ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tatlım eclat sport aldım onumu dıyosun normal eclatımı bu guzel gıbı ama sankı kalıcı deıl demarco ındırımde deıl malesef ya:S belkı kat kat kazanda falan olursa alırım yanı ben bırını satıcamda sence ascendatımı ayırıyım erkek arkdasıma eclat sportumu bıdahakınede ascendantın sıyahını almayı dusunuyorum umarım guzeldır:S

canım demarco nasıl indirimde değil bu katalogda 17. katalogda demarco ve diğer 2. 3. gruptan urunlerı alıyorsun 39.90 ödüyorsun sen 18. katalogdamı almayı düşünüyorsun erkek arkadaşına parfüm eclat sportu hiç bilmiyorum ama normal eclat aşırı kalıcı çok güzel bi koku
ascendalt sıyahınında kokusunu bılmıyorum bende erkek arkadasıma beyazını almıstım bu ay baktım sıyahının deodorantı var alsam mı dıye buraya sormustum beyazlıyla kokusu benzesıyorsa sıksın dıye kımse yorum yapmadı sen bılıyorsan beyazla sıyah benzesıyor mu kokusu ona gore sıyahının deodorantından alıyım:KK9:
bu ay alacaksan demarco al dıger gruplardanda kendıne ürün al yada aldıklarını satarsın erkek arkadasına aldıgın parfümü çıkartırsın
ama bence ascendalt beyaz guzel bı kokuda sen begenmedıysen bır sey dıyemem :KK1:

Tşkkürler balım :KK70: wonderların bende 6 rengi vardı çünkü önceden almıştm bu yüzden almadım..Ama very me rujlara bayıldım keşke bikaç rengini daha alsaymışım..Lipstain lerde çok güzel yemek yedim şuan ağzımı yıkadım hala dudağımda inanabilio musun :KK53:
yıkıldım mesajı okuyunca tatlım:KK1:

Eveettt kargom biraz önce geldi canlarım hemen yorumluyorum sizlere;
Sun EDT:bu parfüme ba-yıl-dım..Gerçekten çok temiz ferah bi koku şeftali kokuo desem yeridir..Zaten bayılırım şeftali kokusuna :KK1:
Pure skin tonik:Kullanmadm bilmiorum yağlı ciltler içinmiş ama siyah nokta sorununu çözdüğü söylenio bilmiorum denicez bakalım..
Delicacy el kremi:Açıkçası bu kremin vadettiği gibi frambuazlı tatlı koktuğunu söyleyemicem :KK43: ama nemlendirmesi ii..Ben lisolette vatkins setten çıkan el kremini daha çok beenmiştim kokusu kalıcıydı..
Pure nature açai (nar) özlü yüz kremi:Kokusu mükemmel..Cildi çevre kirliliğine karşı koruyormuş denicem görücem onuda :p
Nature secret hindistan cevizli şampuan:Bunuda indirimden almıştım 400 ml.lik boyu 6.85 e geldi..Kuru ve yıpranmış saçlar için ii geleceğini düşünüyorum..Gerçi saçları kestirdim boyalı yerlerden kurtuldum..Ama olsun seviorum onarıcı şampuanları denemeyi :KK1:
Optimals seeing is beliveing göz kremi:KK70:aha önce kullandığım bi ürün morluklara ii geldiğini söyleyemem ama nemlendirmesi ii..Biraz göz altı kuruluğu yapıo ama makyaj yapmadan önce kullanıorum sadece hergün deil..O zaman sorun olmuo..Sürekli kullanımda böle bi sorunla karşılaşabilirsnz..
Giordani gold sıkıştırılmış top allık:Bu üründe çok hoşuma gitti çok doğal bi bronzluk ve aydınlık verio denedim elimde gayet güzel..Kalitesini konuşturuo yane :KK16:
Studio artist pudra:Ben bunun medium rengini aldım ben aslında beyaz tenliyim ama bu pudranın renklerinin çok açık olduğunu duymuştum..Ruh gibi gösteren bembeyaz michael jackson gibi pudraları sevmiorum ben :KK1: doğal dursun istiyorum o yüzden rengi bana tam uydu..İiki en açığını almamışım :KK51:
Very me vibrant peach ruj:Bunada bayıldım diyebilirim..Simsiz güzel bi ruj..
Very me pink kiss:Buda çok tatlı bi pembe..Barbie bebeklerin rujlarına benzio :KK16:
Very me dudak renklendirici:Rasberry ve red rengini aldım..Rasberry i denedim süper bi renk ve silmeye çalıştım çıkmadı dudağımla bütünleşti sanki kalıcı ruj arayanlara duyurulur :p
Ve son olarakta smooth definer brown göz kalemi:Bunu denemedm ama sevilen bi ürün...Bu kadar cicişler benim aldığım ürünler...Hee bu arada yeni yıl kataloğunu beğendim fırçaların hepsini alcam gibi gözüküo ama dur bakalım :KK53:
hayırlı olsun anım güle güle kullan bencede lisolette vatkins settin el kremi nemlendirici özelliği gayet iyi kokusuda tatlı mandalina bende çok beğendim

peki yerine yeni rengi gönderirler mi yoksa para iadesi mi yaparlar?
para iadesi yok hangi rengini istiyorsa açık koyu onu belirtirsiniz o gelir yerine başka üründe alamaz

Kızlar ben bu ay oasis serisini komple almayı düşünüyorum...:KK17: 2 ruj,2 oje ve 1 kajal ojelerin rengi çok güzel bi makyaj bloğunda gördüm bayıldım..Kajalda bakır tonlarında hem far olarak hem göz kalemi olarak kullanılabilio...
kajalını kullanıyorum çok güzel bakır kahve dersanedeki kızlar bayılıyor ister ince ister kalın kalem trasınız varsa güzel bi ürün
ojeside var bende kahve rengı olan kalıcılıgı cok guzel öyle 2 suya girince soyulmuyor ama kalajla pek aynı renk değil
oriflamenin ojeleri harikadır arkadaslar benım annem 95 yıllarında yapardı 12 sene once yengeme evlenırken oriflameden ürünler almıstı ojenın durdugunu gordum ve sürdüm inanın bozulmamıştı sanki daha yenı alınmıs gibiydi şok geçirmiştim

Arkadaşlar ben de temsilci olmak istiyorum, ama oriflame mi avon mu? Hangisini tavsiye edersiniz? Her ay çok satış yapabileceğimi sanmıyorum bu durumda hangisi daha karlı olur sizce?:KK3:
valla canım karar senin burda biz seni etkilemeyelim ama avon yapan çoğu kişinin oriflame ye döndüğünü biliyorum ve avonda temsilcilere gönderilen hediyelerin hep tester olduğunu söylediler bize müşterilere gönderilen ürünler hediye gelir hiç fark yoktur fiyat bakımından avondan pahalı gözükür ama bana göre daha kaliteli iki tarafıda kullandım artık oriflame alacak danısman bulamayınca kendim musterı hızmetlerini arayarak üyye olmak istediğimi söyledim sonrasında Allah'ın şanslı kuluyumki müşteşem bir sponsorum oldu Allah ondan razı olsun bi dediğimi iki etmez 150 bp tamamlayamazsam ekleme yapar falan o da bu işi dahada sevmeme vesile oldu bende kendime aileme alıyorum sattıgım kişilerde 3 5 komşu akraba o kadar güzel satışın olursa güzel karın olur ben 3 4 ay bırıktırdıgım karımla odamı yeniledim :KK1:
sattığın her üründen %30 kar payın var hediyelerinide satabılırsın ben her ay gelen parfümlerden begenmedıgım olunca en az 20 tlden satıyorum :KK1:

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba;

bu rujlardan kullanan arkadaşların fikrini almak istiyorum.internette sadece bir makyaj bloğunda swatch u vardı.onda da rujun dudakta güzel durmadığı yazıyodu. katalogtakiyle renklerin tutmadığı. o yüzden ruj kalıcı mı? simli mi? bulaşıyor mu ? ve katalogrengiyle gelen renk tutuyor mu bilen yazabilir mi ? ona göre renk seçeceğim.resimli bölümde de ekli fotosu yoktu.

arkadaşlar merhaba;

bu rujlardan kullanan arkadaşların fikrini almak istiyorum.internette sadece bir makyaj bloğunda swatch u vardı.onda da rujun dudakta güzel durmadığı yazıyodu. katalogtakiyle renklerin tutmadığı. o yüzden ruj kalıcı mı? simli mi? bulaşıyor mu ? ve katalogrengiyle gelen renk tutuyor mu bilen yazabilir mi ? ona göre renk seçeceğim.resimli bölümde de ekli fotosu yoktu.

şu an dudağımda bu serinin garnet atractionu var. kesinlikle katalogdakinden çok farklı. simi yok bunun fakat dünde yazmıştım pink passionu azcık simli.aynı seide fark var yani. kullanımı kapağı duruşu verdiği his güzel tasarımı güzel. ama kalıcılığı konusunda daha kalıcı rujlarda gördüğüm için çok kalıcı diyemiycem. ben seviyorum bende de 4 tane var.

şu an dudağımda bu serinin garnet atractionu var. kesinlikle katalogdakinden çok farklı. simi yok bunun fakat dünde yazmıştım pink passionu azcık simli.aynı seide fark var yani. kullanımı kapağı duruşu verdiği his güzel tasarımı güzel. ama kalıcılığı konusunda daha kalıcı rujlarda gördüğüm için çok kalıcı diyemiycem. ben seviyorum bende de 4 tane var.

Canım garnet attractionu bi tarif eder misin nasıl neye benziyor??

Kızlar ben bu ay oasis serisini komple almayı düşünüyorum...:KK17: 2 ruj,2 oje ve 1 kajal ojelerin rengi çok güzel bi makyaj bloğunda gördüm bayıldım..Kajalda bakır tonlarında hem far olarak hem göz kalemi olarak kullanılabilio...

Canım ben de rujlarından kesinlikle alıcam :KK70: Kajal'ı da düşünüyorum açıkçası :)

canım wonder colour rujlarla ilgili yorumlarını bulamadım.verry me ler hakkındaki yorumlarını okudum.yine de tşkler.

Canım nasıl bulamadn :26: neyse ben genede yazayım tekrar senin için :KK34:
Şimdi bende bu rujlardan 6 tane mevcut..
En sevdiğim renk garnet atractiondan başlıorum öncelikle;Bu renk tam bi gül kurusu rengi..
Cranberry blush;Buda sedefli mor lila arası bi renk..
Red copper;Kırmızı-kahverengi arası tonlarda yumuşak bi kırmızı yani göze batmayan..
Red devotion;Bu daha belirgin cart bi kırmızı diyim :)
Coral wave;Buda mercan rengi..
Pink lady;Çok canlı parlak bi pembe...
Umarım yardımcı olabilmişimdir canım...

Canım ben de rujlarından kesinlikle alıcam :KK70: Kajal'ı da düşünüyorum açıkçası :)

Kajalı çok övüolar canım bloglarda bende merak ediorum açıkçası :26: bende siyah kajalı var süper bişey ağladığımda bile akmadı o derece yani :))rujlardanda üstteki renk hoşuma gitti..Ojedende kahverengi olan tam bi sonbahar rengi...Ayy bi an önce girsede şu katalog hemen alsak dimi şekerim :KK8:

Kajalı çok övüolar canım bloglarda bende merak ediorum açıkçası :26: bende siyah kajalı var süper bişey ağladığımda bile akmadı o derece yani :))rujlardanda üstteki renk hoşuma gitti..Ojedende kahverengi olan tam bi sonbahar rengi...Ayy bi an önce girsede şu katalog hemen alsak dimi şekerim :KK8:

Aynen canım ya siyah kajaldan bende de var zaten , o zaman kahve kajalı da alıyorum :) Bir an evvel gelse 23 aralık siparişlerimizi versek :KK66::KK8:

yıkıldım mesajı okuyunca tatlım:KK1:

hayırlı olsun anım güle güle kullan bencede lisolette vatkins settin el kremi nemlendirici özelliği gayet iyi kokusuda tatlı mandalina bende çok beğendim

para iadesi yok hangi rengini istiyorsa açık koyu onu belirtirsiniz o gelir yerine başka üründe alamaz

kajalını kullanıyorum çok güzel bakır kahve dersanedeki kızlar bayılıyor ister ince ister kalın kalem trasınız varsa güzel bi ürün
ojeside var bende kahve rengı olan kalıcılıgı cok guzel öyle 2 suya girince soyulmuyor ama kalajla pek aynı renk değil
oriflamenin ojeleri harikadır arkadaslar benım annem 95 yıllarında yapardı 12 sene once yengeme evlenırken oriflameden ürünler almıstı ojenın durdugunu gordum ve sürdüm inanın bozulmamıştı sanki daha yenı alınmıs gibiydi şok geçirmiştim

valla canım karar senin burda biz seni etkilemeyelim ama avon yapan çoğu kişinin oriflame ye döndüğünü biliyorum ve avonda temsilcilere gönderilen hediyelerin hep tester olduğunu söylediler bize müşterilere gönderilen ürünler hediye gelir hiç fark yoktur fiyat bakımından avondan pahalı gözükür ama bana göre daha kaliteli iki tarafıda kullandım artık oriflame alacak danısman bulamayınca kendim musterı hızmetlerini arayarak üyye olmak istediğimi söyledim sonrasında Allah'ın şanslı kuluyumki müşteşem bir sponsorum oldu Allah ondan razı olsun bi dediğimi iki etmez 150 bp tamamlayamazsam ekleme yapar falan o da bu işi dahada sevmeme vesile oldu bende kendime aileme alıyorum sattıgım kişilerde 3 5 komşu akraba o kadar güzel satışın olursa güzel karın olur ben 3 4 ay bırıktırdıgım karımla odamı yeniledim :KK1:
sattığın her üründen %30 kar payın var hediyelerinide satabılırsın ben her ay gelen parfümlerden begenmedıgım olunca en az 20 tlden satıyorum :KK1:

tşkkürler şekercim :) lisolette vatkins setten stoklamadığıma öyle pişmanımki .(( bu fırsat bi daha zor denk gelir ... vücut kremide harika bi hemen emilio ciltte yapış yapış bi his bırakmıo..Vücut kremi kullanmayan ben bile her banyodan sonra kullanır oldum...

Aynen canım ya siyah kajaldan bende de var zaten , o zaman kahve kajalı da alıyorum :) Bir an evvel gelse 23 aralık siparişlerimizi versek :KK66::KK8:

ay senle ben çok fenayız kız :KK1: Allah gözümüzü doyursun bizim :))) bu oriflame bizi manyak etti manyak doymuorum valla oriflame a :KK52:

ay senle ben çok fenayız kız :KK1: Allah gözümüzü doyursun bizim :))) bu oriflame bizi manyak etti manyak doymuorum valla oriflame a :KK52:

Hahaha aynen canım ya :KK19: Onu alayım bunu alayım, zaten katolog elimden düşmüyo , e ilk gün siparişimi de veriyorum sonra bekle dur hep böyleyim hep :KK70: Mesela ben studio artist rujlardan pure berry'i de almayı düşünüyorum ya hayırlısı bakalım :KK70:

Hahaha aynen canım ya :KK19: Onu alayım bunu alayım, zaten katolog elimden düşmüyo , e ilk gün siparişimi de veriyorum sonra bekle dur hep böyleyim hep :KK70: Mesela ben studio artist rujlardan pure berry'i de almayı düşünüyorum ya hayırlısı bakalım :KK70:

Aaa bende pure berry düşünüorum tatlım hihihi :nazar: bide smoke red :) ama rujda alasım pek yok 25 tane rujum oldu hangi birini süreceğimi şaşırıyorum walla çekmeceyi açınca :=) hepside oriflame ve flormar zaten 2 si favori markam makyajda :KK1: Bu ayda böyle gecikmez inş siparişler yaa puff :KK4:

canım wondern color rujlardan pink mayflower nasıl pembesi çok mu açık lilayamı kacıyor bende pink passion ve bunun arasında kaldım da :KK9:

hayır canım lilayla alakası yok açıkçası tereddüt içinde aslmıştım ama şeker gibi bi pembesi var çok güzel fazla koyu değil tam karar yani fazla koyu rujları hiç sevmiyorum pembe tonuna bayıldım tavsiye ederim yani:KK19:

yeni katalog çok güzellll pek çok yeni ürün ve pek çok indirim var ocak ayındada batıcaz kızlar anlaşıldı :KK70:

müjdemi isterim,yeni katalog yayında:KK3::KK3::KK3::KK3::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

inanmıyorum yaa studio artist pudra aldım bu ay keşke almasaydm..:KK31:

keşke...:KK19: bende alanlardan biriym malesef:KK14::KK14:

kızlar benimde kargom geldi hemen sizinle paylaşayım dedim..wonder colorlardan warm peach,pink mayflower bide cranberry blush renklerini almıştım hepsinide çok beğendim,ruby rujlardan delicate rose la lustroust pink renklerini aldım onlarda çok güzeller delicate rose rengi simliymiş ama renkler süper,bide ruby rujların numunelerinden aldım 15 li geldi hepsini deneyemedim henüz,,bu arada gewlecek katalog mükemmel özellikle biçok rujda yine süper indirimler var hep %50 indirimler gelecek ay kesin battık duyrulur:)

bi ara fotolarını ekleyin kızlar, diğer topiki şenlendirelm artıkk:KK8::KK8::nazar::nazar::nazar:

kızlar kargom elime ulaştı bugün beyaz ascendant kokusunu hıc begenmedım sız begendınızmı? bıde eclat spor sankı hıc kalıcı deıl gıbı ya erkek arkdasıma göndericektım ama begenmedım s 8 nıgt kadar kalıcı hos bı koku arıyorum erkek kokularını bılenler lutfen fıkır versın ascendantın sıyahı ındırımde o beyazı gıbıyse hıc almıyım onu almayı dusunuyorum ındırımde cunku ? onun dısında herseyı begendım kolonyalar allık ve pudra ebatı bıraz kucuktu ama renklerı guzel

bu ay demarco al cnm,karizmatik bi erkek kokusu:KK23::KK23: hani 3ürün grubu 40tl ya ordan alabilirsn gayet uygun fiyata gelir:KK31:

Prenses_84,Twilight siparişim geldi kızlar :) Hemen yorumluyorum wonder rujları, ben garnet atraction,violet fairy , red copper renklerini almıştım red copper aynı katologtaki gibi çıktı, Violet fairy çok güzel mat bir renk katologtaki gibi yine ama garnet atraction'a hayret ettim yani tamam katologtakinden farklı olur ama bu kadar da olmaz :KK70: Katologta kırmızımsı duruyo biraz böle koyu ama bana gelen bildiğiniz gül kurusu rengi ne varki bu renge de bayıldım :KK70: Kızlar genel olarak ruju çok ama çok beğendim o kadar güzel sürülüyor ki yumuşacık, dudağınız hiç kurumuyor :) Kesinlikle tavsiye ediyorum bir deneyin :) Bu arada triple core ruj numunesi sipariş vermiştim hap kutusunda geldi koko* :KK70:

ben sana dedimdiii ,işin garibi 3ü de farklı kapsülde,bari aynı kapsüle koysalardı:KK4: resim bekliyozzz tatlım:KK9:

Ayy çok saol canım yaa çok sevindim.Kokoo demişti ama yılbaşı kataloğunda indirime girer die içine doğmuş demekki :KK1:

gsm-le içinde eclat weekend için demiştm oda bu ay almış malesef... demekki müneccim olabilirmşmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33:

ya neden bana kımse cvp vermıyo :KK43: erkek kokuları hakkında bılgıye ıhtıyacım var hedıye alıcam yardım edın kalıcı ve sık bı koku olmalı s8 gıbı :S

soul-ferah bi kokudur,boyutu itibariylede avantajlı 100ml mi ne sanırım
signature- odunsu erkek kokusu buda hoş
demarco- kesinlikle esmerlre çok yakışabilecek tarzda karizmatik duruyooo bayılıyormm resmenn:KK9:
excite-tatlımsı erkek kokuları vardır ya o tarz bişey buda
ascendant pure bu ay yılbaşı hediyesi olarak alıyom,katalogtan bakmştm çok çekici gelmişti bana kokusu:KK17:

Tşkkürler balım :KK70: wonderların bende 6 rengi vardı çünkü önceden almıştm bu yüzden almadım..Ama very me rujlara bayıldım keşke bikaç rengini daha alsaymışım..Lipstain lerde çok güzel yemek yedim şuan ağzımı yıkadım hala dudağımda inanabilio musun :KK53:

lipstain için demiştim 4-5saat kalıcı diye hahahayyttt lipstainimi de seviyorumm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba, ben oriflame ürünü almak istiyorum, izmir'deyim, acaba var mı bana katalog ulaştırabilecek olan?

cnm malesef burdan üye olmak,üye toplamak,satış yapmak vs yasak,oriflame sitesinde güncel katalog yayında ordan bakabilirsn, yada eğer yakınsan hizmet merkezine(çankayada;bilmiyosan tarif edebilrm) gir içeri,içersi zaten üye kaynıyo,birinden rica et katalog için,orda bakabilirsn. ardından eğer üye olmak istersen olursun,ama şimdi kargo parası vs sebeplerden ötürü,sana yakın biri üzerinden kayıt ol eğer düşünüyosan,hizmet bedelleri açısından cnm:nazar: yine ayrıntılı bilgi istersen burdayız:KK3:

bende dün gece girdim siparişlerimi, bakalım ne zmn gelicek:KK76: gerçi ben hizmet merk. yönlendiriyom kargo oraya geliyo,çabuk gelir herhalde dimi:26: gelsin foto koyacam diğer topike:KK16::KK16::KK16: ve müjdemi yineliyorum, danışman syfnızdan yeni kataloğu görebiliyosnnnzzzz:KK51: bu sefer erken koymşlar iyi olduu:KK56::KK56::KK9::KK9:

Canım nasıl bulamadn :26: neyse ben genede yazayım tekrar senin için :KK34:
Şimdi bende bu rujlardan 6 tane mevcut..
En sevdiğim renk garnet atractiondan başlıorum öncelikle;Bu renk tam bi gül kurusu rengi..
Cranberry blush;Buda sedefli mor lila arası bi renk..
Red copper;Kırmızı-kahverengi arası tonlarda yumuşak bi kırmızı yani göze batmayan..
Red devotion;Bu daha belirgin cart bi kırmızı diyim :)
Coral wave;Buda mercan rengi..
Pink lady;Çok canlı parlak bi pembe...
Umarım yardımcı olabilmişimdir canım...

çok tşk ederim canım :) geri geri gittim ama gözden kaçırdım demek.çok çok tşk zahmet verdim.

ve müjdemi yineliyorum, danışman syfnızdan yeni kataloğu görebiliyosnnnzzzz:KK51: bu sefer erken koymşlar iyi olduu:KK56::KK56::KK9::KK9:
canım çok sağol bu sefer altın fırsatların bitmesini beklemişler sanırım yayımlamak için bakıyorum hemen teşekkürler

X