ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ya benim ürünler daha yola bile çıkmadı ki:KK57: Ne var hemen çıkarsalar sanki...
Vibrant rose ne renk canım şeftalimi pembe mi? Ben fabuolus red i kırmızı diye almıştım ama bordo muymuş meğer:KK9:

Altın fırsatlardan da giordani mineralli far aldım bakalım nasıl çıkacak....

vibrant rose çok tatlı mercan-pembe arası bişey canım.Süper tam yazlık bi renk aslında..Bu arada mineral farın hangi rengini aldın canım? Ben topaz brown aldım süper yapısı.Keşke diğer renklerinide alsaymışım dedim :KK43:

Ya benim ürünler daha yola bile çıkmadı ki:KK57: Ne var hemen çıkarsalar sanki...
Vibrant rose ne renk canım şeftalimi pembe mi? Ben fabuolus red i kırmızı diye almıştım ama bordo muymuş meğer:KK9:

canım fabolous redi dudaklarında görebilirmiyiz aceebaaa. ya ben şöle koyu kırmızı arıyorum yani hani özgü namal kullanırdı şimdide umutsuz evkadınlarındaki zelişte görüyorum bazen mat ve vişne çürüğü gibi mi desem bordo gibi mi. tarif edemiyorum ama çok istiyorum. kaç kırmızı ruj aldım ama en çok yaklaşanı wonder rujların irresistible rediydi. katalogdan almak gerçekten zor ya.

evet canım bordo :KK76:

$red-76929.jpg kızlarr böle bişe lazım bana ama aldıklarım hep kan kırmızı çıktı. varmı bildiğiniz böle bi ruj.studio artistin smoke redi böle olabilirmi acaba? yada fabolous benziyo gibi ama kataloğa güven olmuyor.yada wonder rujlardan garnet atraction böyle mi ki?

Eki Görüntüle 288283 kızlarr böle bişe lazım bana ama aldıklarım hep kan kırmızı çıktı. varmı bildiğiniz böle bi ruj.studio artistin smoke redi böle olabilirmi acaba? yada fabolous benziyo gibi ama kataloğa güven olmuyor.yada wonder rujlardan garnet atraction böyle mi ki?

alix avienin 311 nolu ruju tıpkısının aynısı :KK66:

alix avienin 311 nolu ruju tıpkısının aynısı :KK66:

sence oriflame de hangisidir. sen olsan me alırdın bu 3 seçenekten smoke red mi? fabolous mu? yoksa garnet mi? sen bi makyaj üstadı olaraktan ne diyosun..ben orfilamede yeni sayılırım ya 4-5 ay oldu ciddi anlamda tanışalı.ama süper oldu ya ben çok sevdim.kargomda yarın gelecek en çok da vamp çantayı merak ediyorum. havalı duruyodu fotoda bakalım gerçeği nasıl.

sence oriflame de hangisidir. sen olsan me alırdın bu 3 seçenekten smoke red mi? fabolous mu? yoksa garnet mi? sen bi makyaj üstadı olaraktan ne diyosun..ben orfilamede yeni sayılırım ya 4-5 ay oldu ciddi anlamda tanışalı.ama süper oldu ya ben çok sevdim.kargomda yarın gelecek en çok da vamp çantayı merak ediyorum. havalı duruyodu fotoda bakalım gerçeği nasıl.

Vişne çürüğü-Bordo arası arıyorsan smoke red tabiki..Yanlız bordo koyu ve mat arıyorsan fabuluous red..Bide giordani gold scarlett rujların scarlett rengi bence istediğin renge çok yakın !

Son düzenleme:
Selam kızlar ben bu ay itibariyle oriflame satış temsilcisi oldum. 2 gün için de 112 liralık sipari aldım, ama daha vermedim. Bakalım ayın 30 una kadar ne kadarlıık olacak. :)

$DSCN2931.jpg

15. katalogdan gelenler, soldaki 2 ürün sipariş diğerleri benim. Henüz kullanmadım ama bakalım, yeni katalogdan sipariş vermek istiyorum umarım biraz da olsa sipariş alabilirim :18:

Eki Görüntüle 288283 kızlarr böle bişe lazım bana ama aldıklarım hep kan kırmızı çıktı. varmı bildiğiniz böle bi ruj.studio artistin smoke redi böle olabilirmi acaba? yada fabolous benziyo gibi ama kataloğa güven olmuyor.yada wonder rujlardan garnet atraction böyle mi ki?

Ben de merak ediyorum ama anlayamadım şimdi wonder rujların içinde var mı böyle kırmızı???Ona göre sipariş verelim önümüzdeki ay...:KK1:

kızlar 17. katalog eline ulaşan varsa eclat weekendin fiyatını yazabilir mi ayrıca öbür aya olacak kampanyaları indirime girmiş parfümleri falan yazabilirmisiniz mesela 1 alana 2 veya 3 bedava olan ürünler var mı? erkek kokularında falan
excite çok kaliteli bir erkek kokusudur oriflamede çok fazla indirime girmez ben 1 senedir en fazla 37.90 tl ye indiğini gördüm 100 bp yapanlar kesinlikle kaçırmasın derim
ayrıca yasemin kokulu bir parfüm sormuş arkadaşımız gordani white has yasemin kokusudur arkadaşım

love psion çikolatalı şekerli kış kokusuna yakışır bi kokudur vanilyalı falan
divin mavi tam yaz kokusu ferahlık temizlik çiçek kokusu her biri ayrı ayrı güzel bence
volare monolia adından belli manolia ve şeker kokar
cidden karar vermek çok zor 3. de çok güzel parfümler ama ben olsam kış kokusu alırdım ve tenime göre parfüm seçerdim mesela esmerseniz şekerli kokular önerilir beyaz tenliyseniz çiçeksi ferah kokular önerilir kalıcılık bakımından

herkese kolay gelsin

tender care için bi arkadaşımız 17. katalogda bi alana bi bedava yazmış her çeşiti mi mevcut yoksa direk clasic olan mı var?
çikolatalı karamelli varsa ben bu ay çıkolatalıyı almayın o zaman

X