ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Tşk ederim verdiğin bilgiler için...
Bugün üyelik başvurusunda bulunsam online olarak acaba ne kadar sürede tamamlanır fikrin varmı?
canım 1 2 güne dönüyorlar sana en yakın olanı atıyorlar benim danısmanımın iş yeri bana çok yakın mesela bende netten üyye oldum Allah'ım karşıma onun kadar mükemmel iyi niyetli her konuda yardımcı olan bi dediğimi iki etmeyen bir danışman çıkardı eşiyle beraber yapıyorlar ikiside mükemmel insanlar tam bir aile olduk saat 10 olsun aklıma takılan bir şey varsa hemen arar sorarım o konuda çok şanslıyım mesela o benden önce katalogun ilk açıldıgı gün sipariş veriyor ben sipariş verene kadar diğer ayın katalogu gelmiş oluyor yakın olduğu için alıyorum hemen ürün değişimi yapıyoruz falan özellikle bana en yakın danışmanı verin dersen not düşerler
kolay gelsin daha var katalogun bitimine üyye olur siparişini verirsin hemen

canım benim annemde senelerce oriflame yaptı üst seviyelerdeydi hatta kazandığı parayla arsa aldı o zamanın parasıyla 2 milyara valla şimdi 130 lira falan aslında cidden kazanç sağlıyor potansiyelin varsa tabi ben çalışmadığım için çok satış yapamıyorum
annem satarken kullandığımız için oriflame ürünü alırdım sonra aldığım kişinin tayini çıktı baktım iş başa düştü kendim üyye oldum çünkü ürünlerinden çok memnundum
mesela tander care bal mumu annemin siğilini geçirdi
annemin sattığı zamanlarda e vitaminli el kremi vardı beyaz kavanoz şeklinde gibi benim ayağım yandı küçükken çaydanlık döküldü onun izini geçirdi iz kalmadı resmen annem tüm yaralarımıza yanıklarımıza sürerdi bacağıma demir girdi bi keresinde tüm derimi kaldırdı dikiş atılacaktı attırmadım o e vitamınli kremle düzeldi inanın şu an o e vitaminli krem yok annem sürekli soruyor keşke olsada alsam mücize bi üründü
şimdide ablam o kadar lancome givengy falan kullandı ciddine yok kızarıklık gitmiyor bi deneyim die oriflamenin kremini aldı ciddi o kadar düzeldiki anlatamam herkes soruyor noldu senın cildine ne kullanıyorsun diye ablam şimdi başka krem almam diyor kimisinede krem iyi gelmiyor önemli olan doğru ürünü bulmak denk geldimi cidden çok faydasını görüyoruz

E vitaminli kremin kodu 13639 extra comfort cream with E vitamin... Ve kullananlar çok memnun. 17. katalog sayfa 50-------

E vitaminli kremin kodu 13639 extra comfort cream with E vitamin... Ve kullananlar çok memnun. 17. katalog sayfa 50-------
benim bahsettiğim malesef bu değil benim bahsettiğim el kremiydi bunların hepsi yüz kremi

Çok kuru ciltler için bu krem, essential serisi çok güzel ben çok memnunum :)
canım benim cildimde kuru ben nutru carm serisinden aldım fakat düzenli kullanmıyorumgece sürüyorum sabah kalktığımda hala cildim nemli oluyor acaba buna mı geçsem
3ü bir arada temizleyici nedir bi de bunun 2si bir arada olanı vardı bu seriyi biliyorsan biraz paylaşabilirmisin canım o kadar çok yüz kremi var ki hangisi ne işe yarar anlayamıyorum

Canım essential sabunu ve 1. katologta çıkan temizleme jeli kesinlikle yağlı ciltler için bunları deneme :) Ama essential yüz kremleri var birkaç katolog öncesinde bir alana bir bedavaydı,o kremlerin yanında yazıyordu -kuru ciltler için gibilerinden bence bu seri çok güzel istersen bir dene. Nutru calm seri o elmalı yulaflı olan mıydı canım? Elmalı yulaflı o seri de güzel ama düzenli kullanacağın seriyi kullan canım o zaman çok işe yarıyor :) Ben krem olarak anneme even out leke kremini aldım mesela bakalım işe yarayacak mı düzenli uygulamaya çalışıyoruz 4 hafta sonra etkisini gösterir diyor ama canım işte hepsi düzenli kullanmaya bağlı.Hergün aynı saatte :)

Son düzenleme:
kızlar gelecek katalogdan studio artis serisinden pudra alıcamda kullanan varsa renkleri nasıl ben buğday tenliyim pudrayı koyu almıyorum fondötenin üzerine sürüyorum kat kat olunca koyu oluyor o yüzden orta renklerden alıyorum şimdi kullandığım fondöten belirsiz duruyor yüzümde rengini vermiyor sizce hangi rengini alıyım

ben kataloflar biriktiği için atıyorum en eski olarak monica belluccinin ilk sayfada olduğu katalog var bende
benim kullandığım bu
gordani gold fırçalı pudrasından kulanan var mı?

bu pudraların renklerı cok acık ben en koyusunu almama ragmen acık renk beyaz tenlıyım bende

rimeller bitmeye yaklaşmış bile olablr tatlım daring redi hiç bilmiyorm ama red devotionun bi ton açığı olabilir diye düşünüyorm alınca foto eklersn bakarız ben çektm bendekleri,birazdan diğer konuya rujların renklerini eklicem bakarsnz

Canım benim cildim yağlı, nar özlü seri kuru ciltler için mi? O yüzden denemedim. Ben pıtrak otu özlü kil maskesi aldım, bugün ilk kez kullandım hoşuma da gitti :)

kil maskesi iyidirrr

kuzum bu siğil meselesi nedir? bendede var geçmedii yaa

Kızlar wonder rujların çoğu stokta kalmamış bilginize. :100:

blossom petal,irresistible red,pink lady bitti şuanda

essential'ın 3ü1arada temizleyicisini kullanıym cnm, günlük makyaj temizliğinde çok rahat kullanabilecğein bi ürün,içindeki e vitamini sayesindede cildi nemlendiriyo.. şu 2li pakette maskesi varya cildin kuruymuş onu kullanabilirsn ama bu maske yağlı ciltlere uygun değil onuda söylemeliyim hazır yeri gelmşken

ben medium rengini aldım cnm,bende beyaz-buğday tenli o arada bi yerdeyim iyiydi ama yani sürdüğümde yüz ve boyun arasında çok fazla renk farkı oluşturmadı en azından,bide parlamayı önlüyo buna bende katılıyorm

Daring red, garnet attraction bi de chesnot glory siparş ettim şekerim

chestnut glory rengini ekle cnm ben diğer konumuza foto koycam birazdan

http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...rimizi-resimli-anlatalim-56.html#post22069201
renkler burda kızlar

Son düzenleme:
bu pudraların renklerı cok acık ben en koyusunu almama ragmen acık renk beyaz tenlıyım bende
bende orta yada diğer koyu olanı alacağım beyaz kalmakta istemiyorum kışın ortasında

Son düzenleme:
bende orta yada diğer koyu olanı alacağım beyaz kalmakta istemiyorum kışın ortasında

kuzum ben izmirdeyim ama yinede araştırıcam buz tedavisini,tşk ederim göz makyajında pek kullanmıyorm cnm ama şu son syfda suya dayanıklı göz makyajını çıkarmak için temizleme ürünü vardı onu aldım bu ay,iyi gibi temizliyo,hem direkt pamuğa uyguladığın için göz içine girme gibi bi şeylede karşılaşmıyosn onu tavsiye edebilirm tatlım

selam kızlar. 150 bpden fazla siparişte hediye mi oluyo bişeler yani bu yılbaşı için değilde genelde de 150 bp olunca hediye mi gönderiyolar. benim 150 bp verdiğim oldu daha önce ama hediye gönderdiklerini hatırlamıyorum yada ruj çıkıyodu 1 tane fazladan aceba o hediye miydi?

bide bu ay 50 bp önceden sipariş verdim 112 de şimdi vericem 162 olucak kargo ücreti ödeycek miyim ödemeycek miyim? 2 parça olduğu için yine kargo sıfırlama ürünü gireyimmi yanee.

bua arada yeni katalogun kağıt kalitesi düşük geldi bana. eski kataloglarım sapasağlam kaygan kağıtta kaç kere baktım hepsine. bu daha 2. günden dağıldı.daha mat ve hemen yırtıldı ilk ve son sayfalar çıktı sinir oldum.

Merhabalar,112 puan verdiğinizde (100 ve üstü) .99 krş. kargo bedeli ödersiniz.Kargo sıfırlama ürünü girmeniz gerekmiyor.Yalnız sipariş girerken puanınızı iyi kontrol edin lütfen stokta olmayan ürünlerden dolayı 112 den düşebilir.
Öte yandan bu 17. katalog da toplam 162 puan (125 üstü ) alışveriş yapmış olacağınız için önümüzdeki dönem 1. katalogda 728556 kodlu seti(parfüm+rimel sipariş edin ve 9.99 tl. ye alın.Şimdide 112 puanı girerken 7053 gioardani parfüm veya 19449 ascendant erk. parf. veya 12895 sensoria parfümü 5 tl. ye alma hakkınız var,birini yazabilirsiniz,ve fatura dökümünüzü kontrol etmeden 5 tl. mi diye siparişi sonlandırmayın kolay gelsin...

aaa evet okumuştum ama unuttum ben onu 150 üstü diye hatırladım sanırım.op zaman ücret sıfırlamayı boşa eklemişim iyiki sormuşum.yoksa yine aynı şampuandan bilmem kaçıncı kere gelecekti. herneyse canımm çok sağol.. peki bazen arkadaşlar diyor hediye gelen parfümlerden sattım diye. yani 150 üstü yapana hediye mi geliyor ben mi yanlış anladım. yoksa arkadaşlar kat kat kazan hediyelerinden mi bahsediyor?eğer hediye bişe geliyosa 150 ye tammalaycam gelmiyosa 125 te kalcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…