onu da denedim hemen.eh işe yarıyacaga benziyor
ruj almadıgıma pişman degilim evde bir torba dolusu rujum var.kurtlanacak bir şey olucak korkuyorum :KK1:
rimel aldım ismi aklımda degil fırçası ne biçim incecikmiş galiba başka bir rimelin fırçası ile onu da taciz edecegim :44:

ii günlerde kullan canım :)

canım kalajı super ben sürüp gittiğimde dersanedeki herkes soruyor kahverengi ojesıde var kalajı kadar bakır durmasada güzel soyulmuyor

katalogdakınden acık mı peki ben pink passion mu alsam bilemedim hala toz pembe pamuk şeker pembesi istiyorum ama birazda kendini belli etsin böyle parlatıcı gibi durmamasından yanayım :KK1:

canım bu renklendiricileri aradım bulamadım siteden katalogda kacıncı sayfada söyleyebilirmisin parlatıcımı renklendirimi 6534732789138 tane bir şey çıkıyor anlayamadım:KK9::KK14:

1. katalogda bazı şeyler indirimde ama parfüm vs bu katalogda daha cok indirimde erkek parfümlerini indirmişler ama çok az bu katalog daha ucuz bence gelecek kataloga göre bu ay aldık aldık :)
elvie manolyada güzeel duruyor bu arada alıcam sanırım merak içindeyim çünkü:KK9:

hayatım zaten öyle çok uçuk bi pembe değil gayet belli yani dedim ya şeker gibi durdu çok sevdim tonunu sen resimdekilere fazla aldanma sonuçta sürünce daha değişik oluyor

Sonunda siparişimi verdim kızlar hadi hayırlısı...Muhtemelen pazartesi elime ulaşır diye tahmin ediyorum daha doğrusu danışmanımın evine:KK9: Bakalım nasıl bulucam rujlarımı :KK76:

22540 red devation
22541 daring lady
22527 pink pasion
225534 warm peach
225536 coral wawe
22526 blosom petal
benim siparişlerim bunlar olucak kızlar kullananlar yorumlarınızı bekliyorum
bi yandan da red copper ve garnet attractionuda eklemek istiyorum

irresistible red 22542 kalmamış oda çok güzel bi renk

işteee geldiiimm burdayyıııımmmmmm:KK1: garnet atraction biraz açık bi renk cnm syfdakine aldanma derim bende kavuniçi pembe benzeri renkler vardır ya o tarz durdu ama günlük kullanılcak bişey:KK3: red copper al cnm pişman olmasın oda çok güzeeeelll:KK9: ve ve ve red devotion kırmızı pembe arası duran bi renk buna bayıldıııımmm:KK16: bellamanianın avatarda duran rengin hafif pembesini düşünün,kırmızı pembe arası işte nsl anlatılır bilmiyom anladınz siz onu:KK1: bugün hizmet merk. biri almştı coral wave orda baktım şeftali tonlarında duruyodu,onun dışında diğerlerini bilmiyom malesef cnmm:KK17: he irresistible redi de gördüm,simli bordo-bakır tonları gibi duruyodu dudakta nsl durur bilmiyom onun yerine very me şu topuk rujlardan bakır tonunu bile alabilirsn gibime geldi renk olarak tutabilmesi muhtemel cnm:KK6:

daring red irressistible red e en yakın olan renk bence canım..Tabii kalmışsa :44:

daring red daha canlı bi kırmızı değilmi cnm:26: irresistible redle alakası yok gibi geldi bana:KK30:

Merhaba kızlar
Bende oriflame üye olmak istiyorum ama bir kaç sorum var
1.Her ay bellibir satış yapma mecburiyetiniz varmı
2.Üyelik ücreti varmı varsa ne kadar?
3.Baş sayfaları biraz okudum hediyeler falan eliyor yazılmış. Hediyeler aylık yaptığınız satışa göremi geliyor yoksa her üyeye geliyormu ?

Şimdilik sormak istediklerim bu kadar yardımcı olursanız sevinirim...

Canım nasıl bulamadn :26: neyse ben genede yazayım tekrar senin için :KK34:
Şimdi bende bu rujlardan 6 tane mevcut..
En sevdiğim renk garnet atractiondan başlıorum öncelikle;Bu renk tam bi gül kurusu rengi..
Cranberry blush;Buda sedefli mor lila arası bi renk..
Red copper;Kırmızı-kahverengi arası tonlarda yumuşak bi kırmızı yani göze batmayan..
Red devotion;Bu daha belirgin cart bi kırmızı diyim :)
Coral wave;Buda mercan rengi..
Pink lady;Çok canlı parlak bi pembe...
Umarım yardımcı olabilmişimdir canım...
bu ender güzel bilgileri güncelliyorum:KK1:

siparişlerim geldi mutluyum :KK1:
spa arındırıcı sabunu kullandım hemen anam o nasıl kötü bir koku ama vücutta bırakmıyor kokuyu
ayak kremi almıştım %65 indirim sayfasından onun da kıvamı çok cıvık geldi akşam onu da denedim hemen.eh işe yarıyacaga benziyor
ruj almadıgıma pişman degilim evde bir torba dolusu rujum var.kurtlanacak bir şey olucak korkuyorum :KK1:
rimel aldım ismi aklımda degil fırçası ne biçim incecikmiş galiba başka bir rimelin fırçası ile onu da taciz edecegim :44:
rimelde kesinlikle ve kesinlikle liselotte walkins maskara sayfa 142 deki ben ondan kullanıyorum çok süper önceden maxfactor 2000 kullanıyordum neredeyse aynısı dıyebılıyım kıvamı fırçası cok guzel bu katalogda annem ablam ve ben olmak üzere 2 şer tane alacağız çıkmaz bıtırler diye korkuyorum aslında aklımda daha fazla almak var ama delilik yapmayım diyorum:KK1::KK9:

kızlar ben de yeni katıldım oriflame size sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim:KK43: öncelikle 100bp yapana hediye parfümfar falan geliyor ya siparişimde bunlarında kodlarını yazmalımıyım? birde parfümleri hiç bilmediğim için hediye gelen parfümün hangisini seçmeliyim hangisi güzel sizce? giordani White Gold edp mi? yoksa sensoria by edt mi:S
100 bp yaparsan hoşgeldin programında ne varsa onu alırsın 5 tl ye
istediğinin kodlarını yazmalısın
bu ay gordani gold ve sensorıa almak için 100 bp ye ındırmısler sartı normalde 150 bp yapanlar 5 tl vererek yararlanır kat kat kazan hedıyesınden
gordani gold wıte yasemın cıcek kokusu bahardaki çiçekler gibi böyle şekerli falan bı tipi yok
sensoria ferah yaz kokusu dıyım
ben olsam sensoriayı secerim ki öyle yapıcam godanı gold wıte pek begenmıyorum ama belkı sen begenebılrsın
erkek kokucu olarak acsandalt pure de guzel bı kokudur erkek arkadasım hastası eclat ve bunun:KK1:

kızlar birşey sorabilirmiyim internetten alısveris icin bir el kremi sipariş ettirmek istiyorum ama fiyat yazmıyor sepete ekle yazmıyor acaba stoktan kalkmısmıdır beyaz cikolatalı el kremi 14589 Beyaz Çikolata Kokulu El & Tırnak Kremi - Oriflame cosmetics
ekleme butonu yoksa öyle bır kremi artık üretmiyorlar demektir

işteee geldiiimm burdayyıııımmmmmm:KK1: garnet atraction biraz açık bi renk cnm syfdakine aldanma derim bende kavuniçi pembe benzeri renkler vardır ya o tarz durdu ama günlük kullanılcak bişey:KK3: red copper al cnm pişman olmasın oda çok güzeeeelll:KK9: ve ve ve red devotion kırmızı pembe arası duran bi renk buna bayıldıııımmm:KK16: bellamanianın avatarda duran rengin hafif pembesini düşünün,kırmızı pembe arası işte nsl anlatılır bilmiyom anladınz siz onu:KK1: bugün hizmet merk. biri almştı coral wave orda baktım şeftali tonlarında duruyodu,onun dışında diğerlerini bilmiyom malesef cnmm:KK17: he irresistible redi de gördüm,simli bordo-bakır tonları gibi duruyodu dudakta nsl durur bilmiyom onun yerine very me şu topuk rujlardan bakır tonunu bile alabilirsn gibime geldi renk olarak tutabilmesi muhtemel cnm:KK6:
daring red daha canlı bi kırmızı değilmi cnm:26: irresistible redle alakası yok gibi geldi bana:KK30:
canım çok teşekkür ederim cevapların için red copper ve red devotionu eklemişim zaten daring redi de eklemişim daring red tam nasıl peki çırt açık kırmızımı :KK9:
irresistible ablam istiyordu ben çok koyu renkler sevmiyorum zaten o da şansına küssün onun istediği vişne çürüğü bordoya yakın bi kırmızı sizin dediğinize göre bakırsa zaten stoktada olsa almayalım:KK1:

Merhaba kızlar
Bende oriflame üye olmak istiyorum ama bir kaç sorum var
1.Her ay bellibir satış yapma mecburiyetiniz varmı
2.Üyelik ücreti varmı varsa ne kadar?
3.Baş sayfaları biraz okudum hediyeler falan eliyor yazılmış. Hediyeler aylık yaptığınız satışa göremi geliyor yoksa her üyeye geliyormu ?

Şimdilik sormak istediklerim bu kadar yardımcı olursanız sevinirim...
her ay belirli bi sipariş yapmak zorunluluğun yok fakat 1 sene boyunca yapmazsan üyyeliğin silinir
bu ay üyyelik ücreti 4.90 bu ay alış veriş yapman gerekir bu ay kayıt oldun öteki ay alış veriş yaptın 20 tl ödersin
yapacağın alış verişin miktarı öndemli değil 10 liralık bi mal da alsan üztüne 4.99 kayıt ücretin eklenir o kadar
sen yeni katılacağın için ilk 3 katalog döneminde 100 bp yaptığında hoşgeldin programındaki hediye ne ise onu alırsın
150 bp yaparsan kat kat kazan hediyesi o ay neyse onuda alırsın 5 tl ye yanı ilk 3 ay 150 bp yaparsan hem hoşgeldin hediyeni hem kat kat kazan hediyeni alırsın
umarım anlatabilmdim:26:

Son düzenleme:
bu ender güzel bilgileri güncelliyorum:KK1:

rimelde kesinlikle ve kesinlikle liselotte walkins maskara sayfa 142 deki ben ondan kullanıyorum çok süper önceden maxfactor 2000 kullanıyordum neredeyse aynısı dıyebılıyım kıvamı fırçası cok guzel bu katalogda annem ablam ve ben olmak üzere 2 şer tane alacağız çıkmaz bıtırler diye korkuyorum aslında aklımda daha fazla almak var ama delilik yapmayım diyorum:KK1::KK9:

100 bp yaparsan hoşgeldin programında ne varsa onu alırsın 5 tl ye
istediğinin kodlarını yazmalısın
bu ay gordani gold ve sensorıa almak için 100 bp ye ındırmısler sartı normalde 150 bp yapanlar 5 tl vererek yararlanır kat kat kazan hedıyesınden
gordani gold wıte yasemın cıcek kokusu bahardaki çiçekler gibi böyle şekerli falan bı tipi yok
sensoria ferah yaz kokusu dıyım
ben olsam sensoriayı secerim ki öyle yapıcam godanı gold wıte pek begenmıyorum ama belkı sen begenebılrsın
erkek kokucu olarak acsandalt pure de guzel bı kokudur erkek arkadasım hastası eclat ve bunun:KK1:

ekleme butonu yoksa öyle bır kremi artık üretmiyorlar demektir

canım çok teşekkür ederim cevapların için red copper ve red devotionu eklemişim zaten daring redi de eklemişim daring red tam nasıl peki çırt açık kırmızımı :KK9:
irresistible ablam istiyordu ben çok koyu renkler sevmiyorum zaten o da şansına küssün onun istediği vişne çürüğü bordoya yakın bi kırmızı sizin dediğinize göre bakırsa zaten stoktada olsa almayalım:KK1:

her ay belirli bi sipariş yapmak zorunluluğun yok fakat 1 sene boyunca yapmazsan üyyeliğin silinir
bu ay üyyelik ücreti 4.90 bu ay alış veriş yapman gerekir bu ay kayıt oldun öteki ay alış veriş yaptın 20 tl ödersin
yapacağın alış verişin miktarı öndemli değil 10 liralık bi mal da alsan üztüne 4.99 kayıt ücretin eklenir o kadar
sen yeni katılacağın için ilk 3 katalog döneminde 100 bp yaptığında hoşgeldin programındaki hediye ne ise onu alırsın
150 bp yaparsan kat kat kazan hediyesi o ay neyse onuda alırsın 5 tl ye yanı ilk 3 ay 150 bp yaparsan hem hoşgeldin hediyeni hem kat kat kazan hediyeni alırsın
umarım anlatabilmdim:26:

Tşk ederim verdiğin bilgiler için...
Bugün üyelik başvurusunda bulunsam online olarak acaba ne kadar sürede tamamlanır fikrin varmı?

ben yıllardır oriflame kullanırım, annemde kullanır, zaten bana ondan miras :KK1:

ürünlerinden çok memnunum, avona göre daha pahalıdır ama çok daha kalitelidir. avonu ne yüzüme ne saçıma sürerim, ucuz die asla bir kuruşumu bile vermem çok kalitesiz bir ürün.
katalogları falan sadece göz boyama, zaten farkındaysanız artık kozmetikten çok, katolog takı toka çantayla dolu avonda.

oriflamele ilgili sorularınızı beklerim.

Tşk ederim verdiğin bilgiler için...
Bugün üyelik başvurusunda bulunsam online olarak acaba ne kadar sürede tamamlanır fikrin varmı?

onlıne uyelıklerde kımlık fotokopisi falan gerekebilir bıraz gec olur benım uyelıklerımı netten sponsorum kendı sayfasından 1-2 saat içinde yapıyor.

Arkadaşlar ben de temsilci olmak istiyorum, ama oriflame mi avon mu? Hangisini tavsiye edersiniz? Her ay çok satış yapabileceğimi sanmıyorum bu durumda hangisi daha karlı olur sizce?:KK3:

bende uzun zamandır orıflame uyesıyım cokta menunum avondan orfılame gecenlerden bırıyım heer ay siparış zorunluluğu yok urunler kalıtelı bu ay uyelık 4,90 ve hosgeldın hedıyelerının yanı sıra sipariş verdiğin içinde hedıyeler var avonun ayrıcalıklarını bılmıyorum karsılastıramnı sen yap :)

X