ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar 1. katolog sayfa 109'da ki bu dudak parlatıcılarını kullanan var mı? Hani bazı parlatıcılar da yapış yapış oluyor ya bunlar da öyle mi eğer öyleyse sipariş vermem acaba bilginiz var mı?

of ozaman puanı toplayamadım bide bu mis o fahion parfümlar var ya şişesi çok şirin olan onlardan mavimi sarımı yoksa pembesimi güzel? canım soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim:)
sarısı başta ağır gibi ama kalıcı zaman geçtikçe güzelleşiyor vanılya amber baharak karışımı sanki ben ilk basta begenmedım ablam aldı sonra kazaklarından falan zaman geçtikçe güzelleştiğini fark ettim beğendim diğerlerinin kokusunu hiç bilmiyorum
tamam kuzum geçmiş olsun sana üniversite hastanelerindeki dermotologlar daha bilgili olabiliyor aklında bulunsun
berem hiç yok almışken takım olsun diye düşündüm atkı bere farklı olmasın diye benim aklımda atkıda yoktu erkek arkadaşım soktu aklıma halbuki bir sürü atkım var
çok kararsız kaldım eldivenimde yok alıpta ortada kalmakta istemiyorum büyük gelirse kim kullanacak

ben kesin alıyorum o zaman orta rengini alıyorum en son olan koyu kaçar kışın olmaz bence yazın neysede ben zaten kendi ten rengimden acık alırım çünkü fondötendi pudraydı kat kat olunca ister istemez koyulaşıyorsun bu ay alıyorum o zaman kuzucum

very me nin kalemini aldıktan sonra neden soğudum very me nin hiç bir şeyni alasım gelmiyor memnun kalamayacam yine diye ön yargıyla bakıyorum siz rujlarını lipstainleri güzel diyince fikrim değişti aslında ama kimse önermeden very me den bir şey almam artık bana mı denk geldi bende anlamadım

Canım bende onların kırmızısı var işte sonuçta parlatıcı ve hafif bi yapışlık oluyor ama öyle çok değil ben çok memnunum güzel bi rengi var çok hoşuma gidiyor sürmesi
Very me nin o rujlarına da bayılmıştım ki söyledim burda da zaten alanlar ve memnun kalanlar da oldu...

Çok saolun kızlar yorumlarınız için :) Gsm_lee sen very me'nin kalemleri biraz sert oluyormuş o yüzden mi beğenmedin ? Prenses ben de muzlu olanı istiyorum ve de mor olanı hatta 1. katologta yeni dudak parlatıcıları var onlardan da ya karpuzlu ya da liçi*'meyveli olanı alıcam ondan sordum canım :)

canım benim arkadaşım getirtmişti kendine bundan ama hiç beğenmedik yapış yapıştı hemde boyut olarakta minicik bişe

Kızlar bu ay şu tekli farlardan almayı düşünüyorum beğendiğim renkler champagne pearl,taupe metal ve silver grey...Bu renkleri kullanan var mı? Özellikle champagne pearl ???

Kızlar esmerlere gidecek şekilde *şeftali- tonlarında* bir ruj önerebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Kızlar bu ay şu tekli farlardan almayı düşünüyorum beğendiğim renkler champagne pearl,taupe metal ve silver grey...Bu renkleri kullanan var mı? Özellikle champagne pearl ???

canım ben champagne pearlı ikidir alıyorum mat bi far degil ama simlide değil ten rengine yakın ışıltılı bi far ben gunluk makyaj için kullanıyorum memnunum

gri farını aldım canım bozuk geldi içine göçüyor neyse süreyim derken sert çıkmıyor rengi kalmıyor ablam rimelini aldı yapış yapış oluyordu sabah kalkıyorsun kirpikler 404 yemiş gibi

Canım ben de esmer sayılırım very me lipmania rujlardan red vibe kullanıyorum çook memnunum çok harika bi rengi var bayılıyorumm

Twilligt arkadaşımız da sormuştu ona da tavsiye etmiştim hatta

Çok teşekkür ederim canım baktım netten rengine tam aradığım renk iyi ki size sormuşum

gri farını aldım canım bozuk geldi içine göçüyor neyse süreyim derken sert çıkmıyor rengi kalmıyor ablam rimelini aldı yapış yapış oluyordu sabah kalkıyorsun kirpikler 404 yemiş gibi

Ay çok hoşsun canım yaa :)) Hakkaten rimel iyi olmayınca kirpikler dediğin gibi oluyo Bi de ben o rimelleri sonradan arko kremle çıkarmaya çalışıyodum dökülme de oldu ben de bi ara... Geçti şimdi çok şükür ama rimel sürmeye korkuyorum artık ya :18: Sen rimeli nasıl çıkarıyosun ?

canım ben champagne pearlı ikidir alıyorum mat bi far degil ama simlide değil ten rengine yakın ışıltılı bi far ben gunluk makyaj için kullanıyorum memnunum

tşkkür ederim tatlım :) ben şöyle göz çevremi aydınlatsın ama çok parlamasın istiyorum güzel bi renge benzio bide kalıcılığı nasıl canım bu farların ?

tşkkür ederim tatlım :) ben şöyle göz çevremi aydınlatsın ama çok parlamasın istiyorum güzel bi renge benzio bide kalıcılığı nasıl canım bu farların ?

rica ederim canım. evet ben aydınlatmasını seviyorum güzel bi far altta kapatıcıda kullanıyorum. hiç ucup gitmedi bugune kadar renk dediğim gibi neredeyse ten rengi
doğal duruyo kaş altımada beyaz bi farım var aydınlatıcı olarak onu cekiyorum yetiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…