ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım sağol bende yazınca gördüm neredeyse her hafta gittiğim alış veriş merkezlerinde varmış ama ben nedense hiç dikkat etmemişim gerçi oriflame yaptığım için kozmetik ürünlerine bakkma ihtiyacı duymuyorum fakat şurda topu topu mart ayından beri yapıyorum ondan önce sürekli gezerdim kozmetik magazalarını nasıl görmedim dikkat etmedim şaşırdım doğrusu
çok geri kalmışım ben çooook

şu eclat weekendi ben ne zaman 29.90 19.90 olarak göreceğim acaba sen git yılbaşı için bir sürü parfümde indirim yap eclat weekendı hala indirme ah oriflame ah duy sesimi

yaa ben altın broşürü göremiym sitede cnm bide wonder color rujların her rengi için geçerlimi? çünkü bi arkadaş mor rengi için duymadım görmedm vs demiştide acaba renklerde sınırlama yaptılrmı merak etmm:)

bu forumdan Diamond Musk'un ada yasemini koktuğunu duymuştum hatta biri bayılıyorum bu kokuya demişti ama ben kullanmadım istersen bi araştır :)

evt o kullananlardan biride benim:) ben beyaz tenliyim bende gayet kalıcı cnmm favorim diyeblrm ama bariz yasemin kokuyo diyemem,pudramsı kokulardan hoşlanıyosan eğer bunuda beğenirsn :) (hangi arkadaş bunu sordu hatırlayamadm ama bi sonraki alışverişi için umarım yardımcı olur)

hoşgeldin aramıza cnmmm:) senin sürpriz ürünlerin güzelmşşş:) bazen kimisine far fln çıkmş ama kırılmş far vs diyodu.. banada güzel şeyler çıkmştı ama bayadır almıyorm acaba alıp denesemmi diyorum ammaa ve lakin 16.katalog güzel gene aşıcam limiti sanırım:) ehh sonraya kalsın bariii

Selam kızlar ben bu ay itibariyle oriflame satış temsilcisi oldum. 2 gün için de 112 liralık sipari aldım, ama daha vermedim. Bakalım ayın 30 una kadar ne kadarlıık olacak. :)

sende hoşgeldin cnmm:) son günü bekleme çünkü stok problemi yaşayablrsn cnm, son güne gelmeden bikaç gün öncesinden vermeni öneririm

5tlye aldığın parfümlerin parası çıkıyo işte tatlım eclat weekend sayesinde neyse şaka bi yana,hatırlarsan precious momentsta ilk çıktığı zmnlar sadece 40civarına iniyodu,bu ay mesela 50tl yapana 25mi ne,bence eclatıda indirebilrlr diye düşünüyorm bence bekle derim:) ki benim arkadaşta onu çok beğeniyodu numunesi vardı verdim çok kalıcı gelmedi dedi o yüzden precious momentsi almayı tercih etti..

cnm 16.kataloğun son syflarında hani eldivenle satılan bi krem var hand advanced serisiydi sanırım, o serinin ürünlerini denesen diyorum? onlar daha etkili olablr diye düşünüyorm,onun dışında tender care ürününü geceleyin yatmadan önce tırnak diplerine sür hepsine sabaha yumuşacık oluyo,eğer tender care varsa elinde,bikaç gün dene bakalım etkisini göreceğini düşünüyrm açıkçası çünkü ben tırnak diplerindeki etleri kemirmeye alışmış biri olarak bende yumuşatma açısından işe yarıyo:)

oriflame'dan değil ama alırsanız eğer bebak acı badem kremi var onun özellikle yavru ağzı renginde olan nemlendirici kremi çok iyi geliyor.

bebak ürünleri kozmetikçilerdede satılıyo, halay,hobi vs yerlerde olablr oraya bakablrsn arkadaşm :)

şu eclat weekendi ben ne zaman 29.90 19.90 olarak göreceğim acaba sen git yılbaşı için bir sürü parfümde indirim yap eclat weekendı hala indirme ah oriflame ah duy sesimi

eclat weekend indirimi yakındırrrr hissediiiyoruuummmmmm (valla ciddi ciddi hissediym çünkü ilk çıkış fiyatı 39,90dı sanırım bi daha o fiyata düşmedi,o yüzden bence indirirler bikaç ay içinde o kadar sabredeblrmsn)

saol tatlım ya aslında şu very me 2 li farlardan almak istiyorum bu ay çok güzel pigmentli ve kalıcı yazmışlar bloglarda falan.9.90 bu ay indirimde..Ay bu ay battık mı ne bide altın broşür var daha off off ordada çok alınacak şeyler oluyo

eclat weekend iner inşallahda bende muradıma ererim canım
ben tender care de sürüyorum hergün hatta normali ve vanilyalısını aldım kullanıyorum ama bende yumuşama olmuyor bizim ırsi sanırım anneminde ablamında elleri aynı şekil aynı yerlerde yarılma çatlama var elimde temizlik malzemelerinden sudan çıkmıyor ki evde evde hayvan olunca ben eldivenle maske alıyım bu ay ellerime o zaman bakalım işe yarıyacak mı olmadı bugün bebakın el kreminide alıcam deneyeceğim hepiciğini
tender careler çok güzel cidden ben dirseklerime dudaklarıma sürüyorum kokoğusuyla karemelinide alıp seri yapmayı düşünüyorum

valla kızlar bende kendime dur dıyorum artık mart ayından beri 150 bp hep doldurdum satış yaptım ama kazandığım paralar hep aldığım ürünlere gitti aldığımı yatırdım hiç kenara para koyamadım şimdi artık kendimi frenliycem kenara para koyma zamanı biriktiriyim ki toplu alıyım diyorum ama her ay bir şey çıkıyor beğeniyorum çıldırcam valla
bir de kötü huyum var bir şeyi beğendim mi tüm rengini alıyorum göz kalemi olsun duş jeli olsun hele indirimdeyse yandım aaa bu gelecek ay pahalanır indirime girmez al tüm çeşitlerinden ne olcak moduna giriyorum :18:
ne olcak benim bu halim
kozmetik hastalığı çıkıcak yakında bizim sayemizde kızlar benden söylemesi

pogopogo saolsun yazmış onun dediği gibi watsonslarda var. kentparkta en alt katta rossmann ın karşısında var mesela ya da carrefourda da görmüştüm. emin ol nemlendirmesi şahane. yazın güneşten sonra da vücuduma kullanıyordum sütünü çok rahatlatıyordu. ellerim hemen çatlar normal el kremleri ile başa çıkamam hep kurtarır beni böyle zamanlarda.

karın çatlaklara iyi gelen de o büyük boy olan sütü sanırım. çok güzel ve ucuz bir nemlendirici diğer markettekilere para vermeye bile değmez hatta.

Eklentiler

• $96385787ka2.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleme:

Canım eğer elin çok kuruysa bu kremin yeşili daha güzel yapıyor..Benim vazgeçilmezimdir kışın....Yağlı ama harika yumuşatıyor yaraları falan....

canım ben bugün bebakın yeşilini aldım evet güzel nemlendiriyor ama bana bildiğimiz vazelin gibi geldi ama nemlendirmesi güzel bakalım elimdeki yarıkları kurulukları geçirecek mi
çatlaklar için acı badem sütünü almayı unuttum yav şimdi siz yazınca aklıma geldi bakalım onuda sonra alırım
bilgilendirmeler için tekrar teşekkürler kızlar

sorma canım bu ay aldıklarım bile 70 tl.tuttu sanki bütün param bunlara gidiyor gibi geliyor eskiden kıyafet alırdım şimdi oriflame alıyorum:)evet o farları bende gördüm ama ben eskisi kadar far kullanmıyorum bana verry me nin lipmania rujları var ya onlar güzel görünüyor hatta bi iki rengini alıp deneyeyim diyorum fiyatlarıda uygun acaba o rujlardan deneyen varmı?bu arada alacağın farları ben shenin farlarına benzettim aynı simli gibi açıkçası çok hoş duruyo resimdeki gibiysede mutlaka al derim

Ben o lipmaniaların red vibe rengini kullanıyorum çookk memnunum harika bi rengi var...Bakır rengi gibi değişik pırıltılı ve çok hoş duruyor...Hatta bi tane de yedek alayım da dursun...

Ben o lipmaniaların red vibe rengini kullanıyorum çookk memnunum harika bi rengi var...Bakır rengi gibi değişik pırıltılı ve çok hoş duruyor...Hatta bi tane de yedek alayım da dursun...

sağol canım kesin alırım o zaman benimde renkleri çok hoşuma gitti zaten hemde gayet ucuz valla gelecek aya artık çünkü siparişler geldi

aynen tatlım bende eskiden kıyafet ayakkabı çanta alırdım..Ama son 2 senedir kozmetik merakı başladı diğerleri ilgimi çekmiyo artık..mesela güzel bi ayakkabı görüyorum almadan durabiliyorum ama bi ruj bi far yada allık göriyim dayanmayıp alıyorum o farlarıda yabancı bloglarda arastırdm canım swatchlarında fazla pigmentli olmadığını gördüm ama türkçe bloglardada begenilms kararsız kaldım acıkcası :|sen neler almayı düsünüyorsun bu ay canımm?

Merhaba kızlar ben 15. katalog döneminde üye oldum. sponsorum bulunduğum şehirden otomatik ayarlanmış. bugün hesabıma baktığımda borç gördüm. benim adıma oluşturulmuş ve gönderimi sponsoruma olacak şekilde bir sipariş vardı. benim haberim olmadan sipariş geçmiş. büyük bir miktar değil ama istemiyorum bu siparişi ne yapmalıyım?

Sonunda kargom geldi kızlar
Love potionu çok beğendim ama tanıdık bi kokuya benzettim...Precious zaten çok harika temiz bi koku...Bi bileğime birini, diğerini öbürünesıktım bakalım hangisi daha kalıcı olacak görücez Kargo ürünü rujun da rengi güzel bi bordo ben beğendim yani
Giordani mineralli far vardı iki tane onlar da güzel hadi hayırlısı Colorfull rujlar çok da beklentimi karşılamasa da idare eder kulandıkça memnun kalırım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…