ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ankara
Watsons Panora Panora Alışveriş Merkezi Turan Güneş Bulvarı No: 182 Mağaza No:131-132 Oran/Ankara

Watsons Optimum Eryaman Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi Eryaman Ayaş Yolu No:93 Mağaza No:1K 105 Ankara

Watsons Kentpark Kentpark AVM Eskişehir Yolu 7.km No:164 06520 Mağaza No: 1B 104 Çankaya/Ankara

Watsons 365 365 AVM Birilk Mahallesi 428.Cad. (Eski 3 Cad.) No:41 Mağaza No: Z 22 Çankaya/Ankara

Watsons Carefour Batıkent Ankara Batıkent Carrefour Avm Batıkent Girişi İstanbul Yolu 12.km Jandarma Karşısı Batıkent-Yeni Mahalle Ankara Mağaza No: C024-C025

Watsons Gordion Ankaralılar Caddesi No:2 Çay Yolu Mahallesi Mağaza No: 2/B -126 06810 Yenimahalle-Ankara

Watsons Ankamall Ankamall AVM Mevlena Bulvarı 2/A Akköprü 06330 Mağaza No: B1-21A Ankara

Watsons Atlantis Başkent Bulvarı No:224 Mağaza No:Z 13/14 Batıkent/Yenimahalle/Ankara

canım sitesinden baktım senin için:) umarım yardımcı olabilmişimdir

canım sağol bende yazınca gördüm neredeyse her hafta gittiğim alış veriş merkezlerinde varmış ama ben nedense hiç dikkat etmemişim gerçi oriflame yaptığım için kozmetik ürünlerine bakkma ihtiyacı duymuyorum fakat şurda topu topu mart ayından beri yapıyorum ondan önce sürekli gezerdim kozmetik magazalarını nasıl görmedim dikkat etmedim şaşırdım doğrusu :KK9::KK55:
çok geri kalmışım ben çooook :KK1::KK9::KK9:

şu eclat weekendi ben ne zaman 29.90 19.90 olarak göreceğim acaba sen git yılbaşı için bir sürü parfümde indirim yap eclat weekendı hala indirme ah oriflame ah duy sesimi :KK1::KK24::KK30:

hiç kokusunu bilmiyordum embrace aldım pembe olandan ve harika çıktı çiçek+meyve kokuyor :) kajal kalem aldım sonra eclat çanta boyu aldım ama ben sadece çiçek kokusunu sevmediğimden anneme verdim o bayıldı zevk meselesi işte :) sonra altın broşürlerden 2.90 a dudak parlatıcısı almıştım çok pişmanım çok kalitesiz rengi de hiç gitmedi ruj üstüne kullanırsam ancak öyle işime yarar. bu kadar bu arada katolog 17 de wonder rujlar 3 tanesi 16 tl katolog fiyatı bize daha da düşücek güzel indirimler var :)))

yaa ben altın broşürü göremiym sitede:KK43: cnm bide wonder color rujların her rengi için geçerlimi? çünkü bi arkadaş mor rengi için duymadım görmedm vs demiştide acaba renklerde sınırlama yaptılrmı merak etmm:)

bu forumdan Diamond Musk'un ada yasemini koktuğunu duymuştum hatta biri bayılıyorum bu kokuya demişti ama ben kullanmadım istersen bi araştır :)

evt o kullananlardan biride benim:) ben beyaz tenliyim bende gayet kalıcı cnmm favorim diyeblrm ama bariz yasemin kokuyo diyemem,pudramsı kokulardan hoşlanıyosan eğer bunuda beğenirsn :) (hangi arkadaş bunu sordu hatırlayamadm ama bi sonraki alışverişi için umarım yardımcı olur)

Kızlar merhaba foruma yakın zamanda üye oldum fakat sürekli takip ediyordum.Ben de oriflame danışmanlıgı yapıyorum ve sırf kendime çalışıyorum:KK70: 1 senedir bildigim bir marka oriflame ve şuana kadar hiç şikayetçi olmadım çok şükür.sadece 1 göz kalemi çok minik geldi fakat o da benim hatamdı, çünkü katalogta gramı yazıyordu
Yarın kargom geliyorrrr.her ay bir tane süpriz ürün alıyorum çogu zaman iyi şeyler çıkıyor.daha önce burada çok satılmayan ürünleri süpriz ürün olarak yolladıklarını okumuştum.ama geçen ay 3lü far seti(kahverengi tonlarında) bir tane parlatıcı bir tane de 200 mllik meyve kokulu bir duş jeli geldi.9 liraya bence çok uygun:KK70: bakalım yarınınkinden ne çıkacak???:KK1:

hoşgeldin aramıza cnmmm:) senin sürpriz ürünlerin güzelmşşş:) bazen kimisine far fln çıkmş ama kırılmş far vs diyodu.. banada güzel şeyler çıkmştı ama bayadır almıyorm acaba alıp denesemmi diyorum ammaa ve lakin 16.katalog güzel gene aşıcam limiti sanırım:) ehh sonraya kalsın bariii:p:p

Selam kızlar ben bu ay itibariyle oriflame satış temsilcisi oldum. 2 gün için de 112 liralık sipari aldım, ama daha vermedim. Bakalım ayın 30 una kadar ne kadarlıık olacak. :)

sende hoşgeldin cnmm:) son günü bekleme çünkü stok problemi yaşayablrsn cnm, son güne gelmeden bikaç gün öncesinden vermeni öneririm:KK66:

17. katalogu şimdi daha da çok merak ettim parfümlerde baya indirim olmuş özelliklede erkeklerde s8 de inmiş baya şu eclat weekend benı gebertecek yav 5 tl o kadar parfüm gelirken bunada gidip şimdi 35 lira para vermek acayipime gidiyor

5tlye aldığın parfümlerin parası çıkıyo işte tatlım eclat weekend sayesinde :KK70::KK70::KK70: neyse şaka bi yana,hatırlarsan precious momentsta ilk çıktığı zmnlar sadece 40civarına iniyodu,bu ay mesela 50tl yapana 25mi ne,bence eclatıda indirebilrlr diye düşünüyorm bence bekle derim:) ki benim arkadaşta onu çok beğeniyodu numunesi vardı verdim çok kalıcı gelmedi dedi o yüzden precious momentsi almayı tercih etti..

kızlar ayrıca baska bır konu içinde fikrinize ihtiyacım var
benim ellerim çok kuru parmaklarımın kenarları kışın yarılır hep ne sürdüysem düzeltemedim orfilameninde kullandım meyvelı pembe olan el kremini aldım fruttili yok işe yaramadı alo veralıyı aldım gecen altın fırsatlardan cık cık oda yaramadı gecen ay kayısılı beyaz cay özlu olanı aldım aynı fruttının kıvamında oda işe yaramadı camir olanı aldım nemlendırmesı iyi ama yarıklara çare bulamadım ayrıca elımın yapıs yapıs yaptı baska onerebıleceğiniz el kremi varmıdır gercı hepsını denedım sanırım bu pembe el kremını almadım galıba ya da bu kurulugu duzeltmem ıcın yardımcı olacabılecegınız baska bır seyler varsa
o kadar krem sürmeme rağmen erkek arkadaşım dalga geçiyor resmen erkek eli gibi diye :9
gerçi her zaman kadınların elleri kötü olmuştur mantıken sudan cıkmayan eller bızım ellimiz erkeklerin değil deterjanlardan tahriş olan bizim ellerimiz öyle değil mi:KK1::KK9:

cnm 16.kataloğun son syflarında hani eldivenle satılan bi krem var hand advanced serisiydi sanırım, o serinin ürünlerini denesen diyorum? onlar daha etkili olablr diye düşünüyorm,onun dışında tender care ürününü geceleyin yatmadan önce tırnak diplerine sür hepsine sabaha yumuşacık oluyo,eğer tender care varsa elinde,bikaç gün dene bakalım etkisini göreceğini düşünüyrm açıkçası çünkü ben tırnak diplerindeki etleri kemirmeye alışmış biri olarak bende yumuşatma açısından işe yarıyo:)

oriflame'dan değil ama alırsanız eğer bebak acı badem kremi var onun özellikle yavru ağzı renginde olan nemlendirici kremi çok iyi geliyor.

bebak ürünleri kozmetikçilerdede satılıyo, halay,hobi vs yerlerde olablr oraya bakablrsn arkadaşm :)

şu eclat weekendi ben ne zaman 29.90 19.90 olarak göreceğim acaba sen git yılbaşı için bir sürü parfümde indirim yap eclat weekendı hala indirme ah oriflame ah duy sesimi :KK1::KK24::KK30:

:KK70: eclat weekend indirimi yakındırrrr hissediiiyoruuummmmmm :KK70::KK70::KK70::KK70: (valla ciddi ciddi hissediym çünkü ilk çıkış fiyatı 39,90dı sanırım bi daha o fiyata düşmedi,o yüzden bence indirirler bikaç ay içinde o kadar sabredeblrmsn:p)

sağol canım:)beyaz değil aslında yani yüzüne sürünce kesinlikle kalıp gibi olmuyor çok doğal duruyor transparan pudra gibi hiç sırıtmadı yani ten rengimle birebir örtüştü diyebilirim kalıcılık konusundada oldukça mat yani çok fazla kusur kapatıyor diyemem ama ciltteki o fazla parlamayı aldıı kesin bu özelliğinden dolayıda sanırım kalıcı yani düşünebilirsin canım:KK34:

saol tatlım :KK66: ya aslında şu very me 2 li farlardan almak istiyorum bu ay çok güzel pigmentli ve kalıcı yazmışlar bloglarda falan.9.90 bu ay indirimde..Ay bu ay battık mı ne :pbide altın broşür var daha off off ordada çok alınacak şeyler oluyo :KK70:

eclat weekend iner inşallahda bende muradıma ererim canım
ben tender care de sürüyorum hergün hatta normali ve vanilyalısını aldım kullanıyorum ama bende yumuşama olmuyor bizim ırsi sanırım anneminde ablamında elleri aynı şekil aynı yerlerde yarılma çatlama var elimde temizlik malzemelerinden sudan çıkmıyor ki evde :KK9: evde hayvan olunca :KK19: ben eldivenle maske alıyım bu ay ellerime o zaman bakalım işe yarıyacak mı olmadı bugün bebakın el kreminide alıcam deneyeceğim hepiciğini:KK9:
tender careler çok güzel cidden ben dirseklerime dudaklarıma sürüyorum kokoğusuyla karemelinide alıp seri yapmayı düşünüyorum:KK9:

valla kızlar bende kendime dur dıyorum artık mart ayından beri 150 bp hep doldurdum satış yaptım ama kazandığım paralar hep aldığım ürünlere gitti aldığımı yatırdım hiç kenara para koyamadım şimdi artık kendimi frenliycem kenara para koyma zamanı biriktiriyim ki toplu alıyım diyorum ama her ay bir şey çıkıyor beğeniyorum çıldırcam valla :KK24:
bir de kötü huyum var bir şeyi beğendim mi tüm rengini alıyorum göz kalemi olsun duş jeli olsun hele indirimdeyse yandım aaa bu gelecek ay pahalanır indirime girmez al tüm çeşitlerinden ne olcak moduna giriyorum :18:
ne olcak benim bu halim:KK1:
:KK30:kozmetik hastalığı çıkıcak yakında bizim sayemizde kızlar benden söylemesi:KK9::KK8:

juturne teşekkür ederim peki bunu nereden bulabilirim şimdi googleden baktım bunun karın çatlakları için kremleri falanda var sanırım benim kilolarımdan dolayı karnımda çatlaklar var ama senelerdir var kullanırsam geçer mi acaba çatlaklar için olanını

pogopogo saolsun yazmış onun dediği gibi watsonslarda var. kentparkta en alt katta rossmann ın karşısında var mesela ya da carrefourda da görmüştüm. emin ol nemlendirmesi şahane. yazın güneşten sonra da vücuduma kullanıyordum sütünü çok rahatlatıyordu. ellerim hemen çatlar normal el kremleri ile başa çıkamam hep kurtarır beni böyle zamanlarda.

$313151_187273251351052_116199978458380_424835_315320386_n.jpg $317153_164562946955416_116199978458380_360090_5103362_n.jpg $9913_buyuk.jpg $9913_buyuk.jpg

karın çatlaklara iyi gelen de o büyük boy olan sütü sanırım. çok güzel ve ucuz bir nemlendirici diğer markettekilere para vermeye bile değmez hatta.

Eklentiler

• $96385787ka2.jpg
    $96385787ka2.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleme:
pogopogo saolsun yazmış onun dediği gibi watsonslarda var. kentparkta en alt katta rossmann ın karşısında var mesela ya da carrefourda da görmüştüm. emin ol nemlendirmesi şahane. yazın güneşten sonra da vücuduma kullanıyordum sütünü çok rahatlatıyordu. ellerim hemen çatlar normal el kremleri ile başa çıkamam hep kurtarır beni böyle zamanlarda.

Eki Görüntüle 289471 Eki Görüntüle 289473 Eki Görüntüle 289472 Eki Görüntüle 289472

karın çatlaklara iyi gelen de o büyük boy olan sütü sanırım. çok güzel ve ucuz bir nemlendirici diğer markettekilere para vermeye bile değmez hatta.

Canım eğer elin çok kuruysa bu kremin yeşili daha güzel yapıyor..Benim vazgeçilmezimdir kışın....Yağlı ama harika yumuşatıyor yaraları falan....

canım ben bugün bebakın yeşilini aldım evet güzel nemlendiriyor ama bana bildiğimiz vazelin gibi geldi ama nemlendirmesi güzel bakalım elimdeki yarıkları kurulukları geçirecek mi :KK1:
çatlaklar için acı badem sütünü almayı unuttum yav şimdi siz yazınca aklıma geldi bakalım onuda sonra alırım
bilgilendirmeler için tekrar teşekkürler kızlar

saol tatlım :KK66: ya aslında şu very me 2 li farlardan almak istiyorum bu ay çok güzel pigmentli ve kalıcı yazmışlar bloglarda falan.9.90 bu ay indirimde..Ay bu ay battık mı ne :pbide altın broşür var daha off off ordada çok alınacak şeyler oluyo :KK70:

sorma canım bu ay aldıklarım bile 70 tl.tuttu sanki bütün param bunlara gidiyor gibi geliyor eskiden kıyafet alırdım şimdi oriflame alıyorum:)evet o farları bende gördüm ama ben eskisi kadar far kullanmıyorum bana verry me nin lipmania rujları var ya onlar güzel görünüyor hatta bi iki rengini alıp deneyeyim diyorum fiyatlarıda uygun acaba o rujlardan deneyen varmı?bu arada alacağın farları ben shenin farlarına benzettim aynı simli gibi açıkçası çok hoş duruyo resimdeki gibiysede mutlaka al derim:KK19:

sorma canım bu ay aldıklarım bile 70 tl.tuttu sanki bütün param bunlara gidiyor gibi geliyor eskiden kıyafet alırdım şimdi oriflame alıyorum:)evet o farları bende gördüm ama ben eskisi kadar far kullanmıyorum bana verry me nin lipmania rujları var ya onlar güzel görünüyor hatta bi iki rengini alıp deneyeyim diyorum fiyatlarıda uygun acaba o rujlardan deneyen varmı?bu arada alacağın farları ben shenin farlarına benzettim aynı simli gibi açıkçası çok hoş duruyo resimdeki gibiysede mutlaka al derim:KK19:

Ben o lipmaniaların red vibe rengini kullanıyorum çookk memnunum harika bi rengi var:KK9:...Bakır rengi gibi değişik pırıltılı ve çok hoş duruyor:KK34:...Hatta bi tane de yedek alayım da dursun...:KK1:

Ben o lipmaniaların red vibe rengini kullanıyorum çookk memnunum harika bi rengi var:KK9:...Bakır rengi gibi değişik pırıltılı ve çok hoş duruyor:KK34:...Hatta bi tane de yedek alayım da dursun...:KK1:

sağol canım kesin alırım o zaman benimde renkleri çok hoşuma gitti zaten hemde gayet ucuz valla gelecek aya artık çünkü siparişler geldi:KK34:

aynen tatlım bende eskiden kıyafet ayakkabı çanta alırdım..Ama son 2 senedir kozmetik merakı başladı diğerleri ilgimi çekmiyo artık..mesela güzel bi ayakkabı görüyorum almadan durabiliyorum ama bi ruj bi far yada allık göriyim dayanmayıp alıyorum:KK70: o farlarıda yabancı bloglarda arastırdm canım swatchlarında fazla pigmentli olmadığını gördüm :KK43: ama türkçe bloglardada begenilms kararsız kaldım acıkcası :|sen neler almayı düsünüyorsun bu ay canımm?

Merhaba kızlar ben 15. katalog döneminde üye oldum. sponsorum bulunduğum şehirden otomatik ayarlanmış. bugün hesabıma baktığımda borç gördüm. benim adıma oluşturulmuş ve gönderimi sponsoruma olacak şekilde bir sipariş vardı. benim haberim olmadan sipariş geçmiş. büyük bir miktar değil ama istemiyorum bu siparişi ne yapmalıyım?

Sonunda kargom geldi kızlar:KK52:
Love potionu çok beğendim ama tanıdık bi kokuya benzettim...Precious zaten çok harika temiz bi koku...Bi bileğime birini, diğerini öbürünesıktım bakalım hangisi daha kalıcı olacak görücez:KK1: Kargo ürünü rujun da rengi güzel bi bordo ben beğendim yani:KK49:
Giordani mineralli far vardı iki tane onlar da güzel hadi hayırlısı:KK1: Colorfull rujlar çok da beklentimi karşılamasa da idare eder kulandıkça memnun kalırım inşallah:KK1:

X