ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kalıcıysa süper
Very me rujlara bayılacağını biliyordum zaten

merhaba twilight :)
katalog renklerine güven olmuyor diye ben wonderlardan bi türlü renk seçemedim.zahmet olmazsa sende hangi renkleri ver katalog rengiyle tutuyor mu? kalıcı mı simli mi bilgi verebilir misin ? çok çok tşk şimdiden )

Güle güle kullan canım benim :) Very me dudak renklendiricilerinden ben de alıcam canım herkes memnun bu rujlardan :)

merhaba canım..Bikaç sayfa geri gidersen hepsini tek tek açıkladım tatlım almak isteyenler için

Kızlar ben bu ay oasis serisini komple almayı düşünüyorum... 2 ruj,2 oje ve 1 kajal ojelerin rengi çok güzel bi makyaj bloğunda gördüm bayıldım..Kajalda bakır tonlarında hem far olarak hem göz kalemi olarak kullanılabilio...

gözün aydın canım güle güle kullasn hepsinide,katalog geçmiş eline zaten kusura bakma sorunu cevaplayamadım sık giremiyorum malesef bende tüm ürünlerden çok memnunum gelecek aya kesin batıcam şimdiden liste yapıyorum:)

Saol canım benim bende hepsinden memnun kaldım ya seviorum oriflame i bende aynen senin gibi katalog gelir gelmez işaretliorum neler alacağımı

kızlar parfümlü vücut kremleri 1. katalogta kampanyada mı

volare vücut kremi 11.90
delicacy v. k. 12.90
başkada vücut kremi yok canım.

yani 17. kataloğada baktım parfümlü kremler 12.90. şuandaki katalogda seçenek daha çok 1. ye göre..

Son düzenleme:
maalesef ürün stokta yok dediği zaman acaba bu katalog döneminde tekrar girmez mi stoğa.arkadaşım pixar çocuk parfümü istedi ama stokta kalmamış.son güne kadar bekleyeyim mi geri stoğa girer mi. daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu?

Arkadaşlar ben de temsilci olmak istiyorum, ama oriflame mi avon mu? Hangisini tavsiye edersiniz? Her ay çok satış yapabileceğimi sanmıyorum bu durumda hangisi daha karlı olur sizce?

Arkadaşlar ben de temsilci olmak istiyorum, ama oriflame mi avon mu? Hangisini tavsiye edersiniz? Her ay çok satış yapabileceğimi sanmıyorum bu durumda hangisi daha karlı olur sizce?

canım satış şartı yok oriflamede her ay alışveriş yapman lazım diye bişey yok.istediğin ay alırsın istediğin ay almazsın. avon daha çok tanınıyor ama satan da çok oluyor. oriflamein üürünleri temiz doğal kokar ben mesela gözüm çok hassaaatır herşey kullanamam. ama oriflame kullananlı gözümün makyaja olan hasssasiyeti kalmadı.kar olayını bilmiyorum ben sadece kendime alıyorum arkadaşlarımada geliş fiyatından veriyorum.sen bilirsin canım geçmiş sayfalara bak araştır ikisinide.

canım wondern color rujlardan pink mayflower nasıl pembesi çok mu açık lilayamı kacıyor bende pink passion ve bunun arasında kaldım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…