ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende 6 tane var ama benim bile alasım var daring red ve ırressıstıble red rengini merak ediyorum :KK70:

Ben de aynı böyleyim işte tüm renkleri çok merak ediyorum çook o yüzden giordani gold rujların numunesini aldım her rengini kullanıyorum :) Bu arada giordani goldun optulent rose rengini şiddetle tavsiye ederim gerçekten kaliteli ruj ve o renk muhteşem ne cart kırmızı ne bordo böyle dudakta süper duruyoo :)

Ben de aynı böyleyim işte tüm renkleri çok merak ediyorum çook o yüzden giordani gold rujların numunesini aldım her rengini kullanıyorum :) Bu arada giordani goldun optulent rose rengini şiddetle tavsiye ederim gerçekten kaliteli ruj ve o renk muhteşem ne cart kırmızı ne bordo böyle dudakta süper duruyoo :)

ayy durr söleme böle alırım wala zaten indirimde bu ay :KK52: delicate rose rengi nasıl canım ? çok merak ediyorm :26:

Ya madem güzel giordani ruj, düşünebilirim o zaman ben de....:KK1:
Ama mat mı parlak mı bilmiyorum canım mat olanlar hangileri??

Canım twilight'ın sorduğu "delicate" rose kesinlikle simli, renk çok güzel ama simlii o yüzden tercih eder misin bilemiyorum. Benim favorim *Optulent Rose <3 (simli değil çok çok çok çok az azıcık parlak ama nem verdiği için bence mükemmel bi renk ne kırmızı ne bordo bunu sürdüğümde rujun numarasını sordular. Diğerlerinde sim var malesef. Yaa da çok belli oluyor diyeyim.

Canım twilight'ın sorduğu "delicate" rose kesinlikle simli, renk çok güzel ama simlii o yüzden tercih eder misin bilemiyorum. Benim favorim *Optulent Rose <3 (simli değil çok çok çok çok az azıcık parlak ama nem verdiği için bence mükemmel bi renk ne kırmızı ne bordo bunu sürdüğümde rujun numarasını sordular. Diğerlerinde sim var malesef. Yaa da çok belli oluyor diyeyim.

simli mi ? Yok canım kalsın o zaman simli rujları hiç sevmem :) ama şu opulent rose çok övdün bella merak ettim.Very me rujlardan vazgeçtim.Giordani mi alsam ?

simli mi ? Yok canım kalsın o zaman simli rujları hiç sevmem :) ama şu opulent rose çok övdün bella merak ettim.Very me rujlardan vazgeçtim.Giordani mi alsam ?

Biliyo musun ben de very me rujlardan lipstain bi de onun pembesi varya onu çok ama çok merak ediyorum yaaa onlarda hiç sim yok ya bitiyorum katologtaki rengine ben de onlardan alcam ama giordani gold ruj da bi daha bu fiyata düşmez kafam karıştı gene baya sipariiş vercem sanırım :KK15:

Oriflame Kozmetik 17.Kataloğun bitiş tarihi 21 Aralıktır.

Şu sıralar 16. kataloğu kullanıyoruz 30 Kasım'a kadar bu kataloğumuz geçerli...Hoşça kalın...

Oriflame'in milk and honey ( sütlü-ballı ) el ve vücut kremi, çok kuru eller için gerçek bir çözüm.Yeni çıkan el maskesini de öneririm.El maskesini gece yatarken sürdüğünüzde lütfen eldiven ile birlikte kullanınız.Hoşça kalın...

Ruj renklerinde numara ve kodları yerine **ingilizce isimlerinden ** yararlanırsanız daha kolaylıkla diğer kataloglarda aynı renkleri yakalayabilirsiniz.Hoşça kalın...

Biliyo musun ben de very me rujlardan lipstain bi de onun pembesi varya onu çok ama çok merak ediyorum yaaa onlarda hiç sim yok ya bitiyorum katologtaki rengine ben de onlardan alcam ama giordani gold ruj da bi daha bu fiyata düşmez kafam karıştı gene baya sipariiş vercem sanırım :KK15:

bella ben lipgloss almaya korkar oldum ya :18: genelde yapış yapış oluyolar ya sevmiyorum yoksa kaçırmazdm onları gözümde çarpmıyo deil hani ama vazgeçiyorm sonra..şimdi ne yapcam ben ya opulent rose al mı diosun :26: bide ruby red rengi nasıl tatlım giordaninin ? o da hoş bi kırmızı gibi..kış geldi ya ben sardım gene kırmızılara bordolara:KK16:

bella ben lipgloss almaya korkar oldum ya :18: genelde yapış yapış oluyolar ya sevmiyorum yoksa kaçırmazdm onları gözümde çarpmıyo deil hani ama vazgeçiyorm sonra..şimdi ne yapcam ben ya opulent rose al mı diosun :26: bide ruby red rengi nasıl tatlım giordaninin ? o da hoş bi kırmızı gibi..kış geldi ya ben sardım gene kırmızılara bordolara:KK16:

Evet bende yapış yapış olunca sevmiorum canım ama kırmızı olan lipgloss çok hoş duruyo aldım denedim :KK1:
Ya ben doğru dürüst sürmüyorum bile hafif dokunduruyorum ruju yani tam kullanıyorum denemez...Ama kırmızı da kırmızı arkadaşş:21:
Giordani scarlett rujlar da kırmızı ya acaba ondan mı alsak:KK1:

Evet bende yapış yapış olunca sevmiorum canım ama kırmızı olan lipgloss çok hoş duruyo aldım denedim :KK1:
Ya ben doğru dürüst sürmüyorum bile hafif dokunduruyorum ruju yani tam kullanıyorum denemez...Ama kırmızı da kırmızı arkadaşş:21:
Giordani scarlett rujlar da kırmızı ya acaba ondan mı alsak:KK1:

ayh sorma tatlım ya ordaki scarlet ve carmine renginede bittim

canım mercan rengi daha çok içinde kırmızı barındırmayan coral diye tabir ettiğimiz turuncu-pembe karışımı bir renk :KK34:

Ya şimdi mesela bu wonder rujların sayfasında coral wave ,daring red falan hep birbirine benziyo renk olarak hangisini alacağımı şaşırdım...:KK53: Çok koyu kırmızı sevmiyorum ama işte hangisi nasıl tonda insan bilemiyor:KK1:

selam arakadaşlar oriflame bende yeni üye oldum geçen ay ve bu ay 2üye yaptım yanlız aklıma takılan bi şey var üyelerimin puanı bana yansıcakmış galiba ama benim bp bu ay 100 altında hediyelerden yararlanmam için benim mutlaka 100 geçmemmi gerek yoksa onların puanıyla 100ü geçmiş olucammı?

hoş geldin hediyeni almak istiyorsan 3 katlogdan arka arkaya yanı ayrı ayrı kayıt oldugun katogda içinde 100 bp yapman lazım mesela 17. katalogda üyye oldum 17. katalogda 100 bp yaparsın hoşgeldin hediyen neyse alırsın 18. katalogda 100bp yaparsın 2. hoşgeldin hediyeni alırsın ama diyelim kayıt oldugun ay sipariş vermedin sipariş verdiğin ay hem üyyyelik ücretin değişir hemde hoşgeldin hediyeni kaçırırsın ayrıca kayıt olduğun katalogdan hoşgeldin hediyeni aldın sonrasındaki katalogdan sipariş vermedim de bundan sonrakinde siparş versen bile 2. adımı tamamlamadığın için 3. adım yani 3. hoşgeldin hediyeni alamazsın
umarım anlatabildim :KK1:
ayrıca kat kat kazan hediyesi almak istiyorsanda 150 bp yapar hem hoşgeldin hediyesini hemde kat kat kazan hediyesini alırsın

indirimlerden yararlanamıyormuyum derken altın fırsatlarımı kasdettn anlamadım onlardan yararlanmak için bpli sipariş vermen yeter
ayrıca yaptığın kayıtların ücreti şimdilik faturandan düşer baya bi birikim olunca iş bankasından hesap açtırır çekersin mesela benimde 2 kaydım var faturamdan 7 tl gibi bir rakam düşüyor aslında kayıt yapmak çokta kazandırmıyor o aylık 500 300 lira kayıttan kazananların 100 üzeri katıdı vardır oda artık imkansız neredeyse benım sınıf arkadaşlarımın çoğu elimi attığım ya oriflame yapıyor ya avon :KK1: satacak kişi bulamıyorum sınıfta :KK1:

şunuda hatırlatıyım onların sana kazandırdığı ücret onlar alış veriş yaptıkca sen kazanırsın yapmazlarsa pasif üyyeden kazanamadıkları bı parayı mantıken sanada kazandırmazlar :KK9:
eğer üyye yaptıkların pasif üyye olmadıysa ayın 17 sinden sonra verilen siparişlerden aldığın prim düşer o yüzden ben genellikle ayın 17siinden sonra veririm siparişimi tabi eğer son güb ya da hediye durumu yoksa
umarım yardımcı olabilmişimdir

bu arada kızlar ben diğer katalogu hala göremiyorum oriflamenın sayfasından danısman kodumla girdiğim halde hala koyamadılar mı acaba son 10 gün kala falan diğer kataloguda görebiliriz denmişti

X