ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım hemen müşteri hizmetlerini ara durumu bildir sana sormadan asla sipariş veremez ne demek ya ayıp bir şey ve siteye gir hemen şifreni değiştir kadınıda şikayet et

Hanımlar fatura ödemesini akbanka yapabiliyor muyuz hala?
akbanka ödeme yapılıyor bankada hesabınız varsa internet bankacılığıylada ödeme yapabiliyorsunuz olmadı oriflame sitesinden kredi kartıylada ödeme yapabilirsiniz
ben genelde paraları banka hesabıma yatırıyorum atm den sonra evden internet bankacılığıyla ödeme yapıyorum dekont da maıl olarak maıl hesabıma geliyor sıra beklemiyor bu şekilde kredi kartı olmayıp hesap kartı olanlar böyle yapabilir

Canım ben de merak ediyorum ...Red vibe kullanıyorum ben çoook memnunum harika valla tavsiye ederim
Bu wonder rujlar mat mı canım sende vardı galiba

bazıları mat bazıları sedefli canım renklerine göre değişiyor..Red vibe rengi simli mi canım ? Bide sheer yapıda diyolar bu rujlara..Kalıcı mı bide? Bide bide bide

bazıları mat bazıları sedefli canım renklerine göre değişiyor..Red vibe rengi simli mi canım ? Bide sheer yapıda diyolar bu rujlara..Kalıcı mı bide? Bide bide bide

Red vibe evet canım simli...Kalıcılık konusu şöyle ki, durdukça doğal ama çok hoş bi görüntü kalıyo hafif simli....Çok tatlı duruyor....Bence kalınca daha güzel oluyo Sheer ne demek ben bilmiyorr

hımm tmm tatlım güzel diosan alıyım bu ay o zaman Sheer (yarı şeffaf) yani canım.

hımm tmm tatlım güzel diosan alıyım bu ay o zaman Sheer (yarı şeffaf) yani canım.

Kelime hazineme bir kelime daha girdi böylelikle Ama ben anlamadım yine yarı şeffaf ruj nasıl oluyo Sen al bak memnun kalacaksın benden söylemesi...Ama ben sadece red vibe hakkında konuşuyorum canım diğerlerini bilmiyorum...Onu da eğer bakır rengini seversen al derim...

şöyle söyliyim tatlım yarı şeffaf yani tam renk vermeyen opak olmayan ruj manasında.Bu arada evet bakır rengini severim.Yazın saçlarım bakır kızılıydı :) severim yani..Red vibe cepte o zaman.Teşekkürler tatlım

siparişlerim geldiiiiii belki daha sonra resim koyarım ama aldıklarımı yorumlamak istiyorum önce
precious moments edp: bu kokunun indirime girmesini uzun zamandır bekliyordum zaten karttan koklayıp aşık olmuştum Kokusu tam da hatırladığım gibi çok güzel kalıcılığı hakkında şu an bir şey diyemem ama edp olduğundan kalıcıdır bence ayrıca içindeki elmas tozlarına da bittim şişeside çok şeker parfümlerimi çok sık değiştiren bir insanım ama şu an keşke precious un 2. şişesini de alsaymışım diyorum
giordani gold ışıltılı toz pudra: minik bir kabı var bence güzel bi pudra ama gündüz kullanılacak tarzda bir şey değil çok simli. Belki gece falan olabilir çok sim sevmeyen biri olduğum için sık kullanmayacağım gibi
storks pırlanta kolye: kolye hoşuma gitti zaten pırlanta falan olmasını geçtim 9.90 a doğru düzgün bir kolye almak çok zor. Bir tek şey var kolyenin üstünde lekeler var gibi :44:
parlatmaya çalışıcam umarım geçer
Giordani gold mineral eye shadow: daha önce topaz brown rengini almıştım şimdi de platinum grey i aldım. Bu farları çook seviyorum bir daha görürsem siyahını da alıcam kesin müthişler bence tam bana göre
kendime aldıklarım bu kadar onun dışında siparişler var baya ama onlar hakkında bir fikrim olmadığından yorumlayamayacağım =) ayrıca kargo sıfırlama ürünü olarak gelen ruju beğendim ben yani benim tenimde iyi durdu. Buğday tenliyim çok sürmeyip dudaklarıma biraz dokundurup dağıttım hoşuma gitti =) şimdilik benden bu kdar

ayrıca bir de koku numuneleri sipariş ettim şu fiyatların olduğu kağıtta yazan parfümlerin yerine çok farklıları geldi :44: şikayetçi değilim güzel parfümleri yollamışla hep ama kafalarına göre mi yolluyorlar anlamadım :44:

arkadaşlar oriflame diamond musk ve petal Quatrz parfümlerinin kokularını bilen varsa bana bilgi verebilirmi kokuları bilmiyorum
16.katalogta indirimde acaba 17. katalogta dahada indirime girmişmidir bilen varmı?

precıos moments güzelmi gerçekten bende sipariş verip vermemek arasında kaldım yorumun için teşekkürler çok faydalı oldu

çiçek kokusu mu seviyorsun yoksa daha baharatlı falan mı? kişiden kişiye parfüm zevkleri çok değişiyor. Precious u ben çok beğendim ama sen beğenmeyebilirsin nasıl kokuları sevdiğini bilmiyorum çünkü :44: precious temiz hoş bi koku çok ağır değil bence ama şu an kullandığım parfüm enigma mesela herkes beğenmez onu ağır gelir bazılarına ama ben seviyorum

ayrıca kargo sıfırlama rujuna tekrar baktımda şimdi ilk açtığımda simli olduğunu fark etmemiştim şimdi farkettim simli rujları sevmiyorum ben ya rengi çok güzel ama sim.. neyse atık 17 den wonder colourlarla ruj açlığımı gidermeyi düşünüyorum wonder colour rujlar çok simli mi bilen var mı ?

Son düzenleme:
arkadaşlar oriflame diamond musk ve petal Quatrz parfümlerinin kokularını bilen varsa bana bilgi verebilirmi kokuları bilmiyorum
16.katalogta indirimde acaba 17. katalogta dahada indirime girmişmidir bilen varmı?

Canım bende diamond musk var ,petal quartz kokusunu da biliyorum...Çok güzel ikisi de bana göre....Ama kalıcı değil malesef(
Precious moments çok harika bi koku ama inşallah kalıcıdır ben de yeni aldım valla...Simleri de çok hoş fakat ben tenimden ziyade kıyafetime sıkıyorum parfümü öylece ışıldarım herhalde

Kargo ürününü ben de beğendim bordo renge bayılırım zaten
Colorfull rujlar parlak ya istediğim gibi değil ama inşallah wonder rujlar mattır diye umuyorum ben de:26: Yoksa ödediğim paracıklar boşa gidecek bu gidişle:44:Aradığımı bulamazsam eğer

aynen daha mat bişiler lazım bana daha önce colourfullardan bi tane kargo sıfırlama olarak göndermişlerdi o parlak evet bana göre değil bari colourfull mat çıksa :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…