ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tender care için bi arkadaşımız 17. katalogda bi alana bi bedava yazmış her çeşiti mi mevcut yoksa direk clasic olan mı var?
çikolatalı karamelli varsa ben bu ay çıkolatalıyı almayın o zaman

Alma canım ben de sipariş verecektim ,arkadaş öyle deyince vazgeçtim..önümüzdeki ay alırız onu da:KK1:
Ben de love potion aldım bakalım inşallah beğenirim...Pek de sevmem şekerli koku ama:44: Katalogta kokusu hoşuma gitmişti hayırlısı bakalım:KK49:

tender care için bi arkadaşımız 17. katalogda bi alana bi bedava yazmış her çeşiti mi mevcut yoksa direk clasic olan mı var?
çikolatalı karamelli varsa ben bu ay çıkolatalıyı almayın o zaman

çikolatalı,karamelli ve classic var 17.katalogta canım.

Alma canım ben de sipariş verecektim ,arkadaş öyle deyince vazgeçtim..önümüzdeki ay alırız onu da:KK1:
Ben de love potion aldım bakalım inşallah beğenirim...Pek de sevmem şekerli koku ama:44: Katalogta kokusu hoşuma gitmişti hayırlısı bakalım:KK49:

off keşke bende almasaydm yaa ama çikolatalısı süper kokuyo yiyesim gelio :)

kızlar siparişlerim geldi mutluyum:KK49:
17. katalog çok iyi gerçekten yılbaşına layık bir katalog olmuş
gözüme çarpan diş macunlarında 3 ürün 1 fiyatına
diger arkadaşların bahsettigi gibi tender carelerde 1 alana 1 bedava var
kolonyalarda 1 alana 1 bedava var
bazı deodorantlarda 1 alana 1 bedava var
lash extreme maskara 6.90 a inmiş (bunun hakkında fikri olan?)
wonder colour ruj serisinde 1 alana 2 bedava var.(bu grubun tüm kırmızıları gözüme hoş göründü fikri olan?)
parfümlerin bir çogu indirimde 17.katalogta :KK1:

kızlar 17. katalog eline ulaşan varsa eclat weekendin fiyatını yazabilir mi ayrıca öbür aya olacak kampanyaları indirime girmiş parfümleri falan yazabilirmisiniz mesela 1 alana 2 veya 3 bedava olan ürünler var mı? erkek kokularında falan
excite çok kaliteli bir erkek kokusudur oriflamede çok fazla indirime girmez ben 1 senedir en fazla 37.90 tl ye indiğini gördüm 100 bp yapanlar kesinlikle kaçırmasın derim
ayrıca yasemin kokulu bir parfüm sormuş arkadaşımız gordani white has yasemin kokusudur arkadaşım

love psion çikolatalı şekerli kış kokusuna yakışır bi kokudur vanilyalı falan
divin mavi tam yaz kokusu ferahlık temizlik çiçek kokusu her biri ayrı ayrı güzel bence
volare monolia adından belli manolia ve şeker kokar
cidden karar vermek çok zor 3. de çok güzel parfümler ama ben olsam kış kokusu alırdım ve tenime göre parfüm seçerdim mesela esmerseniz şekerli kokular önerilir beyaz tenliyseniz çiçeksi ferah kokular önerilir kalıcılık bakımından

herkese kolay gelsin

eclat weekend indirimde degil tatlım 17 .katalogta fiyatı 64.90
indirimdekilerden gözüme çarpanları yazayım :KK1:
grace 48.90
precious moments 51,90
mirage 38.90
amber elixir 38.90
eclipse,moon, sun her biri 19.90
air ,ice ,fire her biri 19.90
miss o lar 16. katalogtaki fiyatın aynısı
dancing lady 32.90
by marcel 51.90
muse 37.90
volare 37.90
yeni çıkan bir parfüm delicacy 34.90
felicity 32.90
volare magnolia 29,90
giordani gold 48.90 (ama 2 adet edt alınca bunun fiyatı 32.45 oluyormuş)
giordani man 48.90 (bunda da ggdeki promosyondan var)
midnight pearl 44.90
embrace 32.90
eclat sport 29.90
eikon 38.90
s8 32.90
flamboyant 38.90
glacier 34.90

elvie,chiffon ve demarco lu bir seçenek sunmuşlar.onda da bu parfümlerden birini alıyorsun 2 farklı grup var onlardan da birer ürün alıyorsun ve toplam 39.90 ödüyorsun

şu stoklu sayıdaki fırsat bölümünde de excite 30 ml 10.90 mış:))
puwwww yoruldum :) kızlar hatalı yazdıysam kusura bakmayın

Son düzenleme:
tatlım ben 2.yi alıyorum eyeliner ın neden begenmednki sen ? Ben cok seviyorum bundan baska eyeliner kullanamıyorm uygulamsı kolay gelio.Rujlardan bncede almalısn özellkle vibrant rose şiddetle tavsiye ediyorm sana :)

doğrudur canım ben hiç sevmedim siyahını almıştım hiç renk vermiyor sanki kurumuş keçe kalemi gibi ama sen beğendiysen güle güle kullan:KK19:
Bu arada benimde siparişler geldi bugün size aldıklarımı sayayım 4 adet power shine ruj aldım açıkçası sırf indirimde deneyeyim diye aldım ama çok hoşuma gitti renkleri şekerleme gibi dudaktada süper parlak duruyorlar,kaş kalemi aldım açık rengini,sonra yeni çıkan stüdyo artist pudrasından aldım yine en açık tonunu harika yani yüzünüzde öyle kalıp gibi durmuyor asla ve ten rengimle çok uyum sağladı,yazın hafif bronzlaşan yüzümü açmak içinde cilt tonunu açıcı sabun ve kreminden aldımki şu anda denedim bakalım 2 haftada etki eder diyor ama kokusu çok güzel,kaş kalemide çok güzel bu arada ayrıca hediye olarak gelen ruju atmak yerine çok açık altın tonlu bi rujla karıştırarak kullandım süper oldu zaten gönderdikleri ruj kaliteli güzel renginide böylece hallettim ürünlerin hepsinden memnun kaldım,tabikide 17.katalog çok güzel özellikle midnight pearl indirimde onu almayı düşünüyorum:nazar:

eclat weekend indirimde degil tatlım 17 .katalogta fiyatı 64.90
indirimdekilerden gözüme çarpanları yazayım :KK1:
grace 48.90
precious moments 51,90
mirage 38.90
amber elixir 38.90
eclipse,moon, sun her biri 19.90
air ,ice ,fire her biri 19.90
miss o lar 16. katalogtaki fiyatın aynısı
dancing lady 32.90
by marcel 51.90
muse 37.90
volare 37.90
yeni çıkan bir parfüm delicacy 34.90
felicity 32.90
volare magnolia 29,90
giordani gold 48.90 (ama 2 adet edt alınca bunun fiyatı 32.45 oluyormuş)
giordani man 48.90 (bunda da ggdeki promosyondan var)
midnight pearl 44.90
embrace 32.90
eclat sport 29.90
eikon 38.90
s8 32.90
flamboyant 38.90
glacier 34.90

elvie,chiffon ve demarco lu bir seçenek sunmuşlar.onda da bu parfümlerden birini alıyorsun 2 farklı grup var onlardan da birer ürün alıyorsun ve toplam 39.90 ödüyorsun

şu stoklu sayıdaki fırsat bölümünde de excite 30 ml 10.90 mış:))
puwwww yoruldum :) kızlar hatalı yazdıysam kusura bakmayın

canım çok teşekkür ederim hepsini yazmışsın çok sağol şimdi kafam karıştı yav of :) eclat weekend dahada inmeyecek sanırım bu ay alıyım dedim erkek eclatta yanında parfum alınca 32 lira oluyor onuda erkek arkadasıma alıyım demiştim şimdi sende felicty 32.90 yazdın elvi ve demorco bır alında 40 lıra oduyorsun dıyınce kafam karıstı demarcoda cok guzel kokuyor eclat sporda cok guzel kokuyor ben kendım için elviyide merak ediyorum of off param olsada keske bu ay eclat weekend sonrakı ayda felicty ve elvie alsam kendime 150 puan doluncada hep sureklı aynı parfumleri gonderıyorlar ya volare ya eclat yada dancinglady bı eclat weekend bı elvie bı felicty gonderseler ya :KK9: bu ay 150 bp yapsamda barı gelecek erkek parfümünü erkek arkadasıma versem off off acaba 17. kayalogun kat kat kazan hediyesi ne olacak onuda acıklasalar keske

17. katalogu şimdi daha da çok merak ettim parfümlerde baya indirim olmuş özelliklede erkeklerde s8 de inmiş baya
şu eclat weekend benı gebertecek yav 5 tl o kadar parfüm gelirken bunada gidip şimdi 35 lira para vermek acayipime gidiyor

canım bunların cc normal cclerimi 30 cc lik mi

30 ml degiller normal cclerinde ama fekat şöyle bir yanlış anlaşılma olmuş elvie ya da demarco ya da chiffon alıyorsun yanında 2 farklı grup var ki bu gruplarda oje ruj vs vs var onlardan birer ürün daha seçiyorsun o zaman 39.90 oluyor :KK1: yani hem elvie hem demarcoı ikisini aynı anda alıp 39.90 ödemiyorsun canım:) rica ederim ne demek başka soru varsa da yanıtlamaya çalışırrım :KK1:

anladım canım teşekkür ederim benim elvie işi yatar o zaman danısmanımın elınde yok bu parfumlar olsa bana gelen 5 lıralık parfumle degıstırıyoruz ne elvie ne eclat weekend ne de felicity var enigma dancing lady falan varmış benım beğendiklerim pahalı olduğu için sürekli isteyen olmadığından doğal olarak danısmanım stokta yapma gereği duymuyor bende sap gibi ortada kalıyorum :):):) şimdi gelde al 36.90 a eclat weekendi :KK70:

Son düzenleme:
kızlar ayrıca baska bır konu içinde fikrinize ihtiyacım var
benim ellerim çok kuru parmaklarımın kenarları kışın yarılır hep ne sürdüysem düzeltemedim orfilameninde kullandım meyvelı pembe olan el kremini aldım fruttili yok işe yaramadı alo veralıyı aldım gecen altın fırsatlardan cık cık oda yaramadı gecen ay kayısılı beyaz cay özlu olanı aldım aynı fruttının kıvamında oda işe yaramadı camir olanı aldım nemlendırmesı iyi ama yarıklara çare bulamadım ayrıca elımın yapıs yapıs yaptı baska onerebıleceğiniz el kremi varmıdır gercı hepsını denedım sanırım bu pembe el kremını almadım galıba ya da bu kurulugu duzeltmem ıcın yardımcı olacabılecegınız baska bır seyler varsa
o kadar krem sürmeme rağmen erkek arkadaşım dalga geçiyor resmen erkek eli gibi diye :9
gerçi her zaman kadınların elleri kötü olmuştur mantıken sudan cıkmayan eller bızım ellimiz erkeklerin değil deterjanlardan tahriş olan bizim ellerimiz öyle değil mi:KK1::KK9:

doğrudur canım ben hiç sevmedim siyahını almıştım hiç renk vermiyor sanki kurumuş keçe kalemi gibi ama sen beğendiysen güle güle kullan:KK19:
Bu arada benimde siparişler geldi bugün size aldıklarımı sayayım 4 adet power shine ruj aldım açıkçası sırf indirimde deneyeyim diye aldım ama çok hoşuma gitti renkleri şekerleme gibi dudaktada süper parlak duruyorlar,kaş kalemi aldım açık rengini,sonra yeni çıkan stüdyo artist pudrasından aldım yine en açık tonunu harika yani yüzünüzde öyle kalıp gibi durmuyor asla ve ten rengimle çok uyum sağladı,yazın hafif bronzlaşan yüzümü açmak içinde cilt tonunu açıcı sabun ve kreminden aldımki şu anda denedim bakalım 2 haftada etki eder diyor ama kokusu çok güzel,kaş kalemide çok güzel bu arada ayrıca hediye olarak gelen ruju atmak yerine çok açık altın tonlu bi rujla karıştırarak kullandım süper oldu zaten gönderdikleri ruj kaliteli güzel renginide böylece hallettim ürünlerin hepsinden memnun kaldım,tabikide 17.katalog çok güzel özellikle midnight pearl indirimde onu almayı düşünüyorum:nazar:

canım güle güle kullan hepsini:) bişey sorcam studio artist pudrası en açık rengi çok beyaz deil demi?ruh gibi gösteren pudraları sevmiyorumda :) bide kalıcı mı ? Eğer öyleyse bende alıyım bu ay.

kızlar ayrıca baska bır konu içinde fikrinize ihtiyacım var
benim ellerim çok kuru parmaklarımın kenarları kışın yarılır hep ne sürdüysem düzeltemedim orfilameninde kullandım meyvelı pembe olan el kremini aldım fruttili yok işe yaramadı alo veralıyı aldım gecen altın fırsatlardan cık cık oda yaramadı gecen ay kayısılı beyaz cay özlu olanı aldım aynı fruttının kıvamında oda işe yaramadı camir olanı aldım nemlendırmesı iyi ama yarıklara çare bulamadım ayrıca elımın yapıs yapıs yaptı baska onerebıleceğiniz el kremi varmıdır gercı hepsını denedım sanırım bu pembe el kremını almadım galıba ya da bu kurulugu duzeltmem ıcın yardımcı olacabılecegınız baska bır seyler varsa
o kadar krem sürmeme rağmen erkek arkadaşım dalga geçiyor resmen erkek eli gibi diye :9
gerçi her zaman kadınların elleri kötü olmuştur mantıken sudan cıkmayan eller bızım ellimiz erkeklerin değil deterjanlardan tahriş olan bizim ellerimiz öyle değil mi:KK1::KK9:

oriflame'dan değil ama alırsanız eğer bebak acı badem kremi var onun özellikle yavru ağzı renginde olan nemlendirici kremi çok iyi geliyor.

juturne teşekkür ederim peki bunu nereden bulabilirim şimdi googleden baktım bunun karın çatlakları için kremleri falanda var sanırım benim kilolarımdan dolayı karnımda çatlaklar var ama senelerdir var kullanırsam geçer mi acaba çatlaklar için olanını

juturne teşekkür ederim peki bunu nereden bulabilirim şimdi googleden baktım bunun karın çatlakları için kremleri falanda var sanırım benim kilolarımdan dolayı karnımda çatlaklar var ama senelerdir var kullanırsam geçer mi acaba çatlaklar için olanını

canım buradan söylemek yanlış mı bilmiyorum ama watson's larda o kremden var tatlım...fiyatı falan da uygun
ayrıca bende de karın bölgsinde çatlaklar var ben 1 aydır her duştan sonra bebek yagı kullanıyorum.ve bayagı düzelme gözlemledim.bu da aklında olsun canım

watsons'u bilmiyorum Ankara'da yok sanırım olmadı kozmetikçilere bakıcam
karnımda küçük var ama bel bölgemde çok fazla o yüzden bi an önce o çatlakları küçültmem gerek
teşekkür ederim

watsons'u bilmiyorum Ankara'da yok sanırım olmadı kozmetikçilere bakıcam
karnımda küçük var ama bel bölgemde çok fazla o yüzden bi an önce o çatlakları küçültmem gerek
teşekkür ederim

Ankara
Watsons Panora Panora Alışveriş Merkezi Turan Güneş Bulvarı No: 182 Mağaza No:131-132 Oran/Ankara

Watsons Optimum Eryaman Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi Eryaman Ayaş Yolu No:93 Mağaza No:1K 105 Ankara

Watsons Kentpark Kentpark AVM Eskişehir Yolu 7.km No:164 06520 Mağaza No: 1B 104 Çankaya/Ankara

Watsons 365 365 AVM Birilk Mahallesi 428.Cad. (Eski 3 Cad.) No:41 Mağaza No: Z 22 Çankaya/Ankara

Watsons Carefour Batıkent Ankara Batıkent Carrefour Avm Batıkent Girişi İstanbul Yolu 12.km Jandarma Karşısı Batıkent-Yeni Mahalle Ankara Mağaza No: C024-C025

Watsons Gordion Ankaralılar Caddesi No:2 Çay Yolu Mahallesi Mağaza No: 2/B -126 06810 Yenimahalle-Ankara

Watsons Ankamall Ankamall AVM Mevlena Bulvarı 2/A Akköprü 06330 Mağaza No: B1-21A Ankara

Watsons Atlantis Başkent Bulvarı No:224 Mağaza No:Z 13/14 Batıkent/Yenimahalle/Ankara

canım sitesinden baktım senin için:) umarım yardımcı olabilmişimdir

canım güle güle kullan hepsini:) bişey sorcam studio artist pudrası en açık rengi çok beyaz deil demi?ruh gibi gösteren pudraları sevmiyorumda :) bide kalıcı mı ? Eğer öyleyse bende alıyım bu ay.

sağol canım:)beyaz değil aslında yani yüzüne sürünce kesinlikle kalıp gibi olmuyor çok doğal duruyor transparan pudra gibi hiç sırıtmadı yani ten rengimle birebir örtüştü diyebilirim kalıcılık konusundada oldukça mat yani çok fazla kusur kapatıyor diyemem ama ciltteki o fazla parlamayı aldıı kesin bu özelliğinden dolayıda sanırım kalıcı yani düşünebilirsin canım:KK34:

Ankarada birçok yerde varmış bense yeni duyuyorum çok şaşırdım hiç dikkat etmemişim demek ki sağolun kızlar :KK9:

X